Ruim 4000 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 38 2023


<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
01 Alblasserdam-gg G. van Manen Elspeet-gg 66
03 Dirksland-hg M.J. van Oordt Delft-pg (per 16-9) 01
01 Ermelo-hg (Kerkelijk Centrum) M. van Leeuwen Hierden-hg (per 25-8) aan01
01 Heerde-Epe-ngkv (Verbindingskerk) R. Koelewijn kandidaat Bunschoten (stemming 17-9) 01
01 Hellouw-hg A. Goedvree Hoevelaken-hg (per 22-9) 01a
19 Houten-gg J. van Rijswijk Oud-Beijerland-gg 28
04 Houten-hg M. van Leeuwen Hierden-hg (per 2-9) bed02
07 Kalamazoo-gg J. den Hoed Lynden-gg 01
19 Lisse-gg H.J. Agteresch (2e keer) Werkendam-gg 15
02 Meppel-cgk J.G. Schenau Nunspeet-Ichthus-cgk (stemming 17-9) 01
02 Middelburg-Centrum-gg S.W. Janse Rijssen-Zuid-gg 39
38 Ochten-ggin D.E. van de Kieft (4e keer) Urk-ggin 52
92 Oostkapelle-gg D.W. Tuinier (4e keer) Kampen-gg 02
125 Ridderkerk-Slikkerveer-gg D.W. Tuinier (5e keer) Kampen-gg 04
03 Terneuzen-gg S.W. Janse Rijssen-Zuid-gg 37
32 Terwolde-De Vecht-gg S.W. Janse Rijssen-Zuid-gg 38
01 Tricht-Maranatha-hg A. Goedvree Hoevelaken-hg (per 22-9) 01b
01 Tweestromenland-pg mw. S.M. Dekker Sint Laurens-pg (stemming 6-9, per 17-9) 01
01 Velsen-Zuid-IJmuiden-Oost-pg (Engelmunduskerk) mw. A.R. Davelaar (80%) ontheven Ugchelen-pg, wonend Amsterdam (per 16-9)aan01
02 Wageningen-gg G.W.S. Mulder Ridderkerk-gg 20
16 Woerden-gg D.W. Tuinier Kampen-gg 03
-
voornemen beroep
01 Tholen-hg R.W. de Koeijer Waddinxveen-hg (per 29-9) 01
-
voordracht beroep
02 Breukelen-hhg (i.s.m. Houten) N. den Ouden Leerbroek-hhg (stemming 27-9) 08a
04 Eindhoven-cgk A. van de Bovekamp Scherpenzeel-Gld-cgk (stemming 1-10) 01
02 Houten-hhg (i.s.m. Breukelen) N. den Ouden Leerbroek-hhg (stemming 27-9) 08b
02 Moordrecht-Bethel-hg R. van der Knijff Molenaarsgraaf-hg (stemming 18-9) 03
-
tweetal
Berkenwoude-gg H.E.P. Fortuijn Zwijndrecht-gg (stemming 28-9)
D.W. Tuinier Kampen-gg
Franklin Lakes-gg E. Hakvoort Norwich-gg (stemming 25-9)
J.J. Witvoet Rock Valley-gg
Groningen-gg D.W. Tuinier Kampen-gg (stemming 27-9)
W.A. Zondag Dordrecht-gg
Houten-gg P.G. Heijkamp Emmeloord-gg (stemming 21-9)
J. van Rijswijk Oud-Beijerland-gg
Klaaswaal-gg M. Blok Scherpenisse-gg (stemming 27-9)
G.W.S. Mulder Ridderkerk-gg
Ridderkerk-Slikkerveer-gg D.W. Tuinier Kampen-gg (stemming 21-9)
R.A.M. Visser Apeldoorn-gg
Vlissingen-gg P.G. Heijkamp Emmeloord-gg (stemming 25-9)
D.W. Tuinier Kampen-gg
Woerden-gg S.W. Janse Rijssen-Zuid-gg (stemming 20-9)
D.W. Tuinier Kampen-gg
Zeewolde-cgk S. Griffioen Eemdijk-cgk (stemming 24-9)
J. Hoefnagel Zeist-cgk

<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
donderdag 13 juni 2024