Index >

Kandidaten

Hier kunt u alle kandidaten terugvinden. Klik op het jaartal achter huidig om een lijst in te zien met alle huidige kandidaten sinds dat jaar. Klik achter bevestigd op een jaartal voor alle bevestigingen van dat jaar.


Huidig: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1992 - 1991 - 1990 - 1989 - 1988 - 1987 - 1986 - 1985 - 1984 - 1983 - 1982 - 1981 - 1980
Bevestigd: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000

naamwoonplaatskerkpublicatiedatumberoepende gemeenteintrededatumber*
C. de Gooijer Arnhem nhk 2000-11-10 hervormd Gendringen > aan 07-01-2001 01
F.A. van Helden Gaast gk 2000-12-19 gk Oosterend (Tex.) > aan 07-01-2001 01
H. Hoksbergen Amersfoort gkv 2000-10-04 gkv Spakenburg-Zuid > aan 07-01-2001 02
M.J. van Oordt Oudewater nhk 2000-06-14 hervormd Noorden > aan 07-01-2001 03
Mw. A. van Veen Houten gk 2000-05-18 gk Molenaarsgraaf-Brandwijk > aan 07-01-2001 01
D.J. Brans Amsterdam nhk 1996-10-29 hervormd Haastrecht > aan 14-01-2001 01
B.J.D. van Vreeswijk Rotterdam nhk 1999-07-01 hervormd Sluipwijk > aan 14-01-2001 01
H.D. Zeefat Nijkerk nhk 2000-02-29 hervormd Kolderveen > aan 14-01-2001 01
G.A. Trouwborst Utrecht nhk 2000-02-18 beroepbaar 27-4, hervormd Scharendijke > aan21-01-200101
Mw. W.M. Koster Gorinchem gk 2000-10-11 gk Arkel (SoW) > aan 22-01-2001 01
Mw. H.W. Bouwman Kampen gk 2000-12-04 gk Zweeloo > aan 04-02-2001 01
G. Rohaan Amersfoort nhk 2000-11-23 hervormd Herveld-Slijk-Ewijk > aan 04-02-2001 01
Mw. G. Rohaan-van de Kamp Amersfoort nhk 2000-11-23 hervormd Herveld-Slijk-Ewijk > aan 04-02-2001 01
Ph.A. Beukenhorst Oostburg nhk 2001-01-26 hervormd Oostburg Zuidzande > aan 11-02-2001 01
R.P. Heij Hardenberg gkv 2000-09-28 gkv Driebergen-Rijssenburg > aan 11-02-2001 02
J.L. de Jong Barneveld cgk 2000-10-16 cgk Nieuw-Vennep > aan 02-03-2001 02
IJ.R. Bijl Katwijk aan Zee nhk 2000-10-26 hervormd Moordrecht (deelgemeente) > aan 11-03-2001 01
P.R. Beintema Soest nhk 2000-09-22 bijz. werk classis Leeuwarden > aan 18-03-2001 01
Mw. J.J. van der Molen Leek gk 2001-02-26 gk Frieschepalen-Siegerswoude > aan 18-03-2001 01
Mw. G.W. van Bochove-Wildschut Franeker gk 2000-02-16 gk Leeuwarden-Huizum g.v. > aan 25-03-2001 01
P.J. van der Ende Gouda nhk 2000-03-02 hervormd Leiderdorp (SoW) > aan 25-03-2001 03
Mw. M.C.J. Mooij-de Greef Zwaanshoek nhk 2000-02-25 g.v. Nootdorp Ypenburg > aan 25-03-2001 01
B.W.J. de Ruyter Scheveningen nhk 2000-10-11 hervormd Leimuiden > aan 25-03-2001 01
Mw. J.D. Dekker gk 2001-05-12 gk Almelo (g.v.) 01-04-2001 01
C.F. Klaassen Harderwijk nhk 1999-10-06 hervormd s-Heerenhoek-Nieuwdorp > aan 01-04-2001 01
Mw. A.G.J. van der Maas Amsterdam gk 2001-01-10 gk Scharnegoutum (SoW) > aan 01-04-2001 01
B.M. Meuleman Kampen nhk 2000-03-24 hervormd Hei- en Boeicop > aan 22-04-2001 01
B.G. Versteeg Oldebroek nhk 2000-10-11 hervormd Kerkenveld > aan 22-04-2001 01
Mw. A. Ravensberg Amsterdam nhk 2000-06-07 hervormd Lent-Oosterhout-Ressen > aan 29-04-2001 01
Mw. P.M. Bregman Houten nhk 2000-07-05 hervormd Amsterdam (g.v.) > aan 06-05-2001 01
Mw. J.W. Bekhof Groningen nhk 2000-02-23 hervormd Augustinusga > aan 13-05-2001 01
R. Wollenberg Akkrum nhk 2001-05-03 hervormd Akkrum (SoW) 13-05-2001 01
B.J. Griffioen Amsterdam nhk 2001-02-22 hervormd Ammerstol > aan 20-05-2001 01
E. Jongstra Veenwouden nhk 2001-02-22 hervormd Holwerd-Blija > aan 20-05-2001 01
G. Boer Stolwijk nhk 2000-11-23 hervormd Kamperveen > aan 27-05-2001 01
Mw. S.A. de Jong-Tennekes Amsterdam nhk 1999-03-03 gk Gorinchem-Oost (SoW) > aan 27-05-2001 02
E.C. Roos s-Gravenhage nhk 2001-02-20 hervormd s-Gravenhage (bijz.) > aan 27-05-2001 01
W.J.M. Vreugdenhil Utrecht gkv 2001-02-02 gkv Amstelveen > aan 27-05-2001 02
E.H. Jans Utrecht nhk 1998-02-27 hervormd Pesse > aan 10-06-2001 01
C.M. van Loon Capelle aan den IJssel nhk 2001-03-28 hervormd Capelle aan den IJssel > aan 10-06-2001 01
D.M. Heikoop Utrecht nhk 1999-11-04 hervormd Ilpendam-Watergang > aan 17-06-2001 01
Mw. M. de Mooij Utrecht nhk 2000-02-17 hervormd Rotterdam-IJsselmonde (bijz.)> aan17-06-200101
C. Agterhof Ouderkerk aan den Amstelcgk 2001-02-22 cgk Baarn > aan 21-06-2001 04
D.S. Dreschler Bennekom gkv 2001-02-19 gkv Lemele-Lemeleveld > aan 24-06-2001 02
Mw. A. Kooi Amsterdam nhk 1991-06-14 arbeidspastor Gelderland > aan 24-06-2001 01
R.F. de Wit s-Gravenhage nhk 2000-02-23 hervormd Sint Pancras > aan 24-06-2001 01
G. Gerritsen (als lerend oud.) Hardinxveld-Giessendamogg 2001-06-29 ogg Hardinxveld-Giessendam > aan 05-09-2001 16
P.L.D. Visser Genemuiden cgk 2000-12-13 cgk Ouderkerk aan den Amstel > aan 29-06-2001 03
R.R.J. de Bruijn Rotterdam nhk 1996-06-27 hervormd Oosterland > aan 01-07-2001 01
Mw. N. Walet-Kooij Hoogland gk 2001-03-01 g.v. Haarlem > aan 08-07-2001 01
M.F. Verhoeff Zwolle gkv 2001-04-02 gkv Langerak > aan 15-07-2001 01
H.J.J.M. Tacken Nieuwegein nhk 2001-01-26 hervormd Gelselaar-Haarlo > aan 22-07-2001 01
Mw. J.C.A. Kruithof-Looije Zwolle nhk 2000-09-19 hervormd Okkenbroek > aan 26-08-2001 01
S.J. Wierda Groningen cgk 2001-02-22 cgk Amsterdam > aan 26-08-2001 09
C.S. Alderliesten Zwolle gkv 2001-02-26 gkv Assen-Marsdijk > aan 02-09-2001 02
E.J. van Katwijk Amsterdam gk 2001-06-20 gk Harmelen > aan 02-09-2001 01
J.W. Steenbergen Nijmegen nhk 1999-11-04 hervormd Biggekerke-Meliskerke (SoW) > aan02-09-200101
P.P.H. Waterval Dronten gkv 2001-04-24 gkv Krimpen aan den IJssel > aan 02-09-2001 06
G. Gerritsen Hardinxveld-Giessendam ogg 2001-06-29 ogg Hardinxveld-Giessendam > aan 05-09-2001 16
D.W. Tuinier Hendrik-Ido-Ambacht gg 2001-06-18 gg Terwolde De Vecht > aan 06-09-2001 42
E. Baas IJsselmuiden nhk 2001-06-26 hervormd De Krim > aan 09-09-2001 01
Mw. C.J. Don Delft nhk 2000-02-25 hervormd Oudwoude-Westergeest > aan 09-09-2001 01
Mw. P.A. Eigenhuis-de Kool Oldekerk gk 2001-09-01 gk Zuidhorn (g.v.) > aan 09-09-2001 01
Mw. M.R. Onderstal Utrecht nhk 1999-10-07 hervormd Cothen > aan 09-09-2001 02
H.H. Schorren Groningen nhk 2001-05-03 hervormd Ezinge (SoW) 09-09-2001 01
J. Tiggelman s-Gravenhage gk 2001-09-20 gk s-Gravenmoer > aan 09-09-2001 01
Mw. A.C.J. van Waard-Pieterse Leiden nhk 2000-09-19 hervormd Rekken > aan 09-09-2001 01
Mw. P.J. Cornelisse Zuidwolde (Dr.) nhk 1999-10-06 hervormd Ens (SoW) > aan 16-09-2001 01
Mw. P.J. Doorn Amsterdam gk 2001-02-26 gk Midden-Betuwe > aan 16-09-2001 01
A.A. Brugge Hardinxveld-Giessendam gg 2001-06-18 gg Scherpenisse > aan 19-09-2001 15
Mw. N. Hoeksel Gouda nhk 2000-06-07 hervormd Ridderkerk (g.v.) > aan 23-09-2001 01
H.G. van der Ziel Wilnis nhk 2001-03-22 hervormd Tiendeveen Nieuw-Balinge > aan23-09-2001 01
B.F. Bakelaar Utrecht nhk 2001-05-01 hervormd Langerak > aan 30-09-2001 02
A.J. Finnema Zeewolde nhk 2001-06-23 hervormd Makkum > aan 30-09-2001 01
J. ter Maten Kesteren nhk 2001-06-23 hervormd Wijngaarden > aan 03-10-2001 01
Mw. D. Bosch-Heij Valkenburg gk 2001-09-22 gk Valkenburg (Z-H.) > aan 07-10-2001 01
H.M. van de Bosch Kampen gk 2000-12-18 gk Valkenburg (Z-H.) > aan 07-10-2001 01
Mw. C.A.S. Peters-Koedooder Oudehaske nhk 2001-10-01 hervormd Joure > aan 07-10-2001 01
Mw. M.R. Veen s-Gravenhage nhk 2001-06-21 hervormd Longerhouw-Schraard-Wons > aan 07-10-2001 01
R.J. van Amstel Beilen gk 2001-10-29 gk Beilen > aan 14-10-2001 01
J.P. Kromhout van der Meer Ridderkerk nhk 2001-06-01 hervormd Dussen-Hank > aan 14-10-2001 01
Mw. H.K. Olde Scheper-vd Weide Groningen nhk 2000-10-12 hervormd Hoogkerk > aan 14-10-2001 01
Mw. I.M. Pluim Groningen nhk 2001-01-26 hervormd Sittard > aan 21-10-2001 01
J.J. van der Sleen Nieuw-Weerdinge nhk 2001-09-12 hervormd Nieuw-Weerdinge (SoW) > aan 21-10-2001 01
A.J. Balk Kampen gkv 2001-03-13 gkv Maassluis > aan 28-10-2001 01
M.J. Zandbergen Huizen gk 2001-10-17 gk Zevenhoven-Woerdense Verlaat > aan 04-11-2001 01
Mw. M. Zwaag-Haan Kudelstaart gk 2001-10-23 gk Ter Aar > aan 04-11-2001 01
Mw. L.H. Anneveld-Rouwendal Almere nhk 2001-11-09 hervormd s-Gravenhage g.v. > aan 02-12-2001 01
J.T. Baart Delft nhk 2001-04-26 gk Hoek van Holland > aan 02-12-2001 01
A.W. Beute Zwolle gkv 2001-05-22 gkv Sneek-Koudum > aan 02-12-2001 04
Mw. J. Bosgra kandidaat Enkhuizen nhk 2001-11-15 hervormd Anna-Paulowna (SoW) > aan 02-12-2001 01
Mw. G.H. Neppelenbroek-Kwakkel Zwolle nhk 2001-01-26 hervormd Zwolle g.v. > aan 02-12-2001 01
Mw. L.H. van Rouendal Almere nhk 2001-04-26 gv Gravenhage 02-12-2001 01
E. van t Slot Groningen nhk 2001-09-12 hervormd Opende > aan 02-12-2001 01
Mw. C. Biemond-Spek Zegge nhk 2000-10-12 hervormd Krabbendijke (deelgemeente) > aan17-12-200101
Mw. A.H. Rekker-vd Werff Veenwouden doops 2001-06-28 doopsgezind Rottevalle ??-??-2001 01
S. van der Velde veg 2001-09-09 veg Oldebroek > aan ??-??-2001 01

*: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
vrijdag 26 mei 2017