Klaaswaal Gereformeerde Gemeente


Classis: Barendrecht
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Klaaswaal opgericht in 23-03-1944 :
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
06 ds. W. Hage (Willem) 14-06-1962 Middelburg 12-06-1966 Krabbendijke 17
52 ds. J. Koster (Jacob) 21-01-1981 Barneveld 26-11-1985 Scherpenzeel (Gld.) 17
77 ds. G.J. van Aalst 15-01-2003 Ridderkerk 01-09-2022 emeritus 37


Beroepen vacature 1944:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1959 P. Blok kandidaat Rotterdam
02 ??-02-1960 M. Blok Rijssen
03 ??-07-1960 H. Ligtenberg kandidaat Rijssen
04 ??-02-1961 A. Vergunst Rotterdam-Centrum
05 ??-06-1961 A. Kok kandidaat Rotterdam
06 ??-03-1962 W. Hage Middelburg


Beroepen vacature 1966:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1966 C. Molenaar Moerkapelle
02 ??-08-1966 P. Blok Dirksland
03 ??-09-1966 A.W. Verhoef Barneveld
04 ??-11-1966 P. Blok (2e keer) Dirksland
05 ??-02-1967 J.C. Weststrate Meliskerke
06 ??-04-1967 D. Hakkenberg Dordrecht
07 ??-06-1967 C. de Ridder kandidaat Elspeet
08 ??-08-1967 J.C. Weststrate (2e keer) Meliskerke
09 ??-11-1967 A. Hoogerland Werkendam
10 ??-02-1968 P. Blok (3e keer) Dirksland
11 ??-06-1968 A.M. den Boer kandidaat Ridderkerk
12 ??-09-1968 H. Ligtenberg Genemuiden
13 ??-01-1969 L. Blok kandidaat Zeist
14 ??-03-1969 J.C. Weststrate (3e keer) Meliskerke
15 ??-07-1969 R. Boogaard kandidaat Nisse
16 ??-10-1969 H. Ligtenberg (2e keer) Genemuiden
17 ??-02-1970 A. Hoogerland (2e keer) Werkendam
18 ??-06-1970 J. Mijnders kandidaat De Meern
19 ??-09-1970 H. Ligtenberg (3e keer) Genemuiden
20 ??-02-1971 A. Bregman Rijssen
21 ??-06-1971 J. Koster kandidaat Yerseke
22 ??-10-1971 N.W. Schreuder Goes
23 ??-03-1972 J.C. Weststrate (4e keer) Meliskerke
24 ??-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
25 ??-09-1972 L. Blok Beekbergen
26 ??-11-1972 J. Mol Hardinxveld-Giessendam
27 ??-02-1973 J. van Haaren Amersfoort
28 ??-04-1973 J. Mijnders (2e keer) Rijssen
29 ??-06-1973 M. Mondria kandidaat Apeldoorn
30 ??-09-1973 J.C. Weststrate (5e keer) Meliskerke
31 ??-03-1974 J. Koster (2e keer) Barneveld
32 ??-06-1974 A. Moerkerken kandidaat Rotterdam
33 ??-01-1975 H. Ligtenberg (4e keer) Terwolde-De Vecht
34 ??-04-1975 R. Boogaard (2e keer) Leiden
35 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
36 ??-10-1975 H. Ligtenberg (5e keer) Terwolde-De Vecht
37 ??-02-1976 C. van der Poel Yerseke
38 ??-05-1976 A. Hoogerland (2e keer) Krabbendijke
39 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel
40 ??-10-1976 J. Koster (3e keer) Barneveld
41 ??-02-1977 M. Mondria Waardenburg
42 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
43 ??-02-1978 E. Venema Drachten
44 ??-06-1978 R. Boogaard (3e keer) Leiden
45 ??-10-1978 J. Koster (4e keer) Barneveld
46 ??-04-1979 J. Koster (5e keer) Barneveld
47 ??-06-1979 J. de Pater kandidaat Boskoop
48 ??-10-1979 W. Hage Rotterdam-West
49 ??-02-1980 J. Koster (6e keer) Barneveld
50 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
51 ??-09-1980 T. van Stuijvenberg Meliskerke
52 ??-11-1980 J. Koster Barneveld


Beroepen vacature 1985:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1985 J. Mijnders Veenendaal
02 ??-02-1986 E. Venema Middelburg-Centrum
03 ??-04-1986 C. van der Poel Yerseke
04 ??-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
05 ??-08-1986 J.J. Tanis Tholen
06 ??-11-1986 A. Bac Bodegraven
07 ??-02-1987 J. Mijnders (2e keer) Veenendaal
08 ??-05-1987 A. Bac (2e keer) Bodegraven
09 ??-08-1987 N.W. Schreuder Goes
10 ??-11-1987 M. Mondria Waardenburg
11 ??-03-1988 A. Bac (3e keer) Bodegraven
12 ??-05-1988 N.W. Schreuder (2e keer) Goes
13 ??-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
14 ??-09-1988 J. Mijnders (3e keer) Veenendaal
15 ??-12-1988 J. Mol Werkendam
16 ??-03-1989 A. Bac (4e keer) Bodegraven
17 ??-04-1989 J. Karels Rijssen
18 ??-06-1989 G.M. de Leeuw kandidaat Rotterdam
19 ??-09-1989 W. Hage De Valk-Wekerom
20 ??-10-1989 A. Bac (5e keer) Bodegraven
21 ??-03-1990 E. Venema (2e keer) Elspeet
22 ??-05-1990 C. Sonnevelt zendingspred. Nigeria, wonend Gravenzande
23 ??-08-1990 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
24 ??-12-1990 M. Mondria (2e keer) Waardenburg
25 ??-02-1991 L. Blok Nunspeet
26 ??-06-1991 C. Hogchem kandidaat Kootwijkerbroek
27 ??-09-1991 A. Bac (6e keer) Bodegraven
28 ??-12-1991 A.J. Gunst Tholen
29 ??-02-1992 A. Bac (7e keer) Bodegraven
30 ??-05-1992 M. Mondria (3e keer) Waardenburg
31 ??-06-1992 W. Visscher kandidaat Moerkapelle
32 ??-09-1992 L. Blok (2e keer) Nunspeet
33 ??-11-1992 A. Moerkerken Gouda
34 ??-01-1993 A.J. Gunst (2e keer) Tholen
35 ??-03-1993 E. Venema (3e keer) Elspeet
36 ??-06-1993 G. Clements kandidaat Elst
37 ??-09-1993 J.J. Tanis (2e keer) Lisse
38 ??-11-1993 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
39 ??-01-1994 B. van der Heiden Hardinxveld-Giessendam
40 ??-04-1994 J. Karels (2e keer) Oudemirdum
41 ??-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
42 ??-09-1994 B. van der Heiden (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
43 ??-12-1994 C. Hogchem (2e keer) Borssele
44 ??-01-1995 N.W. Schreuder (3e keer) Goes
45 ??-03-1995 A. Moerkerken (2e keer) Gouda
46 ??-06-1995 G.J. Baan kandidaat Barneveld
47 ??-09-1995 A. Bac (8e keer) Bodegraven
48 ??-01-1996 G.J. van Aalst (3e keer) Ridderkerk
49 ??-04-1996 C. Hogchem (3e keer) Borssele
50 ??-06-1996 G.J.N. Moens kandidaat Houten
51 ??-10-1996 C.A. van Dieren (3e keer) Stolwijk
52 ??-12-1996 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
53 ??-02-1997 G. Mouw De Valk-Wekerom
54 ??-03-1997 J. Karels (3e keer) Oudemirdum
55 ??-06-1997 G. Mouw (2e keer) De Valk-Wekerom
56 ??-09-1997 M. Karens (2e keer) Werkendam
57 ??-12-1997 G. Mouw (3e keer) De Valk-Wekerom
58 ??-01-1998 J. Karels (4e keer) Oudemirdum
59 ??-04-1998 G.J. van Aalst (4e keer) Ridderkerk
60 ??-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
61 ??-10-1998 A.J. Gunst (3e keer) Benthuizen
62 ??-12-1998 A. Bac (9e keer) Bodegraven
63 ??-02-1999 A.B. van der Heiden Utrecht
64 ??-04-1999 F. Mulder Scherpenzeel
65 ??-02-2000 A.J. Gunst (4e keer) Benthuizen
66 ??-04-2000 G. Clements (2e keer) zendingspred.
67 ??-06-2000 D. de Wit kandidaat Bennekom
68 ??-09-2000 C. Sonnevelt (2e keer) Veenendaal
69 ??-12-2000 A. Vermeij Zwijndrecht
70 ??-01-2001 L. Blok (3e keer) Ermelo
71 ??-04-2001 A.J. Gunst (5e keer) Benthuizen
72 ??-06-2001 D.W. Tuinier kand. Hendrik-Ido-Ambacht
73 ??-09-2001 G.J. van Aalst (5e keer) Ridderkerk
74 ??-01-2002 L. Blok (4e keer) Ermelo
75 ??-04-2002 J. Veenendaal voorheen Elburg-cgk
76 ??-06-2002 A. Verschuure kandidaat Gouda
77 ??-09-2002 G.J. van Aalst (6e keer) Ridderkerk


Beroepen vacature 2022:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 28-09-2022 A.T. Huijser Sliedrecht 94


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

donderdag 02 februari 2023