Middelburg-Centrum Gereformeerde Gemeente


Classis: Middelburg
Provincie: Zeeland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Middelburg-Centrum opgericht in 19-11-1945:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
voorheen bekend als Middelburg
-
ds. D. Janse (David) 16-12-1883 oefenaar Middelburg 24-05-1902 overleden
ds. J.R. van Oordt (Jan Rokus) ??-??-1907 Terneuzen ??-11-1918 Ridderkerk
10 ds. A. Verhagen (Adrianus) 17-04-1921 Dirksland 27-05-1942 Lisse
17 ds. W. de Wit (Willem) 17-09-1947 kandidaat 05-06-1951 Moerkapelle
02 ds. L. Rijksen (Lubertus) 13-09-1951 Leiden 06-09-1956 Rotterdam-West
08 ds. W. Hage (Willem) 12-06-1958 Nunspeet 11-06-1962 Klaaswaal
04 ds. G.A. Zijderveld (Gerrit Arie) 07-03-1963 Capelle aan den IJssel 08-08-1979 Hoofddorp 21
10 ds. E. Venema (Eetze) 26-08-1981 Drachten 19-08-1986 Elspeet 27
19 ds. T. van Stuijvenberg (Theodorus) 02-05-1990 Terwolde-De Vecht 16-06-1993 Waarde 02
09 ds. J.J. Tanis 11-07-1995 Lisse 19-08-2001 Kapelle-Biezelinge 34
16 ds. J.M.D. de Heer 01-09-2004 kandidaat Ugchelen 14-03-2023 Rotterdam-IJsselmonde 82

Hulppredikanten:
ber*naamvanafherkomsttotvervolgber**
J.W. Vijgeboom (oefenaar) 1835 ??-??-1840
F. Braam (oefenaar) ??-03-1872
D. Janse (oefenaar) 1872 15-12-1883 pred. Middelburg


Beroepen vacature 1918:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-12-1918 G.H. Kersten Yerseke
02 ??-04-1919 M. Hofman Rijssen
03 ??-08-1919 G.H. Kersten (2e keer) Yerseke
04 ??-11-1919 M. Hofman (2e keer) Rijssen
05 ??-01-1920 A. Verhagen Dirksland
06 ??-05-1920 A. Verhagen (2e keer) Dirksland
07 ??-08-1920 J. Fraanje Barneveld
08 ??-11-1920 H. Roelofsen Zeist
09 ??-12-1920 M. Hofman (3e keer) Rijssen
10 ??-01-1921 A. Verhagen (3e keer) Dirksland


Beroepen vacature 1942:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1942 W.C. Lamain Rotterdam-Zuid
02 ??-06-1942 G.H. Kersten Rotterdam-Centrum
03 ??-02-1943 W.C. Lamain (2e keer) Rotterdam-Zuid
04 ??-06-1943 J. van den Berg Krabbendijke
05 ??-08-1943 G.H. Kersten (2e keer) Rotterdam-Centrum
06 ??-10-1943 T. Dorresteijn Opheusden
07 ??-02-1944 H. Ligtenberg Vlaardingen
08 ??-07-1944 D.L. Aangeenbrug kandidaat Leerdam
09 ??-07-1945 M. Blok kandidaat Rotterdam
10 ??-09-1945 J. van den Berg (2e keer) Krabbendijke
11 ??-11-1945 D.L. Aangeenbrug (2e keer) Leerdam
12 ??-03-1946 H. Ligtenberg (2e keer) Vlaardingen
13 ??-06-1946 D.L. Aangeenbrug (3e keer) Leerdam
14 ??-08-1946 W.C. Lamain (3e keer) Rijssen
15 ??-10-1946 T. Dorresteijn (2e keer) Opheusden
16 ??-02-1947 M. Blok (2e keer) Zeist
17 ??-06-1947 W. de Wit kandidaat Rotterdam


Beroepen vacature 1951:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1951 H. Ligtenberg Rotterdam-West
02 ??-07-1951 L. Rijksen Leiden


Beroepen vacature 1956:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1956 C. van Dam Barneveld
02 ??-09-1956 W. Hage Nunspeet
03 ??-12-1956 W.C. Lamain Grand Rapids
04 ??-02-1957 W. Hage (2e keer) Nunspeet
05 ??-06-1957 W.C. Lamain (2e keer) Grand Rapids
06 ??-09-1957 W. Hage (3e keer) Nunspeet
07 ??-12-1957 K. de Gier Gravenhage
08 ??-03-1958 W. Hage (4e keer) Nunspeet


Beroepen vacature 1962:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1962 A. Vergunst Rotterdam
02 ??-07-1962 P. Blok Dirksland
03 ??-08-1962 A. Vergunst (2e keer) Rotterdam
04 ??-??-1962 G.A. Zijderveld Capelle aan den IJssel


Beroepen vacature 1973 (wijk 2, Zuiderkerk):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1973 A. Hofman Scheveningen
02 ??-04-1973 P. Blok Dirksland
03 ??-07-1973 C. van der Poel Yerseke
04 ??-03-1974 P. Blok (2e keer) Dirksland
05 ??-06-1974 A. Moerkerken kandidaat Rotterdam
06 ??-08-1974 A. Hofman (2e keer) Scheveningen
07 ??-11-1974 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
08 ??-03-1975 A. Hoogerland Krabbendijke
09 ??-06-1975 J. Karels kandidaat Rotterdam
10 ??-10-1975 A. Hoogerland (2e keer) Krabbendijke
11 ??-03-1976 R. Boogaard Leiderdorp
12 ??-06-1976 J.J. van Eckeveld kandidaat Scherpenzeel
13 ??-09-1976 A. Hoogerland (3e keer) Krabbendijke
14 ??-01-1977 J.M. Kleppe Woerden
15 ??-03-1977 M. Mondria Waardenburg
16 ??-06-1977 C. Vogelaar kandidaat Mijdrecht
17 ??-09-1977 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
-
voor vervolg zie Middelburg-Zuid


Beroepen vacature 1979:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1979 J.M. Kleppe Woerden
02 ??-09-1979 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
03 ??-12-1979 J.M. Kleppe (2e keer) Woerden
04 ??-02-1980 D. Hakkenberg Lisse
05 ??-05-1980 J.J. van Eckeveld Zeist
06 ??-06-1980 J.J. Tanis kandidaat Sommelsdijk
07 ??-09-1980 D. Hakkenberg (2e keer) Lisse
08 ??-11-1980 J.J. van Eckeveld Zeist
09 ??-03-1981 R. Boogaard Leiderdorp
10 ??-05-1981 E. Venema Drachten


Beroepen vacature 1986:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 18-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
02 10-09-1986 L. Blok Nunspeet
03 14-11-1986 C.J. Meeuse Rotterdam-Zuid
04 20-01-1987 L. Blok (2e keer) Nunspeet
05 13-03-1987 J.J. van Eckeveld Zeist
06 21-05-1987 C.G. Vreugdenhil zendingspred., wonend Vlissingen
07 17-09-1987 C.J. Meeuse (2e keer) Rotterdam-Zuid
08 18-11-1987 M. Mondria Waardenburg
09 22-01-1988 J.M. Kleppe Rijssen
10 21-03-1988 B. van der Heiden Woerden
11 21-06-1988 C.A. van Dieren kandidaat Waddinxveen
12 22-09-1988 L. Blok (3e keer) Nunspeet
13 23-11-1988 D. Hakkenberg Groningen
14 09-03-1989 J.J. van Eckeveld Zeist
15 21-04-1989 T. van Stuijvenberg Terwolde–De Vecht
16 21-06-1989 G.M. de Leeuw kandidaat Rotterdam
17 30-08-1989 L. Blok (4e keer) Nunspeet
18 20-11-1989 G.J. van Aalst (2e keer) Benthuizen
19 22-01-1990 T. van Stuijvenberg (2e keer) Terwolde–De Vecht


Beroepen vacature 1993:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 22-06-1993 G. Clements kandidaat Elst (Gld.)
02 24-09-1993 C.A. van Dieren Stolwijk
03 22-12-1993 B. van der Heiden Hardinxveld-Giessendam
04 15-03-1994 J.J. van Eckeveld Zeist
05 23-06-1994 M. Karens kandidaat Zoetermeer
06 10-09-1994 C.A. van Dieren (2e keer) Stolwijk
07 22-11-1994 P. Mulder Capelle aan den IJssel-Middelwatering
08 18-01-1995 A.J. Gunst Tholen
09 13-03-1995 J.J. Tanis Lisse


Beroepen vacature 2001:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 29-06-2001 M. Karens Werkendam
02 06-09-2001 W.J. Karels Hardinxveld-Giessendam
03 30-11-2001 G.J. van Aalst Ridderkerk
04 25-01-2002 C.J. Meeuse Nunspeet
05 14-03-2002 M. Karens (2e keer) Werkendam
06 26-06-2002 B.J. van Boven kandidaat Benthuizen
07 18-09-2002 C. de Jongste Tholen
08 29-11-2002 C. Hogchem Barneveld
09 23-01-2003 P. Mulder Dordrecht
10 14-03-2003 C. Sonnevelt Veenendaal
11 01-07-2003 G. Pater kandidaat Genemuiden
12 04-09-2003 G. Clements Gouda
13 20-11-2003 D. de Wit Nieuw-Beijerland
14 30-01-2004 W. Visscher Amersfoort
15 17-03-2004 G.J.N. Moens Goes
16 22-06-2004 J.M.D. de Heer kandidaat Ugchelen


Beroepen vacature 2009 (voor zending Ecuador):
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 23-05-2009 G. Clements Gouda
02 20-12-2010 G. Clements (2e keer) Gouda 57


Beroepen vacature 2023:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 21-06-2023 J. van Laar Barneveld-Zuid 14
02 20-09-2023 S.W. Janse Rijssen-Zuid 39
03 13-12-2023 P.C. Vlot Krabbendijke 05


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

donderdag 23 mei 2024