Index >

Wolphaartsdijk Gereformeerde Gemeente


Classis: * Goes
Provincie: Zeeland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Wolphaartsdijk opgericht in 16-5-1912:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
i.s.m. Nieuwdorp sedert 1980 tot 1985
-
geen dienstdoende predikant gestaan


Beroepen vacature 1912:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
02 ??-05-1946 D.L. Aangeenbrug Leerdam
03 ??-06-1948 F.J. Dieleman kandidaat Rotterdam
04 ??-07-1948 K. de Gier kandidaat Utrecht
05 ??-12-1948 D.L. Aangeenbrug (2e keer) Dordrecht
06 ??-01-1949 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
07 ??-05-1949 J.W. Kersten (2e keer) kandidaat Rotterdam
08 ??-12-1949 H. van Gilst kandidaat Gravenhage
09 ??-06-1952 W. Hage kandidaat Gravenhage
10 ??-06-1954 H. Rijksen kandidaat Middelburg
11 ??-11-1954 J.B. Bel Krabbendijke
12 ??-12-1955 M. Blok (2e keer) Rotterdam-Centrum
13 ??-07-1956 C. Molenaar kandidaat Dordrecht
14 ??-11-1957 J.B. Bel (2e keer) Krabbendijke
15 ??-07-1958 A. Hofman kandidaat Aalst
16 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
17 ??-07-1960 H. Ligtenberg kandidaat Rijssen
18 ??-06-1961 G. Schipaanboord kandidaat Leiden
19 ??-06-1962 W. Suyker kandidaat Bergambacht
20 ??-11-1962 P. Blok (2e keer) Dirksland
21 ??-06-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
22 ??-11-1963 P. Blok (3e keer) Dirksland
23 ??-06-1964 J.C. Weststrate Borssele
24 ??-11-1964 G. Schipaanboord (2e keer) Apeldoorn
25 ??-07-1965 C. van der Poel kandidaat Rotterdam
26 ??-12-1965 A. Hofman (2e keer) Zeist
27 ??-06-1966 J. Karens Nieuwerkerk
28 ??-12-1966 G. Schipaanboord (3e keer) Apeldoorn
29 ??-06-1967 J. van Vliet kandidaat Gravenhage
30 ??-11-1967 J.C. Weststrate (2e keer) Meliskerke
31 ??-03-1968 P. Blok (4e keer) Dirksland
32 ??-06-1968 A.M. den Boer kandidaat Ridderkerk
33 ??-11-1968 A. Kok Poortvliet
34 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist
35 ??-07-1969 R. Boogaard kandidaat Nisse
36 ??-11-1969 H. Ligtenberg (2e keer) Genemuiden
37 ??-04-1970 J.C. Weststrate (3e keer) Meliskerke
38 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
39 ??-11-1970 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
40 ??-03-1971 C. de Ridder Nunspeet
41 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
42 ??-12-1971 A.M. den Boer (2e keer) Ridderkerk
43 ??-03-1972 A. Hoogerland Werkendam
44 ??-12-1972 J. Mol Hardinxveld-Giessendam
45 ??-03-1973 J. Karens (2e keer) Opheusden
46 ??-12-1973 J. van Vliet (2e keer) Aagtekerke
47 ??-03-1974 J. Karens (3e keer) Opheusden
48 ??-11-1974 A.F. Honkoop Moerkapelle
49 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
50 ??-12-1975 H. Ligtenberg (3e keer) Terwolde-De Vecht
51 ??-03-1976 J. Mijnders (2e keer) Ridderkerk
52 ??-04-1977 A. Vergunst Veen
53 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
54 ??-12-1977 D. Rietdijk Vlaardingen
55 ??-07-1978 M. Mondria Waardenburg
56 ??-12-1978 J. van Vliet (3e keer) Aagtekerke
57 ??-06-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
58 ??-12-1979 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
59 ??-03-1980 J.C. van Ravenswaaij Terneuzen
60 ??-07-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
61 ??-12-1980 A. Bac Oostkapelle
62 ??-04-1981 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
63 ??-08-1981 A. Bac (2e keer) Oostkapelle
64 ??-06-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet
65 ??-01-1983 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
66 ??-03-1983 D. Hakkenberg Lisse
67 ??-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
68 ??-12-1983 J. Mijnders (3e keer) Veenendaal
69 ??-04-1984 A. Moerkerken (3e keer) Nieuw-Beijerland
70 ??-06-1984 J. Beens kandiadat Genemuiden
71 ??-01-1985 A. Bac (3e keer) Bodegraven
72 ??-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
73 ??-12-1985 J. Mijnders (4e keer) Veenendaal
74 ??-04-1986 E. Venema Middelburg-Centrum
75 ??-06-1987 J.J. van Eckeveld Zeist
76 ??-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
77 ??-11-1988 J. Mijnders (5e keer) Veenendaal
78 ??-03-1989 J. Karels (2e keer) Rijssen
79 ??-06-1989 G.M. de Leeuw kandidaat Rotterdam
80 30-03-1990 J. Mol (2e keer) Werkendam
81 27-06-1990 A. Bac (4e keer) Bodegraven
82 01-03-1991 M. Mondria (3e keer) Waardenburg
83 02-04-1991 G. Mouw (2e keer) Genemuiden
84 25-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
85 04-12-1991 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
86 16-03-1992 B. van der Heiden (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
87 24-06-1992 C. de Jongste kandidaat Gouda
88 14-12-1992 L. Blok (2e keer) Nunspeet
89 18-03-1993 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
90 22-06-1993 G. Clements kandidaat Elst (Gld.)
91 01-12-1993 C. van der Poel (3e keer) Yerseke
92 18-03-1994 P. Melis Nieuw-Beijerland
93 21-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
94 01-12-1994 J. Karels (3e keer) Oudemirdum
95 ??-02-1995 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
96 20-06-1995 F. Mulder kandidaat Elspeet
97 28-11-1995 A.F. Honkoop (2e keer) Wageningen
98 18-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel
99 09-12-1996 J. Karels (4e keer) Oudemirdum
100 20-06-1997 G.J. van Aalst Ridderkerk
101 10-12-1997 G. Mouw (2e keer) De Valk-Wekerom
102 25-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
103 25-11-1998 J. Karels (4e keer) Oudemirdum
104 24-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
105 29-11-1999 J.J. Tanis Middelburg-Centrum
106 28-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
107 30-11-2000 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
108 21-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
109 15-11-2001 M. Karens (2e keer) Werkendam
110 27-06-2002 B.J. van Boven kandidaat Benthuizen
111 05-11-2002 M. Mondria (4e keer) Waardenburg
112 04-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
113 17-11-2003 J.J. van Eckeveld (3e keer) Zeist
114 23-06-2004 E. Bakker kandidaat Opheusden
115 01-12-2004 M. Karens (3e keer) Werkendam
116 24-11-2005 P. Melis (2e keer) Veen
117 28-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
118 14-12-2006 B.J. van Boven (2e keer) De Valk - Wekerom
119 28-06-2007 A.J. de Waard kand. Hendrik-Ido-Ambacht
120 28-11-2007 C. van Krimpen Oud-Beijerland
121 19-03-2008 A. Schot (2e keer) Nunspeet
122 25-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
123 04-12-2008 C.A. van Dieren (4e keer) Rijssen-Noord
124 25-03-2009 G. Mouw (3e keer) Uddel
125 01-07-2009 J. van Rijswijk kandidaat Rhenen
126 22-12-2009 G.J. Baan Kapelle – Biezelinge 05
127 22-03-2010 P. Melis (3e keer) Veen 28
128 07-06-2010 S. Maljaars kandidaat Kapelle 01
129 28-06-2010 A.J. de Waard (2e keer) voorheen Stolwijk 01
130 22-11-2010 G.J.N. Moens Meliskerke 15
131 21-03-2011 B.J. van Boven (3e keer) De Valk-Wekerom 64
132 15-06-2011 A.P. Baaijens kandidaat Vaassen 09
133 28-11-2011 G.J.N. Moens (2e keer) Meliskerke 24
134 26-03-2012 W.J. Karels (3e keer) Hardinxveld-Giessendam 128
135 13-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 49
136 12-12-2012 B.J. van Boven (4e keer) De Valk-Wekerom 76
137 25-03-2013 G.J.N. Moens (3e keer) Meliskerke 33
138 ??-06-2013 J. van Laar kandidaat Opheusden 21
139 06-01-2014 P.G. Heijkamp kandidaat Elspeet 14
140 17-03-2014 G. Beens Kootwijkerbroek 11
141 11-06-2014 P.D. den Haan kandidaat Nieuwdorp 13
142 ??-11-2014 G.J.N. Moens (4e keer) Meliskerke 45
143 ??-03-2015 P. Melis (4e keer) Ermelo 05
144 09-06-2015 H. van der Heiden kandidaat Doetinchem 07
145 23-11-2015 C.A. van Dieren (5e keer) Rijssen-Noord 83
146 07-03-2016 A. Vermeij Nieuw-Beijerland 15
147 ??-10-2016 D. de Wit (2e keer) Barneveld-Centrum 09
148 ??-03-2017 W.J. Karels (4e keer) Hardinxveld-Giessendam 146
149 19-06-2017 J. de Kok kandidaat Krabbendijke 08
150 ??-11-2017 J. van Laar (2e keer) Rijssen-West 14
151 12-03-2018 P. Mulder Tricht-Geldermalsen 03


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

maandag 25 juni 2018