Mutatielijst week 38 2016
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 69 | Borssele-gg | A.H. Verhoef (2e keer) | Sint Catharines-gg | ||
● | 14 | Carterton-gg | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg (per 24-8) | bed | 48 |
● | 04 | Den Ham-Ov-hg | G. de Goeijen | voorheen zendingspred. Indonesie (per 23-9) | 01 | |
● | 01 | Dordrecht-gg | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg | 52 | |
● | 01 | Dordrecht-hg (Andreaskerk) | W.J. van Schaik | Woubrugge-hg (per 29-8) | aan | 01 |
● | 06 | Emmeloord-cgk | A. Hofland | kandidaat Groningen (stemming 18-9) | 04 | |
● | 01 | Groningen-cgk | R. Bikker | Aalten-cgk (stemming 18-9) | 03 | |
● | Huizen-hg (bijstand Oude Kerk) | A.P. Voets | emeritus Hoevelaken | aan | ||
● | 02 | Katwijk aan Zee-hg (Immanuel) | P. Veerman | Wilnis-hg (per 24-9) | 01 | |
● | 75 | Leiderdorp-gg | B. Labee (2e keer) | Veenendaal-gg | 07 | |
● | 01 | Loppersum-Westeremden-gkv | T. Waalewijn | kandidaat Kampen | 03 | |
● | 24 | Ochten-ggin | M. Krijgsman (6e keer) | Arnemuiden-ggin | 69 | |
● | 01 | Oosterhesselen-hg | mw. J. Bolhuis (p-t) | ontheven Lexmond, hulppred. Hoogeveen | aan | 01 |
● | 60 | Oostkapelle-gg | S.W. Janse (2e keer) | Gravenpolder-gg | 02 | |
● | 11 | Oud-Beijerland-gg | P. Melis | Ermelo-gg | 08 | |
● | Salford-ogg | A.F.R. van de Veen | Utrecht-ogg | 16 | ||
● | 07 | Scherpenisse-gg | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg | 91 | |
● | Stiens-pg (als bijstand) | mw. T. de Vries | hulppred. Stiens-pg (p-t) | aan | ||
● | 02 | Urk-gk | J.B. Alblas | Katwijk aan Zee-hg (per 24-9) | 03 | |
● | 04 | Vriezenveen-hhg | IJ.R. Bijl | Wouterswoude-hhg (per 17-9) | 04 | |
● | 02 | Waardenburg-gg | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg | 90 | |
- | ||||||
Voornemen beroep: | ||||||
● | 01 | Hijlaard-pg | J. Hilverda (p-t) | Winschoten-pg | 01 | |
● | 01 | Winsum-Baard-Oosterlittens-pg | J. Hilverda (p-t) | Winschoten-pg | 01 | |
- | ||||||
Voordracht beroep: | ||||||
● | 02 | Apeldoorn-Oost-cgk | R. Bikker | Aalten-cgk | 05 | |
● | 02 | Dronten-cgk | A. Hofland | kandidaat Groningen | 05 | |
● | 02 | Gravenzande-cgk | A. Voorwinden | kandidaat Dordrecht (stemming 25-9) | 01 | |
● | 05 | Hoogeveen-cgk | R. Bikker | Aalten-cgk (stemming 25-9) | 04 | |
● | 02 | Thesinge-cgk | H.M. Mulder (p-t) | kandidaat Langerak (stemming 25-9) | 01 | |
● | 02 | Ulrum-cgk | H.M. Mulder (p-t) | kandidaat Langerak (stemming 25-9) | 01 | |
- | ||||||
Tweetal te | ||||||
● | Borssele-gg | A.H. Verhoef | Sint Catharines-gg (stemming 20-9) | |||
● | D. de Wit | Barneveld-Centrum-gg | ||||
● | Capelle aan den IJssel-Middelwatering-gg | A.T. Huijser | Sliedrecht-gg (stemming 29-9) | |||
● | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg | ||||
● | Dordrecht-gg | W. Harinck | Moerkapelle-gg (stemming 22-9) | |||
● | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg | ||||
● | Drogeham-cgk | J.J.G. den Boer | kandidaat Apeldoorn (stemming 2-10) | |||
● | S. Griffioen | kandidaat Veenendaal | ||||
● | Nijkerk-cgk | J.J.G. den Boer | kandidaat Apeldoorn (stemming 2-10) | |||
● | A. Voorwinden | kandidaat Dordrecht | ||||
● | Oostkapelle-gg | J. IJsselstein | Kampen-gg (stemming 20-9) | |||
● | S.W. Janse | Gravenpolder-gg | ||||
● | Oud-Beijerland-gg | G. van Manen | Elspeet-gg (stemming 22-9) | |||
● | P. Melis | Ermelo-gg | ||||
● | Rotterdam-Alexanderpolder-gg | J. IJsselstein | Kampen-gg (stemming 28-9) | |||
● | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg | ||||
● | Scherpenisse-gg | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg (stemming 21-9) | |||
● | W.J. Karels | Hardinxveld-Giessendam-gg | ||||
● | Waardenburg-gg | G. Beens | Kootwijkerbroek-gg (stemming 19-9) | |||
● | B.J. van Boven | De Valk-Wekerom-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.