Ruim 4000 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 38 2022


<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
01 Arnemuiden-ggin D.E. van de Kieft Urk-ggin 29
04 Bleiswijk-Het Anker-hg P. Nobel Garderen-hg (per 17-9) 01
06 Capelle aan den IJssel-Middelwatering-gg G.W.S. Mulder Ridderkerk-gg 06
31 Capelle aan den IJssel-West-gg J. de Kok Westkapelle-gg 26
01 Giessendam-Neder-Hardinxveld-Sliedrecht-hhg P. den Ouden Katwijk aan Zee-hhg (per 24-9) 25
38 Gravenzande-gg A.A. Brugge ontheven Doetinchem bed06
17 Groningen-gg W. Harinck Utrecht-gg 02
01 Hoogezand-Sappemeer-gkv mw. A.M. Pathuis (80%) kandidaat Groningen (stemming 4-9) 01
03 Kalamazoo-gg B. Labee Veenendaal-gg 47
06 Krimpen aan den IJssel-gg H.J. Agteresch Werkendam-gg 07
14 Lisse-gg B. Labee Veenendaal-gg 48
16 Loenen aan de Vecht-ogg H.H. Romkes Rouveen-ogg bed18
68 Nijkerk-gg G.P. van Nieuw Amerongen (2e keer) Goes-gg aan01
36 Ochten-ggin D.E. van de Kieft Urk-ggin 30
43 Ooltgensplaat-gg A.A. Brugge ontheven Doetinchem bed04
07 Renswoude-cgk W.L. van der Staaij Scheveningen-cgk 01
05 Ridderkerk-hhg D.C. de Pater Emst-Epe-Wapenveld-Wezep-hhg (per 23-9) 01
152 Rotterdam-Alexanderpolder-gg P. van Ruitenburg Chilliwack-gg 84
07 Tricht-Geldermalsen-gg A.A. Brugge ontheven Doetinchem aan05
05 Vlaardingen-gg A.A. Brugge ontheven Doetinchem bed03
-
voornemen beroep
03 Huizen-hg (Oude Kerk) J.W. van Bart Harderwijk-hg (per 30-9) 01
01 Sint Annaland-hg (i.s.m. Sint Philipsland en Stavenisse) H.E. Veldhuijzen Schelluinen-hg (per 1-10) 05
01 Sint Philipsland-hg (i.s.m. Sint Annaland en Stavenisse) H.E. Veldhuijzen Schelluinen-hg (per 1-10) 05
-
voordracht beroep
01 Assen-pg (75%) L.W. de Haan Genderen-hg 02
01 Goedereede-hhg J.A. Kloosterman Lunteren-hhg (stemming 26-9) 04
01 Noordwijk-Ichthus-hwba P. Nobel Garderen-hg (stemming 20-9) 02
01 Sluipwijk-hg J.W. Sterrenburg kandidaat Hardinxveld-Giessendam (stemming 5-10) 01
01 Stavenisse-hg (i.s.m. Sint Annaland en Sint Philipsland) H.E. Veldhuijzen Schelluinen-hg (stemming 26-9) 05
-
tweetal
Bodegraven-gg G.J. Baan Rotterdam-Zuidwijk-gg (stemming 29-9)
S.W. Janse Rijssen-Zuid-gg
Drachten-gg B.J. van Boven De Valk-Wekerom-gg (stemming 26-9)
J. van Laar Barneveld-Zuid-gg
Oostkapelle-gg G.J. Baan Rotterdam-Zuidwijk-gg (stemming 27-9)
J.B. Zippro Terneuzen-gg

<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
maandag 26 september 2022