Index >

Kandidaten

Hier kunt u alle kandidaten terugvinden. Klik op het jaartal achter huidig om een lijst in te zien met alle huidige kandidaten sinds dat jaar. Klik achter bevestigd op een jaartal voor alle bevestigingen van dat jaar.


Huidig: 2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1992 - 1991 - 1990 - 1989 - 1988 - 1987 - 1986 - 1985 - 1984 - 1983 - 1982 - 1981 - 1980
Bevestigd: 2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000

naamwoonplaatskerkpublicatiedatumberoepende gemeenteintrededatumber*
mw. G. Bos-Kaptein Meppel gkv 2019-01-10
H. Roelofsen Staphorst hhg 2019-01-11 hhg Gameren 01-05-2019 02
W.J. van Gent Ede cgk 2019-01-31 cgk Ouderkerk aan den Amstel 05-07-2019 01
mw. A.E. Lorein Kampen ngk 2019-01-31
E.R. de Braak Ede gkv 2019-02-08 gkv Blija-Holwerd ??-??-2019 01
H.A. van Toor Zetten pkn 2019-02-25
D.H. de Roest Hoogmade pkn 2019-02-25 protestantse gemeente Kapelle-Biezelinge-Eversdijk 07-04-2019 01
L.L. van den Dool Nederhemert pkn 2019-03-20 hervormd Broek op Langedijk 23-06-2019 01
mw. M. Gehrels Amsterdam pkn 2019-03-27
D. van der Zee Kampen ngk 2019-04-04 ngk IJsselmuiden 30-06-2019 01
mw. E. Klok Gouda pkn 2019-05-07
M. van der Meulen Assen pkn 2019-05-07 niet beroepbaar
mw. J.A.E. Dekker-de Groot Apeldoorn ngk 2019-05-20
T. Menting Wehl pkn 2019-05-28 protestantse gemeente Gendringen-Bontebrug 30-06-2019 01
W.A. van den Born Leiden pkn 2019-05-29 hervormde gemeent Hei- en Boeicop 22-09-2019 01
A.J.C. Gijsbertsen Ermelo pkn 2019-05-29 gereformeerde kerk Garderen 23-06-2019 01
M.L. Dekker Hendrik-Ido-Ambacht gg 2019-06-17 ger gem Gravenhage-Scheveningen (voor Israel) 28-08-201901
G.P. van Nieuw Amerongen Stolwijk gg 2019-06-17 ger gem Goes 21-08-2019 44
A. Jongeneel Kampen gkn 2019-06-24
J.A.G. Bosman Utrecht gkv 2019-07-01
A.H. van Mourik Sprang-Capelle pkn 2019-07-02 hervormde gemeente Kamperveen ??-??-2019
H.N. Visser Amsterdam pkn 2019-07-23 beroepbaar per 1-9
J. Stegeman Vleuten pkn 2019-07-23
A.J. Dorst Ridderkerk cgk 2019-09-02 cgk Delft, Nieuwe-Pekela, Nieuw-Vennep, Ridderkerk
A.J. Droger Rotterdam cgk 2019-09-02
R. de Jong Dokkum cgk 2019-09-02 cgk Genemuiden, Sint Jansklooster, Ulrum, Urk
J. van Limbeek Haren cgk 2019-09-02
A. Veuger Nijkerk cgk 2019-09-02
G. van Vliet Ede cgk 2019-09-02
J.W. Bonenberg Soest hhk 2019-09-09
C. Budding Elspeet pkn 2019-09-26 hervormde gemeente Goudswaard
A.P. Pors Wekerom pkn 2019-09-26
D. Maassen van den Brink Kampen pkn 2019-10-17
Mw. G. Broekman-Groenveld Zuidwolde (Dr.) pkn 2019-10-17 niet beroepbaar
D.J. Gutter Baarn pkn 2019-10-17
Mw. P.M.A. van der Herberg Woerden pkn 2019-10-17
A.C. Kelemen Urk pkn 2019-10-17 gereformeerde kerk Urk ??-??-2019 01
T. Overbeeke Gouda pkn 2019-10-17 niet beroepbaar

*: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
woensdag 23 oktober 2019