Index >

Kandidaten

Hier kunt u alle kandidaten terugvinden. Klik op het jaartal achter huidig om een lijst in te zien met alle huidige kandidaten sinds dat jaar. Klik achter bevestigd op een jaartal voor alle bevestigingen van dat jaar.


Huidig: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1992 - 1991 - 1990 - 1989 - 1988 - 1987 - 1986 - 1985 - 1984 - 1983 - 1982 - 1981 - 1980
Bevestigd: 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000

naamwoonplaatskerkpublicatiedatumberoepende gemeenteintrededatumber*
W.M. Dekker Utrecht pkn 2007-05-25 hervormd Mastenbroek > aan 11-01-2009 01
K. Hage Utrecht pkn 2007-11-12 hervormd Eethen-Drongelen > aan 11-01-2009 01
A.Th. van Olst Apeldoorn cgk 2008-09-09 cgk Utrecht-West > aan 14-01-2009 06
B.D. Bouman Poortvliet hhk 2008-09-29 hhg Nijkerk – Zwartebroek > aan 21-01-2009 03
J.J. ten Brinke Apeldoorn pkn 2008-09-27 hervormd Bleiswijk (Het Anker) > aan 25-01-2009 01
Mw. N.L. van Dorp s-Gravenhage pkn 2006-06-20 pg s-Gravenhage > aan 25-01-2009 01
Mw. C.M. den Hertog Utrecht pkn 2008-10-28 gk Andijk > aan 01-02-2009 01
M. Diepenbroek Utrecht pkn 2008-11-07 hervormd Burgh 08-02-2009 01
Mw. J. Brink-Dekker Veenendaal pkn 2007-11-29 gk Ureterp > aan 01-03-2009 01
J.S. van Telgenhof Dorkwerd pkn 2008-10-24 hervormd Nieuweroord-Noordscheschut > aan01-03-2009 01
M.M. de Nooijer Ede bapt 2008-10-22 baptisten Noordbergum > aan 08-03-2009 01
A. ten Brinke Alblasserdam pkn 2008-09-30 hervormd Giessendam-Neder-Hardinxveld > aan15-03-200901
J. Roosenbrand Zwolle gkv 2008-10-06 gkv Hoofddorp > aan 15-03-2009 03
Mw. G. van der Velde-Meijer Nunspeet pkn 2008-10-10 hervormd De Lier > aan 15-03-2009 01
M.A. Vermet Middelburg pkn 2007-02-20 g.v. Oostburg > aan 15-03-2009 01
M. van Reenen Lunteren hhk 2008-09-29 hhg Andelst – Zetten – Ederveen > aan 21-03-2009 01
J.A. Kloosterman Ede hhk 2008-12-19 hhg Ridderkerk > aan 13-04-2009 02
S. Pos Utrecht cgk 2008-09-09 cgk Sassenheim > aan 16-04-2009 04
J. de Jong Wijchen pkn 2009-04-02 gk Baambrugge – Loenen aan de Vecht > aan19-04-2009 01
E.G. de Kruijf Benschop – Rouveen nhk 2004-02-26 hervormd Nieuwpoort > aan 19-04-2009 02
R. Mager Utrecht pkn 2008-10-31 hervormd Zevenhoven – gk Woerdense Verlaat > aan03-05-200901
Mw. E. Posthumus Meyjes Deventer pkn 2008-10-31 pg Deventer > aan 10-05-2009 01
T.O.F. van Prooijen Alkmaar pkn 2006-05-30 pg Breda (studentenpastoraat) > aan 10-05-2009 01
G.H. Vlijm Barneveld pkn 2008-11-20 hervormd Wouterswoude > aan 13-05-2009 01
Mw. D. Hoekstra-Olthof Alphen aan den Rijn pkn 2006-11-24 gk Capelle aan den IJssel > aan 17-05-2009 01
P.G. Oskamp Nieuw-Lekkerland nhk 2003-11-04 beroepbaar 09-2008: hervormd Waverveen 17-05-2009 01
A.W.J. Theunisse Dordrecht – Zwijndrechtpkn 2007-09-20 hervormd Daarle > aan 17-05-2009 01
J. uit de Bosch Zeewolde ngk 2009-02-06 ngk Zalk-Veecaten > aan 24-05-2009 01
Mw. J.A.C. Schouwstra Apeldoorn veg 2009-03-25 g.v. Heerde > aan 24-05-2009 01
J.A. Weststrate Barneveld ggin 2009-01-15 ggin Terneuzen 26-05-2009 23
W.M. van Laar Utrecht nhk 2004-04-27 niet beroepbaar: hervormd Delfshaven (missie)31-05-200901
J.W. Leurgans Utrecht pkn 2008-06-24 hervormd Gelselaar – Haarlo > aan 31-05-2009 02
P.C.H. Kleinbloesem Goudswaard – Nieuw-Lekkerland pkn 2007-06-27 hervormd Montfoort > aan 01-06-2009 01
C.B. Heikens Aken (Duitsland) pkn 2009-01-27 gereformeerde kerk Hoogstede > aan 07-06-2009 01
W.T. van Voorst De Bilt pkn 2008-05-06 pg Alteveer (Gr.) > aan 07-06-2009 01
A.J. Britstra Elburg hhk 2009-04-06 hhg Doornspijk > aan 10-06-2009 02
G.P. Hommes Wageningen gkv 2008-11-10 gkv Leerdam > aan 14-06-2009 03
Mw. H.C. Mulderij Groningen pkn 2008-03-28 pg Bellingwolde > aan 21-06-2009 01
M.P.L. Camarasa Amsterdam pkn 2004-11-10 hervormd Zuiderkogge – Drechterland > aan28-06-2009 01
Mw. I. van der Meulen Amstelveen - Gouda pkn 2007-09-25 pg Naaldwijk > aan 28-06-2009 01
G.J. Roest Utrecht pkn 2008-10-28 hervormd Stedum – Ten Post > aan 28-06-2009 02
Mw. E. Sonneveld Borne pkn 2009-02-19 pg Enschede > aan 28-06-2009 01
P.M. van t Hof Sint Annaland pkn 2009-04-20 hervormd Oude Tonge > aan 05-07-2009 01
A.D.J. Wessels Sliedrecht pkn 2008-10-01 hervormd Schelluinen > aan 12-07-2009 01
D.C. Flapper Staphorst ogg 2008-02-11 ogg Oldebroek > aan 21-08-2009 02
M.J. Boeve Houten pkn 2008-10-28 pg Swifterbant > aan 23-08-2009 01
A. Robbertsen Ede pkn 2008-11-28 hervormd Sluipwijk > aan 23-08-2009 01
Mw. L.E. Vos Zwolle pkn 2009-06-04 elg Apeldoorn > aan 23-08-2009 01
I. de Graaf Ronse-Belgi๋ pkn 2009-04-22 hervormd Zwaagwesteinde > aan 30-08-2009 01
K. Boeder Enkhuizen gg 2009-06-29 gg Terwolde-De Vecht > aan 02-09-2009 10
Mw. I.M. den Hartog Cleve-Duitsland pkn 2009-04-23 pg Sint Michielsgestel > aan 06-09-2009 01
H.J.T. Lubbers Wekerom pkn 2009-04-01 hervormd Nieuwe-Tonge – Herkingen > aan 06-09-2009 02
J. van Rijswijk Rhenen gg 2009-06-29 gg s-Gravenzande > aan 09-09-2009 29
R.R. Eisinga Moordrecht pkn 2009-04-23 hervormd Schoonrewoerd > aan 13-09-2009 01
M. Krijgsman Leerdam ggin 2009-06-17 ggin Arnemuiden > aan 15-09-2009 35
G. Bredeweg Rijssen gg 2009-06-29 gg Barneveld-Zuid > aan 17-09-2009 32
D. Jongeneel Oud-Alblas pkn 2009-01-27 hervormd Arnemuiden > aan 20-09-2009 01
A. Rienks Waalwijk gkv 2008-11-21 gkv Enschede-West > aan 20-09-2009 03
P. van Veen (lerend ouderl.) Hazerswoude ogg 2009-06-24 ogg Benthuizen > aan 23-09-2009 30
W.E. Klaver Woudenberg cgk 2009-05-08 cgk Scheveningen > aan 23-09-2009 06
C.J. van Rhijn Voorthuizen ngk 2008-12-04 ngk Amstelveen > aan 27-09-2009 03
J.T. de Koning Hardinxveld-Giessendam pkn 2009-04-01 hervormd Genderen > aan 04-10-2009 01
J. Broekman Voorthuizen pkn 2007-04-17 hervormd Herwijnen > aan 11-10-2009 01
R.C. Vellinga Hilversum gkv 2005-05-19 gkv Hasselt-gkv > aan 11-10-2009 02
Mw. B. Boersma Utrecht pkn 2006-10-03 beroepbaar 12-2007: pg Scharendijke > aan18-10-2009 01
Mw. A.K. de Vries Zwolle pkn 2009-10-19 g.v. Kampen > aan 18-10-2009 01
Mw. M.G. Knol Amsterdam pkn 2004-10-26 g.v. Nieuw-Vennep 25-10-2009 01
A.B. Vroomans Leiden pkn 2007-11-20 hervormd Puttershoek > aan 25-10-2009 01
J.C. Verlinde Utrecht pkn 2008-09-28 gk Rijnsburg > aan 15-11-2009 01
A.P. Berensen Dronten pkn 2009-10-19 gk Enter > aan 29-11-2009 01
Mw. M.J. Ouwerkerk-Louter Leiden pkn 2009-10-14 hervormd Rijnsaterwoude > aan 29-11-2009 01
Mw. H. Siebert Enschede pkn 2009-07-17 pg Enschede > aan 06-12-2009 01
J.W. Stam Sliedrecht pkn 2009-02-24 pg Alkmaar-Noord > aan 13-12-2009 01
J. Visser Utrecht pkn 2008-10-17 gk Lexmond > aan 14-12-2009 01
Mw. J.S. Dondorp Amsterdam pkn 2007-10-11 hervormd Ter Apel (Kloosterkerk) > aan 22-12-2009 01
A.A.F. van de Weg Oldebroek hhk 2008-09-29 hhg Soest > aan 26-12-2009 01
N.A. Donselaar Oosterland hhk 2009-10-05 hhg Zuilichem-Nieuwaal > aan 29-12-2009 04

*: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
maandag 20 november 2017