Index >

Kandidaten

Hier kunt u alle kandidaten terugvinden. Klik op het jaartal achter huidig om een lijst in te zien met alle huidige kandidaten sinds dat jaar. Klik achter bevestigd op een jaartal voor alle bevestigingen van dat jaar.


Huidig: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1992 - 1991 - 1990 - 1989 - 1988 - 1987 - 1986 - 1985 - 1984 - 1983 - 1982 - 1981 - 1980
Bevestigd: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000

naamwoonplaatskerkpublicatiedatumberoepende gemeenteintrededatumber*
H. Vlasman Hallum pkn 2009-09-30 pg Trynwalden > aan 03-01-2010 01
G.B.H. Brunsveld Houten pkn 2007-02-15 g.v. Amersfoort > aan 10-01-2010 01
Mw. J.S. Dondorp Amsterdam pkn 2007-10-11 hervormd Ter Apel (Kloosterkerk) > aan 10-01-2010 01
Mw. H.M. Schormans-Marchand Nijkerkerveen pkn 2007-09-14 pg Workum > aan 10-01-2010 01
R.C. Veldman Amsterdam pkn 2009-10-14 pg Rotterdam-Kralingen > aan 10-01-2010 01
D. Wijmenga Kampen pkn 2009-07-17 gk Oldemarkt > aan 10-01-2010 01
R.C. Boogaard Vaassen hhk 2009-06-17 hhg Ede Bennekom Wageningen > aan 13-01-2010 01
J.A.L. Duijster Ens pkn 2009-10-23 gk Zwartsluis > aan 17-01-2010 01
Mw. M.E.J. den Braber Utrecht - Bergambacht pkn 2005-09-20 bijz. werk > aan 24-01-2010 01
F. Hovinga Breukelen pkn 2008-06-24 pg Grijpskerk > aan 31-01-2010 01
Mw. G.H. Borger-Koetsier Amsterdam pkn 2009-11-27 hervormd Musselkanaal-Mussel > aan 07-02-2010 01
W. de Bruin Nunspeet cgk 2009-09-08 cgk Purmerend > aan 07-02-2010 04
I. Maaswinkel Rotterdam ngk 2009-10-29 ngk Maassluis > aan 07-02-2010 01
G.J. Codee Amsterdam pkn 2009-09-24 hervormd De Bilt > aan 14-02-2010 02
Mw. H.G.T. Kaai s-Gravenhage pkn 2009-04-23 pg Warmond > aan 14-02-2010 01
H.J.P. de Pater Capelle aan den IJssel pkn 2008-05-06 beroepbaar 09-2008: hervormd Buurmalsen > aan 14-02-201001
P. Baas Kampen pkn 2009-10-13 hervormd Zalk-Veecaten > aan 21-02-2010 01
M. van Dam Sprang-Capelle pkn 2009-09-24 hervormd Hagestein > aan 28-02-2010 01
Mw. H.L. Radstake Mainz-Duitsland pkn 2008-11-26 beroepbaar 04-2009: pg Oisterwijk > aan 28-02-2010 01
P. Roggeband Essen (Duitsland) pkn 2009-06-04 protestantse gemeente Duisburg-Ruhrort 14-03-2010 01
A.J. Holsappel Heerde gkv 2009-04-18 gkv Sliedrecht > aan 25-04-2010 04
P. Sanders Rijswijk pkn 2007-04-24 universitair docent PThU > aan 28-04-2010 01
Mw. M. de Fijter-Muijen Zoelen pkn 2006-09-19 pg Maas en Waal > aan 02-05-2010 01
D. Vonck Leeuwarden gkv 2009-08-31 beroepbaar 10-2009: gkv Houten > aan 02-05-2010 03
J. van Houwelingen Hillegom gkv 2009-09-15 gkv Lisse > aan 09-05-2010 01
G.J. van den Bos Ede pkn 1986-11-12 hervormd Zevenhuizen (Z-H.) > aan 16-05-2010 01
Mw. H. Briemen-Cammeraat Rotterdam nhk 2000-11-23 g.v. Capelle aan den IJssel 16-05-2010 01
Mw. C.A. Schoonenberg-Lems s-Gravenzande pkn 2010-04-29 pg s-Gravenzande (Uniekerk) > aan 16-05-2010 01
Mw. S.M. Trapman Utrecht pkn 2009-01-27 hervormd Koog-Zaandijk > aan 16-05-2010 01
G.A. van den Brink Bunschoten hhk 2007-10-01 hhg Kralingse Veer > aan 24-05-2010 02
Mw. M.C. Hage Maartensdijk pkn 2008-10-31 pg Weesp Driemond > aan 30-05-2010 01
J.M. Molenaar Lunteren pkn 2010-02-25 hervormd Hoevelaken > aan 30-05-2010 10
J. Overeem Leusden nhk 2000-06-23 beroepbaar 06-2008: pg Boskoop > aan 30-05-2010 01
R.J. van Zwieten Amsterdam pkn 2010-04-29 pg Amsterdam (Thomaskerk) > aan 30-05-2010 01
W.J. Bakker Ede pkn 2007-06-14 hervormd Nieuw-Lekkerland (Maranatha) > aan 06-06-201001
J. IJsselstein Houten gg 2010-04-12 gg zendingspred > aan 09-06-2010 01
G. Nieuwburg Diemen pkn 2008-10-17 pg Purmerend > aan 13-06-2010 01
M. Staudt Amsterdam pkn 2009-07-17 pg Chaam > aan 20-06-2010 01
A.A. van den Berg Gouda pkn 2007-09-20 hervormd Geesteren 26-06-2010 01
J.W. van Bart Oldebroek pkn 2010-04-21 hervormd Wierden (wijk West) > aan 27-06-2010 01
J.D. Oudshoorn Utrecht pkn 2007-01-24 zendingspred Mozambique > aan 27-06-2010 01
C.J. Overeem Veenendaal pkn 2010-02-25 hervormd Wilsum > aan 27-06-2010 02
L.J. Tiesinga Bedum pkn 2009-05-04 pg Uithuizen > aan 27-06-2010 01
J. van Walsem Zetten cgk 2010-02-09 cgk Leerdam > aan 30-06-2010 02
T.P. de Jong Utrecht pkn 2008-01-22 pg Stadskanaal 04-07-2010 01
W.P. Vermeulen Gouda pkn 2009-03-25 hervormd Goudriaan-Ottoland > aan 04-07-2010 01
R.M. Werrie De Meern pkn 2009-11-20 pg Beusichem-Zoelmond > aan 04-07-2010 01
M. Pronk s-Gravenhage pkn 2008-09-29 pg Leens - Mensingeweer > aan 28-07-2010 01
A.F.R. van de Veen (lerend oud.) Groenekan ogg 2010-04-14 ogg Utrecht > aan 18-08-2010 25
A. Kos Barneveld hhk 2010-04-12 hhg Giessendam-Neder-Hardinxveld-Sliedrecht > aan 21-08-201007
D.G.F. de Bree Ede pkn 2009-11-27 hervormd Vreeswijk > aan 29-08-2010 01
Mw. J. de Jong-Buursma De Bilt veg 2010-07-30 veg Gorinchem > aan 29-08-2010 01
S.M. van Leerdam Kampen pkn 2010-02-25 pg Maassluis > aan 29-08-2010 01
Mw. A.T. Metz-Brink Rotterdam pkn 2010-02-02 hervormd Zwijndrecht (De Hoeksteen) > aan29-08-2010 01
G.W.S. Mulder Rijssen gg 2010-06-07 ger gem Zoetermeer > aan 01-09-2010 33
G. Bruinsma Surhuisterveen gkv 2010-03-22 gkv Siegerswoude-Frieschepalen > aan 05-09-2010 05
Mw. T.S. van der Schaaf Amsterdam pkn 2006-11-23 pg Gorredijk > aan 05-09-2010 01
B. van Leeuwen Scherpenzeel (Gld.) pkn 2007-06-27 hervormd Valburg-Homoet > aan 08-09-2010 01
S. Maljaars Kapelle gg 2010-06-07 ger gem Middelharnis > aan 08-09-2010 20
M. Bergsma Amsterdam cgk 2010-02-09 cgk Delfzijl > aan 09-09-2010 02
G. Kater Kruiningen hhg 2010-07-03 hhg Hasselt-Rouveen-Zwolle > aan 11-09-2010 07
B.J.P. de Bruin Sliedrecht pkn 2010-05-11 hg Andel > aan 12-09-2010 02
Mw. J. Heuvelink de Nooij Amsterdam pkn 2007-02-15 pg Amsterdam (Oranjekerk) > aan 12-09-2010 01
A.C. de Kruijf Meerkerk pkn 2008-03-28 hervormd Haaften 12-09-2010 01
W.T. van Veelen Utrecht gkv 2010-03-12 gkv Loenen-Abcoude > aan 19-09-2010 02
L.M. van der Veen Kampen gkv 2010-04-14 gkv Gorinchem > aan 19-09-2010 03
Mw. E. Rijks Utrecht pkn 2010-07-23 pg Twello > aan 03-10-2010 01
A. Vriend Utrecht pkn 2009-07-17 pg Ouwsterhaule-Scharsterbrug > aan 03-10-2010 02
R. van Waarde Woerden pkn 2009-07-17 pg Leiden (studentenpastor) > aan 03-10-2010 01
D.J.D. Kroeze Kampen pkn 2010-07-07 gk Vroomshoop > aan 10-10-2010 01
Mw. E. van der Wal Amersfoort pkn 2009-05-12 hervormd Zeist (Witte Kerkje Huis ter Heide) > aan10-10-201001
J.W. Korpelshoek Katwijk aan den Rijn pkn 2007-02-20 hervormd Katwijk aan den Rijn > aan 24-10-2010 01
E.B. van Houte Zwolle pkn 2008-05-30 gk Langeslag Heino > aan 31-10-2011 01
Mw. A. van de Steeg pkn 2008-05-30 g.v. Gravenhage > aan 31-10-2010 01
J. Zondag Enschede pkn 2006-06-15 pg Middenmeer-Slootdorp 31-10-2010 01
T.F. Mout Baarn pkn 2010-10-05 pg Utrecht (jeugdpred. JOP) > aan 07-11-2010 01
N. de Jong Bergambacht pkn 2006-09-26 hg Rotterdam (missie Opstandingskerk) 14-11-2010 01
T. de Ridder Lunteren pkn 2010-06-15 hg Everdingen > aan 21-11-2010 01
T. Doornebal Benschop pkn 2008-11-03 pg Herveld-Slijk-Ewijk > aan 28-11-2010 01
Mw. M.C. van Giezen Zeist pkn 2009-05-12 pg Utrecht > aan 28-11-2010 01
T.M. van de Griend s-Gravenhage pkn 2010-11-02 pg Duisburg-Ruhrort > aan 28-11-2010 01
Mw. H.C.L. Boot Tiel pkn 2010-05-25 gk Molenaarsgraaf-Brandwijk > aan 12-12-2010 01
H.J.W. Elhorst Amsterdam pkn 2006-07-12 Utrecht (jeugdpred. PKN) > aan 12-12-2010 01
W. Meijles Arnhem pkn 2010-11-30 jeugdpred. > aan 12-12-2010 01
Mw. I.M. Pijpers-Hoogendoorn Alphen aan den Rijn pkn 2007-11-29 Utrecht (jeugdpred. PKN) > aan 12-12-2010 01
J.E. Schelling Papendrecht pkn 2008-09-29 jeugdwerk pg > aan 12-12-2010 01
P. Verhaar Genemuiden hhg 2010-07-03 hhg Sirjansland > aan 29-12-2010 01

*: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
zondag 24 september 2017