Index >

Westkapelle Gereformeerde Gemeente


Classis: * Middelburg
Provincie: Zeeland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Westkapelle opgericht in 15-12-1921:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
144 ds. J. de Kok 20-09-2017 kandidaat Krabbendijke


Beroepen vacature 1921:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-02-1946 L. Rijksen Leiden
02 ??-04-1957 J.B. Bel Krabbendijke
03 ??-09-1957 W. Hage Nunspeet
04 ??-04-1958 J.B. Bel (2e keer) Krabbendijke
05 ??-07-1958 A. Hofman kandidaat Aalst
06 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
07 ??-06-1961 G. Schipaanboord kandidaat Leiden
08 ??-06-1962 C. Harinck kandidaat Goes
09 ??-06-1964 F. Harinck kandidaat Goes
10 ??-12-1964 A. Hofman (2e keer) Zeist
11 ??-02-1965 W. Hage (2e keer) Klaaswaal
12 ??-06-1965 A. Hoogerland kandidaat Werkendam
13 ??-02-1966 W. Hage (3e keer) Klaaswaal
14 ??-12-1966 G. Mouw Middelharnis
15 ??-06-1967 C. de Ridder kandidaat Elspeet
16 ??-12-1967 J. Karens Nieuwerkerk
17 ??-06-1968 A. Snoep kandidaat Utrecht
18 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist
19 ??-06-1969 R. Boogaard kandidaat Nisse
20 ??-03-1970 P. Blok (2e keer) Dirksland
21 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
22 ??-02-1971 A. Hoogerland (2e keer) Werkendam
23 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
24 ??-06-1972 A. Bregman Rijssen
25 ??-06-1973 M. Mondria kandidaat Apeldoorn
26 ??-06-1974 B. Reinders kandidaat Rotterdam
27 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
28 ??-03-1976 C. van der Poel Yerseke
29 ??-02-1977 M. Mondria Waardenburg
30 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
31 ??-02-1978 A. Hoogerland (3e keer) Krabbendijke
32 ??-12-1978 J.M. Kleppe Woerden
33 ??-02-1979 W. Hage (4e keer) Rotterdam-West
34 ??-06-1979 A.B. van der Heiden kandidaat Veen
35 ??-12-1979 W. Hage (5e keer) Rotterdam-West
36 ??-07-1980 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
37 ??-12-1980 A. Hoogerland (4e keer) Krabbendijke
38 ??-02-1981 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
39 ??-12-1981 G. Mouw (2e keer) Tholen
40 ??-03-1982 R. Boogaard (2e keer) Leiden
41 ??-06-1982 C.J. Meeuse kandidaat Ridderkerk
42 ??-12-1982 J.C. Weststrate Gravenpolder
43 08-03-1983 A. Bregman (2e keer) Rijssen
44 21-06-1983 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
45 02-12-1983 A. Hoogerland (5e keer) Dirksland
46 22-02-1984 M. Mondria (3e keer) Waardenburg
47 23-06-1984 J. Beens kandidaat Genemuiden
48 15-12-1984 W. Hage (6e keer) Kruiningen
49 11-02-1985 A. Bac Bodegraven
50 17-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
51 23-08-1985 L. Blok (2e keer) Nunspeet
52 29-11-1985 T.M. van Dijk Rotterdam-Alexanderpolder
53 24-01-1986 A. Bac (2e keer) Bodegraven
54 23-04-1986 P. Blok (3e keer) Capelle aan de IJssel
55 17-06-1986 P. van Ruitenburg kandidaat Zevenhuizen
56 02-09-1986 A. Hofman (3e keer) Aalburg
57 15-12-1986 J. Mijnders (2e keer) Veenendaal
58 12-02-1987 A. Bac (3e keer) Bodegraven
59 29-04-1987 B. van der Heiden Woerden
60 23-07-1987 A.B. van der Heiden (2e keer) Doetinchem
61 25-11-1987 J. Karels (2e keer) Rijssen
62 19-02-1988 M. Mondria (4e keer) Waardenburg
63 19-04-1988 A.J. Gunst (2e keer) Terneuzen
64 21-06-1988 W. Harinck kandidaat Dordrecht
65 14-09-1988 A.B. van der Heiden (3e keer) Doetinchem
66 21-02-1989 M. Mondria (5e keer) Waardenburg
67 19-06-1989 P. Melis kandidaat Gravenzande
68 05-09-1989 M. Mondria (6e keer) Waardenburg
69 ??-11-1989 J. Karels (3e keer) Rijssen
70 27-02-1990 J. Mijnders (3e keer) Veenendaal
71 29-05-1990 C. Sonnevelt zendingspred., wonend ís-Gravenzande
72 19-09-1990 M. Mondria (7e keer) Waardenburg
73 18-12-1990 J. Mol Werkendam
74 26-03-1991 C.A. van Dieren Stolwijk
75 26-06-1991 P. Mulder kandidaat Waddinxveen
76 02-10-1991 A. Bac (4e keer) Bodegraven
77 10-12-1991 R. Boogaard (3e keer) Leiderdorp
78 16-01-1992 J. Beens Scherpenisse
79 11-03-1992 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
80 23-06-1992 C. de Jongste kandidaat Gouda
81 11-09-1992 M. Mondria (8e keer) Waardenburg
82 09-12-1992 A.B. van der Heiden (4e keer) Doetinchem
83 25-02-1993 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
84 21-04-1993 A.J. Gunst (3e keer) Tholen
85 23-06-1993 G. Clements kandidaat Elst (Gld.)
86 09-09-1993 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
87 14-12-1993 P. Melis (2e keer) Nieuw-Beijerland
88 23-03-1994 J. Karels (4e keer) Oudemirdum
89 24-06-1994 A. Vermeij kandidaat Ridderkerk
90 30-12-1994 B. van der Heiden (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
91 13-04-1995 J.M. Kleppe Rijssen
92 20-06-1995 G.J. Baan kandidaat Barneveld
93 26-09-1995 J. Karels (5e keer) Oudemirdum
94 03-01-1996 A.F. Honkoop Wageningen
95 03-04-1996 C. de Jongste (2e keer) Alblasserdam
96 19-06-1996 G.J.N. Moens kandidaat Houten
97 05-09-1996 J. Karels (6e keer) Oudemirdum
98 18-12-1996 T.M. van Dijk Veen
99 13-03-1997 A.B. van der Heiden (5e keer) Utrecht
100 08-07-1997 J. Karels (5e keer) Oudemirdum
101 10-12-1997 C.A. van Dieren (4e keer) Stolwijk
102 23-03-1998 M. Karens Werkendam
103 24-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
104 07-07-1998 J. Schipper kandidaat Veenendaal
105 21-09-1998 C.A. van Dieren (5e keer) Stolwijk
106 17-12-1998 J. Karels (6e keer) Oudemirdum
107 24-03-1999 A. Vermeij (2e keer) Zwijndrecht
108 22-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
109 15-11-1999 A.J. Gunst (4e keer) Benthuizen
110 06-04-2000 G. Clements (2e keer) zendingspred., wonend Elst (Gld.)
111 27-06-2000 D. de Wit kand. Bennekom
112 27-09-2000 H. Hofman Waarde
113 02-07-2003 G.J.N. Moens (2e keer) Goes
114 15-03-2005 A. Vermeij (3e keer) Elspeet
115 28-06-2007 M. Joosse kand. Vlaardingen
116 28-11-2007 C. van Krimpen Oud-Beijerland
117 11-03-2008 A.J. Gunst (5e keer) Nieuwerkerk
118 26-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
119 25-11-2008 B. van der Heiden (3e keer) Alblasserdam
120 11-03-2009 D. de Wit (2e keer) Rijssen-West
121 01-07-2009 G. Bredeweg kandidaat Rijssen
122 12-03-2010 D. de Wit (3e keer) Rijssen-West 30
123 07-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 11
124 22-11-2010 D. de Wit (4e keer) Rijssen-West 35
125 10-03-2011 M. Karens (2e keer) Werkendam 223
126 15-06-2011 R.A.M. Visser kandidaat Hardinxveld-Giessendam 16
127 28-11-2011 B. van der Heiden (4e keer) Alblasserdam 77
128 12-03-2012 G.M. de Leeuw Ridderkerk 17
129 11-06-2012 A.T. Huijser kandidaat Geldermalsen 25
130 27-11-2012 M. Karens (2e keer) Werkendam 233
131 ??-03-2013 C. van Krimpen (2e keer) Yerseke 05
132 17-06-2013 S.W. Janse kandidaat Arnemuiden 15
133 ??-11-2013 A. Schreuder Rijssen-Zuid 59
134 10-03-2014 A. Schot (2e keer) Nunspeet 68
135 ??-06-2014 P.D. den Haan kandidaat Nieuwdorp 08
136 19-11-2014 C.J. Meeuse (2e keer) Goes 05
137 10-03-2015 J.J. Tanis Middelburg-Zuid 13
138 15-06-2015 H. Brons kandidaat Utrecht 04
139 23-11-2015 C. van Krimpen (3e keer) Yerseke 12
140 07-03-2016 D. de Wit (5e keer) Barneveld-Centrum 07
141 15-06-2016 M.T. Al-Chalabi kandidaat Genemuiden 12
142 29-11-2016 C. van Ruitenburg Krimpen aan den IJssel 01
143 06-03-2017 C. Sonnevelt Krabbendijke 14
144 20-06-2017 J. de Kok kandidaat Krabbendijke 11


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

dinsdag 16 januari 2018