Index >

Goes Gereformeerde Gemeente


Classis: Goes
Provincie: Zeeland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Goes opgericht in 28-08-1874:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ds. D.B. van Smalen (Daniel Boeser) 30-08-1874 lerend ouderling Goes ??-04-1875 Amersfoort
ds. D. Wijting (Diedericus) 04-03-1884 oefenaar Goes ??-04-1888 Kampen
ds. C. Groeneweg (Cornelis) ??-??-1888 Rotterdam ??-01-1892 ontheven
ds. P.H. Maakenschijn (Pieter Hendrik) 23-10-1892 Brielle ??-03-1901 emeritus
ds. H. Roelofsen (Hendrikus) 25-06-1905 Opheusden 19-09-1909 Bruinisse 15
11 ds. J. Fraanje (Jozias) 07-04-1916 Rotterdam 29-09-1918 Barneveld 14
66 ds. A.F. Honkoop (Adriaan Frans) 14-10-1953 kandidaat 26-07-1967 Moerkapelle 24
02 ds. N.W. Schreuder 25-10-1967 kandidaat Amersfoort 09-01-1995 ontheven 100
08 ds. G.J.N. Moens 04-09-1996 kandidaat Houten 08-06-2005 Meliskerke 64
06 ds. C.J. Meeuse 30-08-2006 Apeldoorn 27-09-2017 emeritus 05

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
D.B. van Smalen (lerend ouderling) ??-??-1871 Valkenburg 29-08-1874 pred. Goes
D. Wijting (Diedericus) (oefenaar) ??-09-1877 evangelist Goes 03-03-1884 pred. Goes
J. Fraanje (Jozias) (oefenaar) ??-09-1909 21-01-1912 Terneuzen


Beroepen vacature 1909:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1911 G.H. Kersten Rotterdam
02 ??-05-1912 A. Makkenze Tholen
03 ??-11-1912 D.C. Overduin Ridderkerk
04 ??-12-1912 H. Kieviet Aagtekerke
05 ??-05-1913 J. Fraanje Terneuzen
06 ??-12-1913 A. Janse Barneveld
07 ??-05-1914 G. van Reenen Opheusden
08 ??-10-1914 A. Janse (2e keer) Barneveld
09 ??-05-1915 J. Fraanje (2e keer) Rotterdam
10 ??-09-1915 A. Janse (3e keer) Barneveld
11 ??-12-1915 J. Fraanje (3e keer) Rotterdam


Beroepen vacature 1918:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1919 G. van Reenen Gouda
02 ??-05-1919 M. Hofman Rijssen
03 ??-10-1919 J. Fraanje Barneveld
04 ??-05-1920 H. Roelofsen Zeist
05 ??-11-1920 M. Hofman (2e keer) Rijssen
06 ??-03-1921 J. Fraanje (2e keer) Barneveld
07 ??-09-1921 J. Vreugdenhil voorheen Sliedrecht-cgk
08 ??-03-1922 J. Fraanje (3e keer) Barneveld
09 ??-12-1922 H.A. Minderman Dirksland
10 ??-05-1923 J. Fraanje (4e keer) Barneveld
11 ??-12-1923 A. Verhagen Middelburg
12 ??-01-1924 M. Hofman (3e keer) Rijssen
13 ??-05-1924 A. Verhagen (2e keer) Middelburg
14 ??-12-1924 A. de Blois Vlaardingen
15 ??-05-1925 H. Kieviet Veenendaal
16 ??-01-1926 A. Verhagen (3e keer) Middelburg
17 ??-07-1926 H.A. Minderman (2e keer) Lisse
18 ??-03-1927 J. Fraanje (5e keer) Barneveld
19 ??-12-1927 A. de Blois (2e keer) Dirksland
20 ??-04-1928 J.D. Barth voorheen Alphen aan den Rijn-cgk
21 ??-12-1928 M. Hofman (4e keer) Krabbendijke
22 ??-06-1929 M. Heikoop kandidaat Gravenhage
23 ??-01-1930 J.D. Barth (2e keer) Vlaardingen
24 ??-12-1930 J. Fraanje (6e keer) Barneveld
25 ??-12-1931 M. Heikoop (2e keer) Utrecht
26 ??-12-1932 M. Heikoop (3e keer) Utrecht
27 ??-06-1933 R. Kok Veenendaal
28 ??-12-1933 M. Heikoop (4e keer) Utrecht
29 ??-05-1934 J.D. Barth (3e keer) Borssele
30 ??-07-1934 H. Ligtenberg kandidaat Rotterdam
31 ??-11-1934 M. Hofman (5e keer) Krabbendijke
32 ??-12-1934 M. Heikoop (5e keer) Utrecht
33 ??-12-1935 H. Ligtenberg (2e keer) Lisse
34 ??-07-1936 A. van Stuijvenberg kandidaat Rotterdam
35 ??-12-1936 M. Heikoop (6e keer) Utrecht
36 ??-12-1937 A. van Stuijvenberg (2e keer) Benthuizen
37 ??-05-1938 P. Honkoop Gravenhage
38 ??-12-1938 M. Heikoop (7e keer) Utrecht
39 ??-05-1939 J. Fraanje (7e keer) Barneveld
40 ??-12-1939 M. Heikoop (8e keer) Utrecht
41 ??-07-1940 T. Dorresteijn kandidaat Rotterdam
42 ??-05-1941 J. Fraanje (7e keer) Barneveld
43 ??-12-1941 T. Dorresteijn (2e keer) Opheusden
44 ??-06-1942 J.B. Bel kandidaat Rotterdam
45 ??-12-1942 T. Dorresteijn (3e keer) Opheusden
46 ??-01-1944 J. Fraanje (8e keer) Barneveld
47 ??-07-1944 H. Ligtenberg (3e keer) Vlaardingen
48 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
49 ??-12-1945 L. Rijksen Leiden
50 ??-04-1946 D.L. Aangeenbrug Leerdam
51 ??-08-1946 H. Ligtenberg (4e keer) Vlaardingen
52 ??-12-1946 M. Blok (2e keer) Zeist
53 ??-06-1947 C. van Dam kandidaat Gouda
54 ??-06-1948 F. Mallan kandidaat Rotterdam
55 ??-12-1948 M. van de Ketterij Vlaardingen
56 ??-08-1949 H. Ligtenberg (5e keer) Rotterdam-West
57 ??-12-1949 A. Vergunst kandidaat Leiden
58 ??-02-1950 D.L. Aangeenbrug (2e keer) Dordrecht
59 ??-12-1950 H. Ligtenberg (6e keer) Rotterdam-West
60 ??-03-1951 J. Hagestein Rotterdam-IJsselmonde
61 ??-07-1951 M. Heerschap Wageningen
62 ??-01-1952 H. Ligtenberg (7e keer) Rotterdam-West
63 ??-07-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage
64 ??-09-1952 F. Mallan (2e keer) Bruinisse
65 ??-12-1952 W. de Wit Moerkapelle
66 ??-07-1953 A.F. Honkoop kandidaat Gravenhage


Beroepen vacature 1967:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1967 P. Honkoop Kampen
02 ??-07-1967 N.W. Schreuder kandidaat Amersfoort


Beroepen vacature 1995:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1995 J.J. van Eckeveld Zeist
02 ??-06-1995 G.J. Baan kandidaat Barneveld
03 ??-08-1995 G.J. van Aalst Ridderkerk
04 ??-10-1995 A. Bac Bodegraven
05 ??-12-1995 C.A. van Dieren Stolwijk
06 ??-02-1996 W. Visscher Amersfoort
07 ??-04-1996 J.W. Verweij Rijssen
08 ??-06-1996 G.J.N. Moens kandidaat Houten


Beroepen vacature 2005:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 23-05-2005 M. Karens Werkendam
02 29-06-2005 C.A. van Dieren Rijssen-Noord
03 13-09-2005 M. Karens (2e keer) Werkendam
04 08-11-2005 G.M. de Leeuw Rock Valley
05 10-01-2006 B.J. van Boven De Valk - Wekerom
06 04-04-2006 C.J. Meeuse Apeldoorn


Beroepen vacature 2017:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 02-10-2017 A. Schot Nunspeet 96
02 14-02-2018 A.T. Huijser Sliedrecht 42
03 20-06-2018 H.J. Agteresch kandidaat Capelle aan den IJssel 27
04 13-09-2018 G.W.S. Mulder Zoetermeer 75
05 12-12-2018 C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel 11


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

woensdag 19 december 2018