Index >

Nieuwdorp Gereformeerde Gemeente


Classis: * Goes
Provincie: Zeeland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Nieuwdorp opgericht in 26-8-1920:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.s.m. Wolphaartsdijk sedert 1979 tot 1985
-
145 ds. A.J. de Waard 14-01-2015 Utrecht


Beroepen vacature 1920:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 12-07-1948 M. Heerschap kandidaat
02 26-01-1949 J.W. Kersten kandidaat
03 04-07-1961 G. Schipaanboord kandidaat Leiden
04 28-06-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
05 03-07-1964 G. Mouw kandidaat Rijssen
06 02-07-1965 C. van der Poel kandidaat Rotterdam
07 25-12-1965 P. Blok Dirksland
08 17-12-1966 J. Karens Nieuwerkerk
09 03-07-1967 J. van Vliet kandidaat ’s-Gravenhage
10 25-12-1967 J. Karens (2e keer) Nieuwerkerk
11 29-06-1968 A.M. den Boer kandidaat Ridderkerk
12 21-12-1968 P. Blok (2e keer) Dirksland
13 07-07-1969 J. Mol kandidaat Hardinxveld-Giessendam
14 25-12-1969 A. Hoogerland Werkendam
15 15-06-1970 C. Wisse Elspeet
16 19-12-1970 D. Hakkenberg Dordrecht
17 14-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
18 18-12-1971 E. Venema Zwijndrecht
19 12-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
20 25-12-1972 J. Mol (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
21 13-06-1973 M. Mondria kandidaat Apeldoorn
22 22-12-1973 A. Bregman Rijssen
23 04-06-1974 B. Reinders kandidaat Rotterdam
24 25-12-1974 H. Ligtenberg Terwolde-De Vecht
25 06-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
26 20-12-1975 A. Bac Boskoop
27 17-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel
28 18-12-1976 H. Ligtenberg (2e keer) Terwolde-De Vecht
29 21-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
30 21-12-1977 H. Ligtenberg (3e keer) Terwolde-De Vecht
31 24-08-1978 J. Mol (3e keer) Rijssen
32 19-12-1978 W. Hage Rotterdam-West
33 19-06-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
34 18-12-1979 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
35 11-03-1980 J.C. van Ravenswaaij Terneuzen
36 17-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
37 16-12-1980 A. Bac (2e keer) Oostkapelle
38 10-03-1981 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
39 18-08-1981 A. Bac (3e keer) Oostkapelle
40 28-12-1981 R. Boogaard Leiderdorp
41 22-06-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet
42 14-12-1982 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
43 24-02-1983 D. Hakkenberg (2e keer) Lisse
44 13-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
45 27-12-1983 J. Mijnders Veenendaal
46 03-04-1984 A. Moerkerken (3e keer) Nieuw-Beijerland
47 25-06-1984 J. Beens kandidaat Genemuiden
48 24-12-1984 A. Bac (4e keer) Bodegraven
49 17-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
50 07-10-1985 A. Bac (5e keer) Bodegraven
51 14-01-1986 M. Mondria (3e keer) Waardenburg
52 17-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
53 21-10-1986 A. Bac (6e keer) Bodegraven
54 13-01-1987 M. Mondria (4e keer) Waardenburg
55 07-07-1987 J.C. van Ravenswaaij (2e keer) Ermelo
56 29-03-1989 A. Bac (7e keer) Bodegraven
57 27-06-1989 P. Melis kandidaat
58 18-09-1989 A.B. van der Heiden Doetinchem
59 09-01-1990 J.C. Weststrate ’s-Gravenpolder
60 12-06-1990 A.B. van der Heiden (2e keer) Doetinchem
61 23-10-1990 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
62 15-01-1991 P. van Ruitenburg Meliskerke
63 26-06-1991 P. Mulder kandidaat
64 29-10-1991 G.J. van Aalst (3e keer) Benthuizen
65 14-01-1992 A. Bac (8e keer) Bodegraven
66 22-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
67 21-10-1992 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
68 05-01-1993 A. Bac (9e keer) Bodegraven
69 21-06-1993 P. Melis (2e keer) Nieuw-Beijerland
70 26-10-1993 C.A. van Dieren Stolwijk
71 11-01-1994 P. Melis (3e keer) Nieuw-Beijerland
72 21-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
73 16-11-1994 P. Melis (4e keer) Nieuw-Beijerland
74 04-01-1995 A. Bac (10e keer) Bodegraven
75 20-06-1995 F. Mulder kandidaat Elspeet
76 23-10-1995 J. Karels (2e keer) Oudemirdum
77 16-01-1996 C.J. Meeuse Vlaardingen
78 17-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel
79 15-10-1996 J. Karels (3e keer) Oudemirdum
80 21-01-1997 A.B. van der Heiden (3e keer) Utrecht
81 18-06-1997 G. Mouw (2e keer) De Valk-Wekerom
82 11-11-1997 M. Karens (2e keer) Werkendam
83 20-01-1998 A. Vermeij Zwijndrecht
84 22-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
85 21-10-1998 J. Karels (4e keer) Oudemirdum
86 25-01-1999 A. Bac (11e keer) Bodegraven
87 21-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
88 26-10-1999 A.J. Gunst (3e keer) Benthuizen
89 25-01-2000 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
90 04-04-2000 J.J. Tanis (2e keer) Middelburg
91 27-06-2000 D. de Wit kand. Bennekom
92 26-10-2000 A.J. Gunst (4e keer) Benthuizen
93 24-01-2001 M. Karens (3e keer) Werkendam
94 20-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
95 20-09-2001 P. Melis (5e keer) Genemuiden
96 27-11-2001 M. Karens (4e keer) Werkendam
97 26-01-2002 L. Blok Ermelo
98 25-06-2002 B.J. van Boven kand. Benthuizen
99 20-09-2002 L. Blok (2e keer) Ermelo
100 21-11-2002 J. Karels (5e keer) Middelharnis
101 22-01-2003 A. Schot (2e keer) Krimpen aan den IJssel
102 25-04-2003 B. van der Heiden (2e keer) Alblasserdam
103 02-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
104 04-09-2003 E. Hakvoort voorheen Alphen aan den Rijn-cgk
105 11-02-2004 B. van der Heiden (3e keer) Alblasserdam
106 23-06-2004 E. Bakker kandidaat Opheusden
107 30-09-2004 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
108 24-11-2004 B. van der Heiden (4e keer) Alblasserdam
109 09-02-2005 A. Vermeij (2e keer) Elspeet
110 28-06-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
111 22-09-2005 P. Melis (6e keer) Veen
112 03-12-2005 M.J. van Gelder Middelburg-Zuid
113 15-02-2006 A.J. Gunst (5e keer) Nieuwerkerk
114 27-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
115 04-10-2006 A.J. Gunst (6e keer) Nieuwerkerk
116 06-12-2006 B. van der Heiden (5e keer) Alblasserdam
117 15-02-2007 E. Hakvoort Genemuiden
118 26-06-2007 M. Joosse kandidaat Vlaardingen
119 20-09-2007 P. Melis (7e keer) Veen
120 06-12-2007 W.J. Karels (3e keer) Hardinxveld-Giessendam
121 27-02-2008 C. de Jongste Tholen
122 27-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
123 01-10-2008 J.J. Tanis (3e keer) Kampen
124 08-12-2008 D. de Wit (2e keer) Rijssen-West
125 11-02-2009 M. Karens (5e keer) Werkendam
126 30-06-2009 G. Bredeweg kandidaat Rijssen
127 14-07-2009 K. Boeder kandidaat Enkhuizen
128 02-10-2009 P. Melis (8e keer) Veen
129 18-02-2010 G.J.N. Moens Meliskerke
130 08-06-2010 S. Maljaars kandidaat Kapelle 07
131 30-06-2010 A.J. de Waard voorheen Stolwijk 11
132 22-10-2010 P. Melis (9e keer) Veen 30
133 17-02-2011 D. de Wit (3e keer) Rijssen-West 38
134 14-06-2011 A.P. Baaijens kandidaat Vaassen 08
135 ??-10-2011 G.J.N. Moens (2e keer) Meliskerke 23
136 ??-02-2012 J. Schipper Dirksland 11
137 12-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 29
138 ??-09-2012 W.J. Karels (4e keer) Hardinxveld-Giessendam 130
139 ??-03-2013 J. Schipper (2e keer) Dirksland 17
140 ??-06-2013 J. van Laar kandidaat Opheusden 09
141 08-10-2013 M. Joosse (2e keer) Hendrik-Ido-Ambacht 29
142 09-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 45
143 ??-02-2014 A.J. de Waard Utrecht 01
144 ??-06-2014 H.A. van Zetten kandidaat Veenendaal 12
145 07-10-2014 A.J. de Waard (2e keer) Utrecht 04


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

vrijdag 16 november 2018