Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop

Index >

Ter gelegenheid van het eerste lustrum wordt er regelmatig een nieuw verhaal in de rubriek "Alle beroepen van" toegevoegd. Als eerste over de zogeheten 117 beroepen van J.J. Knap: klik om pdf te openen

Mutatielijst week 42 2018


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
05 Apeldoorn-Zuid-gkv J.M. Beute Leens-gkv 01
04 Berkel-Rodenrijs-gkv A.M. Postma Wildervank-Veendam-cgkv 02
02 Delft-hg (wijk Maranatha) J.A.C. Olie Genemuiden-hg (per 13-10) 08
01 Eemnes-hg C. van de Scheur Veenendaal-hg (per 13-10) 09
04 Ermelo-hg (wijk Zuid) J. Bogerd Bunschoten-hg (per 24-9) aan01
22 Geldermalsen-ggin A. Schultink Rhenen-ggin 08
01 Gorinchem-pg T. Jacobs Leiden-hg (per 20-9) bed01
146 Goudswaard-gg A.T. Huijser (4e keer) Sliedrecht-gg 54
04 Gravenhage-Scheveningen-gg H. Brons Vlaardingen-gg bed02
01 IJsselmuiden-Grafhorst-hg (wijk 2) J. van Rumpt Nunspeet-hg (per 15-10) 03
125 Katwijk aan Zee-gg C.A. van Dieren (5e keer) Rijssen-Noord-gg 97
38 Lelystad-gg H. Brons Vlaardingen-gg bed01
16 Middelburg-Zuid-gg A. Schot (4e keer) Nunspeet-gg bed108
02 Moerkapelle-gg G.W.S. Mulder Zoetermeer-gg bed76
08 Nederhemert-hhg W.M. Mulder Wijk bij Heusden-hhg (per 22-9) bed05
36 Nieuwerkerk-gg B. Labee Veenendaal-gg bed23
04 Noordhorn-hg M. Krooneman kandidaat t Harde 01
01 Nuenen-pg mw. M.J.A. Schulz Breda-elg 01
70 Oostkapelle-gg P.G. Heijkamp Emmeloord-gg bed18
72 Oudemirdum-gg G. van Manen (3e keer) Elspeet-gg bed44
Randburg-gg B.J. van Boven De Valk-Wekerom-gg 101
101 Ridderkerk-Slikkerveer-gg W.A. Zondag (2e keer) Woerden-gg bed01
31 Scherpenzeel-Gld-ggin M. Krijgsman (5e keer) Arnemuiden-ggin 101
01 Sleen-pg J.F. Scheffer Beesd-pg 01
01 Steenwijk-Giethoorn-doops G.J.J. van Hiele Wageningen-doops aan01
05 Uddel-gg A.H. Verhoef Sint Catharines-gg
01 Urk-gk T.C. Verhoef Nijkerk-hg (stemming 14-10) 03
01 Utrecht-ngk (Jeruzalemkerk) J. Jonker Nijmegen-ngk aan01
01 Vught-pg U.G.M. Doedens Gouda-pg aan01
01 Waddinxveen-hg (wijk West) R.W. de Koeijer Bilthoven-hg (per 17-10) 03
05 Woerden-hg (wijk CentrumOost) C. Mijderwijk Meerkerk-hg (per 29-9) bed01
01 Zoetermeer-gkv M. Biewenga Mussel-gkv 01
23 Zwolle-gg G.J.N. Moens Lisse-gg 04
-
Voordracht beroep
01 Haaften-hg A. Langeweg kandidaat Hoevelaken (stemming 17-10) 01
01 IJsselstein-hhg G.K. Terreehorst kandidaat Apeldoorn (stemming 17-10) 01
02 Sint Anthoniepolder-hg G.H. Molenaar Doornspijk-hg (stemming 25-10) 01
01 Zuidhorn-hg mw. T. Hiemstra Leeuwarden-doops 01
-
Tweetallen
Huizen-cgk C. de Jong Doetinchem-cgk (stemming 21-10)
G.J.H. Vogel Dordrecht-Zuid-cgk
Uddel-gg W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam-gg (stemming 17-10)
A.H. Verhoef Sint Catharines-gg
Zwolle-gg G.J.N. Moens Lisse-gg (stemming 17-10)
A.J. de Waard Nieuwdorp-gg

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
zaterdag 20 oktober 2018