Index >

Gouda Gereformeerde Gemeente


Classis: * Gouda
Provincie: Zuid-Holland
Digitale uitzending: nee

Predikanten van de Gereformeerde Gemeente Gouda opgericht in 12-7-1908:
ber*naamintredeherkomstafscheid
/losmaking
vervolgber**
03 ds. G. van Reenen (Gijsbertus) 09-01-1916 Opheusden 26-09-1920 Werkendam 07
05 ds. J. Overduin 01-05-1922 Moerkapelle 04-05-1924 Rotterdam 06
02 ds. R. Kok (Reinier) 26-07-1925 Aagtekerke 02-03-1930 Veenendaal 12
15 ds. A. de Blois (Arie) 15-12-1935 Dirksland 02-12-1945 Rotterdam-Zuid 18
04 ds. C. Steenblok (Cornelis) 23-05-1946 Rotterdam-Centrum 29-06-1953 uitgetreden > Gouda-ggin 03
11 ds. A. Verhagen (Adrianus) 21-07-1955 Kampen 31-07-1959 overleden 01
01 ds. H. Rijksen (Hendrik) 27-01-1960 Vlaardingen 18-08-1971 Zoetermeer 27
18 ds. M.J. van Gelder 02-10-1974 Enkhuizen 22-06-1980 Nieuwerkerk 06
36 ds. A. Moerkerken 24-06-1987 Nieuw-Beijerland 28-05-1996 docent Theologische School 61
19 ds. G. Clements 28-06-2000 zendingspred.


Beroepen vacature 1908:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1911 H. Kieviet Aagtekerke
02 ??-03-1914 H. Roelofsen Zeist
03 ??-11-1915 G. van Reenen Opheusden


Beroepen vacature 1920:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-08-1920 D.C. Overduin Rotterdam
02 ??-10-1920 A. Verhagen Dirksland
03 ??-04-1921 J. Overduin Moerkapelle
04 ??-12-1921 H. Kieviet Veenendaal
05 ??-03-1922 J. Overduin (2e keer) Moerkapelle


Beroepen vacature 1924:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-01-1925 G.H. Kersten Yerseke
02 ??-04-1925 R. Kok Aagtekerke


Beroepen vacature 1930:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1930 A. de Blois Dirksland
02 ??-10-1930 M. Hofman Krabbendijke
03 ??-04-1931 W.C. Lamain Leiden
04 ??-08-1931 A. de Blois (2e keer) Dirksland
05 ??-12-1931 G.H. Kersen Rotterdam
06 ??-05-1932 J.D. Barth Borssele
07 ??-09-1932 R. Kok Veenendaal
08 ??-12-1932 A. de Blois (3e keer) Dirksland
09 ??-07-1933 J.D. Barth (2e keer) Borssele
10 ??-12-1933 M. Heikoop Utrecht
11 ??-04-1934 A. de Blois (4e keer) Dirksland
12 ??-07-1934 H. Ligtenberg kandidaat Rotterdam
13 ??-11-1934 M. Hofman (2e keer) Krabbendijke
14 ??-05-1935 A. Verhagen Middelburg
15 ??-09-1935 A. de Blois (5e keer) Dirksland


Beroepen vacature 1945:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1945 J. van den Berg Krabbendijke
02 ??-12-1945 W.C. Lamain Rijssen
03 ??-01-1946 J. van den Berg (2e keer) Krabbendijke
04 ??-03-1946 dr. C. Steenblok Rotterdam


Beroepen vacature 1953:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-09-1953 M. Blok Rotterdam-Centrum
02 ??-10-1953 J.W. Kersten Genemuiden
03 ??-12-1953 M. Blok (2e keer) Rotterdam-Centrum
04 ??-02-1954 T. Cabaret kandidaat Rotterdam-Zuid
05 ??-04-1954 M. Blok (3e keer) Rotterdam-Centrum
06 ??-05-1954 F.J. Dieleman Yerseke
07 ??-06-1954 H. Rijksen kandidaat Middelburg
08 ??-08-1954 W.C. Lamain Grand-Rapids (V.S.)
09 ??-01-1955 J.W. Kersten (2e keer) Genemuiden
10 ??-03-1955 M. Blok (4e keer) Rotterdam-Centrum
11 ??-04-1955 A. Verhagen Kampen


Beroepen vacature 1959:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-10-1959 H. Rijksen Vlaardingen


Beroepen vacature 1971:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-06-1971 D. Hakkenberg Dordrecht
02 ??-08-1971 J.C. Weststrate Meliskerke
03 ??-10-1971 L. Huisman Vlaardingen
04 ??-01-1972 J.C. Weststrate (2e keer) Meliskerke
05 ??-02-1972 E. Venema Zwijndrecht
06 ??-03-1972 L. Blok Beekbergen
07 ??-06-1972 H. Hofman kandidaat Klaaswaal
08 ??-06-1972 L. Huisman (2e keer) Vlaardingen
09 ??-09-1972 P. Honkoop Kampen
10 ??-11-1972 D. Hakkenberg (2e keer) Dordrecht
11 ??-01-1973 A. Hofman Scheveningen
12 ??-03-1973 N.W. Schreuder Goes
13 ??-06-1973 H. Paul kandidaat Zoetermeer
14 ??-08-1973 J.C. Weststrate (3e keer) Meliskerke
15 ??-11-1973 J. van Vliet Aagtekerke
16 ??-03-1974 A. Hofman (2e keer) Scheveningen
17 ??-06-1974 A. Moerkerken kandidaat Rotterdam
18 ??-07-1974 M.J. van Gelder Enkhuizen


Beroepen vacature 1980:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-05-1980 R. Boogaard Leiden
02 ??-06-1980 A. Moerkerken Nieuw-Beijerland
03 ??-09-1980 N.W. Schreuder Goes
04 ??-11-1980 C. Harinck Dordrecht
05 ??-02-1981 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
06 ??-04-1981 C. van der Poel Yerseke
07 ??-06-1981 J.J. van Eckeveld Zeist
08 ??-08-1981 R. Boogaard (2e keer) Leiden
09 ??-10-1981 J. van Haaren Amersfoort
10 ??-12-1981 T. van Stuijvenberg Meliskerke
11 ??-02-1982 C. van der Poel (2e keer) Yerseke
12 ??-04-1982 A. Moerkerken (2e keer) Nieuw-Beijerland
13 ??-06-1982 G. Mouw kandidaat Elspeet
14 ??-09-1982 J.C. Weststrate Gravenpolder
15 ??-12-1982 L. Blok Nunspeet
16 ??-02-1983 A. Moerkerken (3e keer) Nieuw-Beijerland
17 ??-04-1983 J. Mijnders Veenendaal
18 ??-06-1983 B. van der Heiden kandidaat Dordrecht
19 ??-09-1983 A. Snoep Amsterdam-Noord
20 ??-11-1983 J.W. Verweij Ridderkerk
21 ??-01-1984 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
22 ??-04-1984 M. Burggraaf kandidaat Rotterdam
23 ??-06-1984 N.W. Schreuder (2e keer) Goes
24 ??-09-1984 R. Bogaard (3e keer) Leiden
25 ??-12-1984 J.W. Verweij (2e keer) Ridderkerk
26 ??-03-1985 A. Moerkerken (4e keer) Nieuw-Beijerland
27 ??-06-1985 A.J. Gunst kandidaat Kapelle
28 ??-09-1985 A. Moerkerken (5e keer) Nieuw-Beijerland
29 ??-12-1985 J. Mijnders (2e keer) Veenendaal
30 ??-02-1986 J.W. Verweij (3e keer) Ridderkerk
31 ??-04-1986 J. Karels Rijssen
32 ??-06-1986 G.J. van Aalst kandidaat Nieuw-Beijerland
33 ??-09-1986 C. Harinck Oostkapelle
34 ??-10-1986 J.J. Tanis Tholen
35 ??-12-1986 A. Bac Bodegraven
36 ??-02-1987 A. Moerkerken (6e keer) Nieuw-Beijerland


Beroepen vacature 1996:
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 ??-04-1996 J.J. van Eckeveld Zeist
02 ??-06-1996 W.J. Karels kandidaat Krimpen aan den IJssel
03 ??-09-1996 C. Hogchem Borssele
04 ??-12-1996 W. Visscher Amersfoort
05 ??-03-1997 G.J. van Aalst Ridderkerk
06 ??-05-1997 A. Bac Bodegraven
07 ??-08-1997 J.J. van Eckeveld (2e keer) Zeist
08 ??-12-1997 M. Karens Werkendam
09 ??-03-1998 W. Visscher (2e keer) Amersfoort
10 ??-06-1998 A. Schot kandidaat Nieuw-Beijerland
11 ??-06-1998 J. Schipper kandidaat Veenendaal
12 ??-09-1998 J.J. van Eckeveld (3e keer) Zeist
13 ??-12-1998 M. Karens (2e keer) Werkendam
14 ??-03-1999 C.A. van Dieren Stolwijk
15 ??-06-1999 C. Neele kandidaat Krimpen aan den IJssel
16 ??-09-1999 W.J. Karels (2e keer) Hardinxveld-Giessendam
17 ??-12-1999 M. Karens (3e keer) Werkendam
18 21-02-2000 P. Melis Genemuiden
19 17-04-2000 G. Clements zendingspred.


Beroepen vacature (zendingspred. Ecuador) :
ber***datumnaam beroepeneherkomstber****
01 01-02-2010 J.M.D. de Heer Middelburg-Centrum
02 09-06-2010 G.W.S. Mulder kandidaat Rijssen 25
03 20-06-2012 A.P. Baaijens kandidaat Vaassen 26
04 ??-02-2012 L. Terlouw Barendrecht 28
05 17-06-2013 S.W. Janse kandidaat Arnemuiden 01
06 22-01-2015 A.P. Baaijens Doetinchem 02
07 29-06-2015 R.A.M. Visser Terneuzen 13
08 13-06-2016 M.H. Schot kandidaat Amersfoort 02


*: Aantal uitgebrachte beroepen in voorafgaande vacaturetijd.
**: Aantal uitgebrachte beroepen op predikant tijdens verblijf.
***: Aantal van uitgebrachte beroepen.
****: Aantal van ontvangen beroepen door betrokkene.

dinsdag 18 december 2018