Index >

Kandidaten

Hier kunt u alle kandidaten terugvinden. Klik op het jaartal achter huidig om een lijst in te zien met alle huidige kandidaten sinds dat jaar. Klik achter bevestigd op een jaartal voor alle bevestigingen van dat jaar.


Huidig: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1992 - 1991 - 1990 - 1989 - 1988 - 1987 - 1986 - 1985 - 1984 - 1983 - 1982 - 1981 - 1980
Bevestigd: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000

naamwoonplaatskerkpublicatiedatumberoepende gemeenteintrededatumber*
H. Koolhaas Dalfsen gk 2000-01-04 gk Geesteren-Gelselaar-Borculo > aan 12-03-2000 01
E.J. Sytsma Dalfsen gkv 2000-01-04 gkv Gent > aan 28-04-2000 03
A.N. Drost Amsterdam gk 2000-01-06 g.v. Bennebroek > aan 09-01-2000 01
J.J.G. Laernoes Amsterdam gk 2000-01-08 g.v. Laren > aan 10-03-2002 01
F.H. Meijer Apeldoorn cgk 2000-01-17 cgk Dedemsvaart > aan 19-05-2000 02
Mw. J.E. Veerman-Renkema Kampen gk 2000-01-18 gk Brouwershaven-Zonnemaire > aan 19-03-2000 01
Mw. L.G. Bos Schiedam gk 2000-01-21 gk Schiedam > aan 23-01-2000 01
K.F. Dwarshuis Zwolle gkv 2000-01-24 gkv Eemdijk > aan 14-05-2000 03
Mw. C.E. de Jong Kampen gk 2000-01-27 gk Dussen-Meeuwen > aan 03-09-2000 01
G.J. Pruijssen Amsterdam gkv 2000-02-08 gkv Pijnacker-Nootdorp > aan 17-09-2000 01
T. Huisman Amsterdam gk 2000-02-09 gk Santpoort > aan 01-11-2000 01
J.A. van den Berg Dorkwerd nhk 2000-02-09 niet beroepbaar > hervormd Stedum > aan 09-06-2002 02
G.J. Blankers Montfoort nhk 2000-02-09 uitgetreden > hhk (per 1-5-2004)
C.M.A. van Ekris Arnhem nhk 2000-02-09 niet beroepbaar > zendingspred. 17-03-2002 01
J.M. den Hertog Culemborg nhk 2000-02-09 g.v. GGZ Oost-Brabant > aan 01-10-2000 01
A.W. Lubbinge Gramsbergen nhk 2000-02-09 hervormd Berkenwoude > aan 22-10-2000 01
Mw. J.M. de Vries Gouda nhk 2000-02-09 hervormd Rotterdam-Zuid g.v. > aan 07-05-2000 01
Mw. W. Fischer-Hartogsveld Hengelo nhk 2000-02-10 hervormd Haaksbergen - Buurse > aan 09-04-2000 01
Mw. A.H. Kosterman Norg nhk 2000-02-10 protestantse gemeente Noordlaren-Glimmen 26-02-2017 01
G.A. Trouwborst Utrecht nhk 2000-02-10 beroepbaar 27-4, hervormd Scharendijke > aan21-01-200101
A.N. van der Wind Lunteren nhk 2000-02-10 hervormd Hagestein > aan 15-06-2003 01
Mw. G.W. van Bochove-Wildschut Franeker gk 2000-02-16 gk Leeuwarden-Huizum g.v. > aan 25-03-2001 01
L. Lammers Giessenburg nhk 2000-02-16 hervormd Giessen-Nieuwkerk > aan 14-05-2000 01
P.K. Pit Putten nhk 2000-02-16 hervormd Oldeboorn (SoW) > aan 02-04-2000 01
Mw. M.L. van Ginkel Zeist nhk 2000-02-17
Mw. M. de Mooij Utrecht nhk 2000-02-17 hervormd Rotterdam-IJsselmonde (bijz.)> aan17-06-200101
H.D. Zeefat Nijkerk nhk 2000-02-17 hervormd Kolderveen > aan 14-01-2001 01
Mw. B.P. Zuurmond-Borgonjen Rotterdam nhk 2000-02-17 niet beroepbaar > hervormd Heenvliet 16-06-2002 01
R.F. Telgenhof IJsselmuiden gkv 2000-02-18 gkv Oegstgeest > aan 04-06-2000 04
Mw. J.W. Bekhof Groningen nhk 2000-02-23 hervormd Augustinusga > aan 13-05-2001 01
Mw. S.N. Cnossen-Hoekzema Workum nhk 2000-02-23 g.v. Sneek > aan 28-05-2000 01
Mw. J.K. Muthert Groningen nhk 2000-02-23
R.F. de Wit s-Gravenhage nhk 2000-02-23 hervormd Sint Pancras > aan 24-06-2001 01
Mw. C.J. Don Delft nhk 2000-02-25 hervormd Oudwoude-Westergeest > aan 09-09-2001 01
P.J. van der Ende Gouda nhk 2000-02-25 hervormd Leiderdorp (SoW) > aan 25-03-2001 03
Mw. M.C.J. Mooij-de Greef Zwaanshoek nhk 2000-02-25 g.v. Nootdorp – Ypenburg > aan 25-03-2001 01
D.M. van der Wel Zeist nhk 2000-02-25 hervormd Renkum > aan 27-08-2000 01
L.A. den Butter Vinkeveen cgk 2000-02-29 cgk Culemborg > aan 24-11-2000 02
Mw. M. Buijs-Ballast Amersfoort gk 2000-03-01 gk Amersfoort (g.v. Keizorg) > aan 05-03-2000 01
P.A. Versloot Utrecht nhk 2000-03-02 zendingspred. Azie > aan 05-03-2000 01
T.C. Wielsma Uithoorn gk 2000-03-10 gk Nieuwveen > aan 02-04-2000 01
J.J. Drijfhout Kampen gkv 2000-03-10 gkv Doetinchem-Doesburg > aan 25-06-2000 01
R.H. de Vos Amsterdam elk 2000-03-10 elg Weesp > aan 02-04-2000 01
Mw. B.B. Overdijk Amsterdam gk 2000-03-14 gk Boxmeer (SoW) > aan 20-02-2000 01
B.M. Meuleman Kampen nhk 2000-03-24 hervormd Hei- en Boeicop > aan 22-04-2001 01
Mw. E. van der Meulen Utrecht nhk 2000-03-24 bijz.werk PKV Utrecht > aan 10-02-2002 01
Mw. A. van Veen Houten gk 2000-05-18 gk Molenaarsgraaf-Brandwijk > aan 07-01-2001 01
Mw. W. Verkuijl Amsterdam gk 2000-05-18 gk Rotterdam-Delfshaven > aan 11-06-2000 01
L.A. van Baardewijk Amersfoort ngk 2000-05-26 ngk Loosdrecht > aan 10-09-2000 01
Mw. G.A.J. van der Maas Amsterdam gk 2000-05-29 gk Fijnaart > aan 10-09-2000 02
Mw. J.A.J. van Doorn Tietjerk nhk 2000-06-07
Mw. N. Hoeksel Gouda nhk 2000-06-07 hervormd Ridderkerk (g.v.) > aan 23-09-2001 01
Mw. A. Ravensberg Amsterdam nhk 2000-06-07 hervormd Lent-Oosterhout-Ressen > aan 29-04-2001 01
Mw. K.E.A. Schrijver-Wijkstra Amsterdam nhk 2000-06-07
Mw. J. Wessels-Nijzink Varsseveld nhk 2000-06-07 hervormd Kimswerd-Arum > aan 09-02-2003 01
W. Geuze Hazerswoude nhk 2000-06-08 hervormd Woubrugge > aan 19-01-2003 01
Mw. B.B.C. Leijnse Arnhem nhk 2000-06-08 hervormd Lathum-Giesbeek > aan 03-10-2004 01
L.C. de Borst Papendrecht nhk 2000-06-14 beroepbaar 01-2001 > hervormd Zevenhuizen (Z-H.)30-03-200301
M.J. van Oordt Oudewater nhk 2000-06-14 hervormd Noorden > aan 07-01-2001 03
B. Schoone Honselersdijk nhk 2000-06-19 hervormd s-Gravenzande g.v. > aan 10-09-2000 01
R.C. Vervoorn Almere ngk 2000-06-19 ngk Steenwijk > aan 01-10-2000 01
J. Overeem Leusden nhk 2000-06-23 beroepbaar 06-2008: pg Boskoop > aan 30-05-2010 01
D. de Wit Bennekom gg 2000-06-26 gg Nieuw-Beijerland > aan 13-09-2000 58
J.H. Soepenberg Kampen gkv 2000-07-04 gkv IJsselmuiden-Grafhorst > aan 17-12-2000 03
Mw. A. Boonstra Groningen nhk 2000-07-05 hervormd Bierum > aan 05-11-2000 01
Mw. P.M. Bregman Houten nhk 2000-07-05 hervormd Amsterdam (g.v.) > aan 06-05-2001 01
G.A. den Broeder Almere-Buiten gkv 2000-07-17 gkv Pernis-Albrandswaard > aan 05-11-2000 01
Mw. J.C.A. Kruithof-Looije Zwolle nhk 2000-09-19 hervormd Okkenbroek > aan 26-08-2001 01
Mw. T. Rozema Odijk nhk 2000-09-19
Mw. A.C.J. van Waard-Pieterse Leiden nhk 2000-09-19 hervormd Rekken > aan 09-09-2001 01
P.M. Rappoldt Amsterdam nhk 2000-09-20 hervormd Graft-De Rijp > aan 03-02-2002 01
P.R. Beintema Soest nhk 2000-09-22 bijz. werk classis Leeuwarden > aan 18-03-2001 01
W. van Iperen Hardinxveld-Giessendam nhk 2000-09-22 hervormd Ommeren > aan 26-11-2000 01
R.P. Heij Hardenberg gkv 2000-09-28 gkv Driebergen-Rijssenburg > aan 11-02-2001 02
A. ten Napel Joure ngk 2000-09-28
H. Hoksbergen Amersfoort gkv 2000-10-04 gkv Spakenburg-Zuid > aan 07-01-2001 02
Mw. J. Cappon-Vogel Utrecht nhk 2000-10-11 pg Emmeloord > aan 04-11-2007 01
Mw. W.M. Koster Gorinchem gk 2000-10-11 gk Arkel (SoW) > aan 22-01-2001 01
P. Rietveld Genemuiden nhk 2000-10-11
B.W.J. de Ruyter Scheveningen nhk 2000-10-11 hervormd Leimuiden > aan 25-03-2001 01
B.G. Versteeg Oldebroek nhk 2000-10-11 hervormd Kerkenveld > aan 22-04-2001 01
Mw. C. Biemond-Spek Zegge nhk 2000-10-12 hervormd Krabbendijke (deelgemeente) > aan17-12-200101
Mw. H.K. Olde Scheper-vd Weide Groningen nhk 2000-10-12 hervormd Hoogkerk > aan 14-10-2001 01
Mw. E.A.R.F. Struikmans Amsterdam nhk 2000-10-12 hervormd Kolham > aan 16-07-2006 01
J.L. de Jong Barneveld cgk 2000-10-16 cgk Nieuw-Vennep > aan 02-03-2001 02
E.J. Kooiman Wezep gk 2000-10-23 gk Odijk > aan 12-11-2000 01
IJ.R. Bijl Katwijk aan Zee nhk 2000-10-26 hervormd Moordrecht (deelgemeente) > aan 11-03-2001 01
Mw. M.H.M. Sillevis Smitt Rotterdam gk 2000-11-01 bijz. werk Utrecht > aan 22-09-2002 01
C. de Gooijer Arnhem nhk 2000-11-10 hervormd Gendringen > aan 07-01-2001 01
Mw. B. Janssens-Fennema Hooghalen nhk 2000-11-10 hervormd Eext > aan 12-12-2004 01
H. Westerink Wapserveen nhk 2000-11-10
G. Boer Stolwijk nhk 2000-11-23 hervormd Kamperveen > aan 27-05-2001 01
Mw. H. Briemen-Cammeraat Rotterdam nhk 2000-11-23 g.v. Capelle aan den IJssel 16-05-2010 01
Mw. H. van Dorssen Amsterdam nhk 2000-11-23
G. Rohaan Amersfoort nhk 2000-11-23 hervormd Herveld-Slijk-Ewijk > aan 04-02-2001 01
Mw. G. Rohaan-van de Kamp Amersfoort nhk 2000-11-23 hervormd Herveld-Slijk-Ewijk > aan 04-02-2001 01
Mw. H.W. Bouwman Kampen gk 2000-12-04 gk Zweeloo > aan 04-02-2001 01
P.L.D. Visser Genemuiden cgk 2000-12-13 cgk Ouderkerk aan den Amstel > aan 29-06-2001 03
H.M. van de Bosch Kampen gk 2000-12-18 gk Valkenburg (Z-H.) > aan 07-10-2001 01
F.A. van Helden Gaast gk 2000-12-19 gk Oosterend (Tex.) > aan 07-01-2001 01

*: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
maandag 24 juli 2017