Index >

Boskoop Gereformeerde Gemeente


Classis: Gouda
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Boskoop opgericht in 17-05-1934:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
77 ds. A. Bac 06-07-1972 kandidaat Moerkapelle 18-10-1977 Oostkapelle 13
117 ds. M. Golverdingen 20-06-2001 Gorinchem 13-04-2008 Waarde 40
37 ds. J.J. Tanis 02-09-2015 Middelburg-Zuid


Beroepen vacature 1934:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1936 J. van den Berg kandidaat Rotterdam
02 ??-03-1937 W.C. Lamain Rotterdam-Zuid
03 ??-11-1941 A. de Blois Gouda
04 ??-01-1942 A. Verhagen Middelburg
05 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
06 ??-09-1945 W.C. Lamain (2e keer) Rijssen
07 ??-12-1945 A. Verhagen (2e keer) Lisse
08 ??-06-1957 C. van Dam kandidaat Gouda
09 ??-12-1947 C. van de Woestijne Ridderkerk
10 ??-06-1948 F.J. Dieleman kandidaat Rotterdam
11 ??-07-1948 J. Hagestein kandidaat Vlaardingen
12 ??-08-1948 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
13 ??-10-1948 C. van Dam (2e keer) Werkendam
14 ??-11-1948 J.W. Kersten (2e keer) kandidaat Rotterdam
15 ??-11-1949 G. Zwerus kandidaat Rotterdam
16 ??-12-1949 J.W. Kersten (3e keer) kandidaat Rotterdam
17 ??-12-1950 L. Kieboom kandidaat Barneveld
18 ??-02-1952 G. Zwerus (2e keer) Middelharnis
19 ??-02-1953 M. Blok (2e keer) Rotterdam-Centrum
20 ??-04-1953 C. van Dam (3e keer) Amsterdam-Centrum
21 ??-06-1953 A.F. Honkoop kandidaat Gravenhage
22 ??-02-1954 T. Cabaret kandidaat Rotterdam
23 ??-06-1954 H. Rijksen kandidaat Middelburg
24 ??-08-1954 D.J. Dieleman (2e keer) Yerseke
25 ??-12-1954 A. de Blois Rotterdam-Zuid
26 ??-06-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam
27 ??-11-1955 J.W. Kersten (4e keer) Genemuiden
28 ??-01-1957 H. Rijksen (2e keer) Vlaardingen
29 ??-02-1957 L. Kieboom (2e keer) Lisse
30 ??-06-1957 J.B. Bel Krabbendijke
31 ??-12-1957 J.B. Bel (2e keer) Krabbendijke
32 ??-06-1958 A. Hofman kandidaat Aalst
33 ??-11-1958 M. Blok (3e keer) Rijssen
34 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
35 ??-12-1959 A. Elshout (2e keer) Utrecht
36 ??-04-1960 C. Hegeman Genemuiden
37 ??-07-1960 H. Ligtenberg kandidaat Rijssen
38 ??-12-1960 A.F. Honkoop (2e keer) Goes
39 ??-06-1961 G. Schipaanboord kandidaat Leiden
40 ??-07-1961 L. Huisman kandidaat Zwijndrecht
41 ??-11-1961 A. Hofman (2e keer) Zeist
42 ??-03-1962 G.A. Zijderveld Capelle aan den IJssel
43 ??-06-1962 W. Suyker kandidaat Bergambacht
44 ??-01-1963 P. Blok (2e keer) Dirksland
45 ??-06-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
46 ??-10-1963 H. Ligtenberg (2e keer) Oudemirdum
47 ??-06-1964 D. Hakkenberg kandidaat Veenendaal
48 ??-07-1964 F. Harinck kandidaat Goes
49 ??-10-1964 A. Vergunst Rotterdam
50 ??-02-1965 C. Harinck Utrecht
51 ??-06-1965 C. van der Poel kandidaat Rotterdam
52 ??-08-1965 P. Honkoop kandidaat Kloetinge
53 ??-03-1966 L. Vogelaar Almelo
54 ??-07-1966 A. Elshout (3e keer) Scheveningen
55 ??-11-1966 G. Zwerus (3e keer) Nunspeet
56 ??-02-1967 A. Hofman (3e keer) Zeist
57 ??-07-1967 N.W. Schreuder kandidaat Amersfoort
58 ??-09-1967 A. Hofman (4e keer) Zeist
59 ??-01-1968 J.C. Weststrate Meliskerke
60 ??-04-1968 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
61 ??-06-1968 J. Baaijens kandidaat Ridderkerk
62 ??-09-1968 J. van Haaren Amersfoort
63 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist
64 ??-03-1969 A.W. Verhoef (2e keer) Barneveld
65 ??-06-1969 R. Boogaard kandidaat Nisse
66 ??-08-1969 J.C. Weststrate (2e keer) Meliskerke
67 ??-10-1969 H. Rijksen Gouda
68 ??-11-1969 W. Suyker (2e keer) Lisse
69 ??-03-1970 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
70 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
71 ??-12-1970 L. Huisman (2e keer) Vlaardingen
72 ??-03-1971 A. Vergunst (2e keer) Rotterdam
73 ??-06-1971 J.W. Verweij kandidaat Gravenhage
74 ??-08-1971 A. Vergunst (3e keer) Rotterdam-Centrum
75 ??-11-1971 L. Blok (2e keer) Beekbergen
76 ??-02-1972 E. Venema Zwijndrecht
77 ??-06-1972 A. Bac kandidaat Moerkapelle


Beroepen vacature 1977:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1977 R. Boogaard Leiderdorp
02 ??-11-1977 A. Vergunst Veen
03 ??-02-1978 J.C. Weststrate Sint Catharines (Can.)
04 ??-05-1978 R. Boogaard (2e keer) Leiderdorp
05 ??-08-1978 J.M. Kleppe Woerden
06 ??-12-1978 J. van Haaren Amersfoort
07 ??-03-1979 A. Vergunst (2e keer) Veen
08 ??-05-1979 D. Hakkenberg Lisse
09 ??-06-1979 M. Golverdingen kandidaat Benthuizen
10 ??-08-1979 J. van Vliet Aagtekerke
11 ??-11-1979 A. Vergunst (3e keer) Veen
12 ??-12-1979 J.J. van Eckeveld Zeist
13 ??-03-1980 A. Vergunst (4e keer) Veen
14 ??-05-1980 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
15 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
16 ??-08-1980 C. Harinck Dordrecht
17 ??-11-1980 J. van Vliet (2e keer) Aagtekerke
18 ??-02-1981 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
19 ??-04-1981 P. Honkoop Kampen
20 ??-06-1981 J. van Haaren (3e keer) Amersfoort
21 ??-09-1981 C. van der Poel Yerseke
22 ??-12-1981 N.W. Schreuder Goes
23 ??-02-1982 L. Blok Nunspeet
24 ??-05-1982 C. Harinck (2e keer) Dordrecht
25 ??-06-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet
26 ??-09-1982 J. Karels Beekbergen
27 ??-12-1982 J. van Haaren (4e keer) Amersfoort
28 14-03-1983 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
29 06-05-1983 H. Hofman Gorinchem
30 16-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
31 03-10-1983 L. Blok (2e keer) Nunspeet
32 09-12-1983 K. de Gier ís-Gravenhage
33 06-02-1984 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
34 12-04-1984 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
35 26-06-1984 J. Beens kandidaat Genemuiden
36 18-09-1984 J.J. van Eckeveld (3e keer) Zeist
37 10-12-1984 A. Bac Bodegraven
38 07-03-1985 R. Boogaard (3e keer) Leiderdorp
39 06-05-1985 J. Mijnders Veenendaal
40 20-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
41 12-09-1985 H. Paul Vlissingen
42 16-12-1985 A. Moerkerken (3e keer) Nieuw-Beijerland
43 13-02-1986 J.J. van Eckeveld (4e keer) Zeist
44 17-04-1986 H. Hofman (2e keer) Kalamazoo (V.S.)
45 13-06-1986 G.J. van Aalst Benthuizen
46 15-09-1986 P. Blok Capelle aan den IJssel
47 23-10-1986 J.J. Tanis (2e keer) Tholen
48 15-12-1986 A. Bac (2e keer) Bodegraven
49 13-02-1987 J. Mijnders (2e keer) Veenendaal
50 13-04-1987 J.J. van Eckeveld (5e keer) Zeist
51 21-05-1987 C.G. Vreugdenhil zendingspred., wonend Vlissingen
52 06-07-1987 L. Blok (3e keer) Nunspeet
53 28-09-1987 B. van der Heiden (2e keer) Woerden
54 21-12-1987 J. Karels (2e keer) Rijssen
55 15-02-1988 M. Golverdingen (2e keer) Utrecht
56 09-05-1988 B. van der Heiden (3e keer) Woerden
57 23-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
58 12-09-1988 P. Honkoop (2e keer) Kampen
59 05-12-1988 D. Hakkenberg (2e keer) Groningen
60 14-02-1989 A.B. van der Heiden Doetinchem
61 17-04-1989 C. Harinck (3e keer) Oostkapelle
62 02-10-1989 P. Honkoop (3e keer) Kampen
63 18-12-1989 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
64 23-02-1990 P. van Ruitenburg Meliskerke
65 04-05-1990 A.B. van der Heiden (2e keer)Doetinchem
66 28-06-1990 C. Harinck (4e keer) Oostkapelle
67 21-09-1990 C.J. Meeuse Rotterdam-Zuid
68 10-12-1990 P. van Ruitenburg Meliskerke
69 07-03-1991 A. Bac (3e keer) Bodegraven
70 ??-09-1991 G.J. van Aalst (3e keer) Benthuizen
71 05-12-1991 A.B. van der Heiden (3e keer) Doetinchem
72 06-02-1992 C.J. Meeuse (2e keer) Rotterdam-Zuid
73 09-04-1992 J. Driessen zendingspred. wonend Woerden
74 23-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
75 11-09-1992 M. Golverdingen (3e keer) Ridderkerk-Slikkerveer
76 09-12-1992 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
77 10-02-1993 B. van der Heiden (4e keer) Hardinxveld-Giessendam
78 03-05-1993 W. Harinck Kapelle-Biezelinge
79 23-06-1993 G. Clements kandidaat Elst (Gld.)
80 06-07-1993 P. Melis Nieuw-Beijerland
81 07-09-1993 R. Kattenberg Arnhem
82 06-12-1993 J.J. Tanis (3e keer) Lisse
83 16-02-1994 W. Harinck (2e keer) Kapelle-Biezelinge
84 14-04-1994 P. Melis (2e keer) Nieuw-Beijerland
85 21-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
86 20-09-1994 C. Sonnevelt Krimpen aan den IJssel
87 09-12-1994 J.J. van Eckeveld (6e keer) Zeist
88 18-02-1995 P. Mulder Capelle ad IJssel-Middelwatering
89 27-04-1995 P. Melis (3e keer) Nieuw-Beijerland
90 20-06-1995 G.J. Baan kandidaat Barneveld
91 22-09-1995 B. van der Heiden (5e keer) Hardinxveld-Giessendam
92 21-12-1995 J.M. Kleppe (2e keer) Rijssen
93 21-06-1996 G.J.N. Moens kandidaat Houten
94 13-09-1996 M. Golverdingen (4e keer) Groningen
95 13-12-1996 J.J. van Eckeveld (7e keer) Zeist
96 05-03-1997 P. Mulder (2e keer) Capelle ad IJssel-Middelwatering
97 15-05-1997 C.J. Meeuse (3e keer) Vlaardingen
98 12-06-1997 J.M. Kleppe (3e keer) Rijssen
99 04-09-1997 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
100 31-10-1997 M. Karens (2e keer) Werkendam
10112-12-1997 A.B. van der Heiden (4e keer) Utrecht
10219-02-1998 G.J. van Aalst (4e keer) Ridderkerk
10306-05-1998 W. Silfhout Hendrik-Ido-Ambacht
10424-05-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
10530-06-1998 J. Schipper kandidaat Veenendaal
10625-09-1998 A.T. Vergunst Kalamazoo (V.S.)
10714-12-1998 M. Karens (3e keer) Werkendam
10805-02-1999 W. Silfhout (2e keer) Hendrik-Ido-Ambacht
10922-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
11006-09-1999 C. Sonnevelt (2e keer) Veenendaal
11110-12-1999 A. Vermeij Zwijndrecht
11224-02-2000 W. Visscher (3e keer) Amersfoort
11307-04-2000 G. Clements (2e keer) zendingspred., wonend Elst
11427-06-2000 D. de Wit kand. Bennekom
11502-10-2000 G.J.N. Moens (2e keer) Goes
11611-12-2000 J.J. Tanis (4e keer) Middelburg-Centrum
11722-02-2001 M. Golverdingen (5e keer) Gorinchem


Beroepen vacature 2008:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 10-03-2008 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
02 09-05-2008 M. Karens Werkendam
03 23-06-2008 B. Labee kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
04 12-09-2008 G.J. van Aalst Klaaswaal
05 23-12-2008 A. Schreuder Rijssen-Zuid
06 26-01-2009 C. de Jongste Tholen
07 23-03-2009 P. van Ruitenburg Chilliwack (Can.)
08 13-05-2009 J.J. Tanis Kampen
09 02-07-2009 G. Bredeweg kandidaat Rijssen
10 09-09-2009 B. van der Heiden Alblasserdam
11 25-11-2009 W. Visscher Amersfoort
12 24-03-2010 M. Karens Werkendam
13 11-06-2010 S. Maljaars kandidaat Kapelle 10
14 31-08-2010 A. Schot Nunspeet 32
15 12-10-2010 D.W. Tuinier Aagtekerke 04
16 16-12-2010 A. Schreuder (2e keer) Rijssen-Zuid 53
17 10-03-2011 D.W. Tuinier (2e keer) Aagtekerke 12
18 12-05-2011 L. Terlouw Barendrecht 25
19 15-06-2011 R.A.M. Visser kandidaat Hardinxveld-Giessendam14
20 27-09-2011 W. Visscher (2e keer) Amersfoort 123
21 24-11-2011 D.W. Tuinier (3e keer) Aagtekerke 20
22 09-02-2012 M. Joosse Hendrik-Ido-Ambacht 15
23 02-04-2012 C.J. Meeuse Goes 02
24 11-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 02
25 12-09-2012 J. van Rijswijk Gravenzande 05
26 13-11-2012 P. Mulder Krimpen aan den IJssel 37
27 10-01-2013 J. IJsselstein zendingspred. Houten 18
28 22-03-2013 D.W. Tuinier (4e keer) Aagtekerke 37
29 17-06-2013 S.W. Janse kandidaat Arnemuiden 06
30 10-09-2013 G. Bredeweg Barneveld-Zuid 03
31 07-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 26
32 20-03-2014 M. Joosse (2e keer) Hendrik-Ido-Ambacht 34
33 11-06-2014 H.A. van Zetten kandidaat Veenendaal 23
34 18-09-2014 G.J.N. Moens Meliskerke 42
35 13-11-2014 M. Karens Werkendam 241
36 13-01-2015 G.W.S. Mulder Zoetermeer 30
37 01-04-2015 J.J. Tanis (2e keer) Middelburg-Zuid 14


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

donderdag 14 december 2017