Index >

Hoofddorp Gereformeerde Gemeente


Classis: * Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Hoofddorp opgericht in 1933:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
48 ds. G.A. Zijderveld (Gerrit Arie) 15-08-1979 Middelburg-Centrum 17-11-1982 emeritus


Beroepen vacature 1933:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1962 W. Suyker kandidaat Bergambacht
02 ??-06-1965 A. Hoogerland kandidaat Werkendam
03 ??-10-1965 H. Rijksen Gouda
04 ??-03-1966 C. Harinck Utrecht
05 ??-06-1966 A. Hofman Zeist
06 ??-10-1966 H. Rijksen (2e keer) Gouda
07 ??-03-1967 D. Hakkenberg Dordrecht
08 ??-07-1967 J. van Vliet kandidaat Gravenhage
09 ??-11-1967 J. Karens Nieuwerkerk
10 ??-02-1968 A. Hoogerland (2e keer) Werkendam
11 ??-06-1968 A.M. den Boer kandidaat Ridderkerk
12 ??-10-1968 A. Kok Poortvliet
13 ??-07-1969 J. Mol kandidaat Hardinxveld-Giessendam
14 ??-10-1969 J. van Haaren Amersfoort
15 ??-03-1970 H. Ligtenberg Genemuiden
16 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
17 ??-11-1970 E. Venema Zwijndrecht
18 ??-03-1971 A.M. den Boer (2e keer) Ridderkerk
19 ??-06-1971 J.W. Verweij kandidaat Gravenhage
20 ??-06-1971 M.J. van Gelder kandidaat
21 ??-10-1971 A. Hoogerland (3e keer) Werkendam
22 ??-03-1972 L. Blok Beekbergen
23 ??-06-1972 A. Bac kandidaat Moerkapelle
24 ??-07-1972 A. Hofman (2e keer) Scheveningen
25 ??-11-1972 C. de Ridder Nunspeet
26 ??-03-1973 N.W. Schreuder Goes
27 ??-06-1973 H. Paul kandidaat Zoetermeer
28 ??-08-1973 J.C. Weststrate Meliskerke
29 ??-03-1974 P. Blok Dirksland
30 ??-06-1974 B. Reinders kandidaat Rotterdam
31 ??-09-1974 A. Hofman (3e keer) Scheveningen
32 ??-01-1975 J.W. Verweij (2e keer) Hendrik-Ido-Ambacht
33 ??-05-1975 J. van Haaren (2e keer) Amersfoort
34 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
35 ??-11-1975 J. van Vliet Aagtekerke
36 ??-01-1976 J.M. Kleppe Woerden
37 ??-05-1976 J. Karens (2e keer) Opheusden
38 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel
39 ??-10-1976 J. Koster Barneveld
40 ??-01-1977 A. Hoogerland (4e keer) Krabbendijke
41 ??-05-1977 J. van Vliet (2e keer) Aagtekerke
42 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
43 ??-10-1977 J. Mol (2e keer) Rijssen
44 ??-01-1978 P. Honkoop Kampen
45 ??-04-1978 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
46 ??-09-1978 C. van der Poel Yerseke
47 ??-01-1979 R. Boogaard Leiden
48 ??-04-1979 G.A. Zijderveld Middelburg-Centrum


Beroepen vacature 1982:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 21-06-1983 C. van der Poel Yerseke
02 30-12-1983 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
03 15-05-1984 J. Karens Opheusden
04 28-06-1984 J. Beens kandidaat Genemuiden
05 13-10-1984 M. Mondria Waardenburg
06 31-12-1984 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
07 06-04-1985 L. Blok Nunspeet
08 24-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
09 07-09-1985 A. Bac Bodegraven
10 24-12-1985 J.W. Verweij Ridderkerk
11 08-04-1986 J. Mijnders Veenendaal
12 18-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
13 14-10-1986 J. Mijnders (2e keer) Veenendaal
14 13-01-1987 J.C. Weststrate s-Gravenpolder
15 13-04-1987 J.J. van Eckeveld Zeist
16 06-07-1987 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
17 13-10-1987 C. Harinck Oostkapelle
18 05-02-1988 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
19 07-04-1988 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
20 17-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
21 30-09-1988 A. Bac (2e keer) Bodegraven
22 03-02-1989 T. van Stuijvenberg Terwolde-De Vecht
23 24-04-1989 A.F. Honkoop Zwijndrecht
24 19-06-1989 G.M. de Leeuw kandidaat Rotterdam
25 28-09-1989 M. Mondria (3e keer) Waardenburg
26 08-02-1990 J.J. van Eckeveld (3e keer) Zeist
27 17-04-1990 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
28 13-07-1990 P. van Ruitenburg Meliskerke
29 09-10-1990 G.J. van Aalst (3e keer) Benthuizen
30 01-02-1991 E. Venema Elspeet
31 26-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
32 03-10-1991 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
33 06-02-1992 G.J. van Aalst (4e keer) Benthuizen
34 25-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
35 01-10-1992 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
36 04-02-1993 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
37 07-05-1993 L. Blok (2e keer) Nunspeet
38 25-06-1993 A. Bac (3e keer) Bodegraven
39 07-10-1993 A.J. Gunst (3e keer) Tholen
40 10-02-1994 C.A. van Dieren (4e keer) Stolwijk
41 22-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
42 10-11-1994 C. Hogchem (2e keer) Borssele
43 09-02-1995 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
44 22-06-1995 F. Mulder kandidaat Elspeet
45 ??-12-1995 C. Hogchem (3e keer) Borssele
46 09-02-1996 P. Mulder (2e keer) Capelle aan den IJssel-Middelwatering
47 19-06-1996 G.J.N. Moens kandidaat Houten
48 14-11-1996 C. Hogchem (4e keer) Borssele
49 07-02-1997 J. Karels Oudemirdum
50 19-06-1997 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
51 07-11-1997 M. Karens (2e keer) Werkendam
52 06-03-1998 J. Karels (2e keer) Oudemirdum
53 22-06-1998 C. van Krimpen kandidaat Nieuw-Beijerland
54 06-11-1998 A.J. Gunst (4e keer) Benthuizen
55 11-02-1999 J.J. Tanis Middelburg-Centrum
56 23-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJseel
57 29-11-1999 M. Karens (3e keer) Werkendam
58 17-02-2000 J.J. Tanis (2e keer) Middelburg-Centrum
59 06-04-2000 G. Clements zendingspred.
60 26-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
61 06-10-2000 A.J. Gunst (5e keer) Benthuizen
62 24-02-2001 M. Karens (4e keer) Werkendam
63 21-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
64 23-10-2001 A. Schot Krimpen aan den IJssel
65 12-02-2002 A.J. Gunst (6e keer) Benthuizen
66 04-04-2002 J. Veenendaal voorheen Elburg-cgk
67 29-06-2002 B.J. van Boven kandidaat Benthuizen
68 08-10-2002 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
69 18-02-2003 A. Schot (2e keer) Krimpen aan den IJssel
70 04-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
71 04-09-2003 E. Hakvoort voorheen Alphen aan den Rijn-cgk
72 14-02-2004 C. de Jongste Tholen
73 22-06-2004 E. Bakker kandidaat Opheusden
74 30-11-2004 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
75 14-02-2005 D. de Wit (2e keer) Nieuw-Beijerland
76 29-06-2005 G. van Manen kandidaat Krabbendijke
77 20-02-2006 A.J. Gunst (7e keer) Nieuwerkerk
78 28-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
79 13-10-2006 A.J. Gunst (8e keer) Nieuwerkerk
80 19-02-2007 M. Golverdingen Boskoop
81 29-06-2007 M. Joosse kandidaat Vlaardingen
82 15-10-2007 W.J. Karels (3e keer) Hardinxveld-Giessendam
83 08-02-2008 J.J. Tanis (3e keer) Kampen
84 25-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
85 06-10-2008 G.J. van Aalst (5e keer) Klaaswaal
86 09-02-2009 J.J. Tanis (4e keer) Kampen
87 30-06-2009 J. van Rijswijk kandidaat Rhenen
88 19-10-2009 D. de Wit (3e keer) Rijssen-West
89 15-02-2010 B. van der Heiden Alblasserdam
90 07-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 12
91 01-07-2010 A.J. de Waard voorheen Stolwijk 12
92 02-02-2011 B. van der Heiden (2e keer) Alblasserdam 68
93 14-06-2011 A.P. Baaijens kandidaat Vaassen 02
94 29-09-2011 J. Schipper Dirksland 07
95 29-02-2012 A. Vermeij Nieuw-Beijerland 05
96 11-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 26
97 ??-12-2012 J. Schipper (2e keer) Dirksland 16
98 19-02-2013 L. Terlouw Barendrecht 31
99 ??-06-2013 C. van Ruitenburg kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht 05
100 ??-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 23
101 ??-03-2014 L. Terlouw (2e keer) Barendrecht 38
102 ??-06-2014 H.A. van Zetten kandidaat Veenendaal 06
103 ??-10-2014 D. de Wit (4e keer) Barneveld-Centrum 02
104 ??-02-2015 J.J. Tanis (5e keer) Middelburg-Zuid 12
105 09-06-2015 H. van der Heiden kandidaat Doetinchem 10


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

maandag 22 oktober 2018