Ruim 3000 domineeslijsten
Van alle CGK, GG, GKV, NGK en VGKN
plus complete beroepingswerk
van hervormde gemeenten

Het beroepingsnieuws
van 25 jaar geleden

Goedkoop op vakantie?

Boeken te koop

Index >

Ter gelegenheid van het eerste lustrum wordt er regelmatig een nieuw verhaal in de rubriek "Alle beroepen van" toegevoegd. Als eerste over de zogeheten 117 beroepen van J.J. Knap: klik om pdf te openen

Mutatielijst week 52 2017


<<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


ber*gemeentepersoonherkomstbeslissingber2**
01 Akkerwoude-Murmerwoude-hg G.J. Otter Emmeloord-pg (per 24-12) 01
67 Bodegraven-gg P.G. Heijkamp (2e keer) Emmeloord-gg bed10
13 Bruinisse-ggin A. Geuze (5e keer) Chilliwack-ggin 36
01 Delden-pg D.R. Juijn Velp-pg aan01
01 Dinxperlo-pg A.C. van Voorst (p-t) justitiepredikant, wonend Sinderen aan01
Gouda-gg (voor zending Albanie) P.D. den Haan Tholen-gg (per 18-12) 01
13 Gouda-Gerbrandyweg-ggin M. Krijgsman (5e keer) Arnemuiden-ggin 88
04 Grand Rapids-Covell Avenue-gg E. Hakvoort Norwich-gg bed11
02 Gravenpolder-gg B. Labee Veenendaal-gg bed17
19 Gravenzande-gg B. Labee Veenendaal-gg bed18
01 Harlingen-Midlum-pg T.G. van der Linden Zandvoort-pg aan01
02 Hoevelaken-Nijkerkerveen-hhg L.W.C. Ruijgrok Poortvliet-hhg 05
Lynden-gg A.H. Verhoef Sint Catharines-gg bed
Markham-gg C. Sonnevelt Krabbendijke-gg bed24
20 Rijssen-ggin A. Schultink (2e keer) Rhenen-ggin bed03
Rock Valley-gg A. Schot Nunspeet-gg bed100
134 Rotterdam-Alexanderpolder-gg H.A. van Zetten Benthuizen-gg bed02
Sioux Center-gg J.B. Zippro Groningen-gg bed04
02 Surhuisterveen-cgkv W.C. van Slooten Mussel-cgk (stemming 24-12) 01
01 Ter Apel-pg H. Thon (50%) Valthermond-pg (50%) (per 22-12) 01
08 Terneuzen-gg C. Sonnevelt Krabbendijke-gg bed23
08 Terneuzen-ggin A. Geuze (2e keer) Chilliwack-ggin 35
02 Uddel-gg B.J. van Boven De Valk-Wekerom-gg bed96
02 Waardhuizen-gkv H.T. Wendt kandidaat Kampen 01
01 Werkendam-gg J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum-gg 65
01 Werkendam-gk M.P. Vis Sint Jansklooster-gk (per 29-12) 01
22 Werkendam-ogg A. Kort (3e keer) Krimpen aan den IJssel-ogg 09
-
Voornemen beroep
01 Ermelo-hg (Nieuwe Kerk Zuid) J.A.C. Olie Genemuiden-hg (per 13-1-2018 05
02 Gouderak-hg K.E. Schonewille Waardenburg-hg (per 9-1-2018) 01
02 Katwijk aan den Rijn-hg B.E. Weerd Huizen-hg (per 6-1-2018) 02
-
Voordracht beroep
03 Heinenoord-hg E. Agterhuis kandidaat Driebergen (stemming 18-12) 01
-
Tweetallen
Bruinisse-ggin A. Geuze Chilliwack-ggin (stemming 28-12)
M. Krijgsman Arnemuiden-ggin
Carterton-gg D.W. Tuinier Waarde-gg (stemming 1-1-2018)
H.A. van Zetten Benthuizen-gg
Ede-cgk H. Polinder Urk-Maranatha-cgk (stemming 8-1-2018)
A. Versluis Ouderkerk aan den Amstel-cgk
Nunspeet-Ichthus-cgk J.G. Schenau Goes-cgk (stemming 14-1-2018)
J. van t Spijker docent TUA, wonend Hoogeveen
Rotterdam-IJsselmonde-gg G. Clements Gouda-gg
G. Hoogerland Stolwijk-gg
Werkendam-gg J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum-gg (stemming 28-12)

<<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week>


*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
woensdag 19 september 2018