Index >

Borssele Gereformeerde Gemeente


Classis: * Goes
Provincie: Zeeland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Borssele opgericht in ca. 1858:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ds. J. Vreugdenhil (Johannes) 20-11-1921 voorheen Sliedrecht-cgk ??-04-1925 Bruinisse 15
06 ds. J.D. Barth (Jacobus Dirk) 20-03-1930 Vlaardingen 27-08-1935 Dordrecht 27
26 ds. F.J. Dieleman (Francois Jacobus) 08-09-1948 kandidaat Rotterdam 10-04-1951 Yerseke 18
13 ds. M. Heerschap (Matthijs) 12-04-1956 Lethbridge (Can.) 09-03-1960 Peoples Park Paterson (V.S.) 08
86 ds. A. Hoogerland (Adriaan) 26-06-1985 Dirksland 11-03-1986 overleden 00
19 ds. C. Hogchem 05-09-1991 kandidaat Kootwijkerbroek 26-11-1997 Barneveld 46
70 ds. D. de Wit 29-03-2017 Barneveld-Centrum

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
L. Boone (Laurens) (oefenaar) 1889 09-1890 Krabbendijke


Beroepen vacature 1858:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
??-10-1908 C. Densel Vlaardingen
??-06-1909 H. Roelofsen Goes
??-04-1912 J.R. van Oordt Middelburg
??-06-1912 A. Verhagen lerend oud. Westzaan
??-07-1915 G. van Reenen Opheusden
??-08-1915 H. Roelofsen (2e keer) Zeist
??-08-1916 G.H. Kersten Yerseke
??-10-1917 M. Hofman kandidaat Beekbergen
??-01-1921 M. Hofman (2e keer) Rijssen
??-03-1921 R. Kok Aagtekerke
??-07-1921 H.A. Minderman Grand Rapids
??-09-1921 J. Vreugdenhil voorheen Sliedrecht-cgk


Beroepen vacature 1925:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1925 A. Verhagen Middelburg
02 ??-08-1926 B. van Neerbos Terneuzen
03 ??-09-1928 A. Verhagen (2e keer) Middelburg
04 ??-06-1929 J.D. Barth Vlaardingen
05 ??-07-1929 M. Heikoop kandidaat Gravenhage
06 ??-12-1929 J.D. Barth (2e keer) Vlaardingen


Beroepen vacature 1935:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1935 M. Heikoop Utrecht
02 ??-02-1936 H. Ligtenberg Lisse
03 ??-07-1936 A. van Stuijvenberg kandidaat Rotterdam
04 ??-09-1936 J.D. Barth Dordrecht
05 ??-02-1937 P. Honkoop Gravenhage
06 ??-09-1937 H. Ligtenberg (2e keer) Lisse
07 ??-03-1938 P. Honkoop (2e keer) Gravenhage
08 ??-07-1938 H. Ligtenberg (3e keer) Lisse
09 ??-08-1938 J.D. Barth (2e keer) Dordrecht
10 ??-03-1939 J.D. Barth (3e keer) Dordrecht
11 ??-07-1939 A. Visser kandidaat Rotterdam
12 ??-12-1939 A. van Stuijvenberg (2e keer) Benthuizen
13 ??-07-1940 T. Dorresteijn kandidaat Rotterdam
14 ??-04-1941 M. Heikoop (2e keer) Utrecht
15 ??-05-1942 J.B. Bel kandidaat Rotterdam
16 ??-06-1944 L. Rijksen kandidaat Utrecht
17 ??-06-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
18 ??-12-1945 T. Dorresteijn (2e keer) Opheusden
19 ??-03-1946 J.B. Bel (2e keer) Dirksland
20 ??-06-1946 D.L. Aangeenbrug Leerdam
21 ??-12-1946 H. Ligtenberg (4e keer) Vlaardingen
22 ??-06-1947 C. Hegeman kandidaat Slikkerveer
23 ??-07-1947 C. van Dam kandidaat Gouda
24 ??-08-1947 M. van de Ketterij kandidaat Rotterdam
25 ??-12-1947 T. Dorresteijn (3e keer) Opheusden
26 ??-06-1948 F.J. Dieleman kandidaat Rotterdam


Beroepen vacature 1951:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1951 M. Heerschap Wageningen
02 ??-06-1951 K. de Gier Lisse
03 ??-09-1951 T. Dorresteijn Opheusden
04 ??-01-1952 A. Vergunst Zeist
05 ??-07-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage
06 ??-10-1952 J.B. Bel Krabbendijke
07 ??-01-1953 M. Heerschap Wageningen
08 ??-07-1953 A.F. Honkoop kandidaat Gravenhage
09 ??-01-1954 M. Blok Rotterdam-Centrum
10 ??-06-1954 H. Rijksen kandidaat Middelburg
11 ??-01-1955 J.B. Bel (2e keer) Krabbendijke
12 ??-06-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam
13 ??-11-1955 M. Heerschap Lethbridge (Can.)


Beroepen vacature 1960:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1960 C. van Dam Rotterdam-Zuid
02 ??-05-1960 C. Hegeman Genemuiden
03 ??-07-1960 H. Ligtenberg kandidaat Rijssen
04 ??-10-1960 C. van Dam (2e keer) Rotterdam-Zuid
05 ??-03-1961 K. de Gier Gravenhage
06 ??-07-1961 A. Kok kandidaat Rotterdam
07 ??-10-1961 P. Honkoop Yerseke
08 ??-01-1962 C. van Dam (3e keer) Rotterdam-Zuid
09 ??-04-1962 A. Hofman Zeist
10 ??-06-1962 W. Suyker kandidaat Bergambacht
11 ??-10-1962 A.F. Honkoop Goes
12 ??-01-1963 P. Blok Dirksland
13 ??-07-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
14 ??-01-1964 P. Blok (2e keer) Dirksland
15 ??-06-1964 D. Hakkenberg kandidaat Veenendaal
16 ??-09-1964 A. Kok Leerdam
17 ??-01-1965 G. Schipaanboord Apeldoorn
18 ??-04-1965 P. Blok (3e keer) Dirksland
19 ??-06-1965 A. Hoogerland kandidaat Werkendam
20 ??-10-1965 A. Hofman (2e keer) Zeist
21 ??-01-1966 G. Schipaanboord Apeldoorn
22 ??-03-1966 C. Wisse Elspeet
23 ??-10-1966 J. Karens Nieuwerkerk
24 ??-02-1967 A.W. Verhoef (2e keer) Barneveld
25 ??-06-1967 N.W. Schreuder kandidaat Amersfoort
26 ??-11-1967 P. Blok (4e keer) Dirksland
27 ??-01-1968 A. Hoogerland (2e keer) Werkendam
28 ??-04-1968 H. Ligtenberg (2e keer) Genemuiden
29 ??-06-1968 A.M. de Boer kandidaat Ridderkerk
30 ??-10-1968 D. Hakkenberg (2e keer) Dordrecht
31 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist
32 ??-04-1969 A. Hoogerland (3e keer) Werkendam
33 ??-06-1969 R. Boogaard kandidaat Nisse
34 ??-10-1969 H. Ligtenberg (3e keer) Genemuiden
35 ??-02-1970 G.J. van de Noort Capelle aan den IJssel
36 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
37 ??-02-1971 D. Hakkenberg (3e keer) Dordrecht
38 ??-05-1971 M.G. Mouw Oudemirdum
39 ??-06-1971 J.W. Verweij kandidaat Gravenhage
40 ??-11-1971 C. de Ridder Nunspeet
41 ??-02-1972 A. Hoogerland (4e keer) Werkendam
42 ??-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
43 ??-11-1972 A. Snoep Vlissingen
44 ??-02-1973 A. Hofman (3e keer) Scheveningen
45 ??-05-1973 J. Karens (2e keer) Opheusden
46 ??-06-1973 M. Mondria kandidaat Apeldoorn
47 ??-09-1973 N.W. Schreuder (2e keer) Goes
48 ??-01-1974 A. Hofman (4e keer) Scheveningen
49 ??-05-1974 K. de Gier (2e keer) Gravenhage
50 ??-11-1974 J. Karens (3e keer) Opheusden
51 ??-02-1975 A. Hoogerland (5e keer) Krabbendijke
52 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
53 ??-09-1975 H. Ligtenberg (4e keer) Terwolde-De Vecht
54 ??-01-1976 J. Koster Barneveld
55 ??-02-1976 M. Heerschap Lethbridge (Can.)
56 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel
57 ??-08-1976 A. Bac Boskoop
58 ??-02-1977 H. Ligtenberg (5e keer) Terwolde-De Vecht
59 ??-05-1977 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
60 ??-06-1977 R. Kattenberg kandidaat Krimpen aan den IJssel
61 ??-12-1977 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
62 ??-03-1978 D. Hakkenberg (4e keer) Lisse
63 ??-06-1978 J. Karels (2e keer) Werkendam
64 ??-10-1978 A. Hoogerland (6e keer) Krabbendijke 65
??-02-1979 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland 66
??-05-1979 J. Mol Rijssen 67
??-06-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop 68
??-10-1979 P. Blok (5e keer) Dirksland 69
??-02-1980 A. Bac (2e keer) Oostkapelle 70
??-04-1980 H. Ligtenberg (6e keer) Middelharnis 71
??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk 72
??-09-1980 A. Hoogerland (7e keer) Krabbendijke 73
??-02-1981 A. Bac (3e keer) Oostkapelle 74
??-04-1981 A. Bregman Rijssen 75
??-08-1981 M. Mondria (3e keer) Waardenburg 76
??-10-1981 T. van Stuijvenberg Meliskerke 77
??-02-1982 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist 78
??-07-1982 A. Moerkerken (3e keer) Nieuw-Beijerland 79
??-10-1982 D. Hakkenberg (5e keer) Lisse 80
??-04-1983 A. Moerkerken (4e keer) Nieuw-Beijerland 81
??-10-1983 A. Hoogerland (8e keer) Dirksland 82
??-02-1984 D. Hakkenberg (6e keer) Lisse 83
??-05-1984 W. Hage Kruiningen 84
??-07-1984 J. Beens kandidaat Genemuiden 85
??-10-1984 J. Koster (2e keer) Klaaswaal 86
??-04-1985 A. Hoogerland (9e keer) Dirksland


Beroepen vacature 1986:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 02-10-1986 M. Mondria Waardenburg
02 19-02-1987 J. Karens Opheusden
03 06-05-1987 C. van der Poel Yerseke
04 13-07-1987 J.J. van Eckeveld Zeist
05 29-10-1987 J. Mijnders Veenendaal
06 05-02-1988 A. Bac Bodegraven
07 06-05-1988 G. Mouw Genemuiden
08 22-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
09 03-11-1988 J. Beens Scherpenisse
10 03-02-1989 W. Hage De Valk-Wekerom
11 22-06-1989 G.M. de Leeuw kandidaat Rotterdam
12 28-09-1989 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
13 15-12-1989 D. Hakkenberg Groningen
14 02-02-1990 A.F. Honkoop Zwijndrecht
15 18-04-1990 A. Bac (2e keer) Bodegraven
16 03-07-1990 G.J. van Aalst Benthuizen
17 09-10-1990 P. van Ruitenburg Meliskerke
18 07-02-1991 G. Mouw (2e keer) Genemuiden
19 27-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek


Beroepen vacature 1997:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 03-03-1998 M. Karens Werkendam
02 16-10-1998 C.A. van Dieren Stolwijk
03 10-02-1999 J. Beens Nijkerk
04 25-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
05 10-09-1999 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
06 29-02-2000 J.J. Tanis Middelburg-Centrum
07 28-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
08 20-09-2000 P. Melis Genemuiden
09 24-02-2001 M. Karens (2e keer) Werkendam
10 23-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
11 02-10-2001 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
12 22-12-2001 A.J. Gunst Benthuizen
13 22-02-2002 A. Schot Krimpen aan den IJssel
14 26-06-2002 A. Verschuure kandidaat Gouda
15 ??-10-2002 C. Hogchem Barneveld
16 06-03-2003 J. Schipper s-Gravenpolder
17 03-09-2003 E. Hakvoort voorheen Alphen aan den Rijn-cgk
18 29-10-2003 D. de Wit (2e keer) Nieuw-Beijerland
19 25-02-2004 G. Mouw Uddel
20 23-06-2004 J.M.D. de Heer kandidaat. Ugchelen
21 22-09-2004 G. Mouw (2e keer) Uddel
22 26-11-2004 D. de Wit (3e keer) Nieuw-Beijerland
23 02-03-2005 C.A. van Dieren (2e keer) Rijssen-Noord
24 29-06-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
25 08-09-2005 M. Karens (3e keer) Werkendam
26 19-12-2005 B.J. van Boven De Valk – Wekerom
27 23-02-2006 J. Schipper (2e keer) s-Gravenpolder
28 28-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
29 13-09-2006 B.J. van Boven (2e keer) De Valk – Wekerom
30 24-11-2006 B. van der Heiden Alblasserdam
31 16-03-2007 C.A. van Dieren (3e keer) Rijssen-Noord
32 31-08-2007 B.J. van Boven (3e keer) De Valk – Wekerom
33 07-12-2007 C. van Krimpen Oud-Beijerland
34 15-03-2008 J.M.D. de Heer (2e keer) Middelburg-Centrum
35 26-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
36 26-09-2008 C. Hogchem (2e keer) Barneveld
37 ??-12-2008 D. de Wit (4e keer) Rijssen-West
38 04-03-2009 G.J.N. Moens Meliskerke
39 29-06-2009 G. Bredeweg kandidaat Rijssen
40 11-09-2009 J. Schipper (3e keer) Dirksland
41 18-11-2009 A.B. van der Heiden Benthuizen
42 10-03-2010 M. Karens (4e keer) Werkendam
43 08-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 20
44 23-09-2010 G.M. de Leeuw Ridderkerk 03
45 02-12-2010 B.J. van Boven (4e keer) De Valk – Wekerom 59
46 15-03-2011 J. Schipper (4e keer) Dirksland 05
47 16-06-2011 A.P. Baaijens kandidaat Vaassen 17
48 20-09-2011 G.J.N. Moens (2e keer) Meliskerke 21
49 ??-12-2011 J. Schipper (5e keer) Dirksland 09
50 ??-03-2012 G.M. de Leeuw (2e keer) Ridderkerk 18
51 13-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 44
52 ??-09-2012 J. van Rijswijk Gravenzande 09
53 ??-11-2012 G. van Manen Elspeet 02
54 21-03-2013 B.J. van Boven (5e keer) De Valk-Wekerom 80
55 ??-06-2013 J. van Laar kandidaat Opheusden 16
56 16-09-2013 J. Schipper (5e keer) Dirksland 19
57 30-10-2013 K. Boeder Terwolde-De Vecht 01
58 07-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 40
59 18-03-2014 M. Joosse Hendrik-Ido-Ambacht 33
60 ??-06-2014 P.D. den Haan kandidaat Nieuwdorp 05
61 ??-09-2014 G.J.N. Moens (3e keer) Meliskerke 42
62 ??-10-2014 A. Schot (2e keer) Nunspeet 75
63 26-03-2015 G. van Manen (2e keer) Elspeet 21
64 09-06-2015 H. van der Heiden kandidaat Doetinchem 11
65 08-09-2015 A.H. Verhoef Sint Catharines
66 09-12-2015 A. Verschuure (2e keer) Scherpenzeel 22
67 ??-04-2016 A.T. Huijser (2e keer) Sliedrecht 10
68 14-06-2016 M.H. Schot kandidaat Amersfoort 10
69 20-09-2016 A.H. Verhoef Sint Catharines (Can.)
70 13-12-2016 D. de Wit (5e keer) Barneveld-Centrum 11


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

maandag 19 november 2018