Ruim 3500 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 48 2019


<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
02 Amstelveen-Buitenveldert-hwba G.M. van Meijeren Hoevelaken-hg (per 8-11) bed01
23 Barendrecht-gg M. Joosse Ede-gg 05
75 Bodegraven-gg R.A.M. Visser (3e keer) Apeldoorn-gg 06
01 Bodegraven-pg (wijk 1) T. Jacobs Leiden-pg (per 27-11) 02
01 Eindhoven-ngk J.T. Blanken hulppred. Eindhoven-ngk aan01
02 Genemuiden-hg (wijk 2) G.H. Molenaar Doornspijk-hg (per 23-11) 05
10 Gravenpolder-gg M. Joosse Ede-gg 06
26 Gravenzande-gg M.H. Schot Hendrik-Ido-Ambacht-gg 01
06 Groningen-gg R.A.M. Visser Apeldoorn-gg 05
01 Heerhugowaard-pg N.A. Gillebaard Graft-De Rijp-pg aan01
02 Huizen-hg (Meentkerk) T. de Ridder legerpred., wonend Ochten (per 2-11) bed03
01 Hooghalen-gkv T. van Dijk (40%) Smilde-gkv (p-t) aan01
01 Leerdam-gk mw. E.C. Vreugdenhil-Mijnarends Katwijk aan Zee-gk 01
76 Oostkapelle-gg B. Labee (3e keer) Veenendaal-gg 36
01 Ouwsterhaule-Scharsterbrug-pg W.F. Warnar jeugdwerker Lelystad/kandidaat Heeg aan01
40 Poederoijen-gg B. Labee Veenendaal-gg bed35
02 Putten-hg (wijk 5) C. Mijderwijk Meerkerk-hg (per 5-11) aan02
02 Renswoude-cgk A.J.T. Ruis Rotterdam-Kralingen-cgk 03
107 Ridderkerk-Slikkerveer-gg S. Maljaars (5e keer) Meliskerke-gg 04
24 Rijssen-ggin O.M. van der Tang Alblasserdam-ggin 03
09 Rijssen-West-gg A.T. Huijser (2e keer) Sliedrecht-gg bed64
Sioux Falls-gg (V.S.) H. Hofman Kalamazoo-gg
25 Urk-gg A.T. Huijser (4e keer) Sliedrecht-gg 65
02 Well-Ammerzoden-hg D. Maassen van den Brink kandidaat Kampen 01
156 Wolphaartsdijk-gg E. Bakker (2e keer) Veen-gg 01
04 Zoetermeer-gg H. van der Heiden Wageningen-gg 01
-
Voordracht beroep
03 Nieuw-Beijerland-hg A.P. Pors kandidaat Wekerom (stemming 3-12) 01
-
Tweetal
Genemuiden-cgk A.J. Droger kandidaat Rotterdam (stemming 4-12)
G. van Vliet kandidaat Ede
Grand Rapids-Covelle-Avenue-gg M.T. Al-Chalabi Brakel-gg (stemming 3-12)
H. Hofman Kalamazoo-gg
Gravenpolder-gg M. Joosse Ede-gg (stemming 29-11)
S. Maljaars Meliskerke-gg
Kapelle-Biezelinge-gg H. Brons Vlaardingen-gg (stemming 4-12)
W. Visscher Amersfoort-gg
Renswoude-cgk A.J.T. Ruis Rotterdam-Kralingen-cgk (stemming 30-11)
K. Visser Barendrecht-cgk
Ridderkerk-Slikkerveer-gg H. Brons Vlaardingen-gg (stemming 28-11)
S. Maljaars Meliskerke-gg
Sheboygan-gg (V.S.) M.T. Al-Chalabi Brakel-gg (stemming 5-12)
F. Mulder Rhenen-gg
Sioux Center-gg (V.S.) E. Hakvoort Norwich-gg (stemming 2-12)
H. Hofman Kalamazoo-gg
Vlissingen-gg P.G. Heijkamp Emmeloord-gg (stemming 12-12)
H. Hofman Kalamazoo-gg
Wolphaartsdijk-gg E. Bakker Veen-gg (stemming 27-11)
B.J. van Boven De Valk-Wekerom-gg

<<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
donderdag 03 december 2020