Index >

Bruchem-Kerkwijk Hervormde Gemeente


Classis: * Bommel
Provincie: Gelderland
Ring: Bommel
Digitale uitzending: ja

Predikanten van de Hervormde Gemeente Bruchem-Kerkwijk opgericht in 1613:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.s.m. Kerkwijk-Delwijnen-hg
-
ds. J. Verschuil (Johannes) ??-??-1615 ??-??-1632 emeritus
ds. T. Gosuini (Theodorus) ??-??-1632 kandidaat ??-??-1633
ds. F. van de Water (Franciscus) ??-??-1634 ??-??-1637 overleden
ds. J. Baelde (Jacobus) ??-??-1638 kandidaat ??-??-1642 Arkel
ds. J. Clockius (Jacobus) ??-??-1642 Aalst ??-??-1652 overleden
ds. B. Strijdhout (Bernardus) ??-??-1653 kandidaat ??-??-1658 overleden
ds. H. Moringh (Henricus) ??-??-1658 kandidaat ??-??-1706 overleden
ds. A. de Jongh (Abraham) 07-05-1707 kandidaat 24-05-1750 overleden
01 ds. J.R.G. Haantjes (Joannes) 06-12-1750 kandidaat Leiden 01-11-1761 Rossum 01
01 ds. A. van den Berg (Ahasverus) 14-03-1762 kandidaat Utrecht 11-05-1766 Barneveld 01
01 ds. W.H. Oudkerk (Willem Haring) 16-11-1766 kandidaat 06-05-1781 Hontenisse 03
01 ds. N. Lange (Nicolaus) 11-11-1781 Gellicum 27-03-1822 overleden 00
05 ds. H. van Noorden (Hendrik) 13-04-1823 Drunen 29-03-1829 Veen 04
01 ds. J. van Schaick (Jan) 29-11-1829 Goudswaard 11-08-1861 overleden 00
02 ds. J.C. Eijkman (Johannes Christiaan) 11-05-1862 Rinsumageest 13-09-1874 Elburg 16
08 ds. J.E. Steenbakker Moriljon Loysen (Johannes Eliza) 19-09-1875 Oud-Beijerland 26-03-1882 Naarden 16
17 ds. W. de Lange (Willem) 20-04-1884 Zuidland 07-07-1889 Rotterdam-Charlois 29
19 ds. F.J. Los (Frans Johannes) 15-05-1892 kandidaat Leiden 18-04-1897 Alkmaar 13
02 ds. H. Doornveld (Harmen) 03-10-1897 Wierden 29-09-1901 Veenendaal 05
04 ds. W. Zijlstra (Wybe) 01-06-1902 Kesteren 31-10-1909 Groot-Ammers 10
08 ds. G. van Montfrans (Gerrit) 15-01-1911 Rouveen 13-06-1915 Ouderkerk aan den IJssel02
10 ds. J. de Bres (Johannes) 01-10-1916 Sint Annaland 24-08-1929 Sint Maartensdijk 05
03 ds. L. Brasser (Lambert) 14-11-1937 kandidaat Huizen 25-08-1946 Rijssen 05
04 ds. A. Klein Kranenburg (Albert) 14-09-1947 Hagestein 01-05-1949 Kootwijk 04
05 ds. C. van den Bosch (Cornelis) 09-07-1950 hulppred. Vreeswijk 26-09-1954 Bodegraven 11
14 ds. J. Jongerden (Jacob) 06-05-1958 kandidaat Huizen 05-08-1964 IJsselmuiden 26
04 ds. P. Koeman (Peter) 21-09-1965 kandidaat Huizen 07-12-1969 Wezep 12
21 ds. G. Mulder (Gijsbertus) 18-09-1974 kandidaat Nieuw-Loosdrecht 26-12-1978 Hasselt 07
10 ds. L.W.C. Ruijgrok (Leendert Willem Charles) 26-12-1980 kandidaat Nieuwersluis 16-03-1986 Arnemuiden 10
02 ds. L. Quist (Lambrecht) 27-08-1986 Middelharnis 26-12-1991 Moordrecht-deelgemeente 01
03 ds. H. Roseboom (Hendricus) 29-08-1992 Boven-Hardinxveld 30-03-2003 Hollandscheveld-buitengewone wijk 07
-
2e predikantsplaats sedert 1998
02 ds. A. de Lange (Albert) 06-09-1998 Fort Macleod (Canada) 03-07-2005 Oldebroek 04
05 ds. D. Breure (Dirk) 04-04-2004 Barneveld 08-03-2009 Waarder 05
10 ds. L. van Rees 30-09-2007 kandidaat Nieuw-Lekkerland 31-01-2015 ontheven 00
04 ds. C.H. Bijl (Cornelis Hendrik) 13-06-2010 Nieuwland Oosterwijk 03-05-2015 Waddinxveen 02
01 ds. A. van Zetten 06-12-2015 kandidaat Lienden


Beroepen vacature 1822:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 21-06-1822 J.H. van Diest Lopik
02 16-08-1822 P. Six Dijkstra Terneuzen
03 09-10-1822 J.F. Hoff Veen
04 01-11-1822 J.N. van der Zandt Grave
05 ??-01-1823 H. van Noorden Drunen


Beroepen vacature 1861:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1861 J.A. ten Bokkel Huinink Oud-Alblas
02 ??-11-1861 J.Chr. Eijkman Rinsumageest


Beroepen vacature 1874:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1874 P. Deetman Nijkerk
02 ??-10-1874 J.J.A. Ploos van Amstel Hilversum
03 ??-12-1874 E.A. Lazonder Oldebroek
04 ??-02-1875 J. Noordink Oene
05 ??-03-1875 G. Boer Ouderkerk aan den IJssel
06 ??-05-1875 C.A. Renier Bergschenhoek
07 ??-06-1875 W. Mense Heeg
08 ??-07-1875 J.E. Steenbakker Moriljon Loysen Oud-Beijerland


Beroepen vacature 1882:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1882 E.A. Lazonder Zegveld
02 ??-05-1882 W.J. Geselschap Amsterdam
03 ??-07-1882 E.E. Gewin Renkum
04 ??-08-1882 W.R. Kalshoven Ede
05 ??-09-1882 W. Mense Zwijndrecht
06 ??-10-1882 G. Vlug Nijkerk
07 ??-11-1882 H.J.P. van der Linden Schoonrewoerd
08 ??-01-1883 G. Ringnalda Oldebroek
09 ??-02-1883 H. Bax Doornspijk
10 ??-04-1883 P. Bartstra Wassenaar
11 ??-05-1883 D.J. Karssen Nederlangbroek
12 ??-06-1883 G.H. van Kasteel Kollum
13 ??-07-1883 C.P.N. Pikaar Rotterdam-Overschie
14 ??-09-1883 H.C.G. Schijvliet emeritus Utrecht
15 ??-11-1883 J. Bajema kandidaat
16 ??-12-1883 A. van Veelo Waarder
17 ??-02-1884 W. de Lange Zuidland


Beroepen vacature 1889:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1889 E.A. Lazonder Oosterwolde (Gld.)
02 ??-09-1889 S. Dijkstra Hilversum
03 ??-10-1889 W. Mense Heteren
04 ??-11-1889 H. Bax Doornspijk
05 ??-01-1890 J.G. Klomp s-Graveland
06 ??-03-1890 Y. Bootsma Zoetermeer
07 ??-05-1890 H. Doornveld Huizen
08 ??-07-1890 D.T. Meinsma Hedel
09 ??-09-1890 G.J. van Limburgh Thamen aan de Amstel
10 ??-10-1890 Jac. Schuurmans Stekhoven Oudega
11 ??-01-1891 W.R. Kalshoven Hasselt
12 ??-03-1891 P. Bartstra Wassenaar
13 ??-04-1891 Chr. Ynsonides Ouderkerk aan den IJssel
14 ??-05-1891 B.J. van Heijningen Kesteren
15 ??-06-1891 J.F. de Klerk Ameide-Tienhoven
16 ??-07-1891 A. ten Have Polsbroek
17 ??-08-1891 I. Vonk Oldebroek
18 ??-10-1891 J.D. de Lind van Wijngaarden kandidaat
19 ??-11-1891 F.J. Los kandidaat Leiden


Beroepen vacature 1897:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1897 W. van der Waal Wijk bij Heusden
02 ??-06-1897 H. Doornveld Wierden


Beroepen vacature 1901:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1901 A. ten Have Eemnes-Buiten
02 ??-11-1901 J.A. van Boven Oud-Beijerland
03 ??-01-1902 J.M.Ph. Schippers Huizen
04 ??-02-1902 W. Zijlstra Kesteren


Beroepen vacature 1909:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1909 J.P. Paauwe Bennekom
02 ??-02-1910 B. van der Wal Hasselt
03 ??-03-1910 P. Zandt Loon op Zand
04 ??-04-1910 W. Bieshaar Zetten-Andelst
05 ??-05-1910 J.M.Ph. Schippers Ede
06 ??-07-1910 J.G. Dekking Monster
07 ??-09-1910 P. Kruijt kandidaat Hekendorp
08 ??-10-1910 G. van Montfrans Rouveen


Beroepen vacature 1915:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1915 P. Zandt IJsselmuiden
02 ??-08-1915 B. van der Wal Hoevelaken
03 ??-10-1915 C.J. Leenmans Utrecht
04 ??-11-1915 J.J. Timmer kandidaat Utrecht
05 ??-12-1915 D.E.J. Hupkes Wanswerd
06 ??-03-1916 J.G. Dekking Montfoort
07 ??-04-1916 W. Bieshaar Zetten-Andelst
08 ??-05-1916 W.J. van Lokhorst kandidaat Alphen aan den Rijn
09 ??-06-1916 P. Kuijlman Lunteren
10 ??-07-1916 Joh. de Bres Sint Annaland


Beroepen vacature 1937:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1937 J. Lekkerkerker Oldebroek
02 ??-05-1937 E.V.J. Japchen Waarder
03 ??-07-1937 L. Brasser kandidaat Huizen


Beroepen vacature 1946:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1946 A. Vroegindeweij Loon op Zand
02 ??-10-1946 J. van Wier kandidaat Amstelveen
03 ??-02-1947 J.R. Cuperus Doornspijk
04 ??-04-1947 A. Klein Kranenburg Hagestein


Beroepen vacature 1949:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1949 J.T. Doornenbal Oene
02 ??-08-1949 P.J.F. Lamens Elspeet
03 ??-09-1949 J.J. Poot Barneveld
04 ??-12-1949 C. van Dop Ameide-Tienhoven
05 ??-05-1950 C. van de Bosch hulppred. Vreeswijk


Beroepen vacature 1954:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1954 J.C. Schuurman kandidaat Rotterdam
02 ??-08-1954 P. de Jong kandidaat Zwijndrecht
03 ??-02-1955 J.R. Cuperus Doornspijk
04 ??-08-1955 J. van Rootselaar Wijk bij Heusden
05 ??-02-1956 E.F. Vergunst kandidaat Leiden
06 ??-03-1956 J. den Hoed kandidaat Barneveld
07 ??-05-1956 Joh. Zwijnenburg Kinderdijk
08 ??-06-1956 M. Ottevanger Leiden
09 ??-09-1956 M. Ottevanger Leiden (2e keer)
10 ??-10-1956 Iz. Kok kandidaat Veenendaal
11 ??-02-1957 A. Lam kandidaat Zeist
12 ??-07-1957 A. van Brummelen kandidaat Barneveld
13 ??-09-1957 J.T. Doornenbal Oene
14 ??-02-1958 Jac. Jongerden kandidaat Huizen


Beroepen vacature 1965:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1965 A. Vlietstra kandidaat Hoogeveen
02 ??-02-1965 J. Smit Werkendam
03 ??-04-1965 P. de Jong Veenendaal
04 ??-07-1965 P. Koeman kandidaat Huizen


Beroepen vacature 1970:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1970 J.H. Vlijm Krimpen aan den IJssel
02 ??-03-1970 M.B. van den Akker kandidaat Monster
03 ??-06-1971 Jac. Westland kandidaat Huizen
04 ??-07-1971 W. Arkeraats kandidaat Ouderkerk aan den IJssel
05 ??-10-1971 J. Maasland Wilsum
06 ??-11-1971 W. van Gorsel Oude-Tonge
07 ??-01-1972 B. Haverkamp Nijkerkerveen
08 ??-02-1972 J.E. de Groot kandidaat Zeist
09 ??-03-1972 M. Verduin kandidaat Gouda
10 ??-04-1972 A. de Reuver kandidaat Waddinxveen
11 ??-07-1972 J.H. Cirkel Bodegraven
12 ??-10-1972 A. Beens kandidaat Genemuiden
13 ??-02-1973 W. Westland kandidaat Huizen
14 ??-04-1973 B. Oosterom zendingspred.
15 ??-06-1973 H. Smit Gouderak
16 ??-08-1973 A. Vlietstra Doornspijk
17 ??-09-1973 W. van Laar kandidaat Rhenen
18 ??-11-1973 M. Baan kandidaat Waddinxveen
19 ??-12-1973 R. van Kooten kandidaat Delft
20 ??-05-1974 H. van de Post Bergambacht
21 ??-06-1974 G. Mulder kandidaat Nieuw-Loosdrecht


Beroepen vacature 1979:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1979 J. van de Ketterij Zetten-Andelst
02 ??-02-1979 H. Penning kandidaat Lekkerkerk
03 ??-04-1979 F. van Roest kandidaat Wageningen
04 ??-05-1979 M.A. van de Berg kandidaat Bodegraven
05 ??-06-1979 E.F. Vergunst Middelharnis
06 ??-10-1979 G.S.A. de Knegt Barneveld
07 ??-03-1980 Jac. Westland Amersfoort
08 ??-06-1980 C. Stelwagen kandidaat Veenendaal
09 ??-08-1980 T.C. Guyt kandidaat Katwijk aan Zee
10 ??-11-1980 L.W.C. Ruijgrok kandidaat Nieuwersluis


Beroepen vacature 1986:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 03-04-1986 G.D. Kamphuis Stolwijk
02 15-05-1986 L. Quist Middelharnis


Beroepen vacature 1992:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 29-01-1992 P. Molenaar Lekkerkerk-deelgem. Venster
02 04-03-1992 D.C. Floor Ede
03 09-04-1992 H. Roseboom Boven-Hardinxveld


Beroepen vacature 1998:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 23-02-1998 E. de Mots kandidaat Putten
02 01-05-1998 A. de Lange Fort Macleod (Can.)


Beroepen vacature 2003 (vac. Roseboom):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 24-03-2003 R.W. de Koeijer Giessendam-Neder-Hardinxveld
02 13-05-2003 A.L. van Zwet Hoevelaken
03 01-07-2003 J.P. Nap Zeist
04 16-09-2003 G. Wassinkmaat Hoevelaken
05 07-11-2003 D. Breure Barneveld


Beroepen vacature 2005 (vac. De Lange):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 17-10-2005 M.A. Kuyt Genemuiden
02 08-12-2005 A. van Vuuren Barendrecht-b.w.
03 21-02-2006 A.J. Kunz Groot-Ammers
04 12-04-2006 J. van Dijk Ridderkerk
05 07-06-2006 M. Goudriaan Lunteren
06 12-09-2006 J. Geene Katwijk aan Zee
07 16-11-2006 J. Harteman Hilversum
08 13-02-2007 M. Messemaker Oud-Beijerland
09 23-04-2007 S.J. Verheij Polsbroek
10 25-06-2007 L. van Rees kandidaat Nieuw-Lekkerland


Beroepen vacature 2009 (vac. Breure):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 05-05-2009 P.J. Teeuw Papendrecht
02 11-09-2009 J.C. Schuurman Boven-Hardinxveld
03 16-11-2009 H. Russcher Barneveld
04 22-02-2010 C.H. Bijl Nieuwland-Oosterwijk 01


Beroepen vacature 2015 (vac. Bijl):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 24-08-2015 A. van Zetten kandidaat Lienden 01


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

donderdag 29 juni 2017