Mutatielijst week 47 2018
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | Alphen aan den Rijn-pg (Lichtkring als bijstand 60%) | mw. W. Wierenga | hulppred. Hillegom-pg (per 1-1) | aan | ||
● | 01 | Ede-pg (De Open Hof) | mw. A. Gilles | Bennekom-gk | aan | 01 |
● | 09 | Grafhorst-ogg | A.F.R. van de Veen | Utrecht-ogg | bed | 29 |
● | 05 | Haaften-Waardenburg-hhg | A. de Groot | Genemuiden-hhg | 01 | |
● | 01 | Haaksbergen-Buurse-pg | A.J. Stein | Zelhem-pg | aan | 01 |
● | 02 | Herwijnen-hg | B.A. Belder | Brakel-hg (per 30-10) | bed | 02 |
● | 03 | Hoevelaken-hg | J.H. Lammers | Ridderkerk-hg (per 24-11) | 05 | |
● | 84 | Leiderdorp-gg | B. Labee | Veenendaal-gg | 24 | |
● | 17 | Middelburg-Zuid-gg | G.J.N. Moens | Lisse-gg | 04 | |
● | 03 | Moerkapelle-gg | P.G. Heijkamp | Emmeloord-gg | 19 | |
● | 06 | Nieuw-Beijerland-gg | A. Schot | Nunspeet-gg | 109 | |
● | 02 | Nieuwe-Tonge-hhg | T.A. Bakker | kandidaat Katwijk aan Zee | 01 | |
● | 01 | Oldebroek-vogg | H. Roelofsen | kandidaat hhg Staphorst (per 2-11) | bed | 01 |
● | Otterville-ggin | M. Krijgsman | Arnemuiden-ggin | 103 | ||
● | 73 | Oudemirdum-gg | F. Mulder | Rhenen-gg | 12 | |
● | 02 | Papendrecht-hg (wijk Oost) | A.L. van Zwet | Putten-hg (per 27-10) | bed | 07 |
● | 219 | Sint Annaland-gg | C. van Ruitenburg | Krimpen aan den IJssel-gg | 09 | |
● | 03 | Stellendam-hhg | F. van Binsbergen | Schoonrewoerd-hhg (per 2-11) | bed | 02 |
● | 01 | Stolwijk-hg (wijk 2) | D.J.W. Kok | Oldebroek-hg | aan | 03 |
● | 01 | Ten Boer-gk | mw. I. de Rouwe (p-t) | kandidaat Ten Boer (op 15-11) | aan | 01 |
● | Ter Aar-hg (als interimpred.) | C. Hendriks | kandidaat Ede | |||
● | 20 | Urk-gg | G. van Manen (2e keer) | Elspeet-gg | 46 | |
● | 11 | Waardenburg-gg | C. van Krimpen | Yerseke-gg | 18 | |
● | 02 | Waddinxveen-gkv | M. Biewenga | Mussel-gkv | bed | 02 |
● | 01 | Yerseke-hg | W.J. van de Griend | Ouddorp-Stellendam-gk | 01 | |
● | 01 | Zoetermeer-gkv | M. Biewenga | Mussel-gkv | aan | 01 |
- | ||||||
Voordracht beroep | ||||||
● | 01 | Noorden-hg | J.W. Hooydonk | Kockengen-hg | 01 | |
● | 01 | Rotterdam-Oost-Capelle aan den IJssel-cgk | W.C. van Slooten | Mussel-cgk (stemming 6-1-2019) | 02 | |
● | 02 | Tiendeveen-Nieuw-Balinge-hg | T. Beekman | kandidaat Kloetinge (stemming 26-11) | 01 | |
● | 01 | Vreeswijk-hg | G.J. Glismeijer | kandidaat Gouda (stemming 21-11) | 01 | |
- | ||||||
Tweetal te | ||||||
● | Bodegraven-gg | H. Brons | Vlaardingen-gg (stemming 29-11) | |||
● | B. Labee | Veenendaal-gg | ||||
● | Moerkapelle-gg | P.G. Heijkamp | Emmeloord-gg (steming 20-11) | |||
● | A.T. Vergunst | Waupun-gg | ||||
● | Sheboygan-gg | E.C. Adams | Corsica-gg (stemming 29-11) | |||
● | A.H. Verhoef | Sint Catharines-gg | ||||
● | Sioux Center-gg | A.A. Brugge | Lethbridge-gg (stemming 26-11) | |||
● | H.A. van Zetten | Benthuizen-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.