Index >

Kandidaten

Hier kunt u alle kandidaten terugvinden. Klik op het jaartal achter huidig om een lijst in te zien met alle huidige kandidaten sinds dat jaar. Klik achter bevestigd op een jaartal voor alle bevestigingen van dat jaar.


Huidig: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1992 - 1991 - 1990 - 1989 - 1988 - 1987 - 1986 - 1985 - 1984 - 1983 - 1982 - 1981 - 1980
Bevestigd: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000

naamwoonplaatskerkpublicatiedatumberoepende gemeenteintrededatumber*
A. Jonkman Amsterdam pkn 2010-02-02 g.v. Gravenhage > aan 02-06-2011 01
Mw. A.T. Metz-Brink Rotterdam pkn 2010-02-02 hervormd Zwijndrecht (De Hoeksteen) > aan29-08-2010 01
Mw. I. Terlouw Huizen pkn 2010-02-02 protestantse gemeente Tollebeek 17-05-2015 01
M. Bergsma Amsterdam cgk 2010-02-09 cgk Delfzijl > aan 09-09-2010 02
J. van Walsem Zetten cgk 2010-02-09 cgk Leerdam > aan 30-06-2010 02
H.J. van der Wal Groningen pkn 2010-02-10
Mw. H.A.S. Marshall-van Selm Broughshane (Noord-Ierland)pkn 2010-02-10
Mw. K.M. Dijkerman Oosterend pkn 2010-02-10
Mw. F. de Hoop Eindhoven pkn 2010-02-10 protestantse gemeente Jutrijp-Hommerts > aan02-10-201101
Mw. A.E.M. Gooijer-Snel Varik pkn 2010-02-10 niet beroepbaar
Mw. J.B. Voogd Emmeloord pkn 2010-02-10 mobiliteitspool PKN, protestantse gemeente Lollum-Waaksens 02-10-2016 01
S.M. van Leerdam Kampen pkn 2010-02-25 pg Maassluis > aan 29-08-2010 01
J.M. Molenaar Lunteren pkn 2010-02-25 hervormde gemeente Hoevelaken > aan 30-05-2010 10
C.J. Overeem Veenendaal pkn 2010-02-25 hervormde gemeente Wilsum > aan 27-06-2010 02
E.J. Prins Houten pkn 2010-02-25 hervormde gemeente Heinenoord > aan 25-09-2011 01
Mw. E.R. Scheer-Weijenberg Utrecht pkn 2010-02-25 hervormde gemeente Glanerbrug > aan 20-05-2012 01
H.J.G. Vlug Utrecht pkn 2010-02-25
B.J. van Assen Zwolle pkn 2010-03-02 hg Oude Pekela (Julianakapel) Assen 12-03-2011 01
Mw. C.E. Bakker Sommelsdijk pkn 2010-03-02
W.T. van Veelen Utrecht gkv 2010-03-12 gkv Loenen-Abcoude > aan 19-09-2010 02
G. Bruinsma Surhuisterveen gkv 2010-03-22 gkv Siegerswoude-Frieschepalen > aan 05-09-2010 05
Mw. J.H. Brederoo-Reitsma Ermelo pkn 2010-03-30 protestantse gemeente Harmelen > aan 26-08-2012 01
Mw. J.A.A. Meter Amersfoort pkn 2010-03-30 protestantse gemeente Linschoten 05-01-2014 01
D. Schinkelshoek Utrecht pkn 2010-03-30 pg Zoelen > aan 09-01-2011 01
A. Kos Barneveld hhk 2010-04-12 hhg Giessendam-Neder-Hardinxveld-Sliedrecht > aan 21-08-201007
J. IJsselstein Houten gg 2010-04-12 gg zendingspred > aan 09-06-2010 01
A.F.R. van de Veen (lerend oud.) Groenekan ogg 2010-04-14 ogg Utrecht > aan 18-08-2010 25
L.M. van der Veen Kampen gkv 2010-04-14 gkv Gorinchem > aan 19-09-2010 03
J.W. van Bart Oldebroek pkn 2010-04-21 hervormde gemeente Wierden (wijk West) > aan 27-06-2010 01
C. Baljeu Alkmaar pkn 2010-04-29 gereformeerde kerk Pijnacker > aan 19-06-2011 01
S.A. de Boer Amsterdam pkn 2010-04-29 niet beroepbaar
Mw. C.A. Schoonenberg-Lems s-Gravenzande pkn 2010-04-29 pg s-Gravenzande (Uniekerk) > aan 16-05-2010 01
R. Tuitman Leusden pkn 2010-04-29 pg Oosthem-Abbega-Folsgare > aan 19-06-2011 01
R.J. van Zwieten Amsterdam pkn 2010-04-29 pg Amsterdam (Thomaskerk) > aan 30-05-2010 01
B.J.P. de Bruin Sliedrecht pkn 2010-05-11 hervormde gemeente Andel > aan 12-09-2010 02
C.T. Benard Wichmond pkn 2010-05-25 pg Lemelerveld > aan 10-07-2011 01
Mw. M. Berends-van Hoek Amersfoort pkn 2010-05-25 pg Leusden (jeugdwerk) > aan 13-02-2011 01
Mw. H.C.L. Boot Tiel pkn 2010-05-25 gk Molenaarsgraaf-Brandwijk > aan 12-12-2010 01
Mw. M.S. van der Wilt-Karreman Silvolde pkn 2010-05-25 hervormde gemeente Vorden > aan 18-09-2011 01
Mw. L.E. Bassa Utrecht pkn 2010-05-26 protestantse gemeente Voorst > aan 22-01-2011 01
C.L. Cevaal Utrecht pkn 2010-05-26
A. van Kralingen Ridderkerk pkn 2010-05-26 beroepbaar 10-2010
Mw. I.P. Landman Kampen pkn 2010-05-26 Kerk in Actie Colombia 30-11-2014 01
S. Maljaars Kapelle gg 2010-06-07 ger gem Middelharnis > aan 08-09-2010 20
G.W.S. Mulder Rijssen gg 2010-06-07 ger gem Zoetermeer > aan 01-09-2010 33
B. de Borst Veenendaal pkn 2010-06-15 hervormde gemeente Den Bommel > aan 02-10-2011 01
W. van Holten Utrecht pkn 2010-06-15 g.v. Amersfoort > aan 27-03-2011 01
M. Maaswinkel Amsterdam pkn 2010-06-15
T. de Ridder Lunteren pkn 2010-06-15 hervormde gemeente Everdingen > aan 21-11-2010 01
A.C.N. Geertsema IJsselmuiden gkv 2010-06-23 gkv Gees > aan 09-01-2011 04
G. Kater Kruiningen hhg 2010-07-03 hhg Hasselt-Rouveen-Zwolle > aan 11-09-2010 07
P. Verhaar Genemuiden hhg 2010-07-03 hhg Sirjansland > aan 29-12-2010 01
E.T. van de Kamp Amersfoort gkv 2010-07-05 gkv Nieuwegein 23-01-2011 03
D.J.D. Kroeze Kampen pkn 2010-07-07 gk Vroomshoop > aan 10-10-2010 01
M. van de Ruitenbeek Uddel pkn 2010-07-21 hervormde gemeente Dussen > aan 22-01-2012 01
G.A. Termaat Ede pkn 2010-07-21 hervormde gemeente Werkhoven > aan 27-11-2011 01
Mw. E. Rijks Utrecht pkn 2010-07-23 pg Twello > aan 03-10-2010 01
Mw. J. de Jong-Buursma De Bilt veg 2010-07-30 veg Gorinchem > aan 29-08-2010 01
Mw. H.A.J. Gaasbeek Capelle aan den IJssel pkn 2010-08-30
S. Ris Houten pkn 2010-09-16 gk Boven-Hardinxveld > aan 19-06-2011 01
Mw. A. ter Schuur-van der Plicht Waddinxveen pkn 2010-09-16 beroepbaar 1-2-2011
K.S.M. Gerling Putten pkn 2010-10-05
H.C. Dikker Hupkes Utrecht pkn 2010-10-05 hervormde gemeente Weerselo > aan 01-04-2012 01
T.F. Mout Baarn pkn 2010-10-05 pg Utrecht (jeugdpred. JOP) > aan 07-11-2010 01
T.L.J. Bos Utrecht pkn 2010-10-14 hervormde gemeente Twijzelerheide > aan 30-01-2011 03
B.L.P. Tramper Harskamp pkn 2010-10-18 hervormde gemeente Driesum > aan 02-03-2011 03
Mw. G. Heijnen-Zemmelink Aalten pkn 2010-10-21
S.H. Muller Amersfoort pkn 2010-10-21 pg Apeldoorn (Wilhelminakerk) > aan 19-06-2011 01
R. van Putten t Harde pkn 2010-10-21 pg Zwolle (Sionskerk) > aan 15-01-2012 01
D.J.J. Thijs Den Haag pkn 2010-10-21 pg Amsterdam-Watergraafsmeer > aan 15-05-2011 01
Mw. J. Cooiman-Bouma Rotterdam ngk 2010-11-01 ngk Zeist > aan 09-01-2011 01
T.M. van de Griend s-Gravenhage pkn 2010-11-02 pg Duisburg-Ruhrort > aan 28-11-2010 01
Mw. E.E. Barendregt-van Rietschoten Zwijndrecht pkn 2010-11-02 gk Dinteloord-Steenbergen gk Zevenbergen 06-10-201301
C.Y.H. Splinters Utrecht pkn 2010-11-02
J.F. Harmanny Kampen gkv 2010-11-10 gkv Hoek > aan 20-02-2011 04
Mw. M.T. Cevaal-Erbrink Utrecht pkn 2010-11-17 pg Varik-Heesselt > aan 29-05-2011 01
Mw. M.J. Karels Utrecht pkn 2010-11-17 gk Ommen > aan 13-11-2011 01
C.R.T. van de Water Vries pkn 2010-11-17 hervormde gemeente Noordwolde-Zuidwolde 20-09-2015 01
P. Michiels Utrecht pkn 2010-11-23 protestantse gemeente Zundert 26-01-2014 02
E. de Paauw Leiden pkn 2010-11-23 pg Leiderdorp > aan 28-08-2011 01
A. de Groot Lelystad gkv 2010-11-26 cgkv Enkhuizen > aan 13-03-2011 01
W. Meijles Arnhem pkn 2010-11-30 jeugdpred. > aan 12-12-2010 01
H.W. Reijn Veenendaal pkn 2010-12-08 beroepbaar per 1-9-2011
Mw. S. de Vries-Terpstra Nijverdal pkn 2010-12-08 hervormde gemeente Sint Johannesga-Delfstrahuizen > aan 01-05-201101

*: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
maandag 20 november 2017