Ruim 4000 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop


Mutatielijst week 37 2023


<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
01 Abcoude-pg (als pionier) A.R. van der Deijl Hoofddorp-pg aan01
02 Arnemuiden-ggin D.E. van de Kieft (2e keer) Urk-ggin 51
02 Arnemuiden-hg H.J.T. Lubbers Woudenberg-hg (per 13-9) 01
01 Baardwijk-hg (i.s.m. Besoyen) G.J. Glismeijer Vreeswijk-hg bed01b
05 Barneveld-Kootwijkerbroek-hhg (wijk 2) G. Kater Arnemuiden-hhg (per 26-8) bed01
01 Benschop-hg H. Russcher Veenendaal-hg (per 11-9) 08
17 Benthuizen-gg D.W. Tuinier Kampen-gg 01
01 Besoyen-hg (i.s.m. Baardwijk) G.J. Glismeijer Vreeswijk-hg bed01a
05 Borssele-gg G. van Manen Elspeet-gg 65
01 Dalfsen-pg F.J.T. Schipper Zierikzee-pg (per 12-9) aan01
01 De Krim-pg mw. G. Broekman-Groenveld (40%) kandidaat Gramsbergen (stemming 31-7)aan01
34 Ederveen-ggin J. Roos (19e keer) Barneveld-ggin 166
01 Elst-Utr-hg C.G. Visser Kootwijkerbroek-hg (per 12-9) 01a
06 Ermelo-gg J. van Laar Barneveld-Zuid-gg 15
04 Goedereede-hhg K. den Boer Sirjansland-hhg (per 11-9) 03
21 Grand Rapids-Covell-gg G. van Manen (2e keer) Elspeet-gg 64
02 Gravendeel-ogg T.L. Zwartbol Urk-ogg bed13
42 Gravenzande-gg H.J. Agteresch (2e keer) Werkendam-gg (per 14-9) 14
01 Hendrik-Ido-Ambacht-hg (wijk Elim) R. van der Knijff Molenaarsgraaf-hg (per 15-9) 02
06 Lunteren-hhg (wijk Noord) G. Kater Arnemuiden-hhg (per 26-8) bed02
02 Nieuwkoop-cgk (i.s.m. Rijnsaterwoude) H.C. Bezemer Culemborg-cgk (stemming 12-9) 02
02 Nieuwpoort-hg A.T. van Blijderveen Veenendaal-hg (per 16-9) 01
01 Oldebroek-hhg P. den Ouden Katwijk aan Zee-hhg (stemming 6-9, per 16-9) 29
09 Oud-Beijerland-hhg G. Kater Arnemuiden-hhg (per 26-8) bed03
01 Rhenen-Bethel-hg C.G. Visser Kootwijkerbroek-hg (stemming 12-9) 01
01 Rijssen-hhg M. Klaassen voorheen Arnemuiden-hg, wonend Barneveld (per 21-8)bed02
156 Rotterdam-Alexanderpolder-gg P.G. Heijkamp (4e keer) Emmeloord-gg 30
01 Schoonrewoerd-hg J.P. Lensen Poederoijen-Loevestein-hg (stemming 6-9) 01
01 Sirjansland-hg H.J.T. Lubbers Woudenberg-hg (stemming 4-9) 02
01 Sliedrecht-gg B.J. van Boven De Valk-Wekerom-gg 114
22 Stolwijk-gg C. Hogchem Aalburg-gg aan05
02 Waarder-hhg P. den Ouden Katwijk aan Zee-hhg (per 9-9) 28
03 Zijderveld-hg J. Domburg Aalst-hg (per 25-8) bed01
-
voornemen beroep
01 Tholen-hg R.W. de Koeijer Waddinxveen-hg (per 29-9) 01
-
voordracht beroep
01 Hellouw-hg A. Goedvree Hoevelaken-hg (stemming 11-9) 01a
02 Meppel-cgk J.G. Schenau Nunspeet-Ichthus-cgk (stemming 17-9) 01
01 Tricht-Maranatha-hg A. Goedvree Hoevelaken-hg (stemming 11-9) 01b
-
tweetal
Alblasserdam-gg B. Labee Veenendaal-gg (stemming 21-9)
G. van Manen Elspeet-gg
Benthuizen-gg G. van Manen Elspeet-gg (stemming 13-9)
D.W. Tuinier Kampen-gg
Borssele-gg C. Hogchem Aalburg-gg (stemming 13-9)
G. van Manen Elspeet-gg
Ermelo-gg J. van Laar Barneveld-Zuid-gg (stemming 14-9)
G. van Manen Elspeet-gg
Kalamazoo-gg E. Hakvoort Norwich-gg (stemming 18-9)
J. den Hoed Lynden-gg
Klaaswaal-gg M. Blok Scherpenisse-gg (stemming 27-9)
G.W.S. Mulder Ridderkerk-gg
Lisse-gg H.J. Agteresch Werkendam-gg (stemming 21-9)
G. van Manen Elspeet-gg
Middelburg-Centrum-gg S.W. Janse Rijssen-Zuid-gg (stemming 20-9)
W. Mouw Opheusden-gg
Oostkapelle-gg P.G. Heijkamp Emmeloord-gg (stemming 18-9)
D.W. Tuinier Kampen-gg
Terneuzen-gg S.W. Janse Rijssen-Zuid-gg (stemming 18-9)
B. Labee Veenendaal-gg
Terwolde-De Vecht-gg S.W. Janse Rijssn-Zuid-gg (stemming 19-9)
A.J. de Waard Urk-gg
Vlissingen-gg P.G. Heijkamp Emmeloord-gg (stemming 25-9)
D.W. Tuinier Kampen-gg
Wageningen-gg J. van Laar Barneveld-Zuid-gg (stemming 20-9)
G.W.S. Mulder Ridderkerk-gg

<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
donderdag 18 juli 2024