Mutatielijst week 48 2016
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 01 | Barendrecht-hhg | K. Klopstra | voorheen zendingspred. (stemming 23-11) | 01 | |
● | 01 | Epe-hg (Grote Kerk) | L.J. Versteeg | Zuid-Beijerland-pg (per 26-11) | aan | 01 |
● | 02 | Everdingen-hg | G. van Wolfswinkel | kandidaat Hedel (per 14-11) | aan | 01 |
● | 17 | Geldermalsen-ggin | M. Krijgsman (4e keer) | Arnemuiden-ggin | bed | 71 |
● | 01 | Gravenhage-pg (als studentenpred.) | W.J.E. Jansen | voorheen docent Kenia | aan | 01 |
● | 02 | Groot-Ammers-hg | J.W. Verboom | kandidaat Bergambacht (per 3-12) | 01 | |
● | 04 | Hoogblokland-hg | M. Zeeman | kandidaat Huizen (per 30-11) | 01 | |
● | 04 | Kootwijk-Kootwijkerbroek-hg (wijk 1) | B. Jongeneel | Apeldoorn-hwba (per 3-12) | 02 | |
● | 76 | Leiderdorp-gg | J. van Laar | Rijssen-West-gg | 03 | |
● | 02 | Lelystad-cgk (i.s.m. ngk) | H.J. Vazquez | Drachten-cgk (stemming 27-11) | 01 | |
● | 01 | Lutten-gk | J.C.J. Post | kandidaat Wierden | 01 | |
● | 91 | Meeuwen-gg (i.s.m. Sprang-Capelle) | J.M.D. de Heer | Middelburg-Centrum-gg | 60 | |
● | 03 | Nederhemert-hhg | R.W. Mulder | Leerbroek-hhg (per 1-12) | 18 | |
● | 01 | Nieuw-Lekkerland Maranatha-hg | L. Lammers | Giessen-Oudekerk-hg (per 3-12) | 03 | |
● | 08 | Oosterland-ogg | R. Bakker (2e keer) | Barneveld-ogg | bed | 03 |
● | 61 | Oostkapelle-gg | J. IJsselstein (3e keer) | Kampen-gg | 10 | |
● | Rock Valley-gg (V.S.) | D. de Wit | Barneveld-Centrum-gg | 10 | ||
● | 131 | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | S.W. Janse | Gravenpolder-gg | 03 | |
● | Sioux Center-gg (V.S.) | W. Harinck | Moerkapelle-gg | 23 | ||
● | 92 | Sprang-Capelle-gg (i.s.m. Meeuwen) | J.M.D. de Heer | Middelburg-Centrum-gg | 60 | |
● | 01 | Stavenisse-hg | M.A. Post | mobiliteitspred. Stavenisse | aan | 01 |
● | 142 | Westkapelle-gg | C. van Ruitenburg | Krimpen aan den IJssel-gg | 01 | |
● | 02 | Woerden-hg (wijk Centrum-Oost) | M.P.D. Barth | Barneveld-hg (per 11-11) | bed | 02 |
● | 147 | Wolphaartsdijk-gg | D. de Wit (2e keer) | Barneveld-Centrum-gg | 09 | |
● | 01 | Zwartsluis-hg | A. Bloemendal | Nunspeet-hg (per 25-11) | 01 | |
- | ||||||
Voornemen beroep: | ||||||
● | 06 | Oude Tonge-hg | G.D. Kamphuis | Goes-hwba (per 28-12) | 01 | |
● | 02 | Sliedrecht-hg (wijk 1) | G.J. Mink | Herwijnen-gk (per 9-12) | 01 | |
● | 01 | Slochteren-pg | J. Hommes (p-t) | Schildwolde-Hellum-Overschild-Noordbroek-hg (p-t) | 01 | |
● | 01 | Twijzelerheide-hg | G. Timmer (p-t) | Akkerwoude-Murmerwoude-hg | 01 | |
● | 01 | Windesheim-hg | J.H. van Wijk | kandidaat Zwolle (stemming 24-11) | 01 | |
- | ||||||
Voordracht beroep: | ||||||
● | 01 | Assen-Kloosterveen-gkv | D.J. Welfing | kandidaat Kampen | 02 | |
● | 02 | Emmen-cgk | H.J. Vazquez | Drachten-cgk | 02 | |
● | 01 | Hoevelaken-Nijkerkerveen-hhg | A. Kos | Giessendam-Neder-Hardinxveld-hhg (stemming 6-12) | 07 | |
● | 01 | Huizen-cgk | J.G. Schenau | Goes-cgk (stemming 15-1-2017) | 03 | |
● | Nieuweroord-gk (als bijstand) | A. Lowijs | hulppred. Elim-hg/Nieuwlande-hg | |||
- | ||||||
Tweetal te | ||||||
● | Grand Rapids-gg (V.S.) | E. Hakvoort | Norwich-gg (Can.) (stemming 5-12) | |||
● | F. Mulder | Rhenen-gg | ||||
● | Gravenhage-Scheveningen-gg | J. van Rijswijk | Aalburg-gg (stemming 8-12) | |||
● | D.W. Tuinier | Waarde-gg | ||||
● | Leiderdorp-gg | J. van Laar | Rijssen-West-gg (stemming 30-11) | |||
● | A. Verschuure | Scherpenzeel-gg | ||||
● | Lynden-gg (V.S.) | E. Hakvoort | Norwich-gg (Can.) (stemming 6-12) | |||
● | A.H. Verhoef | Sint Catharines-gg (Can.) | ||||
● | Oostkapelle-gg | J. IJsselstein | Kampen-gg (stemming 28-11) | |||
● | A.T. Vergunst | Waupun-gg | ||||
● | Rock Valley-gg (V.S.) | C. Sonnevelt | Krabbendijke-gg (stemming 28-11) | |||
● | D. de Wit | Barneveld-Centrum-gg | ||||
● | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | S.W. Janse | Gravenpolder-gg (stemming 1-12) | |||
● | C. Sonnevelt | Krabbendijke-gg | ||||
● | Siegerswoude-De Wilp-cgk | C.J. Droger | Vlaardingen-cgk (stemming 4-12) | |||
● | G.J. Post | Nieuwpoort-cgk | ||||
● | Sioux Center-gg (V.S.) | W. Harinck | Moerkapelle-gg (stemming 28-11) | |||
● | J.B. Zippro | Groningen-gg | ||||
● | Sliedrecht-Eben-Haezer-cgk | L.A. den Butter | Culemborg-cgk (stemming 14-12) | |||
● | G.J. Post | Nieuwpoort-cgk | ||||
● | Waardenburg-gg | G. Beens | Kootwijkerbroek-gg (stemming 1-12) | |||
● | J. van Laar | Rijssen-West-gg | ||||
● | Westkapelle-gg | C.J. Meeuse | Goes-gg (stemming 29-11) | |||
● | C. van Ruitenburg | Krimpen aan den IJssel-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.