Mutatielijst week 12 2013
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 01 | Bergharen-Druten-Horssen-pg | mw. A. van Esschoten-den Dikken | kandidaat Moordrecht | aan | 01 |
● | 28 | Boskoop-gg | D.W. Tuinier (4e keer) | Aagtekerke-gg | 37 | |
● | 01 | Buitenpost-pg (g.v. Haersmahiem) | mw. A.M.J. Leenheer | kandidaat Buitenpost | aan | 01 |
● | Bussum-hg (als bijstand Sion) | A. Visser | Garderen-hg | aan | ||
● | 01 | Dokkum-Aalsum-Wetzens-pg (De Fontein) | J. van der Goot | legerpred. Leeuwarden | 01 | |
● | 19 | Ederveen-ggin | J. Roos (13e keer) | Barneveld-ggin | 95 | |
● | 01 | Gravenmoer-hg | J. Boom | kandidaat Sliedrecht (per 22-3) | 01 | |
● | 04 | Gravenpolder-gg | G.J.N. Moens | Meliskerke-gg | 32 | |
● | 09 | Hardinxveld-Giessendam-ogg | P. van Veen (3e keer) | Benthuizen-ogg | bed | 02 |
● | 03 | Harskamp-hg | G. van Wijk | Dordrecht-hg (per 25-2) | bed | 02 |
● | 98 | Hoofddorp-gg | L. Terlouw | Barendrecht-gg | bed | 31 |
● | 04 | Houten-gg | C.G. Vreugdenhil (2e keer) | Vlissingen-gg | 22 | |
● | 02 | IJsselmuiden-Grafhorst-hhg | R.W. Mulder | Leerbroek-hhg | bed | 08 |
● | 01 | Kockengen-hg | J.W. Hooydonk | kandidaat Soest (per 7-3) | aan | 01 |
● | 04 | Kornhorn-cgk | J. Breman | Zwijndrecht-cgk (stemming 17-3) | 01 | |
● | 01 | Kortenhoef-hg | mw. J.C.M. Teding van Berkhout-Fabius | hulppred. Kortenhoef, wonend Hilversum | aan | 01 |
● | 01 | Leerdam-gk (Bethelkerk) | J. van den Berg | Ameide-gk | aan | 01 |
● | 16 | Lelystad-gg | D.W. Tuinier (3e keer) | Aagtekerke-gg | bed | 35 |
● | 01 | Middelharnis-hg | M.J. Middelkoop | Hendrik-Ido-Amabcht-hg (per 19-3) | 01 | |
● | 139 | Nieuwdorp-gg | J. Schipper (2e keer) | Dirksland-gg | bed | 17 |
● | 09 | Nieuwerkerk-gg | G. van Manen | Elspeet-gg | bed | 05 |
● | 01 | Ommen-Noordoost-gkv | R. Prins | Buitenpost-gkv | bed | 01 |
● | 09 | Oosterend-gg | A. Vermeij (2e keer) | Nieuw-Beijerland-gg | 08 | |
● | 01 | Oost-Souburg-pg | E. van der Linden | Goes-pg (per 6-3) | aan | 01 |
● | 01 | Rinsumageest-pg | W.L. de Jong | Giethoorn-pg | aan | 01 |
● | Rotterdam-Delfshaven-hg (als bijstand) | M. Weststrate | aan | |||
● | 183 | Rotterdam-IJsselmonde-gg | G. Pater (4e keer) | Oud-Beijerland-gg | 05 | |
● | 70 | Rotterdam-Zuidwijk-gg | C.G. Vreugdenhil (8e keer) | Vlissingen-gg | 23 | |
● | 01 | Rozendaal-pg (Gld.) | F.Z. Ort (p-t) | Dieren-pg | 01 | |
● | 03 | Spijk-ZH-hhg | M.W. Muilwijk | kandidaat Katwijk aan Zee (per 21-3) | 01 | |
● | 04 | Stellendam-hhg | H. van der Ziel | Veenendaal-hhg (per 16-3) | 01 | |
● | 11 | Tholen-gg | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg | 79 | |
● | 04 | Tricht-Geldermalsen-gg | P. Mulder | Krimpen aan den IJssel-gg | 42 | |
● | 01 | Utrecht-pg (Johanneskerkgemeente) | mw. T.C. Wolters | Maarn-Maarsbergen-pg | aan | 01 |
● | 21 | Utrecht-De Bilt-ggin | M. Krijgsman (2e keer) | Arnemuiden-ggin | 18 | |
● | 14 | Woerden-gg | W. Visscher (3e keer) | Amersfoort-gg | bed | 133 |
- | ||||||
Voornemen beroep: | ||||||
● | 02 | Meerkerk-hg | C. Mijderwijk | Besoyen-hg (per 2-4) | 01 | |
● | 04 | Monster-hg | J.J. ten Brinke | Bleiswijk-hg (hwba Het Anker) (per 25-3) | 04 | |
- | ||||||
Voordracht beroep: | ||||||
● | 03 | Broeksterwoude-Andreas-cgk | J.P. Boiten | ontheven Sliedrecht-cgk (stemming 27-3) | 01 | |
● | 02 | Doornspijk-hg | J. van Eijsden | kandidaat Driebruggen (stemming 20-3) | 02 | |
● | 01 | Ermelo-cgk | R.G. den Hertog | Zutphen-cgk (stemming 7-4) | 05 | |
● | 04 | Houten-hg | G. Lustig | Nieuwerkerk aan den IJssel (stemming 20-3) | 01 | |
● | 01 | Kampen-cgk | R.G. den Hertog | Zutphen-cgk (stemming 7-4) | 06 | |
● | 02 | Nieuwer ter Aa-hg | J. Prins | Ederveen-hg (stemming 21-3) | 02 | |
● | 02 | Numansdorp-Korendijk-hhg | G.J. Veldhuis | kandidaat Katwijk aan Zee | 02 | |
● | 01 | Rhoon-gk | R. Maas | kandidaat Rotterdam (stemming 7-4) | 01 | |
- | ||||||
Tweetallen: | ||||||
● | Borssele-gg | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg (stemming 21-3) | |||
● | M. Joosse | Hendrik-Ido-Ambacht-gg | ||||
● | Boskoop-gg | J.J. Tanis | Middelburg-Zuid-gg (stemming 22-3) | |||
● | D.W. Tuinier | Aagtekerke-gg | ||||
● | Gravenpolder-gg | W.J. Karels | Hardinxveld-Giessendam-gg (stemming 22-3) | |||
● | G.J.N. Moens | Meliskerke-gg | ||||
● | Houten-gg | W. Visscher | Amersfoort-gg (stemming 21-3) | |||
● | C.G. Vreugdenhil | Vlissingen-gg | ||||
● | Rotterdam-IJsselmonde-gg | G. Pater | Oud-Beijerland (stemming 18-3) | |||
● | A.H. Verhoef | Sint Catharines-gg (V.S.) | ||||
● | Tholen-gg | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg (stemming 22-3) | |||
● | A. Verschuure | Scherpenzeel-gg (Gld.) | ||||
● | Tricht-Geldermalsen-gg | P. Mulder | Krimpen aan den IJssel-gg (stemming 21-3) | |||
● | W. Visscher | Amersfoort-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.