Mutatielijst week 47 2020
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 01 | Alblasserdam-Nieuw-Lekkerland-gkv | T. Bekkema | kandidaat Zwolle | aan | 02 |
● | 03 | Alblasserdam-pg (Ichthuskerk) | M.C. Stehouwer | Wijngaarden-hg (per 27-10) | bed | 03 |
● | 02 | Alkmaar-ngk (De Open Hof) | T. Bekkema (p-t) | kandidaat Zwolle | bed | 04 |
● | 06 | Amstelveen-Buitenveldert-hwba | J.K.M. Gerling | Wapenveld-hg (per 21-11) | 02 | |
● | 01 | Barneveld-hg (wijk 5) | A. Bloemendal | Ederveen-hg (per 21-11) | 01 | |
● | 01 | Broek op Langedijk-cgkv | T. Bekkema (p-t) | kandidaat Zwolle | bed | 04 |
● | 04 | Corsica-gg | A.H. Verhoef | Sint Catharines-gg | 65 | |
● | 110 | Hoofddorp-gg | J. de Kok | Westkapelle-gg | 02 | |
● | 01 | Kantens-gkv | T. Bekkema (p-t) | kandidaat Zwolle | bed | 01 |
● | 01 | Leidsche Rijn-gkv | T. Bekkema | kandidaat Zwolle | bed | 03 |
● | 01 | Middelstum-gkv | T. Bekkema (p-t) | kandidaat Zwolle | bed | 01 |
● | 01 | Noordscheschut-cgk | H. Raveling | Gravendeel-cgk | 02 | |
● | 43 | Poederoijen-gg | J. de Kok (2e keer) | Westkapelle-gg | 03 | |
● | 02 | Putten-hg (wijk 2) | D. Jongeneel | Katwijk aan Zee-hg (per 21-11) | 02 | |
● | 01 | Siddeburen-hg | M. de Jager (p-t) | kandidaat Groningen | 02 | |
● | 225 | Sint Annaland-gg | A.P. Baaijens | Aagtekerke-gg | 02 | |
● | 02 | Sliedrecht-hg (wijk 4) | H.E. Veldhuijzen | Schelluinen-hg (per 24-10) | bed | 01 |
● | 03 | Tholen-gg | A.T. Huijser | Sliedrecht-gg | 78 | |
● | 11 | Uddel-gg | D. de Wit | Borssele-gg | bed | 05 |
● | 02 | Zegveld-hg | G.C. Bergshoeff | Scherpenzeel-Gld-hg (per 21-11) | 06 | |
● | 08 | Zoetermeer-gg | M.H. Schot | Hendrik-Ido-Ambacht-gg | 05 | |
● | 03 | Zoetermeer-hg (Morgenster) | A.C. Borsje | kandidaat Ede (per 31-10) | bed | 01 |
- | ||||||
voornemen beroep | ||||||
● | 03 | Huizen-hg (Meentkerk) | F. van den Bosch | Katwijk aan Zee-hg (per 28-11) | 02 | |
- | ||||||
voordracht beroep | ||||||
● | 02 | Urk-gk | W.J. Menkveld | Wanneperveen-hg | 01 | |
● | 01 | Urk-gk | M.A. Bos | Daarlerveen-pg | 01 | |
- | ||||||
tweetal | ||||||
● | Bodegraven-gg | J. IJsselstein | zendingspred. Cambodja (stemming 24-11) | |||
● | R.A.M. Visser | Apeldoorn-gg | ||||
● | Oostkapelle-gg | H. Brons | Vlaardingen-gg (stemming 24-11) | |||
● | S.W. Janse | Rijssen-Zuid-gg | ||||
● | Opperdoes-cgk | P.A. Kok | kandidaat Bunschoten (stemming 29-11) | |||
● | G. van Vliet | kandidaat Ede | ||||
● | Poederoijen-gg | J. de Kok | Westkapelle-gg (stemming 19-11) | |||
● | C. van Krimpen | Yerseke-gg | ||||
● | Zaamslag-cgk | S.M. Buth | kandidaat Nunspeet (stemming voor 4-12) | |||
● | J.C. Pronk | kandidaat Veenendaal |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.