Index >

Moerkapelle Gereformeerde Gemeente


Classis: * Gouda
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: ja

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Moerkapelle opgericht in 1841:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
01 ds. J. Overduin 17-11-1918 kandidaat Moerkapelle ??-04-1922 Gouda 05
28 ds. M. Hofman 08-04-1936 Krabbendijke 23-10-1945 overleden 08
20 ds. W. de Wit 14-06-1951 Middelburg 25-10-1953 Leiden 07
24 ds. C. Molenaar 12-05-1960 Leiden 15-05-1967 Amsterdam-Noord 04
01 ds. A.F. Honkoop 02-08-1967 Goes 05-06-1975 Rotterdam-Centrum 07
07 ds. J. Driessen 23-02-1977 Oostkapelle 27-06-1982 Ridderkerk-Slikkerveer07
11 ds. D. Rietdijk 28-06-1984 Middelburg-Zuid 04-11-1993 overleden 16
11 ds. J.B. Zippro 19-06-1996 Scheveningen 07-04-2002 Scheveningen 04
41 ds. W. Harinck 30-06-2010 Woerden 01-07-2018 Utrecht 26

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
A. van der Spek 1892
N.H. Beversluis 1900 1901


Beroepen vacature 1841:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1918 J. Overduin kandidaat Moerkapelle


Beroepen vacature :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
??-04-1922 W. den Hengst Leiden 02
??-06-1922 W. den Hengst (2e keer) Leiden 03
??-11-1922 H.A. Minderman Dirksland 04
??-02-1923 A. de Blois kandidaat Vlaardingen 05
??-07-1923 W. den Hengst (3e keer) Leiden 06
??-11-1923 R. Kok Aagtekerke 07
??-02-1924 A. de Blois (2e keer) Vlaardingen 08
??-06-1924 A. Verhagen Middelburg 09
??-10-1924 A. de Blois (3e keer) Vlaardingen 10
??-01-1925 G.H. Kersten Yerseke 11
??-07-1925 J. Overduin Rotterdam 12
??-10-1925 G.H. Kersten (2e keer) Yerseke 13
??-01-1926 D.C. Overduin Giessendam 14
??-10-1926 B. van Neerbos Terneuzen 15
??-03-1927 A. de Blois (4e keer) Vlaardingen 16
??-06-1927 A. Verhagen Middelburg 17
??-12-1927 J. Overduin (2e keer) Werkendam 18
??-10-1928 A. de Blois (5e keer) Dirksland 19
??-01-1929 B. van Neerbos (2e keer) Terneuzen 20
??-06-1929 M. Heikoop kandidaat Gravenhage 21
??-11-1929 J.D. Barth Vlaardingen 22
??-05-1930 A. de Blois (6e keer) Dirksland 23
??-01-1931 M. Heikoop (2e keer) Utrecht 24
??-11-1931 M. Hofman Krabbendijke 25
??-01-1934 B. van Neerbos (3e keer) Vlaardingen 26
??-07-1934 H. Ligtenberg kandidaat Rotterdam 27
??-01-1935 A. de Blois (7e keer) Dirksland 28
??-01-1936 M. Hofman (2e keer) Krabbendijke


Beroepen vacature 1945:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1946 G.H. Kersten Rotterdam
02 ??-06-1946 H. Ligtenberg Vlaardingen
03 ??-08-1946 D.L. Aangeenbrug Leerdam
04 ??-10-1946 T. Dorresteijn Opheusden
05 ??-12-1946 M. Blok Zeist
06 ??-03-1947 G.H. Kersten (2e keer) Rotterdam
07 ??-06-1947 C. van Dam kandidaat Gouda
08 ??-07-1947 C. Hegeman kandidaat Rotterdam
09 ??-11-1947 A. de Blois Rotterdam-Zuid
10 ??-02-1948 M. Blok (2e keer) Zeist
11 ??-04-1948 C. Steenblok Gouda
12 ??-06-1948 F.J. Dieleman kandidaat Rotterdam
13 ??-07-1948 K. de Gier kandidaat Utrecht
14 ??-10-1948 D.L. Aangeenbrug Dordrecht
15 ??-02-1949 C. van Dam (2e keer) Werkendam
16 ??-08-1949 H. Ligtenberg (2e keer) Rotterdam-West
17 ??-02-1950 D.L. Aangeenbrug (3e keer) Dordrecht
18 ??-06-1950 A. de Blois (2e keer) Rotterdam-Zuid
19 ??-01-1951 L. Kieboom kandidaat Barneveld
20 ??-03-1951 W. de Wit Middelburg


Beroepen vacature 1953:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1953 F.J. Dieleman Yerseke
02 ??-12-1953 M. Heerschap Wageningen
03 ??-02-1954 A. Verhagen Kampen
04 ??-06-1954 A. van Stuijvenberg Nunspeet
05 ??-12-1954 F.J. Dieleman (2e keer) Yerseke > aan, vervolgens ovl.
06 ??-05-1955 A.F. Honkoop Goes
07 ??-09-1955 A. Vergunst Corsica
08 ??-12-1955 H. Ligtenberg Rotterdam-West
09 ??-05-1956 A. Vergunst (2e keer) Corsica
10 ??-07-1956 J.W. Kersten Genemuiden
11 ??-10-1956 A.F. Honkoop (2e keer) Goes
12 ??-12-1956 A. Vergunst (3e keer) Corsica
13 ??-02-1957 W. Hage Nunspeet
14 ??-05-1957 A.F. Honkoop (3e keer) Goes
15 ??-09-1957 H. van Gilst Dirksland
16 ??-12-1957 G.A. Zijderveld Paterson
17 ??-02-1958 H. Rijksen Vlaardingen
18 ??-07-1958 A. Hofman kandidaat Aalst
19 ??-09-1958 K. de Gier Gravenhage
20 ??-12-1958 A.F. Honkoop (4e keer) Goes
21 ??-02-1959 G.A. Zijderveld (2e keer) Paterson
22 ??-04-1959 C. van Dam Rotterdam-Zuid
23 ??-07-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
24 ??-02-1960 C. Molenaar Leiden


Beroepen vacature 1967:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1967 A.F. Honkoop Goes


Beroepen vacature 1975:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1975 R. Boogaard Leiden
02 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
03 ??-08-1975 R. Boogaard (2e keer) Leiden
04 ??-04-1976 J.W. Verweij Hendrik-Ido-Ambacht
05 ??-06-1976 J.S. van der Net kandidaat Moerkapelle
06 ??-09-1976 J.W. Verweij (2e keer) Hendrik-Ido-Ambacht
07 ??-11-1976 J. Driessen Oostkapelle


Beroepen vacature 1982:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1982 J.J. van Eckeveld Zeist
02 ??-07-1982 C.J. Meeuse kandidaat Ridderkerk
03 ??-09-1982 R. Boogaard Leiden
04 ??-12-1982 D. Hakkenberg Lisse
05 ??-02-1983 R. Kattenberg Lelystad
06 ??-04-1983 N.W. Schreuder Goes
07 ??-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
08 ??-09-1983 A.B. van der Heiden Enkhuizen
09 ??-12-1983 D. Hakkenberg (2e keer) Lisse
10 ??-02-1984 L. Blok Nunspeet
11 ??-04-1984 D. Rietdijk Middelburg-Zuid


Beroepen vacature 1993:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1994 W. Harinck Kapelle-Biezelinge
02 ??-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
03 ??-09-1994 J.J. van Eckeveld Zeist
04 ??-11-1994 H. Hofman Chilliwack
05 ??-02-1995 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
06 ??-04-1995 C.G. Vreugdenhil Lelystad
07 ??-06-1995 G.J. Baan kandidaat Barneveld
08 ??-09-1995 J. Driessen Woerden
09 ??-11-1995 W. Harinck (2e keer) Kapelle-Biezelinge
10 ??-01-1996 P. Mulder (2e keer) Capelle aan den IJssel-Middelwatering
11 ??-03-1996 J.B. Zippro Scheveningen


Beroepen vacature 2002:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 06-03-2002 W. Harinck Woerden
02 22-05-2002 M. Karens Werkendam
03 22-07-2002 C.J. Meeuse Nunspeet
04 02-10-2002 P. van Ruitenburg Chilliwack (Can.)
05 04-12-2002 P. Mulder Dordrecht
06 06-03-2003 G.J.N. Moens Goes
07 09-05-2003 W. Harinck (2e keer) Woerden
08 02-07-2003 G. Clements Gouda
09 03-09-2003 P. Mulder (2e keer) Dordrecht
10 20-11-2003 C. Sonnevelt Veenendaal
11 10-03-2004 G. Clements (2e keer) Gouda
12 24-06-2004 L. Terlouw kandidaat Barendrecht
13 13-10-2004 A.T. Vergunst Carterton (N-Zeeland)
14 08-12-2004 A. Schreuder Rijssen-Zuid
15 20-01-2005 G. Clements (3e keer) Gouda
16 16-03-2005 D.W. Tuinier Terwolde - De Vecht
17 29-06-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
18 07-09-2005 M. Karens (2e keer) Werkendam
19 08-12-2005 A.T. Vergunst (2e keer) Carterton (N-Zeeland)
20 16-02-2006 A. Schreuder (2e keer) Rijssen-Zuid
21 30-03-2006 C. de Jongste Tholen
22 28-06-2006 W. Silfhout Capelle aan den IJssel-Middelwatering
23 27-09-2006 B. van der Heiden Alblasserdam
24 13-12-2006 A.T. Vergunst (3e keer) Carterton (N-Zeeland)
25 15-02-2007 W. Harinck (3e keer) Woerden
26 28-03-2007 A. Schreuder (3e keer) Rijssen-Zuid
27 27-06-2007 M. Joosse kandidaat Vlaardingen
28 ??-09-2007 A. Schreuder (4e keer) Rijssen-Zuid
29 13-12-2007 C.G. Vreugdenhil Vlissingen
30 28-02-2008 H. Hofman zendingspred.
31 02-04-2008 J.J. Tanis Kampen
32 25-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
33 26-09-2008 C.G. Vreugdenhil (2e keer) Vlissingen
34 10-12-2008 W. Visscher Amersfoort
35 11-02-2009 L. Terlouw (2e keer) Barendrecht
36 01-04-2009 P. Mulder (3e keer) Krimpen aan den IJssel
37 29-06-2009 J. van Rijswijk kandidaat Rhenen
38 07-10-2009 A.T. Vergunst (4e keer) Carterton (N-Zeeland)
39 03-12-2009 P. van Ruitenburg (2e keer) Chilliwack (Can.)
40 17-02-2010 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
41 31-03-2010 W. Harinck (4e keer) Woerden


Beroepen vacature 2018:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 19-06-2018 H.J. Agteresch kandidaat Capelle aan den IJssel26
02 18-09-2018 G.W.S. Mulder Zoetermeer 76


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

woensdag 14 november 2018