Index >

Kandidaten

Hier kunt u alle kandidaten terugvinden. Klik op het jaartal achter huidig om een lijst in te zien met alle huidige kandidaten sinds dat jaar. Klik achter bevestigd op een jaartal voor alle bevestigingen van dat jaar.


Huidig: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1992 - 1991 - 1990 - 1989 - 1988 - 1987 - 1986 - 1985 - 1984 - 1983 - 1982 - 1981 - 1980
Bevestigd: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000

naamwoonplaatskerkpublicatiedatumberoepende gemeenteintrededatumber*
A.L.A. den Besten Nieuwerkerk ad IJssel nhk 2002-11-14 hervormd Rotterdam-IJsselmonde g.v. > aan05-01-2003 01
L. van Dalen Apeldoorn cgk 2002-09-05 cgk Hasselt > aan 10-01-2003 05
A. Stijf Wapenveld nhk 2002-09-27 hervormd Zegveld > aan 12-01-2003 04
M.A. Kempeneers Ederveen cgk 2002-09-05 cgk Elburg > aan 15-01-2003 04
W. Geuze Hazerswoude nhk 2000-06-08 hervormd Woubrugge > aan 19-01-2003 01
R.Q. Kouwijzer Amsterdam nhk 2002-02-27 hervormd s-Gravenhage > aan 19-01-2003 01
M.P. Vis Utrecht nhk 2002-05-30 beroepbaar 1-10 > gk Schipluiden > aan 19-01-2003 01
M. Maas Putten nhk 2002-10-31 hervormd Hellouw > aan 26-01-2003 03
J. Jonker Utrecht ngk 2002-10-29 ngk Hoorn > aan 01-02-2003 01
G.E. Messelink Ede gkv 2003-05-28 gkv Waardhuizen > aan 08-02-2003 02
Mw. J. Wessels-Nijzink Varsseveld nhk 2000-06-07 hervormd Kimswerd-Arum > aan 09-02-2003 01
H.J. Lopers Kampen gkv 2002-09-25 gkv Nieuwegein > aan 16-02-2003 03
Mw. P.C. Barnard Amsterdam nhk 2001-04-26 hervormd Waddengemeente (Texel) > aan 02-03-2003 01
J.P. Boomsma Hantum gk 2003-01-22 gk Hantum-Foudgum > aan 02-03-2003 01
K. Holwerda Culemborg nhk 2003-01-21 hervormd Amsterdam > aan 02-03-2003 01
Mw. K. Zwerver Groningen nhk 2002-05-30 hervormd Uithuizen > aan 02-03-2003 01
Mw. G.I. Berkhof Groningen nhk 2003-01-08 hervormd Vredewold-Westerdeel > aan 09-03-2003 01
B.G. Breunesse Roodeschool nhk 2003-02-06 hervormd Gramsbergen > aan 09-03-2003 01
M. Kreuk Polsbroek nhk 1999-10-06 hervormd Wilsum > aan 16-03-2003 01
Mw. P.J. Viveen-Molenaar Utrecht nhk 2002-01-16 hervormd Naarden g.v. > aan 23-03-2003 01
L.C. de Borst Papendrecht nhk 2000-06-14 beroepbaar 01-2001 > hervormd Zevenhuizen (Z-H.)30-03-200301
Mw. N. Drop Donkerbroek gk 2003-03-18 gk Donkerbroek > aan 30-03-2003 01
Z.J.C. van Harten Kampen gkv 2002-10-21 gkv Blija-Holwerd-Ferwerd-Hallum > aan 30-03-2003 04
T. Meijer Puttershoek nhk 2002-07-04 hervormd Dordrecht g.v. > aan 06-04-2003 01
J. Prosman Lopikerkapel nhk 2003-02-14 hervormd Genderen > aan 06-04-2003 01
Mw. W.M. van Santen Koog aan de Zaan nhk 2003-03-20 hervormd Vijfhuizen (SoW) > aan 20-04-2003 01
A.C. Uitslag Soest cgk 2002-12-23 cgk Kerkwerve > aan 07-05-2003 04
Mw. J.G. vd Boogaard-Bongers Rijssen nhk 1995-10-19 hervormd Berlikum > aan 11-05-2003 01
H. van der Ziel Nieuwegein nhk 2003-01-21 hervormd Poederoijen-Loevestein > aan 11-05-2003 01
J.N. Zuijderduijn Katwijk aan Zee nhk 2002-09-27 hervormd Valburg-Homoet > aan 14-05-2003 01
H.J. Boersma Kampen gkv 2002-06-12 gkv Haulerwijk > aan 18-05-2003 01
W.J. Plantinga Zutphen cgk 2002-12-24 cgk s-Gravenhage-West > aan 18-05-2003 02
H. Talsma Veenendaal nhk 2002-09-12 hervormd Kollumerzwaag > aan 25-05-2003 01
E.J. Meijer Kampen gkv 2001-10-10 gkv Leens 01-06-2003 02
Mw. Y. Pors Amsterdam nhk 2002-10-31 hervormd Klarenbeek > aan 01-06-2003 01
K.A. Jager Apeldoorn nhk 2003-04-11 hervormd Swifterbant (SoW) > aan 08-06-2003 01
B. Lampen Vriezenveen nhk 2002-11-14 hervormd Heemse > aan 08-06-2003 01
Mw. A. Schrage-Buitenbos Ouderkerk aan den Amstelgk 2003-06-06 gk Aalsmeer > aan 08-06-2003 01
H. van Eeken Groningen cgk 2003-01-13 cgk Delft > aan 15-06-2003 02
A.N. van der Wind Lunteren nhk 2000-02-10 hervormd Hagestein > aan 15-06-2003 01
J. Prins Sint Annaland nhk 2003-04-01 hervormd Randwijk > aan 18-06-2003 03
J.H.F. Schaeffer Zwolle gkv 2003-01-29 gkv Wageningen > aan 22-06-2003 04
F.A. van Velzen Amersfoort nhk 2003-04-01 hervormd Rijnsaterwoude > aan 29-06-2003 01
S.J. van der Vlies Rotterdam nhk 2002-09-12 niet beroepbaar > zendingspred. 01-08-2003 01
E.E. Bouter Dordrecht nhk 2002-10-31 hervormd Oud-Loosdrecht > aan 17-08-2003 02
C.P. de Boer Zeewolde cgk 2003-03-03 cgk Werkendam > aan 20-08-2003 04
Mw. A.E. van Dijk Winschoten nhk 2001-05-31 hervormd Drogeham > aan 24-08-2003 01
Mw. H.J. Marsman-ten Have Kampen gk 2003-07-21 gk Langeslag-Heino > aan 24-08-2003 01
J.M. Hartel Amsterdam gk 2003-07-02 gk Haamstede > aan 31-08-2003 01
D. Hoolwerf Grafhorst nhk 2003-06-25 hervormd Siddeburen-Tjuchem > aan 31-08-2003 01
Mw. M.J. Kollenstaart-Muis De Bilt gk 2003-05-16 gk Ottoland > aan 31-08-2003 01
A.P.S. van der Meulen Edam nhk 2003-05-27 hervormd Nieuwe Niedorp > aan 31-08-2003 01
Mw. D.A.J. Scholtens Kampen gk 2003-06-27 gk Alteveer > aan 31-08-2003 01
Mw. J. Zuidema Nijverdal nhk 2003-06-26 hervormd Geleen Beek Urmond > aan 31-08-2003 01
F.W. van der Rhee Katwijk aan Zee cgk 2003-03-17 cgk Vlissingen > aan 06-09-2003 01
Mw. C.W. van den Berg Weesp gk 2003-01-08 gk Oude-Pekela > aan 07-09-2003 01
M.H. de Jong Zeist nhk 2003-02-06 hervormd Beesd > aan 07-09-2003 01
P. Kleingeld Werkendam ngk 2003-04-08 ngk Maassluis > aan 07-09-2003 02
Mw. A. Reitsma-Ferwerda Westerbork gk 2003-02-04 gk Achlum-Hitzum (SoW) > aan 07-09-2003 01
D.J. de Rooij Rotterdam nhk 2001-10-02 beroepbaar 1-3-2002: hervormd Baambrugge 07-09-2003 01
Mw. E.K. Zwerver Groningen nhk 2003-05-27 hervormd Rotterdam-Zuid g.v. > aan 07-09-2003 01
D.E. van Dorsten Amsterdam nhk 2001-04-26 hervormd t Waal-Honswijk > aan 14-09-2003 01
G.A. Heek Amsterdam gkv 2003-03-28 gkv Mijdrecht > aan 14-09-2003 02
G. Pater Genemuiden gg 2003-07-01 gg Opheusden > aan 17-09-2003 39
W. Griffioen Amersfoort gkv 2002-12-04 gkv Anna-Paulowna > aan 21-09-2003 01
A.A. van Kampen Nijkerk nhk 2002-07-04 hervormd Anna-Paulowna (evang) > aan 21-09-2003 01
Mw. B.J.T.M. Litsenburg Eindhoven elk 2003-07-22 elg Eindhoven > aan 21-09-2003 01
M.E. Buitenhuis Slochteren gkv 2003-06-14 gkv Baflo > aan 28-09-2003 03
G.J. Roben Drachtstercompagnie gk 2003-09-11 gk Drachtstercompagnie > aan 28-09-2003 01
E.K. Foppen Benschop nhk 2003-06-26 hervormd Bleiswijk (b.w.) > aan 05-10-2003 01
W. Meijer Veenendaal nhk 2003-02-13 hervormd Yerseke (deelgemeente) > aan 05-10-2003 02
C.J. Rodenburg Utrecht nhk 1996-07-02 zendingspred. > aan 05-10-2003 01
E. de Fouw Rotterdam nhk 2002-01-16 hervormd s-Gravenhage > aan 19-10-2003 01
C. Vogelvanger Groningen nhk 2003-05-27 hervormd Grijpskerk > aan 19-10-2003 01
A. van Vugt Zeewolde gkv 2003-01-21 gkv Gees > aan 19-10-2003 01
A.J. Haak Nunspeet gkv 2003-04-22 gkv Driesum > aan 26-10-2003 02
P. Poortinga Zuidhorn gkv 2003-05-21 gkv Eindhoven-Best > aan 02-11-2003 04
C. Boele Putten nhk 2003-06-26 hervormd Moerkapelle > aan 09-11-2003 01
J.S. Dijkhuizen Amsterdam nhk 2003-09-30 hervormd Weesp > aan 30-11-2003 01
Mw. B.L. Jongkind Ermelo gk 2003-01-08 gk Ermelo g.v. > aan 30-11-2003 01
Mw. Y. Schoonhoven Gravenhage nhk 2003-11-04 g.v. Gravenhage > aan 30-11-2003 01

*: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
maandag 20 november 2017