Index >

Hilversum Gereformeerde Gemeente


Classis: * Utrecht
Provincie: Noord-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Hilversum opgericht in 18-3-1932:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
geen dienstdoende predikant gestaan


Beroepen vacature 1932:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1938 M. Hofman Moerkapelle
02 ??-05-1941 J. Fraanje Barneveld
03 ??-08-1941 J. Fraanje (2e keer) Barneveld
04 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
05 ??-10-1945 T. Dorresteijn Opheusden
06 ??-01-1946 D.L. Aangeenbrug Leerdam
07 ??-06-1946 T. Dorresteijn (2e keer) Opheusden
08 ??-01-1947 M. Blok (2e keer) Zeist
09 ??-06-1947 M. van de Ketterij kandidaat Rotterdam
10 ??-01-1948 T. Dorresteijn (3e keer) Opheusden
11 ??-06-1948 G.H. Kersten Rotterdam
12 ??-07-1948 J. van Dijke kandidaat Rotterdam
13 ??-08-1948 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
14 ??-10-1948 H. Ligtenberg Rotterdam-West
15 ??-01-1949 M. van de Ketterij (2e keer) Vlaardingen
16 ??-06-1949 D.L. Aangeenbrug (2e keer) Dordrecht
17 ??-11-1949 M. van de Ketterij (3e keer) Vlaardingen
18 ??-09-1950 T. Dorresteijn (4e keer) Opheusden
19 ??-07-1951 F. Mallan Bruinisse
20 ??-09-1951 C. van de Woestijne Barneveld
21 ??-07-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage
22 ??-02-1953 M. van de Ketterij (4e keer) Alblasserdam
23 ??-09-1956 H. Ligtenberg (2e keer) Rotterdam-West
24 ??-09-1963 H. Ligtenberg Oudemirdum
25 ??-06-1965 C. van der Poel kandidaat Rotterdam
26 ??-04-1966 G. Schipaanboord Apeldoorn
27 ??-05-1967 J. van Haaren Amersfoort
28 ??-07-1967 N.W. Schreuder kandidaat Amersfoort
29 ??-06-1968 A.M. den Boer kandidaat Ridderkerk
30 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
31 ??-10-1970 G.J. van den Noort Capelle aan den IJssel
32 ??-01-1971 E. Venema Zwijndrecht
33 ??-05-1971 A. Hoogerland Werkendam
34 ??-06-1971 J.M. Kleppe kandidaat Capelle aan den IJssel
35 ??-09-1971 J.C. Weststrate Meliskerke
36 ??-11-1971 E. Venema (2e keer) Zwijndrecht
37 ??-01-1972 L. Blok Beekbergen
38 ??-04-1972 C. de Ridder Nunspeet
39 ??-06-1972 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
40 ??-10-1972 C. de Ridder (2e keer) Nunspeet
41 ??-03-1973 R. Boogaard Leiden
42 ??-05-1973 J. Mol Hardinxveld-Giessendam
43 ??-06-1973 M. Mondria kandidaat Apeldoorn
44 ??-09-1973 G. Schipaanboord (2e keer) Rotterdam-Zuid
45 ??-09-1973 A. Hoogerland (2e keer) Krabbendijke
46 ??-01-1974 A.F. Honkoop Moerkapelle
47 ??-04-1974 J. Koster Barneveld
48 ??-06-1974 B. Reinders kandidaat Rotterdam
49 ??-07-1974 C. van der Poel (3e keer) Yerseke
50 ??-11-1974 R. Boogaard (2e keer) Leiden
51 ??-01-1975 N.W. Schreuder (2e keer) Goes
52 ??-03-1975 J. Karens Opheusden
53 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
54 ??-12-1975 H. Ligtenberg (2e keer) Terwolde-De Vecht
55 ??-03-1976 J. Koster (2e keer) Barneveld
56 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel (Gld.)
57 ??-09-1976 L. Blok (2e keer) Capelle aan den IJssel
58 ??-11-1976 D. Hakkenberg Lisse
59 ??-03-1977 A. Vergunst Veen
60 ??-05-1977 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
61 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
62 ??-11-1977 J. Mijnders (2e keer) Ridderkerk
63 ??-04-1978 J. Mol (2e keer) Rijssen
64 ??-08-1978 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
65 ??-11-1978 C. Wisse Kootwijkerbroek
66 ??-01-1979 J. Karels (2e keer) Werkendam
67 ??-03-1979 A. Hoogerland (3e keer) Krabbendijke
68 ??-06-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
69 ??-09-1979 J. Koster (3e keer) Barneveld
70 ??-12-1979 J. Mol (3e keer) Rijssen-Zuid
71 ??-04-1980 A. Vergunst (2e keer) Veen
72 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
73 ??-08-1980 A. Moerkerken (3e keer) Nieuw-Beijerland
74 ??-11-1980 R. Boogaard (3e keer) Leiderdorp
75 ??-03-1981 J.M. Kleppe Woerden
76 ??-04-1981 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
77 ??-06-1981 A.F. Honkoop Rotterdam-Centrum
78 ??-09-1981 J. Mol (4e keer) Rijssen-Zuid
79 ??-11-1981 C. van der Poel (4e keer) Yerseke
80 ??-02-1982 T. van Stuijvenberg Meliskerke
81 ??-04-1982 A. Moerkerken (4e keer) Nieuw-Beijerland
82 ??-06-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet
83 17-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
84 16-02-1984 P. Blok Capelle aan den IJssel
85 26-06-1984 R. Boogaard (4e keer) Leiderdorp
86 ??-09-1984 A. Hoogerland (4e keer) Dirksland
87 11-12-1984 J.W. Verweij Ridderkerk
88 09-04-1985 A. Bac Bodegraven
89 21-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
90 16-09-1985 A. Moerkerken (5e keer) Nieuw-Beijerland
91 21-11-1985 C. van der Poel (5e keer) Yerseke
92 07-03-1986 J.J. van Eckeveld (3e keer) Zeist
93 12-09-1986 A. Bac (2e keer) Bodegraven
94 09-12-1986 J. Mijnders (3e keer) Veenendaal
95 ??-04-1987 C. van der Poel (6e keer) Yerseke
96 25-06-1987 J.J. van Eckeveld (4e keer) Zeist
97 01-10-1987 A. Bac (3e keer) Bodegraven
98 29-01-1988 J. Mijnders (4e keer) Veenendaal
99 05-04-1988 J. Karels (3e keer) Rijssen
100 27-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
101 03-11-1988 T. van Stuijvenberg (2e keer) Terwolde – De Vecht
102 29-03-1989 A. Bac (4e keer) Bodegraven
103 19-06-1989 P. Melis kandidaat ’s-Gravenzande
104 ??-09-1989 G.J. van Aalst Benthuizen
105 27-06-1990 P. Blok (2e keer) Kootwijkerbroek
106 ??-02-1991 R. Boogaard (5e keer) Leiderdorp
107 25-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
108 20-09-1991 J. Baaijens Enkhuizen
109 17-12-1991 M.J. van Gelder Tricht - Geldermalsen
110 07-04-1992 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
111 25-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
112 27-10-1992 P. Melis (2e keer) Nieuw-Beijerland
113 15-02-1993 A. Moerkerken (6e keer) Gouda
114 22-06-1993 G. Clements kandidaat Elst (Gld.)
115 13-10-1993 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
116 23-02-1994 A. Bac (5e keer) Bodegraven
117 21-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
118 18-10-1994 C. Hogchem (2e keer) Borssele
119 ??-02-1995 C.A. van Dieren (4e keer) Stolwijk
120 22-06-1995 F. Mulder kandidaat Elspeet
121 18-10-1995 J. Karels (4e keer) Oudemirdum
122 14-03-1996 C.A. van Dieren (5e keer) Stolwijk
123 17-06-1996 G.J.N. Moens kandidaat Houten
124 17-12-1996 J. Karels (5e keer) Oudemirdum
125 17-03-1997 C. Hogchem (3e keer) Borssele
126 26-06-1997 G. Mouw (2e keer) De Valk-Wekerom
127 18-03-1998 M. Karens (2e keer) Werkendam
128 26-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
129 23-10-1998 M. Karens (3e keer) Werkendam
130 15-03-1999 A.J. Gunst (2e keer) Benthuizen
131 24-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
132 13-03-2000 A. Schreuder Beekbergen
133 03-07-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
134 11-12-2000 L. Blok (3e keer) Ermelo
135 23-04-2001 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
136 22-06-2001 A.A. Brugge kandidaat Hardinxveld-Giessendam
137 24-09-2001 M. Karens (4e keer) Werkendam
138 19-03-2002 A. Schot (2e keer) Krimpen aan den IJssel
139 27-06-2002 B.J. van Boven kandidaat Benthuizen
140 14-12-2002 C. Hogchem (4e keer) Barneveld
141 05-03-2003 C. Sonnevelt Veenendaal
142 02-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
143 02-09-2003 E. Hakvoort voorheen Alphen aan den Rijn-cgk
144 22-03-2004 M. Karens (5e keer) Werkendam
145 23-06-2004 J.M.D. de Heer kandidaat Ugchelen
146 09-12-2004 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
147 11-04-2005 B.J. van Boven (2e keer) De Valk – Wekerom
148 12-07-2005 A. Schreuder (2e keer) Rijssen-Zuid
149 28-11-2005 A.A. Brugge (2e keer) Scherpenisse
150 27-03-2006 P. Melis (3e keer) Veen
151 28-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
152 16-10-2006 A. Schot (3e keer) Nunspeet
153 02-04-2007 M. Karens (6e keer) Werkendam
154 26-06-2007 G. Heijkamp kandidaat Geldermalsen
155 07-12-2007 M. Karens (7e keer) Werkendam
156 21-04-2008 J.J. Tanis (2e keer) Kampen
157 26-06-2008 B. Labee kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
158 24-11-2008 D. de Wit (2e keer) Rijssen-West
159 20-04-2009 A. Schreuder (3e keer) Rijssen-Zuid
160 04-07-2009 G. Bredeweg kandidaat Rijssen
161 10-12-2009 A.A. Brugge (3e keer) Dordrecht 02
162 12-04-2010 B.J. van Boven (3e keer) De Valk-Wekerom 52
163 06-10-2010 A. Schot (4e keer) Nunspeet 34
164 07-04-2011 D. de Wit (3e keer) Rijssen-West 41
165 22-06-2011 B. van der Heiden (2e keer) Alblasserdam 73
166 14-12-2011 B. Labee (2e keer) Tricht-Geldermalsen 07
167 26-04-2012 M. Joosse Hendrik-Ido-Ambacht 22
168 11-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 03
169 ??-11-2012 B.J. van Boven (4e keer) De Valk-Wekerom 74
170 17-06-2013 J. van Laar kandidaat Opheusden 01
171 ??-11-2013 A. Schot (5e keer) Nunspeet 66
172 ??-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 33
173 ??-04-2014 G. van Manen Elspeet 15
174 ??-06-2014 H.A. van Zetten kandidaat Veenendaal 05
175 20-11-2014 J.M.D. de Heer (2e keer) Middelburg-Centrum 47
176 09-04-2015 A. Vermeij Nieuw-Beijerland 12
177 10-06-2015 W.A. Zondag kandidaat Nunspeet 16
178 14-04-2016 A.T. Huijser (2e keer) Sliedrecht 13
179 16-06-2016 M.T. Al-Chalabi kandidaat Genemuiden 19
180 12-10-2016 G.W.S. Mulder Zoetermeer 55
181 12-04-2017 B. Labee (3e keer) Veenendaal 13
182 21-06-2017 J. de Kok kandidaat Krabbendijke 16


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

dinsdag 25 september 2018