Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 48 2020


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
27 Barendrecht-gg D. de Wit (2e keer) Borssele-gg 06
01 Boskoop-gg B. Labee Veenendaal-gg bed39
01 Brandwijk-hg A.C. Borsje kandidaat Ede (per 6-11) bed03
05 Gouderak-hg A.C. Borsje kandidaat Ede (per 7-11) bed04
30 Gravenzande-gg J.B. Huisman (2e keer) Ermelo-gg 01
03 Huizen-hg (Meentkerk) F. van den Bosch Katwijk aan Zee-hg (per 28-11) 02
131 Katwijk aan Zee-gg C. van Krimpen (3e keer) Yerseke-gg bed22
01 Lopikerkapel-hg E. Meijer kandidaat Ermelo (per 7-11) bed01
02 Nieuwdorp-gg J. de Kok Westkapelle-gg bed01
80 Oostkapelle-gg S.W. Janse (3e keer) Rijssen-Zuid-gg 03
01 Oud-Beijerland-cgk A.T. van Olst Antwerpen-Deurne (stemming tot 22-11) 01
Sunnyside-gg E. Hakvoort Norwich-gg bed16
01 Werkhoven-hg E. Meijer kandidaat Ermelo (per 7-11) aan02
01 Zuidhorn-gkn (i.s.m. Harderwijk) P. Helmus kandidaat Amersfoort 01
01 Zwartebroek-hg (via mobiliteitspool) A.C. Borsje kandidaat Ede (per 6-11) aan02
-
voornemen beroep
01 Apeldoorn-pg (hwba Eben Haezer) J.B. ten Hove Veenendaal-hg (per 30-11) 03
77 Bodegraven-gg J. IJsselstein (4e keer) zendingspred. Cambodja 01
01 Rotterdam-Kralingen-hg G.C. Bergshoeff Scherpenzeel-Gld-hg 07
01 Vorchten-hg J.P. van Ark wonend Wapenveld 01
-
voordracht beroep
02 Urk-gk W.J. Menkveld Wanneperveen-hg 01
01 Urk-gk M.A. Bos Daarlerveen-pg 01
01 Voorthuizen-gk A.P. Berensen Nieuw-Vennep-pg 01
-
tweetal
Benthuizen-gg E. Bakker Veen-gg (stemming 1-12)
M.H. Schot Hendrik-Ido-Ambacht-gg
Grand Rapids-gg (Covell Avenue) M.T. Al-Chalabi Brakel-gg (stemming 7-12)
A.T. Huijser Sliedrecht-gg
Lisse-gg H. Hofman Kalamazoo-gg (stemming 27-11)
M. Joosse Ede-gg
Moerkapelle-gg H. Brons Vlaardingen-gg (stemming 30-11)
S.W. Janse Rijssen-Zuid-gg
Opperdoes-cgk P.A. Kok kandidaat Bunschoten (stemming 29-11)
G. van Vliet kandidaat Ede
Sioux Center-gg M.T. Al-Chalabi Brakel-gg (stemming 30-11)
C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel-gg
Zaamslag-cgk S.M. Buth kandidaat Nunspeet (stemming voor 4-12)
J.C. Pronk kandidaat Veenendaal

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
donderdag 03 december 2020