Index >

Kandidaten

Hier kunt u alle kandidaten terugvinden. Klik op het jaartal achter huidig om een lijst in te zien met alle huidige kandidaten sinds dat jaar. Klik achter bevestigd op een jaartal voor alle bevestigingen van dat jaar.


Huidig: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1992 - 1991 - 1990 - 1989 - 1988 - 1987 - 1986 - 1985 - 1984 - 1983 - 1982 - 1981 - 1980
Bevestigd: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000

naamwoonplaatskerkpublicatiedatumberoepende gemeenteintrededatumber*
J.A. Weststrate Barneveld ggin 2009-01-15 ggin Terneuzen 26-05-2009 23
G. Hagens Houten gkv 2009-01-19
P.B. van Beukel Ridderkerk pkn 2009-01-23
A.J. Post Meerkerk pkn 2009-01-23 hervormde gemeente Nieuw-Beijerland > aan16-10-2011 01
C.B. Heikens Aken (Duitsland) pkn 2009-01-27 gereformeerde kerk Hoogstede > aan 07-06-2009 01
D. Jongeneel Oud-Alblas pkn 2009-01-27 hervormd Arnemuiden > aan 20-09-2009 01
Mw. S.M. Trapman Utrecht pkn 2009-01-27 hervormd Koog-Zaandijk > aan 16-05-2010 01
Mw. J.E. Roth-Wijnands Heerenberg pkn 2009-01-30 protestantse gemeente Hummelo > aan 03-06-2012 01
A.J.C. van der Vorm Zutphen pkn 2009-01-30 g.v. Heerlen > aan 11-09-2011 01
J. uit de Bosch Zeewolde ngk 2009-02-06 ngk Zalk-Veecaten > aan 24-05-2009 01
Mw. E. Sonneveld Borne pkn 2009-02-19 pg Enschede > aan 28-06-2009 01
J.W. Stam Sliedrecht pkn 2009-02-24 pg Alkmaar-Noord > aan 13-12-2009 01
W.P. Vermeulen Gouda pkn 2009-03-25 hervormd Goudriaan-Ottoland > aan 04-07-2010 01
Mw. J.A.C. Schouwstra Apeldoorn veg 2009-03-25 g.v. Heerde > aan 24-05-2009 01
H.J.T. Lubbers Wekerom pkn 2009-04-01 hervormd Nieuwe-Tonge – Herkingen > aan 06-09-2009 02
Mw. G. Loeve Utrecht pkn 2009-04-01 protestantse gemeente Apeldoorn (Hofstad) > aan09-09-201201
J.T. de Koning Hardinxveld-Giessendam pkn 2009-04-01 hervormd Genderen > aan 04-10-2009 01
J. de Jong Wijchen pkn 2009-04-02 gk Baambrugge – Loenen aan de Vecht > aan19-04-2009 01
W.J. van den Brink Ede hhk 2009-04-06 hhg Elst-Utr-Scherpenzeel-Gld 31-08-2011 01
A.J. Britstra Elburg hhk 2009-04-06 hhg Doornspijk > aan 10-06-2009 02
A.J. Holsappel Heerde gkv 2009-04-18 gkv Sliedrecht > aan 25-04-2010 04
P.M. van t Hof Sint Annaland pkn 2009-04-20 hervormd Oude Tonge > aan 05-07-2009 01
I. de Graaf Ronse-Belgi๋ pkn 2009-04-22 hervormd Zwaagwesteinde > aan 30-08-2009 01
Mw. H.G.T. Kaai s-Gravenhage pkn 2009-04-23 pg Warmond > aan 14-02-2010 01
R.R. Eisinga Moordrecht pkn 2009-04-23 hervormd Schoonrewoerd > aan 13-09-2009 01
Mw. I.M. den Hartog Cleve-Duitsland pkn 2009-04-23 pg Sint Michielsgestel > aan 06-09-2009 01
L.J. Tiesinga Bedum pkn 2009-05-04 pg Uithuizen > aan 27-06-2010 01
W.E. Klaver Woudenberg cgk 2009-05-08 cgk Scheveningen > aan 23-09-2009 06
P.J. van Egmond Rijnsburg pkn 2009-05-12
Mw. E. van der Wal Amersfoort pkn 2009-05-12 hervormd Zeist (Witte Kerkje Huis ter Heide) > aan10-10-201001
Mw. M.C. van Giezen Zeist pkn 2009-05-12 pg Utrecht > aan 28-11-2010 01
A. Vastenhoud Hardinxveld-Giessendam pkn 2009-05-12 pg ’s-Gravenhage (missionair pred. Bethlehemkerk)13-03-2011 01
R.C. Vellinga Hilversum gkv 2009-05-19 gkv Hasselt > aan 11-10-2009 02
D. Verboom Leiden pkn 2009-05-20 g.v. Delft > aan 30-01-2011 01
Mw. A. Moolenaar Middelburg pkn 2009-06-04 gk Lisse > aan 31-05-2015 01
Mw. L.E. Vos Zwolle pkn 2009-06-04 elg Apeldoorn > aan 23-08-2009 01
P. Roggeband Essen (Duitsland) pkn 2009-06-04 protestantse gemeente Duisburg-Ruhrort 14-03-2010 01
G.S. Schutte Heerenbroek pkn 2009-06-04 niet beroepbaar
R.C. Boogaard Vaassen hhk 2009-06-17 hhg Ede – Bennekom – Wageningen > aan 13-01-2010 01
M. Krijgsman Leerdam ggin 2009-06-17 ggin Arnemuiden > aan 15-09-2009 35
P. de Hoop Nieuwegein pkn 2009-06-23
P. van Veen (lerend ouderl.) Hazerswoude ogg 2009-06-24 ogg Benthuizen > aan 23-09-2009 30
K. Boeder Enkhuizen gg 2009-06-29 gg Terwolde-De Vecht > aan 02-09-2009 10
G. Bredeweg Rijssen gg 2009-06-29 gg Barneveld-Zuid > aan 17-09-2009 32
J. van Rijswijk Rhenen gg 2009-06-29 gg s-Gravenzande > aan 09-09-2009 29
Mw. R. Scholten Wassenaar pkn 2009-07-17
A. Vriend Utrecht pkn 2009-07-17 pg Ouwsterhaule-Scharsterbrug > aan 03-10-2010 02
D. Wijmenga Kampen pkn 2009-07-17 gk Oldemarkt > aan 10-01-2010 01
M. Staudt Amsterdam pkn 2009-07-17 pg Chaam > aan 20-06-2010 01
Mw. H. Siebert Enschede pkn 2009-07-17 pg Enschede > aan 06-12-2009 01
Mw. E. Kersbergen-Kummerow Nieuwegein pkn 2009-07-17 g.v. AxxionContinu Leidsche Rijn 15-04-2012 01
R. van Waarde Woerden pkn 2009-07-17 pg Leiden (studentenpastor) > aan 03-10-2010 01
H.S. Mosterd Utrecht pkn 2009-07-17 hervormd Willige Langerak > aan 03-04-2011 01
D. Vonck Leeuwarden gkv 2009-08-31 beroepbaar 10-2009: gkv Houten > aan 02-05-2010 03
W. de Bruin Nunspeet cgk 2009-09-08 cgk Purmerend > aan 07-02-2010 04
J.P. Stoel Spijk (Z-H.) hhk 2009-09-14 hersteld hervormde gemeente Waddinxveen 07-11-2012 01
J. van Houwelingen Hillegom gkv 2009-09-15 gkv Lisse > aan 09-05-2010 01
Mw. M.J.E.H.T. van Baest Oisterwijk pkn 2009-09-24
G.J. Codee Amsterdam pkn 2009-09-24 hervormd De Bilt > aan 14-02-2010 02
M. van Dam Sprang-Capelle pkn 2009-09-24 hervormd Hagestein > aan 28-02-2010 01
M.A. Post Hasselt pkn 2009-09-30 mobiliteitspool pkn > hervormd Stavenisse05-01-2014 01
H. Vlasman Hallum pkn 2009-09-30 protestantse gemeente Trynwalden > aan 03-01-2010 01
A.S. de Winter Ermelo pkn 2009-09-30 protestantse gemeente Nigtevecht 13-04-2014 02
N.A. Donselaar Oosterland hhk 2009-10-05 hhg Zuilichem-Nieuwaal > aan 29-12-2009 04
W. Schinkelshoek Krimpen aan de Lek hhk 2009-10-05 hhg IJsselstein > aan 21-09-2011 01
P. Baas Kampen pkn 2009-10-13 hervormd Zalk-Veecaten > aan 21-02-2010 01
Mw. M. Kraak-Verdonk Wilnis pkn 2009-10-14 pg Opperdoes > aan 09-01-2011 01
Mw. E.C. Oord-Vader Maarssen pkn 2009-10-14
Mw. M.J. Ouwerkerk-Louter Leiden pkn 2009-10-14 hervormd Rijnsaterwoude > aan 29-11-2009 01
R.C. Veldman Amsterdam pkn 2009-10-14 pg Rotterdam-Kralingen > aan 10-01-2010 01
A.P. Berensen Dronten pkn 2009-10-19 gk Enter > aan 29-11-2009 01
Mw. A.K. de Vries Zwolle pkn 2009-10-19 g.v. Kampen > aan 18-10-2009 01
J.A.L. Duijster Ens pkn 2009-10-23 gk Zwartsluis > aan 17-01-2010 01
Mw. J.C. de Poel – van den Berg Drachten pkn 2009-10-23 protestantse gemeente Grootegast-Sebaldeburen 24-05-2015 01
I. Maaswinkel Rotterdam ngk 2009-10-29 ngk Maassluis > aan 07-02-2010 01
H.E. Dankers Amsterdam pkn 2009-11-20 hervormd Ilpendam – Watergang > aan 23-09-2012 01
J.W. van Dijk Huizen pkn 2009-11-20 niet beroepbaar
T.A.W. van der Louw Emmeloord pkn 2009-11-20 niet beroepbaar
H.J. Olsman Amsterdam pkn 2009-11-20 niet beroepbaar
H.R. van Riezen Drachten pkn 2009-11-20 niet beroepbaar
R.M. Werrie De Meern pkn 2009-11-20 pg Beusichem – Zoelmond > aan 04-07-2010 01
Mw. G.H. Borger-Koetsier Amsterdam pkn 2009-11-27 hervormd Musselkanaal-Mussel > aan 07-02-2010 01
D.G.F. de Bree Ede pkn 2009-11-27 hervormd Vreeswijk > aan 29-08-2010 01
L. Hak Nieuw-Lekkerland pkn 2009-11-27 hervormd IJzendoorn > aan 01-07-2012 01
H. de Vries Zwolle gkv 2009-12-01

*: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
maandag 24 juli 2017