Index >

Kandidaten

Hier kunt u alle kandidaten terugvinden. Klik op het jaartal achter huidig om een lijst in te zien met alle huidige kandidaten sinds dat jaar. Klik achter bevestigd op een jaartal voor alle bevestigingen van dat jaar.


Huidig: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1992 - 1991 - 1990 - 1989 - 1988 - 1987 - 1986 - 1985 - 1984 - 1983 - 1982 - 1981 - 1980
Bevestigd: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000

naamwoonplaatskerkpublicatiedatumberoepende gemeenteintrededatumber*
Mw. G.I. Berkhof Groningen nhk 2003-01-08 hervormd Vredewold-Westerdeel > aan 09-03-2003 01
Mw. C.W. van den Berg Weesp gk 2003-01-08 gk Oude-Pekela > aan 07-09-2003 01
Mw. B.L. Jongkind Ermelo gk 2003-01-08 gk Ermelo g.v. > aan 30-11-2003 01
Mw. L. van Wieringen Amsterdam gk 2003-01-08 gk Dirkshorn > aan 22-12-2012 01
H. van Eeken Groningen cgk 2003-01-13 cgk Delft > aan 15-06-2003 02
K. Holwerda Culemborg nhk 2003-01-21 hervormd Amsterdam > aan 02-03-2003 01
H. van der Ziel Nieuwegein nhk 2003-01-21 hervormd Poederoijen-Loevestein > aan 11-05-2003 01
A. van Vugt Zeewolde gkv 2003-01-21 gkv Gees > aan 19-10-2003 01
J.P. Boomsma Hantum gk 2003-01-22 gk Hantum-Foudgum > aan 02-03-2003 01
J.H.F. Schaeffer Zwolle gkv 2003-01-29 gkv Wageningen > aan 22-06-2003 04
K. van Staveren Utrecht nhk 2003-01-30 docent Thailand > aan 01-05-2005 01
Mw. A. Reitsma-Ferwerda Westerbork gk 2003-02-04 gk Achlum-Hitzum (SoW) > aan 07-09-2003 01
B.G. Breunesse Roodeschool nhk 2003-02-06 hervormd Gramsbergen > aan 09-03-2003 01
M.H. de Jong Zeist nhk 2003-02-06 hervormd Beesd > aan 07-09-2003 01
Mw. J.G. van Laar-Folbert Utrecht nhk 2003-02-13 Capelle aan den IJssel g.v. > aan 26-08-2007 01
W. Meijer Veenendaal nhk 2003-02-13 hervormd Yerseke (deelgemeente) > aan 05-10-2003 02
J. Prosman Lopikerkapel nhk 2003-02-14 hervormd Genderen > aan 06-04-2003 01
C.H. Bijl Ede nhk 2003-02-21 hervormd Nieuwland Oosterwijk > aan 27-11-2005 01
J.C. den Ouden Nederhemert nhk 2003-02-21 uitgetreden > hhk (per 1-5-2004) 01
C.P. de Boer Zeewolde cgk 2003-03-03 cgk Werkendam > aan 20-08-2003 04
F.W. van der Rhee Katwijk aan Zee cgk 2003-03-17 cgk Vlissingen > aan 06-09-2003 01
Mw. N. Drop Donkerbroek gk 2003-03-18 gk Donkerbroek > aan 30-03-2003 01
Mw. W.M. van Santen Koog aan de Zaan nhk 2003-03-20 hervormd Vijfhuizen (SoW) > aan 20-04-2003 01
Mw. K.M. Seijdell Eindhoven nhk 2003-03-26 g.v. Lunet Zorg Eindhoven ??-??-2004
G.A. Heek Amsterdam gkv 2003-03-28 gkv Mijdrecht > aan 14-09-2003 02
J. Prins Sint Annaland nhk 2003-04-01 hervormd Randwijk > aan 18-06-2003 03
F.A. van Velzen Amersfoort nhk 2003-04-01 hervormd Rijnsaterwoude > aan 29-06-2003 01
P. Kleingeld Werkendam ngk 2003-04-08 ngk Maassluis > aan 07-09-2003 02
Mw. A. Buizer-Tchiengang Sint Annaparochie gk 2003-04-10 hervormd Wartengahe > aan 30-03-2008 02
Mw. C.R. Koops Tiel gk 2003-04-10 pg Jutrijp-Hommerts > aan 18-12-2005 01
K.A. Jager Apeldoorn nhk 2003-04-11 hervormd Swifterbant (SoW) > aan 08-06-2003 01
A.J. Haak Nunspeet gkv 2003-04-22 gkv Driesum > aan 26-10-2003 02
Mw. M.J. Kollenstaart-Muis De Bilt gk 2003-05-16 gk Ottoland > aan 31-08-2003 01
C. Vogelvanger Groningen nhk 2003-05-16 hervormd Grijpskerk > aan 19-10-2003 01
Mw. E.K. Zwerver Groningen nhk 2003-05-16 hervormd Rotterdam-Zuid g.v. > aan 07-09-2003 01
P. Poortinga Zuidhorn gkv 2003-05-21 gkv Eindhoven-Best > aan 02-11-2003 04
Mw. E. Kopmels Zutphen nhk 2003-05-22 niet beroepbaar
A.P.S. van der Meulen Edam nhk 2003-05-22 hervormd Nieuwe Niedorp > aan 31-08-2003 01
G.E. Messelink Ede gkv 2003-05-28 gkv Waardhuizen > aan 08-02-2003 02
F.A. Smits Utrecht gk 2003-06-05
Mw. A. Schrage-Buitenbos Ouderkerk aan den Amstelgk 2003-06-06 gk Aalsmeer > aan 08-06-2003 01
M.E. Buitenhuis Slochteren gkv 2003-06-14 gkv Baflo > aan 28-09-2003 03
B.A. Belder Westbroek nhk 2003-06-19 hervormd Schelluinen > aan 07-02-2004 01
Mw. F.G. Fink Bergum nhk 2003-06-19 pg Birdaard > aan 27-02-2005 01
D. Hoolwerf Grafhorst nhk 2003-06-19 hervormd Siddeburen-Tjuchem > aan 31-08-2003 01
K.G.W. Roffel s-Gravenhage nhk 2003-06-19 hervormd Wilp > aan 12-09-2004 01
J.M. Viergever Genemuiden nhk 2003-06-25 hervormd Onstwedde > aan 11-03-2007 01
C. Boele Putten nhk 2003-06-26 hervormd Moerkapelle > aan 09-11-2003 01
E.K. Foppen Benschop nhk 2003-06-26 hervormd Bleiswijk (b.w.) > aan 05-10-2003 01
Mw. J. Zuidema Nijverdal nhk 2003-06-26 hervormd Geleen Beek Urmond > aan 31-08-2003 01
Mw. D.A.J. Scholtens Kampen gk 2003-06-27 gk Alteveer > aan 31-08-2003 01
G. Pater Genemuiden gg 2003-07-01 gg Opheusden > aan 17-09-2003 39
J.M. Hartel Amsterdam gk 2003-07-02 gk Haamstede > aan 31-08-2003 01
Mw. H.J. Marsman-ten Have Kampen gk 2003-07-21 gk Langeslag-Heino > aan 24-08-2003 01
Mw. B.J.T.M. Litsenburg Eindhoven elk 2003-07-22 elg Eindhoven > aan 21-09-2003 01
G.J. Roben Drachtstercompagnie gk 2003-09-11 gk Drachtstercompagnie > aan 28-09-2003 01
C.H. Hogendoorn Haastrecht nhk 2003-09-19 hervormd Waverveen > aan 18-04-2004 01
T. Jacobs Delfgauw nhk 2003-09-19 hervormd Broek op Langedijk > aan 11-01-2004 02
H.C. de Reus Kampen gk 2003-09-19 ern Parijs > aan 21-11-2004 01
C.C. de Vreugd Amersfoort nhk 2003-09-19 niet beroepbaar
J.S. Dijkhuizen Amsterdam nhk 2003-09-30 hervormd Weesp > aan 30-11-2003 01
Mw. M. Gaastra Zwolle nhk 2003-09-30 bijz. werk Apeldoorn > aan 26-09-2004 01
L. de Wit Arnemuiden nhk 2003-09-30 hervormd Oude Tonge > aan 04-01-2004 01
A. Verwijs Zeist nhk 2003-09-30 zendingspred. Rwanda > aan 24-06-2004 01
G. Vierwind Putten nhk 2003-09-30
H. Prins Almelo gkv 2003-10-06 gkv Mussel > aan 07-03-2004 06
S.B. Rienstra Sneek gk 2003-10-08 pg Scheemda > aan 01-10-2006 01
L.M. Bal De Bilt nhk 2003-10-29 hervormd Zoelen > aan 25-01-2004 01
C. Molenaar Papendrecht nhk 2003-10-29 hervormd Barneveld g.v. > aan 18-01-2004 01
D. Berensen Amersfoort nhk 2003-11-04 niet beroepbaar
Mw. M. Elbers Amstelveen nhk 2003-11-04 hervormd Holysloot-Ransdorp (SoW) > aan 18-01-2004 01
P.G. Oskamp Nieuw-Lekkerland nhk 2003-11-04 beroepbaar 09-2008: hervormd Waverveen 17-05-2009 01
Mw. Y. Schoonhoven s-Gravenhage nhk 2003-11-04 g.v. s-Gravenhage > aan 30-11-2003 01
Mw. J. Werkhoven-Romeijn Aerdenhout nhk 2003-11-04 hervormd Zeist > aan 28-11-2004 01
A. Markus Utrecht nhk 2003-11-07 hervormd Utrecht (missie) > aan 23-05-2004 03
C.J. Barth Houten ngk 2003-12-01 ngk Baarn-Soest 12-12-2004 01
Mw. L.R. Gort Leeuwarden veg 2003-12-02 veg Nijverdal > aan ??-??-2004 02
H. Lassche Staphorst nhk 2003-12-04 uitgetreden > hhk (per 1-5-2004)
A.H. Frolich Uithuizen gk 2003-12-18 gk Stedum > aan 03-10-2004 01
Mw. C.A. Terlouw Culemborg nhk 2003-12-18 hervormd Engelen (SoW) > aan 07-03-2004 01
M.W. Jans Leeuwarden gk 2003-12-18 gk Oudemirdum (SoW) > aan 11-01-2004 01
M. de Kreek Dordrecht ngk 2003-12-22 ngk Rijsbergen > aan 04-04-2004 02

*: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
maandag 20 november 2017