Index >

Nieuwerkerk Gereformeerde Gemeente


Classis: * Tholen
Provincie: Zeeland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Nieuwerkerk opgericht in 1856:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.s.m. Oosterland sedert 1956 tot 1957
-
20 ds. J. Karens 11-09-1963 kandidaat Zoetermeer 22-04-1970 Opheusden 44
49 ds. M.J. van Gelder 25-06-1980 Gouda 23-06-1985 Tricht Geldermalsen 02
85 ds. A.J. Gunst 03-07-2002 Benthuizen 06-02-2011 emeritus Nieuwerkerk 44

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
ds. J.D. Barth (Jacobus Dirk) ??-??-1940 emeritus Dordrecht 28-10-1942 overleden
ds. A.J. Gunst 06-02-2011 emeritus Nieuwerkerk


Beroepen vacature 1856:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1943 A. van Stuijvenberg Yerseke
02 ??-02-1946 C. van de Woestijne Ridderkerk
03 ??-09-1947 T. Dorresteijn Opheusden
04 ??-06-1948 J. van Dijke kandidaat Rotterdam
05 ??-11-1948 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
06 ??-07-1949 J.W. Kersten (2e keer) kandidaat Rotterdam
07 ??-12-1949 H. van Gilst kandidaat Gravenhage
08 ??-01-1951 L. Kieboom kandidaat Barneveld
09 ??-05-1951 H. Ligtenberg Rotterdam-West
10 ??-06-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage
11 ??-07-1956 J.B. Bel Krabbendijke
12 ??-12-1956 H. Rijksen Vlaardingen
13 ??-02-1957 J.B. Bel (2e keer) Krabbendijke
14 ??-04-1957 W. Hage (2e keer) Nunspeet
15 ??-07-1958 A. Hofman kandidaat Aalst
16 ??-02-1961 C. van Dam Rotterdam-Zuid
17 ??-06-1961 A. Kok kandidaat Rotterdam
18 ??-02-1962 A. Hofman (2e keer) Zeist
19 ??-06-1962 C. Harinck kandidaat Goes
20 ??-07-1963 J. Karens kandidaat Zoetermeer


Beroepen vacature 1970:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1970 C. van der Poel Yerseke
02 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
03 ??-09-1970 J.C. Weststrate Meliskerke
04 ??-12-1970 C. Wisse Elspeet
05 ??-03-1971 P. Blok Dirksland
06 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
07 ??-08-1971 G. Schipaanboord Rotterdam-Zuid
08 ??-12-1971 A. Hoogerland Werkendam
09 ??-02-1972 E. Venema Zwijndrecht
10 ??-04-1972 W.C. Lamain Grand-Rapids
11 ??-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
12 ??-10-1972 R. Boogaard Leiden
13 ??-12-1972 J. Mol Hardinxveld-Giessendam
14 ??-02-1973 T. van Stuijvenberg Rotterdam-Zuidwijk
15 ??-04-1973 J.C. Weststrate (2e keer) Meliskerke
16 ??-06-1973 M. Mondria kandidaat Apeldoorn
17 ??-06-1973 H. Paul kandidaat Zoetermeer
18 ??-08-1973 J. Mol (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
19 ??-12-1973 R. Boogaard (2e keer) Leiden
20 ??-02-1974 P. Blok (2e keer) Dirksland
21 ??-06-1974 B. Reinders kandidaat Rotterdam
22 ??-08-1974 L. Kieboom Sheboygan
23 ??-12-1974 A. Hoogerland (2e keer) Krabbendijke
24 ??-02-1975 J. Koster (2e keer) Barneveld
25 ??-04-1975 A. Hoogerland (3e keer) Krabbendijke
26 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
27 ??-09-1975 P. Honkoop Kampen
28 ??-12-1975 A. Bregman Rijssen
29 ??-02-1976 J.M. Kleppe Woerden
30 ??-06-1976 J.S. van der Net kandidaat Moerkapelle
31 ??-09-1976 A. Hofman Scheveningen
32 ??-12-1976 A. Hoogerland (4e keer) Krabbendijke
33 ??-02-1977 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
34 ??-04-1977 R. Boogaard (3e keer) Leiden
35 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
36 ??-08-1977 P. Honkoop (2e keer) Kampen
37 ??-12-1977 R. Boogaard (4e keer) Leiden
38 ??-02-1978 E. Venema Drachten
39 ??-04-1978 B. Reinders (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
40 ??-07-1978 J. Karens Opheusden
41 ??-10-1978 B. Reinders (3e keer) Hardinxveld-Giessendam
42 ??-12-1978 J. Koster (3e keer) Barneveld
43 ??-12-1978 J. van Vliet Aagtekerke
44 ??-04-1979 J. Mol (3e keer) Rijssen
45 ??-06-1979 A.B. van der Heiden kandidaat Veen
46 ??-07-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
47 ??-09-1979 B. Reinders (4e keer) Hardinxveld-Giessendam
48 ??-12-1979 A. Hoogerland (5e keer) Krabbendijke
49 ??-02-1980 M.J. van Gelder Gouda


Beroepen vacature 1985:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 18-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
02 29-08-1985 M. Mondria Waardenburg
03 03-12-1985 R. Boogaard Leiderdorp
04 11-02-1986 C. Harinck Oostkapelle
05 19-04-1986 R. Boogaard (2e keer) Leiderdorp
06 18-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
07 11-09-1986 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
08 30-10-1986 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
09 20-12-1986 B. van der Heiden Woerden
10 25-02-1987 A. Bac Bodegraven
11 29-05-1987 J. Mijnders Veenendaal
12 25-08-1987 B. van der Heiden (2e keer) Woerden
13 16-10-1987 J.C. Weststrate s-Gravenpolder
14 08-12-1987 M. Mondria (3e keer) Waardenburg
15 23-02-1988 A.F. Honkoop Zwijndrecht
16 22-04-1988 A. Bac (2e keer) Bodegraven
17 24-06-1988 W. Harinck kandidaat Dordrecht
18 24-08-1988 R. Boogaard (3e keer) Leiderdorp
19 09-12-1988 T. van Stuijvenberg Terwolde De Vecht
20 23-02-1989 C. van der Poel Yerseke
21 26-04-1989 L. Blok Nunspeet
22 30-06-1989 T. van Stuijvenberg (2e keer) Terwolde De Vecht
23 05-10-1989 J. Karels Rijssen
24 08-12-1989 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
25 ??-02-1990 J.J. Tanis Ridderkerk
26 29-05-1990 C. Sonnevelt zendingspred., wonend s-Gravenzande
27 26-07-1990 E. Venema Elspeet
28 03-10-1990 G.J. van Aalst (3e keer) Benthuizen
29 14-12-1990 M. Mondria (4e keer) Waardenburg
30 01-03-1991 A.B. van der Heiden Doetinchem
31 03-05-1991 J. Karens Opheusden
32 25-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
33 13-09-1991 A. Bac (3e keer) Bodegraven
34 13-12-1991 R. Boogaard (4e keer) Leiderdorp
35 02-03-1992 E. Venema (2e keer) Elspeet
36 08-04-1992 B. van der Heiden (3e keer) Hardinxveld-Giessendam
37 24-06-1992 C. de Jongste kandidaat Gouda
38 22-09-1992 R. Boogaard (5e keer) Leiderdorp
39 10-12-1992 C.A. van Dieren Stolwijk
40 24-02-1993 A. Bac (4e keer) Bodegraven
41 05-05-1993 J.J. van Eckeveld Zeist
42 29-06-1993 J.J. Tanis (2e keer) Lisse
43 10-09-1993 P. Blok Kootwijkerbroek
44 14-12-1993 A. Moerkerken Gouda
45 22-02-1994 A. Bac (5e keer) Bodegraven
46 05-05-1994 P. Melis Nieuw-Beijerland
47 28-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
48 23-09-1994 R. Boogaard (6e keer) Leiderdorp
49 02-12-1994 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
50 15-02-1995 J.J. Tanis (3e keer) Lisse
51 13-04-1995 P. Melis (2e keer) Nieuw-Beijerland
52 06-07-1995 A. Moerkerken (2e keer) Gouda
53 28-09-1995 M. Mondria (5e keer) Waardenburg
54 08-12-1995 J. Karels (2e keer) Oudemirdum
55 16-02-1996 G.M. de Leeuw Barneveld
56 04-04-1996 J. Karels (3e keer) Oudemirdum
57 21-06-1996 G.J.N. Moens kandidaat Houten
58 18-09-1996 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
59 09-12-1996 J. Karels (4e keer) Oudemirdum
60 25-02-1997 A. Bac (6e keer) Bodegraven
61 29-04-1997 C. Hogchem (2e keer) Borssele
62 04-07-1997 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
63 26-09-1997 A.B. van der Heiden (2e keer) Utrecht
64 22-12-1997 M. Karens (2e keer) Werkendam
65 02-03-1998 A. Bac (7e keer) Bodegraven
66 24-04-1998 G.J. van Aalst (4e keer) Ridderkerk
67 25-06-1998 J. Schipper kandidaat Veenendaal
68 19-10-1998 F. Mulder Scherpenzeel (Gld.)
69 21-12-1998 A.J. Gunst (2e keer) Benthuizen
70 24-02-1999 F. Mulder (2e keer) Scherpenzeel (Gld.)
71 03-05-1999 C. Sonnevelt (2e keer) Veenendaal
72 25-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
73 08-10-1999 L. Blok (2e keer) Ermelo
74 23-12-1999 C.A. van Dieren (4e keer) Stolwijk
75 22-02-2000 A. Vermeij Zwijndrecht
76 14-04-2000 G. Clements zendingspred.
77 27-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
78 27-10-2000 A.J. Gunst (3e keer) Benthuizen
79 21-12-2000 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
80 21-02-2001 G.J. van Aalst (5e keer) Ridderkerk
81 21-04-2001 A.J. Gunst (4e keer) Benthuizen
82 23-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
83 12-10-2001 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
84 18-12-2001 G.J.N. Moens (2e keer) Goes
85 15-02-2002 A.J. Gunst (5e keer) Benthuizen


Beroepen vacature 2011:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 01-03-2011 G.J.N. Moens Meliskerke 19
02 16-06-2011 A.P. Baaijens kandidaat Vaassen 15
03 27-09-2011 M. Karens Werkendam 226
04 19-12-2011 J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum 27
05 27-02-2012 A. Schot Nunspeet 53
06 11-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 13
07 ??-09-2012 M. Joosse Hendrik-Ido-Ambacht 24
08 17-12-2012 D.W. Tuinier Aagtekerke 34
09 18-02-2013 G. van Manen Elspeet 05
10 ??-04-2013 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam 133
11 17-06-2013 S.W. Janse kandidaat Arnemuiden 04
12 16-09-2013 G. Bredeweg Barneveld-Zuid 05
13 06-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 04
14 24-02-2014 G.J.N. Moens (2e keer) Meliskerke 38
15 ??-04-2014 M. Karens (2e keer) Werkendam 238
16 17-06-2014 C. van Krimpen Yerseke 08
17 22-09-2014 L. Terlouw Barendrecht 40
18 15-12-2014 J.J. Tanis Middelburg-Zuid 10
19 23-02-2015 K. Boeder Terwolde-De Vecht 03
20 13-04-2015 M. Joosse (2e keer) Hendrik-Ido-Ambacht 43
21 11-06-2015 W.A. Zondag kandidaat Nunspeet 18
22 17-09-2015 G. van Manen (2e keer) Elspeet 25
23 09-12-2015 D. de Wit Barneveld-Centrum 06
24 29-02-2016 H. Hofman Dordrecht 17
25 ??-04-2016 A.T. Huijser (2e keer) Sliedrecht 14
26 13-06-2016 M.T. Al-Chalabi kandidaat Genemuiden 05
27 15-09-2016 J. van Rijswijk Aalburg 03
28 ??-12-2016 G. van Manen (3e keer) Elspeet 32
29 ??-03-2017 G.W.S. Mulder Zoetermeer 60
30 26-06-2017 P.G. Heijkamp (2e keer) Emmeloord 03
31 ??-09-2017 G. van Manen (4e keer) Elspeet 39
32 18-12-2017 C. Sonnevelt Krabbendijke 25


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

dinsdag 16 januari 2018