Mutatielijst week 47 2017
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | 13 | Barendrecht-gg | H.A. van Zetten | Benthuizen-gg | 01 | |
● | 01 | Boven-Hardinxveld-hg | G.H. Vlijm | Nieuwer ter Aa-hg (per 24-11) | 01 | |
● | 01 | Dalfsen-Kampen-gkn | A. Bas | voorheen Kornhorn-Marum-gkv | 01 | |
● | 06 | Gouda-Stationsplein-ggin | A. Geuze | Chilliwack-ggin | 34 | |
● | 01 | Gouda-pg (De Veste) | D. van Veen | Reeuwijk-pg | aan | 01 |
● | 01 | Gramsbergen-pg | mw. H. Boersma | Hoogeveen-pg | 01 | |
● | 01 | t Harde-hg | J.J. Mulder | Hedel-hg (per 28-10) | bed | 08 |
● | 01 | Harderwijk-cgk | W.N. Middelkoop | Urk-Ichthus-cgk | aan | 07 |
● | 49 | Leerdam-ggin | J. Roos (14e keer) | Barneveld-ggin | bed | 133 |
● | 81 | Leiderdorp-gg | G.W.S. Mulder (3e keer) | Zoetermeer-gg | 66 | |
● | 10 | Middelharnis-gg | B. Labee | Veenendaal-gg | 16 | |
● | 01 | Naaldwijk-pg | M.M. de Vries | Kapelle-Biezelinge-Hansweert-Schore-pg | aan | 01 |
● | 10 | Oosterland-ogg | A.F.R. van de Veen (3e keer) | Utrecht-ogg | bed | 24 |
● | Otterville-ggin (Can.) | M. Krijgsman | Arnemuiden-ggin | bed | 87 | |
● | 69 | Oudemirdum-gg | C. van Ruitenburg | Krimpen aan den IJssel-gg | bed | 04 |
● | 02 | Papendrecht-hg (Sionskerk) | M.C. Batenburg | Gouda-pg (per 30-10) | bed | 01 |
● | 01 | Ridderkerk-gg | A.T. Huijser | Sliedrecht-gg | bed | 37 |
● | 97 | Ridderkerk-Slikkerveer-gg | A.T. Vergunst (2e keer) | Waupun-gg | 11 | |
● | 01 | Rockanje-hg | W. Quak | Kruiningen-hg (per 13-11) | aan | 01 |
● | 08 | Sirjansland-hhg | B.D. Bouman | Stellendam-hhg (per 20-11) | 02 | |
● | 16 | Urk-gg | C.A. van Dieren (2e keer) | Rijssen-Noord-gg | 92 | |
● | 01 | bijz.werk-pg (voor PThU) | R.B. ten Hoopen | kandidaat Gravenhage | aan | 01 |
- | ||||||
Voornemen beroep | ||||||
● | 01 | Aalsmeer-hg (Dorp) | G.H. de Ruiter | Elburg-veg | 01 | |
● | 06 | Bodegraven-hg | J.H. Lammers | Ridderkerk-hg (per 25-11) | 04 | |
● | 06 | Giessendam-Neder-Hardinxveld-hg | W.J. Westland | Lelystad-hg (per 1-12) | 02 | |
- | ||||||
Voordracht beroep | ||||||
● | 02 | Driesum-hg | J.A. Mol | kandidaat Katwijk aan Zee (stemming 27-11) | 01 | |
● | 02 | Huizen-cgk | W. van t Spijker | Hilversum-Centrum-cgk > niet doorgegaan | 01 | |
● | 05 | Kerkwijk-e.o.-hhg | R. van de Kamp | Putten-hhg (stemming 30-11) | 04 | |
● | 03 | Lelystad-cgk | S.P. Roosendaal | Nieuwe-Pekela (stemming 29-11) | 05 | |
● | 02 | Poederoijen-Loevestein-hhg | R. van de Kamp | Putten-hhg (stemming 30-11) | 04 | |
- | ||||||
Tweetallen | ||||||
● | Barendrecht-gg | G. van Manen | Elspeet-gg (stemming 22-11) | |||
● | H.A. van Zetten | Benthuizen-gg | ||||
● | Gravenpolder-gg | B. Labee | Veenendaal-gg (stemming 1-12) | |||
● | A. Schot | Nunspeet-gg | ||||
● | Middelharnis-gg | B. Labee | Veenendaal-gg (stemming 22-11) | |||
● | A. Schot | Nunspeet-gg | ||||
● | Ridderkerk-Slikkerveer-gg | G.W.S. Mulder | Zoetermeer-gg (stemming 23-11) | |||
● | A.T. Vergunst | Waupun-gg | ||||
● | Rock Valley-gg | G. Clements | Gouda-gg (stemming 27-11) | |||
● | A. Schot | Nunspeet-gg | ||||
● | Sioux Center-gg | C. van Ruitenburg | Krimpen aan den IJssel-gg (stemming 27-11) | |||
● | J.B. Zippro | Groningen-gg | ||||
● | Sioux Falls-gg | E. Hakvoort | Norwich-gg (stemming 27-11) | |||
● | J.B. Zippro | Groningen-gg | ||||
● | Terneuzen-gg | W. Harinck | Moerkapelle-gg (stemming 30-11) | |||
● | C. Sonnevelt | Krabbendijke-gg | ||||
● | Veenendaal-Pniel-cgk | F.W. van der Rhee | Rotterdam-Oost-Capelle aan den IJssel-cgk | |||
● | H.K. Sok | Opperdoes-cgk |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.