Index >

Barendrecht Gereformeerde Gemeente


Classis: * Rotterdam
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Barendrecht opgericht in 13-12-1894:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
bekend als Rotterdam-Charlois (tot 1928) en Rotterdam-Zuid tot 2005
-
ds. J.R. van Oordt (Jan Rokus) 22-09-1897 hulp. Rotterdam-Charlois 30-08-1904 Terneuzen-ogg 05
12 ds. C. Pieneman (Cornelis) 05-12-1909 Grand Rapids (V.S.) 04-04-1911 Dirksland 01
22 ds. W.C. Lamain (Willem Cornelis) 16-06-1932 Leiden 17-08-1943 Rijssen 44
08 ds. A. de Blois (Arie) 06-12-1945 Gouda 13-02-1956 ontzet 18
04 ds. C. van Dam (Christiaan) 27-11-1956 Barneveld 02-10-1963 emeritus 69
12 ds. P. van der Bijl (Pieter) 23-06-1965 Genemuiden 18-10-1967 Katwijk aan Zee 02
09 ds. G. Schipaanboord (Gerrit) 16-01-1969 Apeldoorn 09-11-1973 overleden 06
06 ds. H. Hofman 26-02-1975 Goudswaard 16-05-1980 Gorinchem 14
15 ds. C.J. Meeuse 25-08-1982 kandidaat Ridderkerk 13-05-1992 Vlaardingen 43
63 ds. L. Terlouw 22-09-2004 kandidaat Barendrecht 01-07-2015 Utrecht 41

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
J.R. van Oordt (Jan Rokus) (lerend ouderling) ??-??-1893 21-09-1897 pred. Rotterdam-Charlois


Beroepen vacature 1904:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1904 H. Roelofsen Opheusden
02 ??-04-1905 A. Janse Barneveld
03 ??-05-1905 C. Pieneman Rotterdam
04 ??-09-1905 G.H. Kersten Meliskerke
05 ??-03-1906 A. Makkenze Dirksland
06 ??-05-1906 G. van Reenen Leiden
07 ??-10-1906 A. Makkenze (2e keer) Dirksland
08 ??-04-1907 H. Kievit lerend oud. Aagtekerke
09 ??-08-1907 A. Janse (2e keer) Barneveld
10 ??-03-1908 A. Janse (3e keer) Barneveld
11 ??-11-1908 A. Makkenze (3e keer) Dirksland
12 ??-09-1909 C. Pieneman (2e keer) Grand-Rapids


Beroepen vacature 1911:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1911 H. Roelofsen Bruinisse
02 ??-05-1912 A. Janse Barneveld
03 ??-10-1912 A. Makkenze Tholen
04 ??-04-1914 W. den Hengst Veenendaal
05 ??-07-1915 J. Fraanje Rotterdam
06 ??-05-1916 H. Roelofsen (2e keer) Zeist
07 ??-02-1922 M. Hofman Rijssen
08 ??-04-1922 J. Fraanje (2e keer) Barneveld
09 ??-06-1923 H.A. Minderman Dirksland
10 ??-11-1924 A. de Blois Vlaardingen
11 ??-07-1927 J. Fraanje (3e keer) Barneveld
12 ??-04-1928 J.D. Barth voorheen Alphen aan den Rijn-cgk, wonend Bodegraven
13 ??-04-1929 J. Fraanje (4e keer) Barneveld
14 ??-06-1929 M. Heikoop kandidaat Gravenhage
15 ??-08-1929 J.D. Barth (2e keer) Vlaardingen
16 ??-11-1929 A. de Blois (2e keer) Dirksland
17 ??-01-1930 A. Verhagen Middelburg
18 ??-05-1930 J. Fraanje (5e keer) Barneveld
19 ??-08-1930 A. de Blois (3e keer) Dirksland
20 ??-12-1930 A. Verhagen (2e keer) Middelburg
21 ??-06-1931 A. de Blois (4e keer) Dirksland
22 ??-02-1932 W.C. Lamain Leiden


Beroepen vacature 1943:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1943 J. Fraanje Barneveld
02 ??-09-1943 G.H. Kersten Rotterdam-Centrum
03 ??-11-1943 H. Ligtenberg Vlaardingen
04 ??-01-1944 dr. C. Steenblok Poortvliet
05 ??-03-1944 H. Ligtenberg (2e keer) Vlaardingen
06 ??-05-1944 C. van de Woestijne Ridderkerk
07 ??-07-1944 A. de Blois Gouda
08 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
09 ??-09-1945 A. de Blois (2e keer) Gouda