Index >

Kandidaten

Hier kunt u alle kandidaten terugvinden. Klik op het jaartal achter huidig om een lijst in te zien met alle huidige kandidaten sinds dat jaar. Klik achter bevestigd op een jaartal voor alle bevestigingen van dat jaar.


Huidig: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1992 - 1991 - 1990 - 1989 - 1988 - 1987 - 1986 - 1985 - 1984 - 1983 - 1982 - 1981 - 1980
Bevestigd: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000

naamwoonplaatskerkpublicatiedatumberoepende gemeenteintrededatumber*
C. Baggerman Utrecht nhk 2002-01-16 hervormd Geesteren > aan 06-10-2002 01
Mw. H.M. Dijk-Addink Soest nhk 2002-01-16 niet beroepbaar
E. de Fouw Rotterdam nhk 2002-01-16 hervormd s-Gravenhage > aan 19-10-2003 01
Mw. P.J. Viveen-Molenaar Utrecht nhk 2002-01-16 hervormd Naarden g.v. > aan 23-03-2003 01
G.H.J. Gilhuis Amsterdam gk 2002-01-18 gk Amsterdam (SoW) (drugspastoraat)>aan 27-06-2004 01
B.F. van Veen Amstelveen gk 2002-01-23 gk Amsterdam-Geuzenveld > aan 14-04-2002 01
Mw. A.B. Worst-de Groot Abbenbroek nhk 2002-01-23 gk Melissant - Dirksland > aan 22-09-2002 01
M.J. Strengholt Bussum ngk 2002-01-29 ngk Nunspeet > aan 09-05-2004 01
Mw. C. Aalbersberg-van Loon Emmeloord gk 2002-02-01 gk Emmeloord g.v. > aan 08-09-2002 01
W. Hordijk Hemelum gk 2002-02-20 gk Oostburg > aan 15-09-2002 01
K.D. Huizinga Zeist ngk 2002-02-26 ngk Hardinxveld-Giessendam > aan 23-06-2002 04
R.Q. Kouwijzer Amsterdam nhk 2002-02-27 hervormd s-Gravenhage > aan 19-01-2003 01
Mw. M.M. Kwant Maarssenbroek nhk 2002-02-27 hervormd Westzaan > aan 15-09-2002 01
P. den Ouden Nieuw-Lekkerland nhk 2002-02-27 hervormd Wouterswoude > aan 04-09-2002 02
D. Zoet Maartensdijk nhk 2002-02-27 hervormd Loon op Zand > aan 26-06-2002 01
Mw. S.E.M. Kajim-Snijder gk 2002-03-01 gk Hoogeveen g.v. > aan 01-03-2002 01
J.H. Stuiver Nieuwegein nhk 2002-03-13 hervormd Nieuwegein-Zuid > aan 07-07-2002 01
M. de Leeuw Leiden nhk 2002-03-14 hervormd Leiden g.v. > aan 05-05-2002 01
K.J. Kaptein Nieuw-Lekkerland nhk 2002-03-14 hervormd s-Grevelduin-Capelle > aan 19-06-2002 01
Mw. M.J. den Bakker Dordrecht nhk 2002-03-20 bijz. werk Rotterdam-Centrum > aan 14-07-2002 01
J.P. Ende Oostburg nhk 2002-03-20 hervormd Biervliet-IJzendijke > aan 16-06-2002 01
A. Kot Hoevelaken nhk 2002-03-20 hervormd Schoonrewoerd > aan 28-08-2002 02
Mw. D.W. Lensink Lelystad nhk 2002-03-20 gk Bant > aan 03-11-2002 01
G. de Klein Assen veg 2002-03-28 veg Groningen-Helpman > aan 05-05-2002 01
Mw. M. vd Ham-Sterk Utrecht nhk 2002-04-17
A. Snoek Putten nhk 2002-04-17 hervormd Nieuwer ter Aa > aan 24-11-2002 03
J. Stap Veessen nhk 2002-04-17 hervormd Veessen > aan 09-06-2002 01
A. Admiraal Woerden nhk 2002-04-25 hervormd Gouda g.v. > aan 01-09-2002 01
W.L. de Jong Utrecht nhk 2002-04-25 hervormd Giethoorn > aan 08-09-2002 01
Mw. J.M. Nierop Karlsruhe (Duitsland) nhk 2002-04-25 niet beroepbaar: Berlijn > aan 18-02-2007 01
W.F. Schormans Meteren nhk 2002-04-25 beroepbaar 1-6 hervormd Nijkerkerveen (deelgem) 13-10-200201
G.C. van Rheenen Kampen gk 2002-04-30 gk Idskenhuizen > aan 25-08-2002 01
K. van As Brandwijk ngk 2002-05-01 ngk Oostzaan > aan 27-10-2002 01
Mw. B.A. Rose Boxtel nhk 2002-05-16 g.v. Dongen > aan 17-11-2002 01
J. Meijer Groningen gk 2002-05-30 gk Wetsinge – Sauwerd > aan 16-06-2002 01
Mw. R.A.H.M. Klein Kranenburg Leiden nhk 2002-05-30 hervormd Abbenes > aan 22-09-2002 01
Mw. R. Muhlig Tienhoven nhk 2002-05-30 niet beroepbaar
M.P. Vis Utrecht nhk 2002-05-30 beroepbaar 1-10 > gk Schipluiden > aan 19-01-2003 01
Mw. K. Zwerver Groningen nhk 2002-05-30 hervormd Uithuizen > aan 02-03-2003 01
H.J. Boersma Kampen gkv 2002-06-12 gkv Haulerwijk > aan 18-05-2003 01
B.J. Diemer Bruchterveld gk 2002-06-19 gk Bruchterveld > aan 30-06-2002 01
A.M. Pool Utrecht ngk 2002-06-19 VKPB Menen (Belgie) > aan 28-03-2004 01
A. van Voorden Opheusden ggin 2002-06-20 ggin De Beek-Uddel > aan 26-09-2002 34
B.J. van Boven Benthuizen gg 2002-06-24 gg De Valk-Wekerom > aan 18-09-2002 28
G. Hoogerland Nunspeet gg 2002-06-24 gg Drachten > aan 04-09-2002 12
A. Verschuure Gouda gg 2002-06-24 gg Krabbendijke > aan 11-09-2002 20
E. Gouda Groot-Ammers nhk 2002-07-04 hervormd Oude Pekela (h.w.b.a.) > aan 14-01-2004 01
J. Jongejan Dordrecht nhk 2002-07-04 hervormd s-Gravendeel > aan 01-09-2002 01
A.A. van Kampen Nijkerk nhk 2002-07-04 hervormd Anna-Paulowna (evang) > aan 21-09-2003 01
T. Meijer Puttershoek nhk 2002-07-04 hervormd Dordrecht g.v. > aan 06-04-2003 01
Mw. J. Zuidema Nijverdal veg 2002-08-14 overgegaan naar nhk
L. van Dalen Apeldoorn cgk 2002-09-05 cgk Hasselt > aan 10-01-2003 05
M.A. Kempeneers Ederveen cgk 2002-09-05 cgk Elburg > aan 15-01-2003 04
Mw. N. Manson Fontainebleua (Frank.) nhk 2002-09-12 Waalse gemeente Leiden > aan 01-12-2002 01
P.J.M.A. van Ool Roermond nhk 2002-09-12 hervormd Vries > aan 01-12-2002 01
H. Talsma Veenendaal nhk 2002-09-12 hervormd Kollumerzwaag > aan 25-05-2003 01
S.J. van der Vlies Rotterdam nhk 2002-09-12 niet beroepbaar > zendingspred. 01-08-2003 01
S.A. Doolaard Kloetinge nhk 2002-09-17 hervormd Besoyen > aan 15-12-2002 02
O.O. Grevink De Bilt nhk 2002-09-17 gk Waalwijk > aan 10-04-2005 02
H.J. Lopers Kampen gkv 2002-09-25 gkv Nieuwegein > aan 16-02-2003 03
E. Kruidhof Driebergen nhk 2002-09-27 g.v. Ede > aan 07-03-2004 01
A. Stijf Wapenveld nhk 2002-09-27 hervormd Zegveld > aan 12-01-2003 04
J.N. Zuijderduijn Katwijk aan Zee nhk 2002-09-27 hervormd Valburg-Homoet > aan 14-05-2003 01
Mw. A. Haasnoot gk 2002-09-29 gk s-Gravenmoer > aan 29-09-2002 01
Z.J.C. van Harten Kampen gkv 2002-10-21 gkv Blija-Holwerd-Ferwerd-Hallum > aan 30-03-2003 04
J. Jonker Utrecht ngk 2002-10-29 ngk Hoorn > aan 01-02-2003 01
E.E. Bouter Dordrecht nhk 2002-10-31 hervormd Oud-Loosdrecht > aan 17-08-2003 02
M. Maas Putten nhk 2002-10-31 hervormd Hellouw > aan 26-01-2003 03
Mw. Y. Pors Amsterdam nhk 2002-10-31 hervormd Klarenbeek > aan 01-06-2003 01
K.E. Schonewille Elburg nhk 2002-10-31 beroepbaar 01-2003: hervormd s-Gravenmoer15-02-2004 01
H. Veltman Almelo gk 2002-10-30 gereformerde kerk Bellingwolde > aan 01-12-2002 01
H. de Ruiter Nijverdal gk 2002-11-06 hervormd Vrouwenpolder > aan 03-10-2004 01
A.L.A. den Besten Nieuwerkerk ad IJssel nhk 2002-11-14 hervormd Rotterdam-IJsselmonde g.v. > aan05-01-2003 01
B. Lampen Vriezenveen nhk 2002-11-14 hervormd Heemse > aan 08-06-2003 01
Mw. T.A.Th. van der Wal Hilversum gk 2002-11-22 gk Hilversum > aan 22-12-2002 01
Mw. A.J.T. Bouwman Ridderkerk nhk 2002-11-27 hervormd Papendrecht (deelgemeente) >aan 26-09-2004 01
K.D. Jenner Papendrecht nhk 2002-11-27
Mw. M.H. Joosten Nijverdal nhk 2002-11-27
W. Griffioen Amersfoort gkv 2002-12-04 gkv Anna-Paulowna > aan 21-09-2003 01
A.C. Uitslag Soest cgk 2002-12-23 cgk Kerkwerve > aan 07-05-2003 04
W.J. Plantinga Zutphen cgk 2002-12-24 cgk s-Gravenhage-West > aan 18-05-2003 02

*: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
zondag 24 september 2017