Index >

Gravenzande Gereformeerde Gemeente


Classis: * Gouda
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Gravenzande opgericht in 30-7-1947:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
43 M. Golverdingen 03-10-1979 kandidaat Benthuizen 27-06-1984 Utrecht 07
106 J. van Rijswijk 09-09-2009 kandidaat Rhenen 05-05-2013 Aalburg 14


Beroepen vacature 1947:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1948 D.L. Aangeenbrug Dordrecht
02 ??-07-1948 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
03 ??-08-1949 C. van de Woestijne Ridderkerk
04 ??-12-1949 A. Vergunst kandidaat Leiden
05 ??-03-1950 C. van Dam Werkendam
06 ??-02-1954 T. Cabaret kandidaat Rotterdam
07 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
08 ??-06-1961 A. Kok kandidaat Rotterdam
09 ??-06-1962 W. Suyker kandidaat Bergambacht
10 ??-06-1963 J. Karens kandidaat Zoetermeer
11 ??-06-1964 A. Bregman kandidaat Benthuizen
12 ??-06-1965 G.J. van der Noort kandidaat Capelle aan den IJssel
13 ??-06-1969 R. Boogaard kandidaat Nisse
14 ??-02-1970 W. Suyker (2e keer) kandidaat Bergambacht
15 ??-06-1970 A. Hoogerland Werkendam
16 ??-02-1971 J. van Vliet Aagtekerke
17 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
18 ??-12-1971 A. Hofman Scheveningen
19 ??-03-1972 F. Harinck Gravenhage-Zuid
20 ??-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
21 ??-12-1972 J.C. Weststrate Meliskerke
22 ??-04-1973 A. Hofman (2e keer) Scheveningen
23 ??-06-1973 M. Mondria kandidaat Apeldoorn
24 ??-03-1974 J. van Haaren Amersfoort
25 ??-10-1974 A. Hofman (3e keer) Scheveningen
26 ??-02-1975 J.M. Kleppe Woerden
27 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
28 ??-09-1975 A. Bac Boskoop
29 ??-01-1976 J. Karens (2e keer) Opheusden
30 ??-02-1976 A. Hoogerland Krabbendijke
31 ??-07-1976 R. Boogaard (2e keer) Leiden
32 ??-09-1976 A. Hofman (4e keer) Scheveningen
33 ??-12-1976 J.W. Verweij Hendrik-Ido-Ambacht
34 ??-02-1977 J.M. Kleppe (2e keer) Woerden
35 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
36 ??-09-1977 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
37 ??-12-1977 P. Honkoop Kampen
38 ??-02-1978 L. Blok Capelle aan den IJssel
39 ??-06-1978 A. Elshout Ridderkerk-Slikkerveer
40 ??-09-1978 R. Boogaard (3e keer) Leiden
41 ??-11-1978 J. Koster Barneveld
42 ??-03-1979 A. Hoogerland (2e keer) Krabbendijke
43 ??-06-1979 M. Golverdingen kandidaat Benthuizen


Beroepen vacature 1984:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1984 D. Hakkenberg Lisse
02 ??-10-1984 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
03 ??-01-1985 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
04 ??-03-1985 L. Blok Nunspeet
05 ??-05-1985 N.W. Schreuder Goes
06 ??-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
07 ??-09-1985 J.J. van Eckeveld Zeist
08 ??-10-1985 A. Bac Bodegraven
09 ??-12-1985 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
10 ??-03-1986 E. Venema Middelburg-Centrum
11 ??-04-1986 J. Mijnders Veenendaal
12 ??-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
13 ??-09-1986 J.J. van Eckeveld (3e keer) Zeist
14 ??-11-1986 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
15 ??-12-1986 B. van der Heiden Woerden
16 ??-03-1987 J.J. van Eckeveld (4e keer) Zeist
17 ??-05-1987 A. Bac (2e keer) Bodegraven
18 ??-06-1987 B. van der Heiden (2e keer) Woerden
19 ??-09-1987 M. Mondria Waardenburg
20 ??-12-1987 G. Mouw Genemuiden
21 ??-03-1988 B. van der Heiden (3e keer) Woerden
22 ??-05-1988 C.J. Meeuse Rotterdam-Zuid
23 ??-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
24 ??-09-1988 T. van Stuijvenberg Terwolde De Vecht
25 ??-11-1988 L. Blok (2e keer) Nunspeet
26 ??-01-1989 J.J. van Eckeveld (5e keer) Zeist
27 ??-04-1989 C. van der Poel Yerseke
28 ??-06-1989 P. Melis kandidaat Gravenzande
29 ??-09-1989 D. Rietdijk Moerkapelle
30 ??-01-1990 J.M. Kleppe Rijssen
31 ??-03-1990 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
32 ??-05-1990 C. Sonnevelt zendingspred. Nigeria, wonend Gravenzande
33 ??-07-1990 C.J. Meeuse (2e keer) Rotterdam-Zuid
34 ??-10-1990 G.J. van Aalst (3e keer) Benthuizen
35 ??-02-1991 J. de Pater Krabbendijke
36 ??-04-1991 B. Reinders Emmeloord
37 ??-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
38 ??-09-1991 B. Reinders (2e keer) Emmeloord
39 ??-12-1991 B. van der Heiden (4e keer) Hardinxveld-Giessendam
40 ??-03-1992 A. Moerkerken (3e keer) Gouda
41 ??-04-1992 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
42 ??-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
43 ??-09-1992 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
44 ??-11-1992 P. Melis (2e keer) Nieuw-Beijerland
45 ??-01-1993 J.M. Kleppe (2e keer) Rijssen
46 ??-03-1993 J.J. van Eckeveld (6e keer) Zeist
47 ??-06-1993 G. Clements kandidaat Elst (Gld.)
48 ??-09-1993 P. Melis (3e keer) Nieuw-Beijerland
49 ??-12-1993 C. Sonnevelt (2e keer) Krimpen aan den IJssel
50 ??-02-1994 A.J. Gunst (3e keer) Tholen
51 ??-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
52 ??-09-1994 J.J. Tanis Lisse
53 ??-12-1994 A. Moerkerken (4e keer) Gouda
54 ??-03-1995 A. Bac (3e keer) Bodegraven
55 ??-09-1995 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
56 ??-12-1995 A. Bac (4e keer) Bodegraven
57 ??-02-1996 G.J. van Aalst (4e keer) Ridderkerk
58 ??-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel
59 ??-09-1996 J.W. Verweij Rijssen
60 ??-12-1996 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
61 ??-03-1997 W. Visscher (3e keer) Amersfoort
62 ??-06-1997 A. Bac (5e keer) Bodegraven
63 ??-10-1997 M. Karens (2e keer) Werkendam
64 ??-12-1997 J. Karels Oudemirdum
65 ??-03-1998 A.B. van der Heiden Utrecht
66 ??-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
67 ??-09-1998 W. Visscher (4e keer) Amersfoort
68 ??-12-1998 A.J. Gunst (4e keer) Benthuizen
69 ??-02-1999 M. Karens (3e keer) Werkendam
70 ??-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
71 ??-09-1999 W. Visscher (5e keer) Amersfoort
72 ??-12-1999 G.J. van Aalst (5e keer) Ridderkerk
73 04-04-2000 G. Clements (2e keer) zendingspred.
74 26-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
75 09-10-2000 C. Sonnevelt (3e keer) Veenendaal
76 09-01-2001 J. Driessen Doetinchem
77 21-03-2001 W. Visscher (6e keer) Amersfoort
78 23-06-2001 D.W. Tuinier kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
79 09-10-2001 G.J. van Aalst (6e keer) Ridderkerk
80 05-04-2002 J. Veenendaal Elburg-cgk
81 27-06-2002 B.J. van Boven kandidaat Benthuizen
82 13-09-2002 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
83 27-12-2002 C. Sonnevelt (4e keer) Veenendaal
84 10-03-2003 C. Neele (2e keer) Aagtekerke
85 03-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
86 29-12-2003 D. de Wit (2e keer) Nieuw-Beijerland
87 15-03-2004 G. Clements (3e keer) Gouda
88 23-06-2004 L. Terlouw kandidaat Barendrecht
89 14-09-2004 G. Clements (4e keer) Gouda
90 22-12-2004 B. van der Heiden (5e keer) Alblasserdam
91 14-03-2005 D. de Wit (3e keer) Nieuw-Beijerland
92 19-09-2005 M. Golverdingen Boskoop
93 19-12-2005 P. Melis (4e keer) Veen
94 15-03-2006 A. Schreuder Rijssen-Zuid
95 27-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
96 13-12-2006 B. van der Heiden (6e keeer) Alblasserdam
97 13-03-2007 C. Neele (3e keer) Lisse
98 27-06-2007 M. Joosse kandidaat Vlaardingen
99 19-09-2007 W. Visscher (7e keer) Amersfoort
100 11-12-2007 G.J. van Aalst (7e keer) Klaaswaal
101 18-03-2008 J.J. Tanis (2e keer) Kampen
102 25-06-2008 B. Labee kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
103 24-09-2008 C. Neele (4e keer) Lisse
104 02-01-2009 L. Terlouw (2e keer) Barendrecht
105 19-03-2009 G.J.N. Moens Meliskerke
106 03-07-2009 J. van Rijswijk kandidaat Rhenen


Beroepen vacature 2013:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-2013 J. IJsselstein zendingspred. 20
02 17-06-2013 J. van Laar kandidaat Opheusden 06
03 ??-09-2013 L. Terlouw Barendrecht 36
04 06-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 30
05 ??-04-2014 W. Visscher Amersfoort 143
06 12-06-2014 H.A. van Zetten kandidaat Veenendaal 28
07 18-09-2014 J.J. Tanis Middelburg-Zuid 08
08 05-01-2015 G. Clements Gouda 70
09 02-03-2015 G.J. van Aalst Klaaswaal 31
10 ??-06-2015 W.A. Zondag kandidaat Nunspeet 01
11 15-10-2015 G.W.S. Mulder Zoetermeer 41
12 04-01-2016 H. Hofman Dordrecht 13
13 14-04-2016 G. Clements (2e keer) Gouda 71
14 16-06-2016 M.T. Al-Chalabi kandidaat Genemuiden 20
15 06-10-2016 J. IJsselstein (2e keer) Kampen 07


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

vrijdag 26 mei 2017