Index >

Tholen Gereformeerde Gemeente


Classis: * Tholen
Provincie: Zeeland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Tholen opgericht in 23-06-1906:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ds. A. Makkenze (Andries) 03-09-1911 Meliskerke 03-08-1913 Bruinisse 05
04 ds. A. Janse (Adriaan) 14-11-1915 Barneveld 09-06-1920 overleden 02
99 ds. C. Hegeman (Cornelis) 05-06-1970 Unionville (Canada) 06-11-1975 Veenendaal 14
02 ds. G. Mouw (Gerardus) 24-03-1976 Genemuiden 30-05-1983 overleden 06
01 ds. J.J. Tanis 20-10-1983 Wageningen 01-01-1987 Ridderkerk 11
12 ds. A.J. Gunst 12-01-1989 Terneuzen 25-05-1995 Benthuizen 91
10 ds. C. de Jongste 12-02-1997 Alblasserdam 06-06-2010 overleden 18
17 ds. P.D. den Haan 27-08-2014 kandidaat Nieuwdorp


Beroepen vacature 1913:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1914 A. Janse Barneveld
02 ??-07-1914 G. van Reenen Opheusden
03 ??-07-1915 J. Fraanje Rotterdam
04 ??-08-1915 A. Janse (2e keer) Barneveld


Beroepen vacature 1920:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1920 J. Fraanje Barneveld
02 ??-05-1921 M. Hofman Rijssen
03 ??-12-1925 H. Kieviet Veenendaal
04 ??-03-1926 J. Fraanje (2e keer) Barneveld
05 ??-01-1927 A. de Blois Dirksland
06 ??-05-1927 J. Fraanje (3e keer) Barneveld
07 ??-11-1927 H. Kieviet (2e keer) Veenendaal
08 ??-06-1929 J.D. Barth Vlaardingen
09 ??-10-1929 A. van Dijke Nieuw-Beijerland
10 ??-04-1930 M. Hofman (2e keer) Krabbendijke
11 ??-09-1930 M. Heikoop Utrecht
12 ??-06-1931 J.D. Barth (2e keer) Borssele
13 ??-03-1932 M. Heikoop (2e keer) Utrecht
14 ??-07-1932 J.D. Barth (3e keer) Borssele
15 ??-12-1932 J. Fraanje (4e keer) Barneveld
16 ??-06-1933 P. Honkoop kandidaat Rotterdam
17 ??-10-1933 J. Fraanje (4e keer) Barneveld
18 ??-07-1934 H. Ligtenberg kandidaat Rotterdam
19 ??-07-1936 A. van Stuijvenberg kandidaat Rotterdam
20 ??-01-1938 H. Ligtenberg (2e keer) Lisse
21 ??-07-1940 T. Dorresteijn kandidaat Rotterdam
22 ??-06-1942 J.B. Bel kandidaat Rotterdam
23 ??-07-1944 L. Rijksen kandidaat Utrecht
24 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
25 ??-01-1946 J.B. Bel (2e keer) Dirksland
26 ??-02-1946 H. Ligtenberg (3e keer) Vlaardingen
27 ??-06-1946 W.C. Lamain Rijssen
28 ??-11-1946 H. Ligtenberg (4e keer) Vlaardingen
29 ??-02-1947 A. van Stuijvenberg (2e keer) Yerseke
30 ??-06-1947 W. de Wit kandidaat Rotterdam
31 ??-10-1947 M. Blok (2e keer) Zeist
32 ??-12-1947 T. Dorresteijn (2e keer) Opheusden
33 ??-01-1948 A.C. Visser Scherpenisse
34 ??-06-1948 J. van Dijke kandidaat Rotterdam > aan, daarna ovl.
35 ??-05-1949 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
36 ??-09-1949 D.L. Aangeenbrug Dordrecht
37 ??-12-1949 H. van Gilst kandidaat Gravenhage
38 ??-04-1950 H. Ligtenberg (5e keer) Rotterdam-West
39 ??-09-1950 W. de Wit (2e keer) Middelburg
40 ??-01-1951 L. Kieboom kandidaat Barneveld
41 ??-02-1951 C. van Dam Werkendam
42 ??-04-1951 H. Ligtenberg (6e keer) Rotterdam-West
43 ??-09-1951 F. Mallan Bruinisse
44 ??-01-1952 K. de Gier Lisse
45 ??-05-1952 H. Ligtenberg (7e keer) Rotterdam-West
46 ??-06-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage
47 ??-12-1952 M. Blok (3e keer) Rotterdam-Centrum
48 ??-07-1953 A.F. Honkoop kandidaat Gravenhage
49 ??-12-1953 M. Blok (4e keer) Rotterdam-Centrum
50 ??-06-1954 H. Rijksen kandidaat Middelburg
51 ??-01-1955 M. Blok (5e keer) Rotterdam-Centrum
52 ??-06-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam
53 ??-01-1956 M. Blok (6e keer) Rotterdam-Centrum
54 ??-07-1956 C. Molenaar kandidaat Dordrecht
55 ??-01-1957 J.B. Bel (3e keer) Krabbendijke
56 ??-02-1958 H. van Gilst (2e keer) Dirksland
57 ??-07-1958 J. van Haaren kandidaat Moerkapelle
58 ??-02-1959 C. van Dam (2e keer) Rotterdam-Zuid
59 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
60 ??-02-1960 C. van Dam (3e keer) Rotterdam-Zuid
61 ??-07-1960 H. Ligtenberg kandidaat Rijssen
62 ??-10-1960 J. van Haaren (2e keer) Kampen
63 ??-02-1961 C. van Dam (4e keer) Rotterdam-Zuid
64 ??-07-1961 G. Schipaanboord kandidaat Leiden
65 ??-09-1961 A. Hofman Zeist
66 ??-02-1962 W. Hage (2e keer) Middelburg
67 ??-03-1962 A. Hofman (2e keer) Zeist
68 ??-06-1962 W. Suyker kandidaat Bergambacht
69 ??-11-1962 P. Blok (2e keer) Dirksland
70 ??-02-1963 A. Hofman (3e keer) Zeist
71 ??-04-1963 P. Blok (3e keer) Dirksland
72 ??-06-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
73 ??-09-1963 J. van Haaren (3e keer) Rijssen
74 ??-01-1964 H. Ligtenberg (2e keer) Oudemirdum
75 ??-04-1964 J. van Haaren (4e keer) Rijssen
76 ??-07-1964 A. Bregman kandidaat Benthuizen
77 ??-01-1965 G. Schipaanboord (2e keer) Apeldoorn
78 ??-04-1965 P. Blok (4e keer) Dirksland
79 ??-06-1965 A. Hoogerland kandidaat Werkendam
80 ??-10-1965 P. Blok (5e keer) Dirksland
81 ??-01-1966 W. Hage (3e keer) Klaaswaal
82 ??-04-1966 J. Karens Nieuwerkerk
83 ??-07-1966 G. Schipaanboord (3e keer) Apeldoorn
84 ??-10-1966 M. Heerschap Paterson (V.S.)
85 ??-01-1967 A.W. Verhoef Barneveld
86 ??-04-1967 J. van Haaren (5e keer) Amersfoort
87 ??-06-1967 J. van Vliet kandidaat Gravenhage
88 ??-07-1967 C. de Ridder kandidaat Elspeet
89 ??-09-1967 J.C. Weststrate Meliskerke
90 ??-12-1967 G. Schipaanboord (4e keer) Apeldoorn
91 ??-01-1968 J. Karens (2e keer) Nieuwerkerk
92 ??-06-1968 J. Baaijens kandidaat Ridderkerk
93 ??-08-1968 C. van der Poel Yerseke
94 ??-12-1968 A. Hoogerland (2e keer) Werkendam
95 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist
96 ??-04-1969 D. Hakkenberg Dordrecht
97 ??-08-1969 G.J. van der Noort Capelle aan den IJssel
98 ??-09-1969 J. Karens (3e keer) Nieuwerkerk
99 ??-12-1969 C. Hegeman Unionville (Can.)


Beroepen vacature 1975:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1975 J. van Haaren Amersfoort
02 ??-12-1975 G. Mouw Genemuiden


Beroepen vacature 1983:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 12-07-1983 J.J. Tanis Wageningen


Beroepen vacature 1987:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 24-11-1986 A. Bac Bodegraven
02 28-01-1987 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
03 02-03-1987 G. Mouw Genemuiden
04 04-05-1987 A. Bac (2e keer) Bodegraven
05 23-06-1987 C.J. Meeuse Rotterdam-Zuid
06 27-07-1987 M. Mondria Waardenburg
07 11-09-1987 B. van der Heiden Woerden
08 02-12-1987 J. Karels Rijssen
09 08-03-1988 L. Blok Nunspeet
10 ??-05-1988 J.J. van Eckeveld Zeist
11 24-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
12 ??-08-1988 A.J. Gunst Terneuzen


Beroepen vacature 1995:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 19-04-1995 C.A. van Dieren Stolwijk
02 ??-06-1995 G.J. Baan kandidaat Barneveld
03 31-08-1995 G.M. de Leeuw Barneveld
04 23-10-1995 G.J. van Aalst Ridderkerk
05 18-12-1995 J.W. Verweij Rijssen
06 04-03-1996 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
07 15-04-1996 A. Bac Bodegraven
08 19-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel
09 02-09-1996 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
10 28-10-1996 C. de Jongste Alblasserdam


Beroepen vacature voor missie Albaniƫ:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 21-04-2008 G. Clements Gouda


Beroepen vacature 2010:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 20-01-2011 L. Terlouw Barendrecht 21
02 31-03-2011 M. Karens Werkendam 224
03 15-06-2011 R.A.M. Visser kandidaat Hardinxveld-Giessendam15
04 09-09-2011 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam 125
05 18-11-2011 A. Schot Nunspeet 47
06 17-02-2012 J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum 28
07 12-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 32
08 11-09-2012 J.M.D. de Heer (2e keer) Middelburg-Centrum 34
09 21-11-2012 A.H. Verhoef Sint Catharines (V.S.)
10 25-01-2013 G. van Manen Elspeet 03
11 22-03-2013 B.J. van Boven De Valk-Wekerom 79
12 18-06-2013 S.W. Janse kandidaat Arnemuiden 21
13 03-09-2013 G. Bredeweg Barneveld-Zuid 02
14 20-11-2013 G.J.N. Moens Meliskerke 37
15 08-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 34
16 28-03-2014 A. Schot (2e keer) Nunspeet 70
17 10-06-2014 P.D. den Haan kandidaat Nieuwdorp 04


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

woensdag 14 november 2018