Index >

Kandidaten

Hier kunt u alle kandidaten terugvinden. Klik op het jaartal achter huidig om een lijst in te zien met alle huidige kandidaten sinds dat jaar. Klik achter bevestigd op een jaartal voor alle bevestigingen van dat jaar.


Huidig: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1992 - 1991 - 1990 - 1989 - 1988 - 1987 - 1986 - 1985 - 1984 - 1983 - 1982 - 1981 - 1980
Bevestigd: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000

naamwoonplaatskerkpublicatiedatumberoepende gemeenteintrededatumber*
P.A. van Elten Elburg nhk 2001-10-02 hervormd Hasselt (deelgemeente) > aan 06-01-2002 01
M. de Best Lelystad ngk 2001-09-19 ngk Zalk-Veecaten > aan 13-01-2002 03
A. Hakvoort Apeldoorn cgk 2001-09-08 cgk Maarssen > aan 17-01-2002 02
A. van de Bovekamp Rhenen cgk 2001-09-08 cgk Mussel > aan 18-01-2002 02
Mw. H. Boersma gk 2001-12-04 gk Sint Pancras > aan 20-01-2002 01
Mw. M.A. Verstoep IJsselstein nhk 1993-10-26 hervormd Montfoort (deelgemeente) > aan 20-01-2002 01
Mw. E.F. Quaak-Kloet Raamsdonksveer gk 2001-05-30 gk Giessen-Rijswijk > aan 03-02-2002 01
P.M. Rappoldt Amsterdam nhk 2000-09-20 hervormd Graft-De Rijp > aan 03-02-2002 01
Mw. J.E. de Vries Amsterdam nhk 2001-03-22 g.v. Heemstede > aan 03-02-2002 01
Mw. J.A.M. van Wijngaarden Amsterdam nhk 2001-01-24 gk Amsterdam-Noord > aan 03-02-2002 01
G.C. Kajim Kampen gk 2001-08-06 gk Bakkeveen > aan 10-02-2002 01
Mw. E. van der Meulen Utrecht nhk 2000-03-24 bijz.werk PKV Utrecht > aan 10-02-2002 01
F.W. van IJsseldijk Geldermalsen nhk 2001-10-02 hervormd Haamstede > aan 17-02-2002 01
Mw. S.E.M. Kajim-Snijder gk 2002-03-01 gk Hoogeveen g.v. > aan 01-03-2002 01
H.P. Keuter Apeldoorn cgk 2001-09-08 cgk IJmuiden > aan 01-03-2002 03
Mw. F.G.W. Hordijk van der Zwaag Nieuw-Vennep gk 2001-05-15 gk Nieuw-Vennep > aan 03-03-2002 01
J. van der Kolk Ede nhk 1990-06-08 hervormd Veenendaal g.v. > aan 03-03-2002 01
J.J.G. Laernoes Amsterdam gk 2000-01-08 g.v. Laren > aan 10-03-2002 01
A.J. Metske Arnhem nhk 2001-03-28 bijz. werk > aan 16-03-2002 01
C.M.A. van Ekris Arnhem nhk 2000-02-09 niet beroepbaar > zendingspred. 17-03-2002 01
W. Geerlof Alphen aan den Rijn nhk 2001-06-21 hervormd Echteld > aan 07-04-2002 01
J.W. Ploeg Amersfoort ngk 2001-06-27 ngk Almkerk-Werkendam-Gorinchem > aan 14-04-2002 01
B.F. van Veen Amstelveen gk 2002-01-23 gk Amsterdam-Geuzenveld > aan 14-04-2002 01
C.W. Rentier Amersfoort nhk 2001-01-26 bijz. werk > aan 21-04-2002 01
G. de Klein Assen veg 2002-03-28 veg Groningen-Helpman > aan 05-05-2002 01
M. de Leeuw Leiden nhk 2002-03-14 hervormd Leiden g.v. > aan 05-05-2002 01
J.M. Haak Zwolle gkv 2001-12-10 gkv Ulrum > aan 12-05-2002 03
W.P.J.L. van Saane Huizen nhk 2001-11-28 zendingspred. Beiroet > aan 19-05-2002 01
W.M. den Hertog Groningen cgk 2001-06-20 cgk Rozenburg > aan 24-05-2002 02
J.A. van den Berg Dorkwerd nhk 2000-02-09 niet beroepbaar > hervormd Stedum > aan 09-06-2002 02
J. Stap Veessen nhk 2002-04-23 hervormd Veessen > aan 09-06-2002 01
D. van Veen Leiden gk 2001-11-26 gk Landsmeer (SoW) > aan 09-06-2002 01
J.P. Ende Oostburg nhk 2002-03-27 hervormd Biervliet-IJzendijke > aan 16-06-2002 01
J. Meijer Groningen gk 2002-05-30 gk Wetsinge Sauwerd > aan 16-06-2002 01
Mw. B.P. Zuurmond-Borgonjen Rotterdam nhk 2000-02-17 niet beroepbaar > hervormd Heenvliet 16-06-2002 01
K.J. Kaptein Nieuw-Lekkerland nhk 2002-03-14 hervormd s-Grevelduin-Capelle > aan 19-06-2002 01
K.D. Huizinga Zeist ngk 2002-02-26 ngk Hardinxveld-Giessendam > aan 23-06-2002 04
Mw. A.L. Rijken-Hoevens Veenendaal nhk 1998-10-28 hervormd Lunteren (deelgemeente) > aan 23-06-2002 01
D. Zoet Maartensdijk nhk 2002-02-27 hervormd Loon op Zand > aan 26-06-2002 01
B.J. Diemer Bruchterveld gk 2002-06-19 gk Bruchterveld > aan 30-06-2002 01
U.G.M. Doedens Leiden nhk 2001-10-02 hervormd Zuid-Beijerland > aan 30-06-2002 01
J.H. Stuiver Nieuwegein nhk 2002-03-13 hervormd Nieuwegein-Zuid > aan 07-07-2002 01
M. Visser Utrecht-Elburg nhk 1997-02-11 zendingspred. Thailand > aan 07-07-2002 01
Mw. M.J. den Bakker Dordrecht nhk 2002-03-27 bijz. werk Rotterdam-Centrum > aan 14-07-2002 01
Mw. P.J. Vlasblom-Bennink Ter Aar nhk 2001-12-12 hervormd Leiden g.v. > aan 04-08-2002 01
W.J. Menkveld Dodewaard nhk 2001-09-12 hervormd Tange-Alteveer > aan 25-08-2002 01
Mw. A. Oude Kotte-de Boon Dordrecht nhk 2001-11-15 hervormd Heerewaarden > aan 25-08-2002 01
G.C. van Rheenen Kampen gk 2002-04-30 gk Idskenhuizen > aan 25-08-2002 01
A. Kot Hoevelaken nhk 2002-03-25 hervormd Schoonrewoerd > aan 28-08-2002 02
A. Admiraal Woerden nhk 2002-04-25 hervormd Gouda g.v. > aan 01-09-2002 01
J. Jongejan Dordrecht nhk 2002-07-04 hervormd s-Gravendeel > aan 01-09-2002 01
G. Hoogerland Nunspeet gg 2002-06-24 gg Drachten > aan 04-09-2002 12
P. den Ouden Nieuw-Lekkerland nhk 2002-02-27 hervormd Wouterswoude > aan 04-09-2002 02
Mw. C. Aalbersberg-van Loon Emmeloord gk 2002-02-01 gk Emmeloord g.v. > aan 08-09-2002 01
W.L. de Jong Utrecht nhk 2002-04-25 hervormd Giethoorn > aan 08-09-2002 01
W.C. Leeuwis Amsterdam nhk 1996-07-02 hervormd Alblasserdam (deelgemeente) > aan08-09-200201
A. Verschuure Gouda gg 2002-06-24 gg Krabbendijke > aan 11-09-2002 20
W. Hordijk Hemelum gk 2002-02-20 gk Oostburg > aan 15-09-2002 01
Mw. M.M. Kwant Maarssenbroek nhk 2002-02-27 hervormd Westzaan > aan 15-09-2002 01
Mw. A.P. Visser s-Gravenhage nhk 2001-11-15 hervormd Huizen (deelgemeente) > aan 15-09-2002 01
B.J. van Boven Benthuizen gg 2002-06-24 gg De Valk-Wekerom > aan 18-09-2002 28
A. de Groot Bleskensgraaf nhk 1998-07-09 hervormd Numansdorp (b.w.) > aan 18-09-2002 01
Mw. R.A.H.M. Klein Kranenburg Leiden nhk 2002-05-30 hervormd Abbenes > aan 22-09-2002 01
Mw. A. Haasnoot gk 2002-09-29 gk s-Gravenmoer > aan 29-09-2002 01
Mw. M.H.M. Sillevis Smitt Rotterdam gk 2000-11-01 bijz. werk Utrecht > aan 22-09-2002 01
Mw. A.B. Worst-de Groot Abbenbroek nhk 2002-01-23 gk Melissant Dirksland > aan 22-09-2002 01
A. van Voorden Opheusden ggin 2002-06-20 ggin De Beek-Uddel > aan 26-09-2002 34
C. Baggerman Utrecht nhk 2002-01-16 hervormd Geesteren > aan 06-10-2002 01
W.F. Schormans Meteren nhk 2002-04-25 beroepbaar 1-6 hervormd Nijkerkerveen (deelgem) 13-10-200201
K. van As Brandwijk ngk 2002-05-01 ngk Oostzaan > aan 27-10-2002 01
Mw. D.W. Lensink Lelystad nhk 2002-03-27 gk Bant > aan 03-11-2002 01
Mw. B.A. Rose Boxtel nhk 2002-05-16 g.v. Dongen > aan 17-11-2002 01
A. Snoek Putten nhk 2002-04-23 hervormd Nieuwer ter Aa > aan 24-11-2002 03
T.R. Treur Kesteren ggin 2001-06-29 ggin Chilliwack (Can.) > aan 28-11-2002 32
Mw. N. Manson Fontainebleua (Frank.) nhk 2002-09-12 Waalse gemeente Leiden > aan 01-12-2002 01
P.J.M.A. van Ool Roermond nhk 2002-09-12 hervormd Vries > aan 01-12-2002 01
H. Veltman Almelo gk 2002-10-30 gereformerde kerk Bellingwolde > aan 01-12-2002 01
S.A. Doolaard Kloetinge nhk 2002-09-17 hervormd Besoyen > aan 15-12-2002 02
H.B. Knol Kampen gk 2001-03-07 gk Aalten g.v. > aan 15-12-2002 01
Mw. T.A.Th. van der Wal Hilversum gk 2002-11-22 gk Hilversum > aan 22-12-2002 01
H.A. Cappon Utrecht veg 2001-10-17 veg Enschede > aan ??-??-2002 01

*: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
maandag 20 november 2017