Kandidaten

Hier kunt u alle kandidaten terugvinden. Klik op het jaartal achter huidig om een lijst in te zien met alle huidige kandidaten sinds dat jaar. Klik achter bevestigd op een jaartal voor alle bevestigingen van dat jaar.


Huidig: 2020 - 2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1992 - 1991 - 1990 - 1989 - 1988 - 1987 - 1986 - 1985 - 1984 - 1983 - 1982 - 1981 - 1980
Bevestigd: 2020 - 2019 - 2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000

naamwoonplaatskerkpublicatiedatumberoepende gemeenteintrededatumber*
A. Vonk Noordegraaf Veenendaal pkn 2020-01-10 hervormde gemeente Uddel 12-07-2020 02
mw. A.M. Snaterse Gouda pkn 2020-01-24 protestantse gemeente Zwammerdam g.v. Ipse-De Bruggen 08-11-2020 01
mw. G. Lubbersen Zwolle pkn 2020-01-27
R. de Jong Dokkum cgk 2019-09-02 cgk Urk (Ichthus) 01-02-2020 04
S.M. Buth Nunspeet cgk 2020-02-05
A.J. Riemer Kampen gkv 2020-02-14 gkv Zwartsluis 06-09-2020 02
A. Wingelaar Huizen pkn 2020-02-21 protestantse gemeente Harenkarspel 04-10-2020 01
K.S. Tamminga Kampen gkv 2020-03-06 gkv Meppel 20-09-2020 01
I. Poortinga Kampen gkv 2020-03-16 gkv Hertogenbosch ??-??-2020 02
L.G. de Deugd Stellendam hhk 2020-06-05 hhg Elst/Katwijk aan Zee
A.J. Speksnijder Ouderkerk aan den IJsselhhk 2020-06-05 hhg Maartensdijk 09-09-2020 02
P.C. Vlot Dordrecht gg 2020-06-13 gg Krabbendijke 23-09-2020 42
A.S. de Jong Apeldoorn cgk 2020-06-18 cgk Enschede-West ??-??-2020 01
P.A. Kok Bunschoten cgk 2020-06-18
M.J.W. Brederoo IJsselstein pkn 2020-07-31
Mw. M.G. van Diepen Gouda pkn 2020-07-31 pg Reeuwijk 06-09-2020 01
Mw. L. Groeneveld Amsterdam pkn 2020-07-31
B. Visser Houten pkn 2020-07-31 hervormde gemeente Woerden 08-11-2020 01
Mw. M. de Goei-Jansma Amersfoort pkn 2020-08-?? g.v. Rhenen 06-09-2020 01
D.J. van Vliet Ede cgk 2020-09-01 cgk Nieuw-Vennep
B. Wijnalda-Spoelman Roodeschool gkv 2020-09-07
J.J. van der Meulen Genemuiden pkn 2020-09-24
T.J. Lucas IJsselmuiden pkn 2020-09-25
J.W. Sonneveld Houten gkv 2020-09-25
T. Bekkema Zwolle gkv 2020-09-26 gkv Kantens en Middelstum
P. Helmus Amersfoort gkn 2020-10-07
A.S. Brinkman Lunteren pkn 2020-10-15
Mw. A.A. van der Heide Groningen pkn 2020-10-15
M. de Jager Groningen pkn 2020-10-15 gereformeerde kerk Dwingeloo
Mw. G.W. van Vliet Geesbrug pkn 2020-10-15
S.J. van der Woude Zeist pkn 2020-10-15
A.C. Borsje Ede pkn 2020-10-28 Brandwijk, Gouderak, Zoetermeer (Morgenster) en Zwartebroek
A. van Dalen Oud-Alblas pkn 2020-10-28
E. Meijer Ermelo pkn 2020-10-28 Lopikerkapel en Werkhoven
C. van der Knijff Rotterdam pkn 2020-11-02 niet beroepbaar
Mw. N.J. Rietveld-de Jong Amersfoort pkn 2020-11-02
Mw. A. Rodenburg Tzum pkn 2020-11-02

*: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
donderdag 26 november 2020