Index >

Kandidaten

Hier kunt u alle kandidaten terugvinden. Klik op het jaartal achter huidig om een lijst in te zien met alle huidige kandidaten sinds dat jaar. Klik achter bevestigd op een jaartal voor alle bevestigingen van dat jaar.


Huidig: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1992 - 1991 - 1990 - 1989 - 1988 - 1987 - 1986 - 1985 - 1984 - 1983 - 1982 - 1981 - 1980
Bevestigd: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000

naamwoonplaatskerkpublicatiedatumberoepende gemeenteintrededatumber*
Mw. H. Hofma Leiden nhk 2004-01-14 pg Alphen aan den Rijn > aan 22-08-2004 01
A.P. Muilwijk Kesteren nhk 2004-01-14 uitgetreden > hhk (per 1-5-2004)
T. Novak Farmsum - Diemen nhk 2004-01-14
Mw. J.E. Claessens Amstelveen nhk 2004-01-22 hervormd Boxmeer-Vierlingsbeek > aan 25-07-2004 01
Mw. H.C. Knegt-de Boer Kampen gk 2004-01-28 gk Emmen (SoW) g.v. > aan 27-06-2004 01
Mw. J. de Jong Koudum - Purmerend gk 2004-02-04 gk Wieringerwerf > aan 18-03-2007 01
A. Versluis Acquoy cgk 2004-02-24 cgk Nieuw-Balinge > aan 24-02-2006 02
Mw. W.C. Francissen Tietjerk nhk 2004-02-26 pg Slootdorp > aan 03-04-2005 01
Mw. A. Hoffmann-Buikema Houten nhk 2004-02-19 g.v. Utrecht > aan 04-12-2004 01
E.G. de Kruijf Benschop – Rouveen nhk 2004-02-26 hervormd Nieuwpoort > aan 19-04-2009 02
Mw. S.H. Ossewaarde-Van Nie Assen nhk 2004-02-26 gk Egmond > aan 05-06-2005 01
P.R. Gort Houten ngk 2004-03-20 ngk Hattem > aan 19-06-2005 02
W.B. van der Wal Kampen gkv 2004-03-29 gkv Oosterwolde-Wijnjewoude > aan 03-10-2004 05
R.F. Mauritz Lelystad nhk 2004-04-06 zendingspred. > aan 30-05-2004 01
P. Kleingeld Werkendam ngk 2003-04-08 ngk Maassluis > aan 07-09-2003 02
A. Koster s-Gravenhage gkv 2004-04-16 gkv Beverwijk > aan 15-10-2004 04
C. Doorneweerd s-Gravenzande nhk 2004-04-27 hervormd Den Bommel > aan 29-08-2004 01
Mw. L. de Kamp Oostburg nhk 2004-04-27
W.M. van Laar Utrecht nhk 2004-04-27 niet beroepbaar: hervormd Delfshaven (missie)31-05-200901
P. Hania Lemmer pkn 2004-05-04 hervormd Nijland > aan 27-06-2004 01
H.G. Stellingwerf Utrecht pkn 2004-05-05 g.v. Lelystad > aan 26-03-2006 01
W.F. van de Woestijne Utrecht pkn 2004-05-06 hervormde Waarde > aan 23-01-2005 01
J.C. den Ouden Nederhemert hhk 2004-05-17 hhg Rijssen > aan 22-09-2004 02
T.A. Viezee Zeewolde ngk 2004-05-25 ngk Krommenie > aan 20-02-2005 01
F.J.M. de Vries Bouwstra Amsterdam pkn 2004-06-02 hervormd Harenkarspel-Warmenhuizen > aan 13-06-2004 01
D.A. Sein Zwolle ngk 2004-06-08
G.J. Blankers Woudenberg hhk 2004-06-09 hhg Oldebroek > aan 23-08-2008 01
J. Fekkes Nijkerk hhk 2004-06-09 zendingswerk Suriname > aan 29-06-2011 01
H. Lassche Staphorst hhk 2004-06-09 hhg Ouddorp > aan 11-05-2005 03
G. Roorda Kampen gkv 2004-06-15 gkv Surhuisterveen > aan 22-05-2005 02
A. Gooijer Utrecht pkn 2004-06-17 hervormd Varik – Heesselt > aan 27-02-2005 01
K. de Lange Kampereiland pkn 2004-06-17 pg Dronten > aan 14-11-2004 01
H. Wagter Nieuwegein pkn 2004-06-17 hervormd Hall > aan 26-02-2006 01
E. Bakker Opheusden gg 2004-06-21 gg Urk > aan 28-08-2004 14
G. Beens Genemuiden gg 2004-06-21 gg Kootwijkerbroek > aan 15-09-2004 09
J.M.D. de Heer Ugchelen gg 2004-06-21 gg Middelburg-Centrum > aan 01-09-2004 23
L. Terlouw Barendrecht gg 2004-06-21 gg Rotterdam-Zuid > aan 22-09-2004 20
Mw. R. Both-Mewe Zwolle pkn 2004-06-24 gk Vollenhove > aan 03-10-2004 01
Mw. C.J.C. Elzinga Amsterdam pkn 2004-06-24 gk Stiens > aan 26-09-2004 01
Mw. E.J. Hoebe-de Waard Amsterdam pkn 2004-06-24 gk Leidschendam > aan 22-08-2004 01
T.H.P. Prins Nieuwkoop pkn 2004-09-22 gk Aalsmeer > aan 24-10-2004 01
G.C. Buijs Utrecht pkn 2004-09-24 hervormd Haulerwijk > aan 22-05-2005 01
Mw. A.N. Driebergen Katwijk aan den Rijn pkn 2004-09-24 gk Papendrecht > aan 06-03-2005 01
Mw. M.J. Euwema Groningen pkn 2004-09-24 pg Den Andel-Eenrum-Westernieland > aan 28-10-2007 01
Mw. G.L. Keijzer Kampen pkn 2004-09-24 pg Luttelgeest – Kuinre > aan 31-10-2004 01
Mw. A. de Vries Ruurlo pkn 2004-09-24 pg Ruurlo - Barchem > aan 24-10-2004 01
Mw. W.C. de Vroe Vlijmen pkn 2004-09-24 hervormd Vlijmen-Hedikhuizen > aan 10-04-2005 01
Mw. G.M. van den Berg-de Haan Fluitenberg pkn 2004-09-29 gk Schoonrewoerd > aan 31-10-2004 01
A.W. van de Griend Delft pkn 2004-09-29 hervormd Oostwold (Old.) > aan 29-05-2005 02
C.G. den Hertog Malden pkn 2004-09-29 hervormd Heumen – Overasselt > aan 04-11-2004 01
M. van Leeuwen Terschuur pkn 2004-09-29 hervormd Everdingen > aan 28-11-2004 01
M. Visser Rendsburg (Duitsland) pkn 2004-09-29 pg Amstelveen-Buitenveldert > aan 11-09-2005 01
F.K. Kaiser Lelystad bapt 2004-10-01 baptisten gemeente Lelystad-Emmeloord 10-10-2004 01
J.H. van der Mark Broeksterwoude pkn 2004-10-12 gk Uithuizen > aan 12-12-2004 01
J. Hoekman Genemuiden pkn 2004-10-13 hervormd Sebaldeburen – Leek > aan 06-11-2005 01
J. de Jong Kampen pkn 2004-10-13 pg Roodeschool > aan 26-06-2005 01
Th.L. van der Weide Groningen pkn 2004-10-13 hervormd Berkenwoude > aan 06-11-2005 01
C.J. Barth Kamerik pkn 2004-10-26 hervormd Uddel > aan 26-06-2005 01
G. Doorn Buurmalsen pkn 2004-10-26 hervormd Buurmalsen > aan 12-12-2004 01
Mw. B. Gras Groningen pkn 2004-10-26 pg Wormerveer > aan 27-11-2005 01
Mw. M. de Jager Delfzijl pkn 2004-10-26 gk Haren > aan 17-04-2005 01
Mw. L.M. de Jong Utrecht pkn 2004-10-26 gk Abbenbroek - Zwartewaal > aan 13-02-2005 01
Mw. F.S. Karelse Schipborg pkn 2004-10-26 hervormd Noordlaren - Glimmen > aan 06-02-2005 01
Mw. M.G. Knol Amsterdam pkn 2004-10-26 g.v. Nieuw-Vennep 25-10-2009 01
W. Stijf Hoofddorp pkn 2004-10-26 hervormd Meeuwen > aan 19-12-2004 01
Mw. J. Visser-Sonneveld Arnhem pkn 2004-10-26 gk Asperen > aan 04-09-2005 01
Mw. B.M. van Ginhoven Zeist pkn 2004-10-29 hervormd Aagtekerke > aan 06-02-2005 01
G. Nederveen Leerdam ngk 2004-10-29 ngk Alkmaar > aan 30-10-2005 01
M.P.L. Camarasa Amsterdam pkn 2004-11-10 hervormd Zuiderkogge – Drechterland > aan28-06-2009 01
Mw. M.M. Slagter-Pranger Lieveren pkn 2004-11-10 pg Scharmer – Harkstede > aan 06-11-2005 01
A. Schroten Meerkerk pkn 2004-11-22 hervormd Gouderak > aan 10-04-2005 03
Mw. H.M. de Jong Rotterdam pkn 2004-11-23 g.v. Capelle aan den IJssel > aan 03-04-2005 01
H. Schipper Kerkwerve pkn 2004-11-23 hervormd Moordrecht > aan 04-09-2005 01
K.A. Hazeleger Enter pkn 2004-11-25 pg Daarlerveen > aan 14-10-2007 02
M.H. van der Meer Amsterdam pkn 2004-11-25
Mw. B.E.M. Benard Utrecht pkn 2004-12-08 hervormd Wichmond > aan 26-06-2005 01
G.J. Lambers Heerspink Nijverdal pkn 2004-12-08 hervormd Tubbergen > aan 19-12-2004 01
A. van der Lugt Ermelo gkv 2004-12-09 gkv Almkerk – Werkendam > aan 29-05-2005 03

*: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
vrijdag 26 mei 2017