Index >

Oostkapelle Gereformeerde Gemeente


Classis: * Middelburg
Provincie: Zeeland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Oostkapelle opgericht in 7-3-1900:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.s.m. Aagtekerke sedert 1936 tot 1945
-
14 ds. A. Visser 13-09-1939 kandidaat Rotterdam 14-10-1945 Scherpenisse-Poortvliet02
77 ds. J. Driessen 12-09-1973 kandidaat Utrecht 13-02-1977 Moerkapelle 02
04 ds. A. Bac 23-10-1977 Boskoop 15-12-1981 Bodegraven 13
07 ds. C. Harinck 22-12-1982 Dordrecht 08-06-1993 Houten
04 ds. H. Paul 04-04-1994 Hendrik-Ido-Ambacht 01-10-1999 emeritus
07 ds. A.B. van der Heiden 10-01-2001 Utrecht 08-08-2004 Benthuizen


Beroepen vacature 1900:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1929 M. Heikoop kandidaat Gravenhage
02 ??-01-1930 A. de Blois Dirksland
03 ??-12-1931 M. Heikoop (2e keer) Utrecht
04 ??-07-1936 J. van den Berg kandidaat Rotterdam
05 ??-10-1936 M. Heikoop (3e keer) Utrecht
06 ??-02-1937 H. Ligtenberg Lisse
07 ??-05-1937 M. Heikoop (4e keer) Utrecht
08 ??-10-1937 P. Honkoop Gravenhage
09 ??-01-1938 W.C. Lamain Rotterdam-Zuid
10 ??-05-1938 M. Heikoop (5e keer) Utrecht
11 ??-10-1938 A. van Stuijvenberg Benthuizen
12 ??-01-1939 M. Heikoop (6e keer) Utrecht
13 ??-05-1939 A. van Stuijvenberg (2e keer) Benthuizen
14 ??-06-1939 A. Visser kandidaat Rotterdam


Beroepen vacature 1945:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1946 J.B. Bel Dirksland
02 ??-08-1946 T. Dorresteijn Opheusden
03 ??-12-1946 L. Rijksen Leiden
04 ??-06-1947 C. van Dam kandidaat Gouda
05 ??-01-1948 T. Dorresteijn (2e keer) Opheusden
06 ??-06-1948 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
07 ??07-1948 K. de Gier kandidaat Utrecht
08 ??-08-1948 J.W. Kersten (2e keer) kandidaat Rotterdam
09 ??-01-1949 D.L. Aangeenbrug Dordrecht
10 ??-03-1949 J.W. Kersten (3e keer) kandidaat Rotterdam
11 ??-12-1949 A. Vergunst kandidaat Leiden
12 ??-07-1950 F.J. Dieleman Borssele
13 ??-06-1951 M. Heerschap Wageningen
14 ??-08-1951 K. de Gier (2e keer) Lisse
15 ??-02-1952 J.W. Kersten (4e keer) Genemuiden
16 ??-06-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage
17 ??-12-1952 H. van Gilst Elspeet
18 ??-07-1953 A.F. Honkoop kandidaat Gravenhage
19 ??-02-1954 T. Cabaret kandidaat Rotterdam
20 ??-06-1954 H. Rijksen kandidaat Middelburg
21 ??-02-1955 J.W. Kersten (5e keer) Genemuiden
22 ??-06-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam
23 ??-02-1956 H. van Gilst (2e keer) Dirksland
24 ??-07-1956 C. Molenaar kandidaat Dordrecht
25 ??-04-1957 J.B. Bel (2e keer) Krabbendijke
26 ??-02-1958 H. van Gilst (3e keer) Dirksland
27 ??-06-1958 J. van Haaren kandidaat Moerkapelle
28 ??-12-1958 H. van Gilst (4e keer) Dirksland
29 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
30 ??-07-1959 C. Wisse kandidaat Tholen
31 ??-10-1959 A. Elshout (2e keer) Utrecht
32 ??-03-1960 C. Hegeman Genemuiden
33 ??-06-1960 H. Ligtenberg kandidaat Rijssen
34 ??-01-1961 C. van Dam (2e keer) Rotterdam-Zuid
35 ??-06-1961 G. Schipaanboord kandidaat Leiden
36 ??-11-1961 A. Hofman Zeist
36 ??-03-1962 C. van Dam (3e keer) Rotterdam-Zuid
37 ??-06-1962 C. Harinck kandidaat Goes
38 ??-12-1962 H. van Gilst (5e keer) Lisse
39 ??-04-1963 A. Hofman (2e keer) Zeist
40 ??-06-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
41 ??-11-1963 H. Ligtenberg (2e keer) Oudemirdum
42 ??-06-1964 D. Hakkenberg kandidaat Veenendaal
43 ??-07-1964 F. Harinck kandidaat Goes
44 ??-12-1964 P. Blok (2e keer Dirksland
45 ??-03-1965 L. Huisman Vlaardingen
46 ??-06-1965 C. van der Poel kandidaat Rotterdam
47 ??-10-1965 A. Hofman (3e keer) Zeist
48 ??-01-1966 G. Schipaanboord (2e keer) Apeldoorn
49 ??-05-1966 A. Hofman (4e keer) Zeist
50 ??-09-1966 J. Karens Nieuwerkerk
51 ??-12-1966 P. Blok (3e keer) Dirksland
52 ??-03-1967 L. Huisman (2e keer) Vlaardingen
53 ??-06-1967 J. van Vliet kandidaat Gravenhage
54 ??-10-1967 L. Huisman (3e keer) Vlaardingen
55 ??-01-1968 P. Blok (4e keer) Dirksland
56 ??-05-1968 F. Harinck (2e keer) Benthuizen
57 ??-06-1968 A. Snoep kandidaat Utrecht
58 ??-10-1968 L. Huisman (4e keer) Vlaardingen
59 ??-12-1968 J.C. Weststrate Meliskerke
60 ??-06-1969 T. van Stuijvenberg kandidaat Rotterdam
61 ??-10-1969 L. Huisman (5e keer) Vlaardingen
62 ??-12-1969 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
63 ??-02-1970 C. Harinck (2e keer) Utrecht
64 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
65 ??-09-1970 C. van der Poel (3e keer) Yerseke
66 ??-12-1970 D. Hakkenberg (2e keer) Dordrecht
67 ??-04-1971 A. Hoogerland Werkendam
68 ??-06-1971 M.J. van Gelder kandidaat Zwijndrecht
69 ??-10-1971 N.W. Schreuder Goes
70 ??-12-1971 L. Blok Beekbergen
71 ??-03-1972 A. Bregman Rijssen
72 ??-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
73 ??-08-1972 R. Boogaard Leiden
74 ??-12-1972 G.A. Zijderveld Middelburg
75 ??-02-1973 P. Honkoop Kampen
76 ??-04-1973 A. Hofman (5e keer) Scheveningen
77 ??-06-1973 J. Driessen kandidaat Utrecht


Beroepen vacature 1977:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1977 J.M. Kleppe Woerden
02 ??-04-1977 A. Bac Boskoop
03 ??-06-1977 R. Kattenberg kandidaat Krimpen aan den IJssel
04 ??-08-1977 A. Bac (2e keer) Boskoop


Beroepen vacature 1981:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1981 A. Bregman Rijssen
02 ??-12-1981 J. Baaijens Rotterdam-Alexanderpolder
03 ??-02-1982 R. Boogaard Leiden
04 ??-03-1982 P. Honkoop Kampen
05 ??-05-1982 J. Driessen Moerkapelle
06 ??-08-1982 R. Boogaard (2e keer) Leiden
07 ??-10-1982 C. Harinck Dordrecht


Beroepen vacature 1993:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 23-06-1993 G. Clements kandidaat Elst (Gld.)
02 19-07-1993 J.J. van Eckeveld Zeist
03 16-09-1993 R. Kattenberg Arnhem
04 23-11-1993 H. Paul Hendrik-Ido-Ambacht


Beroepen vacature 1999:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 06-09-1999 M. Karens Werkendam
02 30-11-1999 A.B. van der Heiden Utrecht
03 09-03-2000 A.B. van der Heiden (2e keer) Utrecht
04 11-04-2000 G. Clements zendingspred.
05 27-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
06 08-09-2000 M. Golverdingen Gorinchem
07 23-10-2000 A.B. van der Heiden (3e keer) Utrecht


Beroepen vacature 2004:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 28-06-2004 L. Terlouw kandidaat Barendrecht
02 30-09-2004 M. Golverdingen Boskoop
03 15-12-2004 W. Harinck Woerden
04 09-03-2005 M. Golverdingen (2e keer) Boskoop
05 15-03-2005 G. Clements Gouda
06 27-09-2005 M. Golverdingen (3e keer) Boskoop
07 29-11-2005 J.B. Zippro Scheveningen
08 13-01-2006 M. Karens Werkendam
09 14-03-2006 J. Driessen s-Gravenhage
10 09-05-2006 D.W. Tuinier Terwolde - De Vecht
11 27-06-2006 G. Clements (2e keer) Gouda
12 19-09-2006 M. Golverdingen (4e keer) Boskoop
13 28-11-2006 P. van Ruitenburg Chilliwack (Can.)
14 13-03-2007 J. Driessen (2e keer) s-Gravenhage
15 27-06-2007 M. Joosse kandidaat Vlaardingen
16 25-09-2007 W. Visscher Amersfoort
17 27-11-2007 A. Schreuder Rijssen-Zuid
18 30-01-2008 L. Terlouw (2e keer) Barendrecht
19 11-03-2008 G. Clements (3e keer) Gouda
20 24-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
21 16-09-2008 J.J. Tanis Kampen
22 25-11-2008 G.J. van Aalst Klaaswaal
23 10-03-2009 J.J. Tanis (2e keer) Kampen
24 30-06-2009 J. van Rijswijk kandidaat Rhenen
25 08-09-2009 J.J. van Eckeveld Zeist
26 01-12-2009 W. Harinck (2e keer) Woerden
27 09-03-2010 P. Mulder Krimpen aan den IJssel 15
28 07-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 07
29 14-07-2010 L. Terlouw Barendrecht
30 28-09-2010 P. Mulder (2e keer) Krimpen aan den IJssel 20
31 29-11-2010 P. van Ruitenburg (2e keer) Chilliwack (Can.)
32 11-02-2011 J.B. Zippro Grand Rapids (V.S.)
33 05-04-2011 W. Visscher (2e keer) Amersfoort 119
34 14-06-2011 R.A.M. Visser kandidaat Hardinxveld-Giessendam06
35 14-09-2011 A.T. Vergunst Carterton (Nieuw-Zeeland)
36 28-11-2011 H. Hofman Sioux Center (V.S.)
37 14-02-2012 M. Joosse (2e keer) Hendrik-Ido-Ambacht 16
38 03-04-2012 P. Mulder (3e keer) Krimpen aan den Ijssel 34
39 11-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 12
40 10-09-2012 G.J. van Aalst (2e keer) Klaaswaal 29
41 ??-11-2012 P. Mulder (4e keer) Krimpen aan den Ijssel 40
42 02-01-2013 J. IJsselstein zendingspred. Houten 06
43 08-04-2013 G. Clements (4e keer) Gouda 63
44 17-06-2013 S.W. Janse kandidaat Arnemuiden 09
45 23-09-2013 W. Harinck (3e keer) Moerkapelle 03
46 25-11-2013 G.W.S. Mulder (2e keer) Zoetermeer 11
47 06-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 05
48 07-04-2014 G.W.S. Mulder (3e keer) Zoetermeer 17
49 10-06-2014 H.A. van Zetten kandidaat Veenendaal 03
50 22-09-2014 G.W.S. Mulder (4e keer) Zoetermeer 22
51 24-11-2014 P. van Ruitenburg (3e keer) Chilliwack (Can.) 79
52 28-01-2015 M. Karens (2e keer) Werkendam 242
53 13-04-2015 G.W.S. Mulder (5e keer) Zoetermeer 36
54 08-06-2015 W.A. Zondag kandidaat Nunspeet 02
55 21-09-2015 H. Hofman (2e keer) Dordrecht 02
56 23-11-2015 G.W.S. Mulder (6e keer) Zoetermeer 43
57 09-02-2016 H. Hofman (3e keer) Dordrecht 16
58 19-04-2016 J. IJsselstein (2e keer) Kampen 02
59 21-06-2016 B. Labee (2e keer) Veenendaal 06
60 20-09-2016 S.W. Janse (2e keer) Gravenpolder 02
61 28-11-2016 J. IJsselstein (3e keer) Kampen 10
62 07-02-2017 D.W. Tuinier (2e keer) Waarde 01
63 18-04-2017 A.T. Vergunst Waupun 07


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

maandag 11 december 2017