Index >

Tricht-Geldermalsen Gereformeerde Gemeente


Classis: Utrecht
Provincie: Gelderland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Tricht-Geldermalsen opgericht in 12-9-1845:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
ds. N. Wedemeijer (Nicolaas) 01-06-1850 oefenaar Tricht ??-09-1853 Dordrecht
ds. P. Siemense (Pieter) 11-11-1855 lerend ouderling Tricht ??-??-1858 Oosterland
ds. W. Eichhorn ??-??-1860 ??-??-1863
ds. H. van Gilst 05-05-1964 Lisse 28-11-1966 overleden 04
07 ds. J. Baaijens 12-09-1968 kandidaat Ridderkerk 26-11-1974 Rotterdam-Alexanderpolder04
54 ds. M.J. van Gelder 02-07-1985 Nieuwerkerk 06-12-1994 Ridderkerk-Slikkerveer 04
12 ds. J.W. Verweij 28-05-1997 Rijssen (Zuiderkerk) 26-06-2002 Yerseke 04
31 ds. B. Labee 03-09-2008 kand. Hendrik-Ido-Ambacht 30-05-2012 Veenendaal 12
04 ds. P. Mulder 26-06-2013 Krimpen aan den IJssel

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
F. Meijer (Fredrik) (lerend ouderling) 1865 1881


Beroepen vacature 1863:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
??-05-1936 H. Ligtenberg Lisse
??-07-1936 J. van den Berg kandidaat Rotterdam
??-12-1946 T. Dorresteijn Opheusden
??-04-1947 J. Fraanje Barneveld
??-06-1947 M. van de Ketterij kandidaat Rotterdam
??-08-1947 L. Rijksen Leiden
??-04-1948 C. van de Woestijne Ridderkerk
??-07-1948 F.J. Dieleman kandidaat Rotterdam
??-11-1948 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
??-11-1949 H. van Gilst kandidaat Gravenhage
??-06-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage
??-10-1952 F. Mallan Bruinisse
??-07-1955 H. Ligtenberg Rotterdam-West
??-07-1956 C. Molenaar kandidaat Dordrecht
??-09-1956 P. van der Bijl voorheen Leerdam-cgk
??-07-1959 C. Wisse kandidaat Tholen
??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
??-07-1960 W.C.J. Bosschaart kandidaat Wolphaartsdijk
??-01-1961 C. van Dam Rotterdam-Zuid
??-06-1961 G. Schipaanboord kandidaat Leiden
??-10-1961 C. van Dam (2e keer) Rotterdam-Zuid
??-01-1962 A. Hofman Zeist
??-06-1962 W. Suyker kandidaat Bergambacht
??-11-1962 P. Blok (2e keer) Dirksland
??-01-1963 C. van Dam (3e keer) Rotterdam-Zuid
??-06-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
??-09-1963 H. van Gilst (2e keer) Lisse
??-11-1963 P. Blok (3e keer) Dirksland
??-01-1964 H. van Gilst (3e keer) Lisse


Beroepen vacature 1966:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1967 G. Schipaanboord Apeldoorn
02 ??-04-1967 A. Hofman Zeist
03 ??-07-1967 N.W. Schreuder kandidaat Amersfoort
04 ??-08-1967 A. Hofman (2e keer) Zeist
05 ??-11-1967 J.C. Weststrate Meliskerke
06 ??-03-1968 D. Hakkenberg Dordrecht
07 ??-07-1968 J. Baaijens kandidaat Ridderkerk


Beroepen vacature 1974:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1974 A. Hofman Scheveningen
02 ??-11-1974 C. van der Poel Yerseke
03 ??-01-1975 J. van Vliet Aagtekerke
04 ??-02-1975 A. Hofman (2e keer) Scheveningen
05 ??-05-1975 J. van Haaren Amersfoort
06 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
07 ??-08-1975 J.M. Kleppe Woerden
08 ??-10-1975 R. Boogaard Leiderdorp
09 ??-11-1975 J.W. Verweij Hendrik-Ido-Ambacht
10 ??-02-1976 A. Hoogerland Krabbendijke
11 ??-04-1976 R. Boogaard (2e keer) Leiderdorp
12 ??-07-1976 P. Blok Dirksland
13 ??-09-1976 R. Boogaard (3e keer) Leiderdorp
14 ??-12-1976 J. Karens Opheusden
15 ??-02-1977 L. Blok Capelle aan den IJssel
16 ??-04-1977 J. Mijnders Ridderkerk
17 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
18 ??-09-1977 J. Mijnders (2e keer) Ridderkerk
19 ??-11-1977 A. Vergunst Veen
20 ??-02-1978 A. Hoogerland (2e keer) Krabbendijke
21 ??-05-1978 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
22 ??-06-1978 L. Blok (2e keer) Capelle aan den IJssel
23 ??-09-1978 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
24 ??-11-1978 E. Venema Drachten
25 ??-02-1979 J. Mijnders (3e keer) Ridderkerk
26 ??-05-1979 N.W. Schreuder Goes
27 ??-11-1979 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
28 ??-02-1980 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
29 ??-04-1980 C. van der Poel (3e keer) Yerseke
30 ??-07-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
31 ??-09-1980 J. Mol Rijssen
32 ??-11-1980 J. van Vliet Aagtekerke
33 ??-02-1981 A. Moerkerken (3e keer) Nieuw-Beijerland
34 ??-05-1981 A. Bregman Rijssen
35 ??-07-1981 J. van Haaren (3e keer) Amersfoort
36 ??-10-1981 T. van Stuijvenberg Meliskerke
37 ??-12-1981 J. Baaijens Rotterdam-Alexanderpolder
38 ??-02-1982 J. van Haaren (4e keer) Amersfoort
39 ??-05-1982 D. Hakkenberg Lisse
40 ??-06-1982 N.W. Schreuder (2e keer) Goes
41 ??-07-1982 C.J. Meeuse kandidaat Ridderkerk
42 ??-10-1982 C. van der Poel (4e keer) Yerseke
43 ??-11-1982 L. Blok (3e keer) Nunspeet
44 04-03-1983 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
45 15-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
46 ??-09-1983 C. van der Poel (5e keer) Yerseke
47 25-11-1983 J. Mijnders (4e keer) Veenendaal
48 10-02-1984 A.B. van der Heiden Enkhuizen
49 09-04-1984 J.C. Weststrate Gravenpolder
50 26-06-1984 J. Beens kandidaat Genemuiden
51 07-09-1984 H. Paul Vlissingen
52 02-11-1984 L. Blok (4e keer) Nunspeet
53 07-02-1985 J.W. Verweij (2e keer) Ridderkerk
54 17-04-1985 M.J. van Gelder Nieuwerkerk


Beroepen vacature 1994:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 20-12-1994 A.J. Gunst Tholen
02 23-02-1995 J.J. Tanis Lisse
03 28-04-1995 J.J. van Eckeveld Zeist
04 20-06-1995 G.J. Baan kandidaat Barneveld
05 01-09-1995 B. van der Heiden Hardinxveld-Giessendam
06 24-11-1995 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
07 26-01-1996 J.W. Verweij Rijssen
08 19-04-1996 W. Visscher Amersfoort
09 18-06-1996 G.J.N. Moens kandidaat Houten
10 18-09-1996 P. Mulder (2e keer) Capelle aan den IJssel-Middelwatering
11 13-11-1996 A. Bac Bodegraven
12 17-02-1997 J.W. Verweij (2e keer) Rijssen


Beroepen vacature 2002:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 25-06-2002 B.J. van Boven kandidaat Benthuizen
02 13-09-2002 G.J.N. Moens Goes
03 15-11-2002 C. Sonnevelt Veenendaal
04 24-01-2003 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
05 22-03-2003 W. Visscher Amersfoort
06 01-07-2003 P. Mulder Dordrecht
07 05-09-2003 C. Sonnevelt (2e keer) Veenendaal
08 28-11-2003 C. de Jongste Tholen
09 12-02-2004 L. Blok Ermelo
10 03-05-2004 M. Karens Werkendam
11 ??-06-2004 D. de Wit Nieuw-Beijerland
12 28-06-2004 J.M.D. de Heer kandidaat Ugchelen
13 ??-09-2004 J. Schipper s-Gravenpolder
14 11-12-2004 M. Karens (2e keer) Werkendam
15 04-02-2005 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
16 29-04-2005 C.A. van Dieren Rijssen-Noord
17 29-06-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
18 16-09-2005 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
19 25-11-2005 J. Schipper (2e keer) s-Gravenpolder
20 17-02-2006 A. Schreuder Rijssen-Zuid
21 28-04-2006 P. Melis Veen
22 28-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
23 26-09-2006 B.J. van Boven De Valk-Wekerom
24 04-12-2006 C.A. van Dieren (2e keer) Rijssen-Noord
25 02-02-2007 G.J. van Aalst Klaaswaal
26 27-04-2007 M. Karens (3e keer) Werkendam
27 27-06-2007 G. Heijkamp kandidaat Geldermalsen
28 24-09-2007 A. Schot Nunspeet
29 10-12-2007 C.A. van Dieren (3e keer) Rijssen-Noord
30 10-03-2008 W. Silfhout Capelle aan den IJssel-Middelwatering
31 25-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht


Beroepen vacature 2012:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 11-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 05
02 13-09-2012 A. Schot Nunspeet 58
03 03-01-2013 M. Joosse Hendrik-Ido-Ambacht 27
04 21-03-2013 P. Mulder Krimpen aan den IJssel 42


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

woensdag 14 november 2018