Index >

Ouddorp Gereformeerde Gemeente


Classis: * Tholen
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Ouddorp opgericht in 07-02-1930:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
134 ds. G. Pater 28-03-2018 ontheven Ridderkerk


Beroepen vacature 1930:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1931 H.A. Minderman Lisse
02 ??-07-1938 H. Ligtenberg Lisse
03 ??-01-1939 A. van Stuijvenberg Benthuizen
04 ??-06-1948 F. Mallan kandidaat Rotterdam
05 ??-07-1948 J. Hagestein kandidaat Vlaardingen
06 ??-03-1962 C. van Dam Rotterdam
07 ??-06-1962 C. Harinck kandidaat Goes
08 ??-02-1963 A. Hofman Zeist
09 ??-06-1968 A.M. den Boer kandidaat Ridderkerk
10 ??-03-1969 A. Hoogerland Werkendam
11 ??-06-1969 T. van Stuijvenberg kandidaat Bodegraven
12 ??-10-1969 D. Hakkenberg Dordrecht
13 ??-03-1970 C. van der Poel Yerseke
14 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
15 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
16 ??-06-1973 M. Mondria kandidaat Apeldoorn
17 ??-04-1974 J. Koster (2e keer) Barneveld
18 ??-06-1974 A. Moerkerken kandidaat Rotterdam
19 ??-08-1974 C. Hegeman Tholen
20 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
21 ??-02-1976 A. Hoogerland (2e keer) Krabbendijke
22 ??-10-1976 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
23 ??-02-1977 J. Mijnders (2e keer) Ridderkerk
24 ??-07-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
25 ??-09-1977 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
26 ??-12-1977 P. Blok Dirksland
27 ??-03-1978 J. Koster (3e keer) Barneveld
28 ??-06-1978 E. Venema Drachten
29 ??-10-1978 J. Koster (4e keer) Barneveld
30 ??-02-1979 J. Karens Opheusden
31 ??-06-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
32 ??-11-1979 J. Koster (5e keer) Barneveld
33 ??-03-1980 A. Hoogerland (3e keer) Krabbendijke
34 ??-07-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
35 ??-10-1980 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
36 ??-02-1981 J.C. van Ravenswaaij Terneuzen
37 ??-10-1981 T. van Stuijvenberg (2e keer) Meliskerke
38 ??-02-1982 L. Blok Nunspeet
39 ??-07-1982 C.J. Meeuse kandidaat Ridderkerk
40 ??-10-1982 A. Moerkerken (3e keer) Nieuw-Beijerland
41 02-07-1983 J.C. Weststrate Gravenpolder
42 13-10-1983 J. Koster (6e keer) Klaaswaal
43 16-02-1984 P. Blok (2e keer) Capelle aan den IJssel
44 02-07-1984 J. Koster (7e keer) Klaaswaal
45 16-10-1984 J. Mijnders (3e keer) Veenendaal
46 08-03-1985 W. Hage Kruiningen
47 27-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
48 11-10-1985 J.C. Weststrate (2e keer) Gravenpolder
49 20-02-1986 P. Blok (3e keer) Capelle aan den IJssel
50 09-08-1986 A. Hofman (2e keer) Aalburg
51 11-11-1986 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
52 12-02-1987 J. Mijnders (4e keer) Veenendaal
53 18-02-1988 J. Mijnders (5e keer) Veenendaal
54 27-06-1988 W. Harinck (i.c.m. dovenzorg) kandidaat Dordrecht
55 20-02-1989 R. Boogaard (i.c.m. dovenzorg) Leiderdorp
56 26-06-1989 G.M. de Leeuw kandidaat Rotterdam
57 10-11-1989 G.J. van Aalst (i.c.m. dovenzorg) Benthuizen
58 19-02-1990 J.J. van Eckeveld (i.c.m. dovenzorg) Zeist
59 05-06-1990 P. Blok (4e keer, i.c.m. Melissant) Kootwijkerbroek
60 24-10-1990 P. van Ruitenburg (i.c.m. Melissant) Meliskerke
61 19-02-1991 C.J. Meeuse (2e keer, i.c.m. dovenzorg) Rotterdam-Zuid
62 03-07-1991 P. van Ruitenburg (2e keer, i.c.m. Melissant) Meliskerke
63 22-10-1991 P. Blok (5e keer) Kootwijkerbroek
64 18-02-1992 A.J. Gunst Tholen
65 29-06-1992 C. de Jongste (i.c.m. Melissant) kandidaat Gouda
66 26-10-1992 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
67 15-02-1993 B. van der Heiden Hardinxveld-Giessendam
68 30-06-1993 A. Bac (i.c.m. Melissant) Bodegraven
69 22-10-1993 B. van der Heiden (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
70 22-02-1994 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
71 23-06-1994 M. Karens (i.c.m. Melissant) kandidaat Zoetermeer
72 20-02-1995 C. Sonnevelt Krimpen aan den IJssel
73 ??-06-1995 G.J. Baan kandidaat Barneveld 24
74 10-10-1995 A. Bac (2e keer, i.c.m. dovenzorg) Bodegraven
75 23-02-1996 P. Blok (6e keer) Kootwijkerbroek
76 19-06-1996 G.J.N. Moens (i.c.m. Melissant) kandidaat Houten
77 14-10-1996 C.A. van Dieren Stolwijk
78 24-02-1997 J.J. van Eckeveld (3e keer) Zeist
79 13-02-1998 P. Blok (7e keer) Kootwijkerbroek
80 24-06-1998 J. Schipper kandidaat Veenendaal
81 09-10-1998 A. Bac (3e keer) Bodegraven
82 15-02-1999 A.J. Gunst (2e keer) Benthuizen
83 12-10-1999 A.J. Gunst (3e keer) Benthuizen
84 06-04-2000 G. Clements zendingspred.
85 27-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
86 13-10-2000 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
87 24-02-2001 M. Karens (2e keer) Werkendam
88 19-06-2001 D.W. Tuinier kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
89 02-11-2001 A. Bac (4e keer) Bodegraven
90 15-02-2002 J. Driessen Doetinchem
91 25-06-2002 A. Verschuure kandidaat Gouda
92 01-11-2002 A. Schot Krimpen aan den IJssel
93 13-02-2003 J. Karels Middelharnis
94 02-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
95 04-09-2003 E. Hakvoort voorheen Alphen aan den Rijn-cgk
96 13-02-2004 D. de Wit (2e keer) Nieuw-Beijerland
97 23-06-2004 E. Bakker kandidaat Opheusden
98 29-09-2004 D. de Wit (3e keer) Nieuw-Beijerland
99 21-02-2005 C.A. van Dieren (3e keer) Rijssen-Noord
100 13-10-2005 B. van der Heiden (3e keer) Alblasserdam
101 16-02-2006 P. Melis Veen
102 08-09-2006 A.J. Gunst (4e keer) Nieuwerkerk
103 26-06-2007 M. Joosse kandidaat Vlaardingen
104 02-11-2007 B. van der Heiden (4e keer) Alblasserdam
105 24-06-2008 B. Labee kandidaat Hendrik-Ido-Ambacht
106 07-11-2008 G.J. van Aalst (2e keer) Klaaswaal
107 13-02-2009 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
108 02-07-2009 J. van Rijswijk kandidaat Rhenen
109 08-07-2009 K. Boeder kandidaat Enkhuizen
110 22-10-2009 P. Melis (2e keer) Veen
111 25-02-2010 G.J.N. Moens Meliskerke
112 11-06-2010 S. Maljaars kandidaat Kapelle 15
113 11-11-2010 P. Mulder Krimpen aan den IJssel 21
114 16-02-2011 G.J. van Aalst (3e keer) Klaaswaal 28
115 15-06-2011 A.P. Baaijens kandidaat Vaassen 12
116 10-10-2011 A. Schreuder Rijssen-Zuid 55
117 16-02-2012 A. Vermeij Nieuw-Beijerland 04
118 11-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 18
119 10-10-2012 J. van Rijswijk (2e keer) Gravenzande 12
120 14-02-2013 C.J. Meeuse (3e keer) Goes 03
121 20-06-2013 S.W. Janse kandidaat Arnemuiden 27
122 ??-10-2013 G.J.N. Moens (2e keer) Meliskerke 35
123 06-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 16
124 10-02-2014 W. Silfhout Capelle aan den IJssel-Middelwatering11
125 11-06-2014 H.A. van Zetten kandidaat Veenendaal 24
126 06-10-2014 A. Vermeij (2e keer) Nieuw-Beijerland 10
127 18-02-2015 P. Melis (3e keer) Ermelo 04
128 09-06-2015 H. van der Heiden kandidaat Doetinchem 02
129 12-10-2015 A. Vermeij (3e keer) Nieuw-Beijerland 13
130 18-02-2016 A.T. Huijser (2e keer) Sliedrecht 08
131 12-06-2016 M.T. Al-Chalabi kandidaat Genemuiden 08
132 10-10-2016 M. Karens (3e keer) Werkendam 247
133 20-02-2017 A.T. Huijser (3e keer) Sliedrecht 23
134 22-06-2017 G. Pater ontheven Ridderkerk 01


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

zaterdag 22 september 2018