Index >

Gravenzande Christelijke Gereformeerde Kerk


Classis: * Gravenhage
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: ja

Predikanten van de Christelijke Gereformeerde Kerk Gravenzande opgericht in 24-04-1916:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
04 ds. D. Driessen (Daniel) 28-10-1917 kandidaat Gravenhage ??-04-1928 Amsterdam-Oost 33
04 ds. G. Salomons (Gerard) 28-07-1929 Amersfoort 16-05-1932 Amsterdam-West 05
07 ds. H. Velema (Hendrik) 14-08-1934 Drachten 30-09-1945 emeritus 02
29 ds. D. Slagboom (Dirk) 18-10-1955 Middelburg ??-02-1961 Urk 17
02 ds. M.S. Roos 27-04-1961 Alphen aan den Rijn ??-10-1965 Elburg 06
14 ds. R. Slofstra (Reinder) 27-11-1968 Mussel 04-03-1975 emeritus 01
01 ds. H. de Graaf (Hugo) 28-09-1976 Maarssen 13-10-1985 Drogeham 11
13 ds. W. Kok (Willem) 14-04-1989 Baarn ??-08-2004 Soest 02
09 ds. C. Agterhof (Cornelis) 07-09-2007 Baarn 09-04-2016 emeritus 00
02 ds. A. Voorwinden 21-01-2016 kandidaat Dordrecht


Beroepen vacature 1916:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1916 P. de Groot Rotterdam
02 ??-01-1917 J. Jongeleen Noordeloos
03 ??-08-1917 J. Tolsma Aalten
04 ??-09-1917 D. Driessen kandidaat Gravenhage


Beroepen vacature 1928:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1928 G. Salomons Amersfoort
02 ??-09-1928 K. Groen Nieuwpoort
03 ??-01-1929 P. de Groot Rotterdam
04 ??-04-1929 G. Salomons (2e keer) Amersfoort


Beroepen vacature 1932:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-07-1932 W.F. Laman kandidaat Leiden
02 ??-11-1932 B. Oosthoek Kampen
03 ??-03-1933 L.S. den Boer Leerdam
04 ??-07-1933 J. Tamminga Harderwijk
05 ??-09-1933 J.W. van Ree Barendrecht
06 ??-02-1934 C. Smits Nieuwpoort
07 ??-06-1934 H. Velema Drachten


Beroepen vacature 1945:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-11-1945 M. Baan Bussum
02 ??-04-1946 W.F. Laman Rotterdam-West
03 ??-07-1946 C. van der Weele kandidaat Apeldoorn
04 ??-12-1946 M.W. Nieuwenhuijze Gravenhage-Centrum
05 ??-08-1947 J.G. van Minnen Delft
06 ??-11-1947 J.C. van Ravenswaaij Zaamslag
07 ??-02-1948 J.P. Geels Gravenhage-Oost
08 ??-05-1948 N. de Jong Middelharnis
09 ??-01-1949 M. Baan (2e keer) Dordrecht
10 ??-04-1949 H. van Leeuwen Tholen
11 ??-07-1949 P. op den Velde kandidaat Wormer
12 ??-11-1949 C. van der Weele (2e keer) Harderwijk
13 ??-01-1950 P. de Smit Zeist
14 ??-07-1950 C. Verhage kandidaat Middelburg
15 ??-10-1950 M.S. Roos kandidaat Naarden
16 ??-01-1951 J.C. van Ravenswaaij (2e keer) Zaamslag
17 ??-04-1951 J.G. van Minnen (2e keer) Huizen
18 ??-07-1951 B. Bijleveld kandidaat Haarlem
19 ??-11-1951 H. van Leeuwen (2e keer) Delft
20 ??-03-1952 J. Keuning kandidaat Apeldoorn
21 ??-03-1952 G. de Vries kandidaat Apeldoorn
22 ??-07-1952 H.C. van der Ent kandidaat Barendrecht
23 ??-07-1952 M. Vlietstra kandidaat Hoogeveen
24 ??-12-1952 M. Baan (3e keer) Dordrecht
25 ??-07-1953 M.C. Tanis kandidaat Rotterdam
26 ??-11-1953 B. Bijleveld (2e keer) Noordeloos
27 ??-02-1954 D. Slagboom Middelburg
28 ??-05-1954 G. de Vries (2e keer) Steenwijk
29 ??-04-1955 D. Slagboom (2e keer) Middelburg