Index >

Kandidaten

Hier kunt u alle kandidaten terugvinden. Klik op het jaartal achter huidig om een lijst in te zien met alle huidige kandidaten sinds dat jaar. Klik achter bevestigd op een jaartal voor alle bevestigingen van dat jaar.


Huidig: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1992 - 1991 - 1990 - 1989 - 1988 - 1987 - 1986 - 1985 - 1984 - 1983 - 1982 - 1981 - 1980
Bevestigd: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000

naamwoonplaatskerkpublicatiedatumberoepende gemeenteintrededatumber*
Mw. M.M. Kool-Mout Amsterdam pkn 2006-01-10 pg Baarn > aan 26-02-2006 01
M.P.D. Barth Langbroek pkn 2006-01-26 hervormd Schalkwijk Werkhoven > aan 14-05-2006 02
H.O. ter Beek Soest pkn 2006-01-26 gk Sibculo > aan 23-04-2006 01
H.J. van der Wilt Utrecht pkn 2006-01-26 beroepbaar 06-2006: hervormd Silvolde > aan18-03-200701
J.M. Burger Kampen gkv 2006-01-27 gkv Franeker Sexbierum > aan 03-09-2006 02
Mw. E.B. Mandemaker-Dieleman Berkel-Rodenrijs pkn 2006-01-27 gk Woubrugge > aan 07-05-2006 01
Mw. M.C.M. Klomp Amsterdam pkn 2006-01-27 pg Amsterdam Muiderkerk > aan 02-09-2012 02
E.A. Postma Utrecht pkn 2006-01-27 protestantse gemeente Ginneken 11-05-2014 01
W. van Laar Ommeren pkn 2006-02-02 hervormd Ommeren > aan 30-04-2006 01
R.G. den Hertog Apeldoorn cgk 2006-02-21 cgk Zutphen > aan 19-10-2006 02
M. Klaassen Rhenen pkn 2006-02-28 hervormd Hedel > aan 14-06-2006 06
D.J.W. Kok Polsbroek pkn 2006-03-01 hervormd IJzendoorn > aan 15-04-2007 01
T.Th.J. Pleizier Amersfoort pkn 2006-03-01 hervormd Langerak > aan 15-04-2007 01
M.J. van der Poel Rijssen pkn 2006-03-01 hervormd Cillaarshoek > aan 19-03-2006 01
M.J. Schuurman Veenendaal pkn 2006-03-01 hervormd Ilpendam Watergang > aan 14-01-2007 01
E.J. Terpstra Drachten pkn 2006-03-01 gk Drogeham > aan 23-04-2006 01
Mw. W. Bakkes Driebergen bapt 2006-03-03 bapt Utrecht > aan 09-04-2006 01
Mw. C.G. Spijker-van Engelenhoven Drouwenerzand pkn 2006-03-06 protestantse gemeente Garrelsweer-Wirdum > aan 14-01-200701
P. Veerman Kampen pkn 2006-03-06 hervormd Lopikerkapel > aan 25-06-2006 01
D. Burggraaf Wijk en Aalburg hhk 2006-03-14 hhg Maartensdijk > aan 23-08-2006 01
J.W. Scheurwater Vianen pkn 2006-03-20 hervormd Oud-Vossemeer > aan 02-07-2006 02
S. Zijlstra Amstelveen pkn 2006-03-20 gk Haarlem-West > aan 23-04-2006 01
O.S. van Dongen Amsterdam pkn 2006-03-22 elg Hoorn 03-07-2011 01
Mw. H.P. Kotze Amsterdam pkn 2006-03-22 g.v. Amsterdam > aan 10-09-2006 01
Mw. H. Oosterbroek Utrecht pkn 2006-03-22
F.J.M. van Veldhuizen Hendrik-Ido-Ambacht pkn 2006-03-27 hervormd Dinteloord > aan 11-06-2006 01
W.A. Scheffer Ede ngk 2006-03-27 ngk Zwolle (Zuiderkerk) > aan 02-07-2006 01
Mw. M.C. Kapteyn Zoetermeer pkn 2006-03-30 gk Zoetermeer > aan 11-03-2007 01
M. van der Zwan s-Gravenhage - Wierden pkn 2006-03-30 hervormd Westbroek > aan 27-04-2008 01
C.W. Lodewijk Wezep ngk 2006-03-31 ngk Neede > aan 10-09-2006 01
Th.L. Zwartbol (als lerend oud.)Alblasserdam ogg 2006-04-13 ogg Wekerom > aan 02-08-2006 28
Mw. E.M. Post Amstelveen pkn 2006-04-19 gk Bodegraven > aan 03-02-2008 01
L.W. den Boer Nieuw-Beijerland pkn 2006-05-23 hervormd Sint Philipsland > aan 24-09-2006 03
Mw. J.P. Greving Kampen pkn 2006-05-30 pg Westervoort > aan 09-12-2007 01
T.O.F. van Prooijen Alkmaar pkn 2006-05-30 pg Breda (studentenpastoraat) > aan 10-05-2009 01
Mw. J.G. Berbee-Bakhuis Hem pkn 2006-06-06 pg Abbenes > aan 04-11-2007 01
Mw. E. Kerst Amsterdam pkn 2006-06-06
Mw. C.M. Baggerman-van Popering Geesteren pkn 2006-06-15 hervormde gemeente Kattendijke > aan 20-05-2012 01
Mw. M.T. Visserman Emmeloord pkn 2006-06-15
J. Zondag Enschede pkn 2006-06-15 pg Middenmeer-Slootdorp 31-10-2010 01
R. Roest Vleuten ngk 2006-06-17 ngk Utrecht > aan 25-06-2006 01
Mw. J.M. Boers-de Jong Maasland pkn 2006-06-20 gk Barendrecht > aan 03-12-2006 01
Mw. N.L. van Dorp s-Gravenhage pkn 2006-06-20 pg s-Gravenhage > aan 25-01-2009 01
C.H. Legemaate Apeldoorn cgk 2006-06-20 cgk s-Gravendeel > aan 03-11-2006 07
J. van Belzen Arnemuiden gg 2006-06-26 gg Veenendaal > aan 06-09-2006 40
J.H. Visser Bergambacht pkn 2006-07-12 vpkb Antwerpen-Oost > aan ??-??-2007 03
H.J.W. Elhorst Amsterdam pkn 2006-07-12 Utrecht (jeugdpred. PKN) > aan 12-12-2010 01
Mw. C. Sloots Amsterdam pkn 2006-07-14 g.v. Amsterdam > aan 17-09-2006 01
Mw. M. de Fijter-Muijen Zoelen pkn 2006-09-19 pg Maas en Waal > aan 02-05-2010 01
J.P.G. van de Meeberg Amstelveen pkn 2006-09-20 pg Halfweg Zwanenburg > aan 13-01-2008 01
J. Glas Hellevoetsluis pkn 2006-09-19 gk Twijzel - Kootstertille > aan 01-07-2007 01
T.J. Smink Dordrecht pkn 2006-09-20 hervormd Nieuwerkerk > aan 30-09-2007 03
R.B.W. Wentink Apeldoorn pkn 2006-09-20 pg Emmer-Compascuum > aan 09-11-2008 02
P. Remport Weesp pkn 2006-09-21 vpkb Denderleeuw 01-07-2007 01
K. Timmerman Genemuiden pkn 2006-09-21 hervormd Kamperveen > aan 20-01-2008 01
Mw. S.M. Dekker Midwoud pkn 2006-09-26 hervormd Twisk-Hauwert-Oostwoud-Midwoud>aan18-03-200701
N. de Jong Bergambacht pkn 2006-09-26 hg Rotterdam (missie Opstandingskerk) > aan14-11-201001
Mw. E.C. Verhagen Tilburg pkn 2006-09-26 beroepbaar 2008
R.T. te Velde Dronten gkv 2006-09-28 gkv Pijnacker - Nootdorp > aan 11-03-2007 04
M. Dubbelman Rotterdam pkn 2006-10-02 hervormd Giessen-Nieuwkerk > aan 17-12-2006 01
Mw. B. Boersma Utrecht pkn 2006-10-03 beroepbaar 12-2007: pg Scharendijke > aan18-10-2009 01
Mw. J. Middeljans-vd Weide Stadskanaal pkn 2006-10-03 pg Stadskanaal > aan 15-10-2006 01
Mw. M.C.J.T. Reichmann Maarssen pkn 2006-10-03 pg Koudekerke > aan 26-08-2007 01
J.H. Reijm Nieuwerkerk ad IJssel pkn 2006-10-12 hervormd Giessen > aan 11-03-2007 01
D. van Vreeswijk Gouda pkn 2006-10-12 hervormd Poeldijk > aan 06-05-2007 01
N. Brunsveld Utrecht pkn 2006-10-13
Mw. K.M. Wuijster Utrecht pkn 2006-10-13 pg Eindhoven > aan 21-09-2008 01
Mw. E.J.M. Peersmann Westergeest pkn 2006-10-18 pg Engwierum > aan 30-09-2007 01
Mw. T.M. Werner Ede pkn 2006-10-18
Mw. C.G. Spijker-Engelenhoven Drouwenermond pkn 2006-10-19 pg Garrelsweer - Wirdum > aan 14-01-2007 01
L.J. Vogelaar Rotterdam pkn 2006-10-24 hervormd Noorden > aan 18-02-2007 01
H.T. Kroesbergen Groningen pkn 2006-10-25 hervormd Oudenhoorn > aan 03-06-2007 01
J.J. van den End Rotterdam pkn 2006-11-13 hervormd Molenaarsgraaf > aan 04-02-2007 01
Mw. T.K. Kwint-de Kleine Meppel pkn 2006-11-22 g.v. Harlingen > aan 30-09-2007 01
Mw. T.S. van der Schaaf Amsterdam pkn 2006-11-23 pg Gorredijk > aan 05-09-2010 01
J. de Vries Bergen pkn 2006-11-23
D. Wolters Nieuwerkerk ad IJssel pkn 2006-11-23 hervormd Uitwijk Waardhuizen > aan 25-02-2007 02
Mw. D. Hoekstra-Olthof Alphen aan den Rijn pkn 2006-11-24 gk Capelle aan den IJssel > aan 17-05-2009 01
Mw. B.H. van de Weg Utrecht pkn 2006-11-24 pg t Woudt > aan 01-06-2008 01
Mw. J.A. van Kempen Rotterdam pkn 2006-11-29 gk Nieuwkoop > aan 17-06-2007 01
Mw. M.J.M. Sytsma-van Oeveren Kampen vgkn 2006-12-09 vgkn Drachtstercompagnie > aan 14-01-2007 01
H. Juffer Elspeet hhk 2006-12-18 hhg Arnemuiden > aan 27-06-2008 01
A.G. Hagg Kampen gkv 2006-12-18 gkv Eemdijk > aan 02-09-2007 05

*: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
zondag 24 september 2017