Ruim 3000 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop

Index >

Ter gelegenheid van het eerste lustrum wordt er regelmatig een nieuw verhaal in de rubriek "Alle beroepen van" toegevoegd. Als eerste over de zogeheten 117 beroepen van J.J. Knap: klik om pdf te openen

Mutatielijst week 41 2016


<<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
07 Barendrecht-gg C.A. van Dieren Rijssen-Noord-gg bed88
62 Bodegraven-gg S.W. Janse (2e keer) Gravenpolder-gg bed01
01 Bruchem-Kerkwijk-hg (wijk 2) A.J. Mensink Krimpen aan den IJssel-hwba (per 14-10) 02
03 Dirksland-hg K. Timmerman Barneveld-hg 01
05 Genemuiden-cgk H.M. Mulder kandidaat Langerak 02
01 Hagestein-hg P.D. Teeuw kandidaat Papendrecht 03
180 Hilversum-gg G.W.S. Mulder Zoetermeer-gg 55
119 Katwijk aan Zee-gg A.T. Huijser (2e keer) Sliedrecht-gg 17
02 Katwijk aan Zee-hg (Immanuel) P. Veerman Wilnis-hg (per 24-9) aan01
01 Kerkwerve-pg (mobiliteitspool PKN) H.G.W. Groot Karsijn (p-t) kandidaat Leiden aan01
75 Leiderdorp-gg B. Labee (2e keer) Veenendaal-gg bed07
01 Loppersum-Westeremden-gkv T. Waalewijn kandidaat Kampen bed03
03 Lutten-gkv T. Waalewijn kandidaat Kampen aan01
Markham-gg (Can.) E.C. Adams Corsica-gg (V.S.)
04 Middelharnis-gg W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam-gg bed145
03 Moordrecht Bethel-hg P.D. Teeuw kandidaat Papendrecht (stemming 4-10) 02
27 Nieuwerkerk-gg J. van Rijswijk Aalburg-gg bed03
24 Ochten-ggin M. Krijgsman (6e keer) Arnemuiden-ggin bed69
01 Oosterland-hg (mobiliteitspool PKN) H.G.W. Groot Karsijn (p-t) kandidaat Leiden aan01
60 Oostkapelle-gg S.W. Janse (2e keer) Gravenpolder-gg bed02
11 Oud-Beijerland-gg P. Melis Ermelo-gg aan08
131 Ouddorp-gg M. Karens (3e keer) Werkendam-gg 247
01 Pijnacker-Nootdorp-gkv T. Waalewijn kandidaat Kampen bed02
10 Ridderkerk-hhg K.J. Kaptein Middelharnis-Sommelsdijk-hhg (per 24-9) aan01
91 Ridderkerk-Slikkerveer-gg J. van Rijswijk (3e keer) Aalburg-gg bed04
01 Spijkenisse-pg (De Kern) H. Gijsen Holten-pg aan01
02 Urk-Maranatha-cgk L.A. den Butter Culemborg-cgk (stemming 9-10) 12
02 Urk-gk J.B. Alblas Katwijk aan Zee-hg (per 24-9) bed03
01 Voorburg-pg (wijk Martini) mw. H.M. Schormans-Marchand (p-t) Workum-pg 01
01 Voorburg-pg (wijk Martini) W.F. Schormans (p-t) Workum-pg 01
43 Vriezenveen-ggin M. Krijgsman (5e keer) Arnemuiden-ggin 70
04 Vriezenveen-hhg IJ.R. Bijl Wouterswoude-hhg (per 17-9) aan04
02 Waardenburg-gg B.J. van Boven De Valk-Wekerom-gg bed90
Werkendam-hg (bijstand wijk 2) J.A. de Kruijf kandidaat Oud-Alblas aan
-
Voornemen beroep:
02 Giessendam-Neder-Hardinxveld-hg (wijk 1 Oost) A.J. Mensink Krimpen aan den IJssel-hwba (per 17-10) 03
01 Slochteren-pg J. Hommes (p-t) Schildwolde-Hellum-Overschild-Noordbroek-hg (p-t) 01
-
Voordracht beroep:
02 Apeldoorn-Oost-cgk R. Bikker Aalten-cgk 05
01 Eemdijk-cgk H.M. Mulder kandidaat Langerak (stemming 16-10) 02
-
Tweetal te
Genemuiden-cgk H.M. Mulder kandidaat Langerak (stemming 11-10)
A. Voorwinden kandidaat Dordrecht
Heerde-cgk H.M. Mulder kandidaat Langerak (stemming 16-10)
A. Voorwinden kandidaat Dordrecht
Hilversum-gg P. Melis Ermelo-gg (stemming 12-10)
G.W.S. Mulder Zoetermeer-gg
Katwijk aan Zee-gg B.J. van Boven De Valk-Wekerom-gg (stemming 13-10)
A.T. Huijser Sliedrecht-gg
Ouddorp-gg M. Karens Werkendam-gg (stemming 10-10)
G.W.S. Mulder Zoetermeer-gg

<<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
donderdag 19 oktober 2017