Index >

Kandidaten

Hier kunt u alle kandidaten terugvinden. Klik op het jaartal achter huidig om een lijst in te zien met alle huidige kandidaten sinds dat jaar. Klik achter bevestigd op een jaartal voor alle bevestigingen van dat jaar.


Huidig: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1992 - 1991 - 1990 - 1989 - 1988 - 1987 - 1986 - 1985 - 1984 - 1983 - 1982 - 1981 - 1980
Bevestigd: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000

naamwoonplaatskerkpublicatiedatumberoepende gemeenteintrededatumber*
Mw. A.G.J. van der Maas Amsterdam gk 2001-01-10 gk Scharnegoutum (SoW) > aan 01-04-2001 01
Ph.A. Beukenhorst Oostburg nhk 2001-01-17 hervormd Oostburg – Zuidzande > aan 11-02-2001 01
Mw. G.H. Neppelenbroek-Kwakkel Zwolle nhk 2001-01-17 hervormd Zwolle g.v. > aan 02-12-2001 01
Mw. I.M. Pluim Groningen nhk 2001-01-17 hervormd Sittard > aan 21-10-2001 01
C.W. Rentier Amersfoort nhk 2001-01-17 bijz. werk > aan 21-04-2002 01
H.J.J.M. Tacken Nieuwegein nhk 2001-01-18 hervormd Gelselaar-Haarlo > aan 22-07-2001 01
M.L.W. Karels Westerhaar nhk 2001-01-24 beroepbaar 12-2003: hervormd Rijswijk (N-B.)05-12-200402
Mw. J.A.M. van Wijngaarden Amsterdam nhk 2001-01-24 gk Amsterdam-Noord > aan 03-02-2002 01
W.J.M. Vreugdenhil Utrecht gkv 2001-02-02 gkv Amstelveen > aan 27-05-2001 02
B.J. Griffioen Amsterdam nhk 2001-02-15 hervormd Ammerstol > aan 20-05-2001 01
E. Jongstra Veenwouden nhk 2001-02-15 hervormd Holwerd-Blija > aan 20-05-2001 01
R. Schoonhoven Veenendaal nhk 2001-02-15
Mw. A.P. Brabander-Schuytvlot Leiden nhk 2001-02-15 pg Benthuizen (De Hoeksteen) > aan 25-03-2012 01
D.S. Dreschler Bennekom gkv 2001-02-19 gkv Lemele-Lemeleveld > aan 24-06-2001 02
E.C. Roos s-Gravenhage nhk 2001-02-20 hervormd s-Gravenhage (bijz.) > aan 27-05-2001 01
C. Agterhof Ouderkerk aan den Amstelcgk 2001-02-22 cgk Baarn > aan 21-06-2001 04
S.J. Wierda Groningen cgk 2001-02-22 cgk Amsterdam > aan 26-08-2001 09
Mw. P.J. Doorn Amsterdam gk 2001-02-26 gk Midden-Betuwe > aan 16-09-2001 01
Mw. J.J. van der Molen Leek gk 2001-02-26 gk Frieschepalen-Siegerswoude > aan 18-03-2001 01
C.S. Alderliesten Zwolle gkv 2001-02-26 gkv Assen-Marsdijk > aan 02-09-2001 02
Mw. N. Walet-Kooij Hoogland gk 2001-03-01 g.v. Haarlem > aan 08-07-2001 01
H.B. Knol Kampen gk 2001-03-07 gk Aalten g.v. > aan 15-12-2002 01
A.J. Balk Kampen gkv 2001-03-13 gkv Maassluis > aan 28-10-2001 01
Mw. A. Doevendans-den Boer Nuenen nhk 2001-03-22
Mw. H. Oostenbrink-Evers Zwolle nhk 2001-03-22 niet beroepbaar: hervormd Zwolle > aan 07-11-2004 01
Mw. J.E. de Vries Amsterdam nhk 2001-03-22 g.v. Heemstede > aan 03-02-2002 01
H.G. van der Ziel Wilnis nhk 2001-03-22 hervormd Tiendeveen – Nieuw-Balinge > aan23-09-2001 01
Mw. S. Hennecke Utrecht nhk 2001-03-28 niet beroepbaar
G. Laseur Amersfoort nhk 2001-03-28 beroepbaar 04-2003
C.M. van Loon Capelle aan den IJssel nhk 2001-03-28 hervormd Capelle aan den IJssel > aan 10-06-2001 01
A.J. Metske Arnhem nhk 2001-03-28 bijz. werk > aan 16-03-2002 01
M.F. Verhoeff Zwolle gkv 2001-04-02 gkv Langerak > aan 15-07-2001 01
P.P.H. Waterval Dronten gkv 2001-04-24 gkv Krimpen aan den IJssel > aan 02-09-2001 06
E.J. Keulen Amsterdam - Groningen nhk 2001-04-25 niet beroepbaar: pg Heeg > aan 22-10-2006 01
J.T. Baart Delft nhk 2001-04-26 gk Hoek van Holland > aan 02-12-2001 01
Mw. P.C. Barnard Amsterdam nhk 2001-04-26 hervormd Waddengemeente (Texel) > aan 02-03-2003 01
D.E. van Dorsten Amsterdam nhk 2001-04-26 hervormd t Waal-Honswijk > aan 14-09-2003 01
Mw. L.H. van Rouendal Almere nhk 2001-04-26 gv Gravenhage 02-12-2001 01
B.F. Bakelaar Utrecht nhk 2001-05-01 hervormd Langerak > aan 30-09-2001 02
H.H. Schorren Groningen nhk 2001-05-03 hervormd Ezinge (SoW) 09-09-2001 01
R. Wollenberg Akkrum nhk 2001-05-03 hervormd Akkrum (SoW) 13-05-2001 01
Mw. J.D. Dekker gk 2001-05-12 gk Almelo (g.v.) 01-04-2001 01
Mw. F.G.W. Hordijk van der Zwaag Nieuw-Vennep gk 2001-05-15 gk Nieuw-Vennep > aan 03-03-2002 01
A.W. Beute Zwolle gkv 2001-05-22 gkv Sneek-Koudum > aan 02-12-2001 04
Mw. E.F. Quaak-Kloet Raamsdonksveer gk 2001-05-30 gk Giessen-Rijswijk > aan 03-02-2002 01
Mw. A.E. van Dijk Winschoten nhk 2001-05-31 hervormd Drogeham > aan 24-08-2003 01
Mw. A. de Jong-Idzinga Emmeloord - Wervershoofnhk 2001-05-31 gk Britsum-Cornjum-Jelsum > aan 02-09-2007 01
J.P. Straasheijm Apeldoorn nhk 2001-05-31
J.P. Kromhout van der Meer Ridderkerk nhk 2001-06-01 hervormd Dussen-Hank > aan 14-10-2001 01
A.A. Brugge Hardinxveld-Giessendam gg 2001-06-18 gg Scherpenisse > aan 19-09-2001 15
D.W. Tuinier Hendrik-Ido-Ambacht gg 2001-06-18 gg Terwolde – De Vecht > aan 06-09-2001 42
E.J. van Katwijk Amsterdam gk 2001-06-20 gk Harmelen > aan 02-09-2001 01
W.M. den Hertog Groningen cgk 2001-06-20 cgk Rozenburg > aan 24-05-2002 02
Mw. K. van den Berg Wilsele-België nhk 2001-06-21
W. Geerlof Alphen aan den Rijn nhk 2001-06-21 hervormd Echteld > aan 07-04-2002 01
Mw. M.R. Veen s-Gravenhage nhk 2001-06-21 hervormd Longerhouw-Schraard-Wons > aan 07-10-2001 01
A.J. Finnema Zeewolde nhk 2001-06-23 hervormd Makkum > aan 30-09-2001 01
J. ter Maten Kesteren nhk 2001-06-23 hervormd Wijngaarden > aan 03-10-2001 01
E. Baas IJsselmuiden nhk 2001-06-26 hervormd De Krim > aan 09-09-2001 01
J.W. Ploeg Amersfoort ngk 2001-06-27 ngk Almkerk-Werkendam-Gorinchem > aan 14-04-2002 01
Mw. A.H. Rekker-vd Werff Veenwouden doops 2001-06-28 doopsgezind Rottevalle ??-??-2001 01
T.R. Treur Kesteren ggin 2001-06-29 ggin Chilliwack (Can.) > aan 28-11-2002 32
G. Gerritsen (als lerend oud.) Hardinxveld-Giessendamogg 2001-06-29 ogg Hardinxveld-Giessendam > aan 05-09-2001 16
G.C. Kajim Kampen gk 2001-08-06 gk Bakkeveen > aan 10-02-2002 01
Mw. P.A. Eigenhuis-de Kool Oldekerk gk 2001-09-01 gk Zuidhorn (g.v.) > aan 09-09-2001 01
A. van de Bovekamp Rhenen cgk 2001-09-08 cgk Mussel > aan 18-01-2002 02
A. Hakvoort Apeldoorn cgk 2001-09-08 cgk Maarssen > aan 17-01-2002 02
H.P. Keuter Apeldoorn cgk 2001-09-08 cgk IJmuiden > aan 01-03-2002 03
S. van der Velde veg 2001-09-09 veg Oldebroek > aan ??-??-2001 01
F.L.B. Meijboom Bennekom nhk 2001-09-12 niet beroepbaar
W.J. Menkveld Dodewaard nhk 2001-09-12 hervormd Tange-Alteveer > aan 25-08-2002 01
J.J. van der Sleen Nieuw-Weerdinge nhk 2001-09-12 hervormd Nieuw-Weerdinge (SoW) > aan 21-10-2001 01
E. van t Slot Groningen nhk 2001-09-12 hervormd Opende > aan 02-12-2001 01
M. de Best Lelystad ngk 2001-09-19 ngk Zalk-Veecaten > aan 13-01-2002 03
J. Tiggelman s-Gravenhage gk 2001-09-20 gk s-Gravenmoer > aan 09-09-2001 01
Mw. D. Bosch-Heij Valkenburg gk 2001-09-22 gk Valkenburg (Z-H.) > aan 07-10-2001 01
Mw. C.A.S. Peters-Koedooder Oudehaske nhk 2001-10-01 hervormd Joure > aan 07-10-2001 01
U.G.M. Doedens Leiden nhk 2001-10-02 hervormd Zuid-Beijerland > aan 30-06-2002 01
P.A. van Elten Elburg nhk 2001-10-02 hervormd Hasselt (deelgemeente) > aan 06-01-2002 01
F.W. van IJsseldijk Geldermalsen nhk 2001-10-02 hervormd Haamstede > aan 17-02-2002 01
D.J. de Rooij Rotterdam nhk 2001-10-02 beroepbaar 1-3-2002: hervormd Baambrugge 07-09-2003 01
E.J. Meijer Kampen gkv 2001-10-10 gkv Leens 01-06-2003 02
M.J. Zandbergen Huizen gk 2001-10-17 gk Zevenhoven-Woerdense Verlaat > aan 04-11-2001 01
H.A. Cappon Utrecht veg 2001-10-17 veg Enschede > aan ??-??-2002 01
Mw. M. Zwaag-Haan Kudelstaart gk 2001-10-23 gk Ter Aar > aan 04-11-2001 01
R.J. van Amstel Beilen gk 2001-10-29 gk Beilen > aan 14-10-2001 01
Mw. P.E.M. Meijers Amsterdam gk 2001-11-08
Mw. L.H. Anneveld-Rouwendal Almere nhk 2001-11-09 hervormd s-Gravenhage g.v. > aan 02-12-2001 01
Mw. J. Bosgra kandidaat Enkhuizen nhk 2001-11-15 hervormd Anna-Paulowna (SoW) > aan 02-12-2001 01
Mw. A. Oude Kotte-de Boon Dordrecht nhk 2001-11-15 hervormd Heerewaarden > aan 25-08-2002 01
Mw. P.W.A. Stuurman Dedemsvaart nhk 2001-11-15
Mw. A.P. Visser s-Gravenhage nhk 2001-11-15 hervormd Huizen (deelgemeente) > aan 15-09-2002 01
D. van Veen Leiden gk 2001-11-26 gk Landsmeer (SoW) > aan 09-06-2002 01
W.P.J.L. van Saane Huizen nhk 2001-11-28 zendingspred. Beiroet > aan 19-05-2002 01
C.W. Saly Utrecht nhk 2001-11-28 hervormd Nieuwkoop > aan 10-09-2006 01
Mw. H. Boersma gk 2001-12-04 gk Sint Pancras > aan 20-01-2002 01
J.M. Haak Zwolle gkv 2001-12-10 gkv Ulrum > aan 12-05-2002 03
Mw. P.J. Vlasblom-Bennink Ter Aar nhk 2001-12-12 hervormd Leiden g.v. > aan 04-08-2002 01

*: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
vrijdag 26 mei 2017