Index >

Scherpenisse Gereformeerde Gemeente


Classis: * Tholen
Provincie: Zeeland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Scherpenisse opgericht in 1860:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
09 ds. A. Visser (Ane) (i.c.m. Poortvliet) ??-10-1945 Aagtekerke - Oostkapelle 30-06-1948 overleden 03
100 ds. J. Beens 06-09-1984 kandidaat Genemuiden 19-01-1996 Nijkerk 10
07 ds. E. Venema 06-08-1997 Elspeet 15-02-1999 emeritus 00
11 ds. A.A. Brugge 19-09-2001 kand. Hardinxveld-Giessendam 16-05-2006 Dordrecht 07
13 ds. E. Bakker 03-12-2008 Urk 09-06-2015 Veen 02


Beroepen vacature 1860:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1918 J. Fraanje Goes
02 ??-11-1926 H. Kieviet Veenendaal
03 ??-06-1928 J. Vreugdenhil Bruinisse
04 ??-06-1929 M. Heikoop kandidaat Gravenhage
05 ??-10-1929 M. Remijn Oosterland
06 ??-10-1930 B. van Neerbos Terneuzen
07 ??-02-1944 A. Visser Aagtekerke-Oostkapelle
08 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
09 ??-08-1945 A. Visser (2e keer) Aagtekerke-Oostkapelle


Beroepen vacature 1948:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1948 D.L. Aangeenbrug Dordrecht
02 ??-01-1949 J.W. Kersten kandidaat Rotterdam
03 ??-07-1949 T. Dorresteijn Opheusden
04 ??-12-1949 A. Vergunst kandidaat Leiden
05 ??-02-1950 C. van Dam Werkendam
06 ??-01-1951 H. Ligtenberg Rotterdam-West
07 ??-06-1951 A. de Blois Rotterdam-Zuid
08 ??-01-1952 H. Ligtenberg (2e keer) Rotterdam-West
09 ??-01-1953 J.B. Bel Krabbendijke
10 ??-07-1953 A.F. Honkoop kandidaat Gravenhage
11 ??-01-1954 F.J. Dieleman Yerseke
12 ??-07-1954 H. Rijksen kandidaat Middelburg
13 ??-02-1955 T. Dorresteijn (2e keer) Opheusden
14 ??-06-1955 A. Elshout kandidaat Rotterdam
15 ??-08-1956 C. Molenaar kandidaat Dordrecht
16 ??-01-1957 H. van Gilst Dirksland
17 ??-07-1958 J. van Haaren kandidaat Moerkapelle
18 ??-01-1959 M. Heerschap Borssele
19 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
20 ??-01-1960 C. Molenaar (2e keer) Leiden
21 ??-01-1961 C. van Dam (2e keer) Rotterdam-Zuid
22 ??-06-1961 G. Schipaanboord kandidaat Leiden
23 ??-01-1962 C. van Dam (3e keer) Rotterdam-Zuid
24 ??-06-1962 W. Suyker kandidaat Bergambacht
25 ??-01-1963 C. van Dam (4e keer) Rotterdam-Zuid
26 ??-07-1963 A.W. Verhoef kandidaat Capelle aan den IJssel
27 ??-01-1964 H. van Gilst (2e keer) Lisse
28 ??-07-1964 A. Bregman kandidaat Benthuizen
29 ??-02-1965 W. Hage Klaaswaal
30 ??-05-1965 W.C. Lamain Grand Rapids (V.S.)
31 ??-06-1965 C. van der Poel kandidaat Rotterdam
32 ??-02-1966 J. Karens Nieuwerkerk
33 ??-05-1966 W.C. Lamain (2e keer) Grand Rapids (V.S.)
34 ??-01-1967 M.G. Mouw Middelharnis
35 ??-06-1967 C. de Ridder kandidaat Elspeet
36 ??-09-1967 P. Blok (2e keer) Dirksland
37 ??-01-1968 J.C. Weststrate Meliskerke
38 ??-06-1968 A.M. de Boer kandidaat Ridderkerk
39 ??-11-1968 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
40 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist
41 ??-04-1969 A. Bregman (2e keer) Rijssen
42 ??-06-1969 R. Boogaard kandidaat Nisse
43 ??-09-1969 C. Wisse Elspeet
44 ??-01-1970 C. van der Poel (3e keer) Yerseke
45 ??-04-1970 J.C. Weststrate (2e keer) Meliskerke
46 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
47 ??-10-1970 A. Bregman (3e keer) Rijssen
48 ??-01-1971 W. Hage (2e keer) Krabbendijke
49 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
50 ??-09-1971 A. Hoogerland Werkendam
51 ??-01-1972 A. Bregman (4e keer) Rijssen
52 ??-03-1972 A. Hoogerland (2e keer) Werkendam
53 ??-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
54 ??-10-1972 W.C. Lamain (3e keer) Grand Rapids (V.S.)
55 ??-01-1973 C. van der Poel (4e keer) Yerseke
56 ??-03-1973 A. Bregman (5e keer) Rijssen
57 ??-06-1973 M. Mondria kandidaat Apeldoorn
58 ??-10-1973 J. Mol Hardinxveld-Giessendam
59 ??-01-1974 A.F. Honkoop Moerkapelle
60 ??-04-1974 C. van der Poel (5e keer) Yerseke
61 ??-06-1974 B. Reinders kandidaat Rotterdam
62 ??-01-1975 P. Blok (3e keer) Dirksland
63 ??-04-1975 W.C. Lamain (4e keer) Grand Rapids (V.S.)
64 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
65 ??-10-1975 A. Bregman (6e keer) Rijssen
66 ??-01-1976 J. Karens (2e keer) Opheusden
67 ??-05-1976 A. Hofman Scheveningen
68 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel
69 ??-09-1976 W.C. Lamain (5e keer) Grand Rapids (V.S.)
70 ??-01-1977 A. Hoogerland (3e keer) Krabbendijke
71 ??-04-1977 W.C. Lamain (6e keer) Grand Rapids (V.S.)
72 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
73 ??-10-1977 J. Mol (2e keer) Rijssen
74 ??-01-1978 C. Wisse (2e keer) Kootwijkerbroek
75 ??-03-1978 J. Mijnders (2e keer) Ridderkerk
76 ??-06-1978 P. Blok (4e keer) Dirksland
77 ??-10-1978 L. Blok (2e keer) Capelle aan den IJssel
78 ??-01-1979 J. Karens (3e keer) Opheusden
79 ??-04-1979 J. Karels (2e keer) Werkendam
80 ??-06-1979 A.B. van der Heiden kandidaat Veen
81 ??-10-1979 J.M. Kleppe Woerden
82 ??-01-1980 J. Mol (3e keer) Rijssen
83 ??-03-1980 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
84 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
85 ??-10-1980 A.M. den Boer Norwich (Can.)
86 ??-01-1981 J. Mol (4e keer) Rijssen
87 ??-04-1981 C. van der Poel (6e keer) Yerseke
88 ??-06-1981 J. Mol (5e keer) Rijssen
89 ??-10-1981 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
90 ??-01-1982 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
91 ??-04-1982 J.C. Weststrate (3e keer) Gravenpolder
92 ??-06-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet
93 ??-09-1982 J. Karens (4e keer) Opheusden
94 ??-01-1983 A. Moerkerken (3e keer) Nieuw-Beijerland
95 ??-03-1983 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
96 ??-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
97 ??-09-1983 J. de Pater Krimpen aan den IJssel
98 ??-01-1984 M. Mondria (3e keer) Waardenburg
99 ??-05-1984 J. Koster (2e keer) Klaaswaal
100??-07-1984 J. Beens kandidaat Genemuiden


Beroepen vacature 1996:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1996 M. Mondria Waardenburg
02 ??-03-1996 A.M den Boer Sunnyside (V.S.)
03 ??-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel
04 ??-09-1996 G. Mouw De Valk-Wekerom
05 ??-12-1996 E. Venema Elspeet
06 ??-01-1997 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
07 ??-04-1997 E. Venema (2e keer) Elspeet


Beroepen vacature 1999:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-03-1999 M. Karens Werkendam
02 ??-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
03 ??-08-1999 M. Mondria Waardenburg
04 ??-11-1999 A.J. Gunst Benthuizen
05 04-02-2000 P. Melis Genemuiden
06 07-04-2000 G. Clements zendingspred.
07 26-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
08 29-09-2000 A.J. Gunst (2e keer) Benthuizen
09 01-02-2001 P. Melis (2e keer) Genemuiden
10 06-04-2001 G.J.N. Moens Goes
11 21-06-2001 A.A. Brugge kand. Hardinxveld-Giessendam


Beroepen vacature 2006:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 23-03-2006 A.J. Gunst Nieuwerkerk
02 28-06-2006 J. van Belzen kandidaat Arnemuiden
03 24-08-2006 P. Melis Veen
04 08-12-2006 G. Mouw Uddel
05 25-01-2007 A. Verschuure Krabbendijke
06 03-04-2007 M. Karens Werkendam
07 29-06-2007 M. Joosse kandidaat Vlaardingen
08 23-08-2007 A.H. Verhoef Sint Catharines (Can.)
09 09-11-2007 G. Mouw (2e keer) Uddel
10 01-02-2008 G. Hogchem Barneveld
11 ??-04-2008 A. Schot Nunspeet
12 24-06-2008 B. Labee kand. Hendrik-Ido-Ambacht
13 05-09-2008 E. Bakker Urk


Beroepen vacature 2015:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 08-06-2015 H. van der Heiden kandidaat Doetinchem 03
02 02-09-2015 A. Verschuure Scherpenzeel 21
03 18-11-2015 J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum 53
04 27-01-2016 A.T. Huijser Sliedrecht 05
05 20-04-2016 C. Hogchem Genemuiden 04
06 15-06-2016 M.T. Al-Chalabi kandidaat Genemuiden 17
07 21-09-2016 B.J. van Boven De Valk-Wekerom 91
08 16-11-2016 J. van Laar Rijssen-West 02
09 25-01-2017 G.W.S. Mulder Zoetermeer 58
10 ??-04-2017 S.W. Janse Gravenpolder 07


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

dinsdag 12 december 2017